Welke punten had je begeleider aangedragen dan? En waarom zie je alles zo zwart wit? Meteen iemand uitmaken voor amateur of beschuldigen van bewuste sabotage.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:50 schreef Mishu het volgende:
En tevens de begeleider een mail gestuurd hoe het kan dat er voornamelijk kritiek is op de suggesties die hij nota bene heeft aangedragen in mijn scriptie.
Of die derde beoordelaar ziet het dan niet goed, ofwel mijn begeleider is blijkbaar een amateur danwel iemand die bewust mijn scriptie heeft gesaboteerd.
Waarom wordt er dan ook niet op zo'n manier gekeken naar mijn onderzoek en ben ik hier als student de dupe van?quote:Op zondag 17 juli 2016 11:25 schreef Operc het volgende:
[..]
Welke punten had je begeleider aangedragen dan? En waarom zie je alles zo zwart wit? Meteen iemand uitmaken voor amateur of beschuldigen van bewuste sabotage.Soms zijn wetenschappers het gewoon oneens over wat de beste methode is om een onderwerp te onderzoeken.
Zoals ik je al verteld heb zou ik je scriptie ook geen voldoende geven. Dat ligt niet aan de methode die je gekozen hebt, maar aan dat het stuk niet wetenschappelijk genoeg is. Weinig bronnen, geen onderbouwing voor bepaalde keuzes, teveel eigen mening in plaats van onderbouwde wetenschappelijke blik, soms Wikipedia gebruikt als bron...quote:Op zondag 17 juli 2016 11:42 schreef Mishu het volgende:
[..]
Waarom wordt er dan ook niet op zo'n manier gekeken naar mijn onderzoek en ben ik hier als student de dupe van?
Whoops.. dat alleen al zou voor mij genoeg reden zijn om een 4,5 te gevenquote:Op zondag 17 juli 2016 12:03 schreef Operc het volgende:
[..]
Zoals ik je al verteld heb zou ik je scriptie ook geen voldoende geven. Dat ligt niet aan de methode die je gekozen hebt, maar aan dat het stuk niet wetenschappelijk genoeg is. Weinig bronnen, geen onderbouwing voor bepaalde keuzes, teveel eigen mening in plaats van onderbouwde wetenschappelijke blik, soms Wikipedia gebruikt als bron...
serieus? Voor een masterscriptie? Dan ben ik het hier wel mee eens.quote:Op zondag 17 juli 2016 12:19 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Whoops.. dat alleen al zou voor mij genoeg reden zijn om een 4,5 te geven![]()
![]()
Wiki alleen gebruiken in zoekproces voor een eerste brainstorm. NOOIT als bron opgeven, beginnersfout wmb
Jij zou aan Wikipedia refereren in je bachelor scriptie? Ik zou met de grond gelijk worden gemaakt.quote:Op zondag 17 juli 2016 12:22 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
serieus? Voor een masterscriptie? Dan ben ik het hier wel mee eens.
Echt les 1 'serieus werkstuk schrijven' havo/vwo: wiki niet als primaire bron gebruiken.quote:Op zondag 17 juli 2016 12:27 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Jij zou aan Wikipedia refereren in je bachelor scriptie? Ik zou met de grond gelijk worden gemaakt.Dat mocht voor m'n PWS in de zesde klas al niet, en zeker niet op de universiteit.
Dat bedoel ik niet. Het gaat er om dat dat echt niet kan en ZEKER niet in een masterscriptie. Maar dat wil niet zeggen dat het in welk stuk voor een opleiding dan ook een goed idee is.quote:Op zondag 17 juli 2016 12:27 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Jij zou aan Wikipedia refereren in je bachelor scriptie? Ik zou met de grond gelijk worden gemaakt.Dat mocht voor m'n PWS in de zesde klas al niet, en zeker niet op de universiteit.
eerste volledige draft staat eind september geplanned, hopelijk een final version begin November. Mijn promotors hebben er meer vertrouwen in dan ik. Maar de onzekerheid schijnt normaal te zijn.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:12 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Just wondering: wanneer ga je eigenlijk promoveren? Het schiet al aardig op toch?
Haast iedere PhD heeft toch last van het impostor syndrome? Heb ik me laten vertellen althans.quote:Op zondag 17 juli 2016 13:36 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
eerste volledige draft staat eind september geplanned, hopelijk een final version begin November. Mijn promotors hebben er meer vertrouwen in dan ik. Maar de onzekerheid schijnt normaal te zijn.
Ik ga nu al aardig richting de 40 denk ik en mijn onderwerp moet nog worden goedgekeurd.quote:Op zondag 17 juli 2016 13:38 schreef MCH het volgende:
Net nageteld en ik had 40 bronnen voor mijn thesis gebruikt en een 8 gehaald.
Yup.quote:Op zondag 17 juli 2016 13:36 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
eerste volledige draft staat eind september geplanned, hopelijk een final version begin November. Mijn promotors hebben er meer vertrouwen in dan ik. Maar de onzekerheid schijnt normaal te zijn.
Ik deed een onderzoek waar nog nauwelijks iets over bekend was. Er was wel een zelfde soort onderzoek gedaan in een andere productcategorie en die methode heb ik gebruikt als building blocks voor mijn onderzoek dus veel gebruikt uit 1 artikel.quote:Op zondag 17 juli 2016 13:40 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Ik ga nu al aardig richting de 40 denk ik en mijn onderwerp moet nog worden goedgekeurd.
Een onvoldoende krijgen voor een scriptie is natuurlijk niet leuk, dus als ik dan kan helpen door ernaar te kijken doe ik dat graag.quote:
Bij ons kon je geloof ik alleen een 5 tot maximaal een 6 opkrikken.quote:Op zondag 17 juli 2016 14:28 schreef Operc het volgende:
[..]
Nouja, je kunt er neem ik aan niet mee afstuderen, dus herkansen zal wel moeten dan lijkt me?
Wat gebeurde er dan als je lager dan een 5 had?quote:Op zondag 17 juli 2016 15:13 schreef MCH het volgende:
[..]
Bij ons kon je geloof ik alleen een 5 tot maximaal een 6 opkrikken.
Ik denk dat als je daar op afstevende dat je halverwege al een stop advies had gekregen.quote:Op zondag 17 juli 2016 15:19 schreef Operc het volgende:
[..]
Wat gebeurde er dan als je lager dan een 5 had?
Bij ons betekende dat dat je een nieuwe scriptie moest schrijven, waarbij gekozen moet worden voor een ander onderwerp. Een 5 werd maximaal een 6, het voordeel van lager dan een vijf was wel dat je er gewoon een hoog cijfer voor zou kunnen halen in het volgende jaar of semester.quote:Op zondag 17 juli 2016 15:19 schreef Operc het volgende:
[..]
Wat gebeurde er dan als je lager dan een 5 had?
Ah echt helemaal overnieuw doen. Daar word je niet blij van.quote:Op zondag 17 juli 2016 19:01 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Bij ons betekende dat dat je een nieuwe scriptie moest schrijven, waarbij gekozen moet worden voor een ander onderwerp. Een 5 werd maximaal een 6, het voordeel van lager dan een vijf was wel dat je er gewoon een hoog cijfer voor zou kunnen halen in het volgende jaar of semester.
Zeker. Heb dit zelf in de bachelor gedaan en toen van een 4 nog een 7 kunnen maken met een veel toegankelijker onderwerp. Waren dat jaar zeker tien mensen die het over moesten doen, sommigen met een vijf die er in de herkansing geen zes van konden maken.quote:Op zondag 17 juli 2016 19:12 schreef Operc het volgende:
[..]
Ah echt helemaal overnieuw doen. Daar word je niet blij van.Maar dan weer een hoog cijfer kunnen halen kan wel fijn zijn ja.
Wikipedia is gebruikt als bron om de inwoneraantal van een internationale stad uit te zoeken.quote:Op zondag 17 juli 2016 12:03 schreef Operc het volgende:
[..]
Zoals ik je al verteld heb zou ik je scriptie ook geen voldoende geven. Dat ligt niet aan de methode die je gekozen hebt, maar aan dat het stuk niet wetenschappelijk genoeg is. Weinig bronnen, geen onderbouwing voor bepaalde keuzes, teveel eigen mening in plaats van onderbouwde wetenschappelijke blik, soms Wikipedia gebruikt als bron...
Daar zijn absoluut betere en betrouwbaardere bronnen voor te vinden dan Wikipedia.quote:Op zondag 17 juli 2016 19:36 schreef Mishu het volgende:
[..]
Wikipedia is gebruikt als bron om de inwoneraantal van een internationale stad uit te zoeken.
Dat wil ik best uitleggen maar ik weet niet of Mishu dat oké vindt, dus ik laat dat even bij haar.quote:Op zondag 17 juli 2016 20:03 schreef Horloge het volgende:
Misschien zie ik het over het hoofd en is het al gezegd, maar is die uiteindelijke 4,5 een gemiddelde score van twee (of drie) beoordelaars? Of hoe zit dat.
Oke dat valt nog mee, maar ook hier geldt dat je die informatie op andere, betrouwbaardere plekken kunt vinden.quote:Op zondag 17 juli 2016 19:36 schreef Mishu het volgende:
[..]
Wikipedia is gebruikt als bron om de inwoneraantal van een internationale stad uit te zoeken.
Wat helemaal niets verandert aan het verhhaal, natuurlijk.quote:Op zondag 17 juli 2016 21:53 schreef Mishu het volgende:
Het verhaal heeft een onverwachte wending gekregen: de beoordelingsformulieren zijn binnen en mijn begeleider heeft mij een 7.8 gegeven.
En wat vond de tweede beoordelaar?quote:Op zondag 17 juli 2016 21:53 schreef Mishu het volgende:
Het verhaal heeft een onverwachte wending gekregen: de beoordelingsformulieren zijn binnen en mijn begeleider heeft mij een 7.8 gegeven.
Een 4.quote:
Je begeleider was dan dus de uitschieter naar boven. Dat maakt het gesprek morgen wel anders lijkt me?quote:Op zondag 17 juli 2016 22:01 schreef Mishu het volgende:
[..]
Een 4.
Een verschil van 3 punten dus, daarom een derde beoordelaar.
Blijkbaar zijn de onderlinge eisen heel anders?
Oke.quote:Op zondag 17 juli 2016 22:08 schreef Mishu het volgende:
Nee niet anders, wel geïnformeerder.
Ik had voor dit te lezen al mijn toon genuanceerd naar de docent toe. En uitgelegd dat ik hoop dat we er in redelijkheid over kunnen praten. Ik zie ook wel in dat ik fel ben. Dat is de emotie, nogal logisch. Je schrikt je de pleuris.
Analyse van wat er gebeurd is, uiten, oplossing bedenken, oplossing uitvoeren.quote:
Wat was verder nog kritiek? Want het lijkt me niet dat dat het enige punt was waarom je tweede beoordelaar je scriptie een 4 waard vond.quote:Op zondag 17 juli 2016 22:21 schreef Mishu het volgende:
De kritiek is dat je landen niet kan vergelijken door bepaalde variabelen constant te houden. Een methode die ik van Armen Hakverdian heb geleerd (oud docent van mij die voor mij aanbevelingen heeft geschreven wat betreft statistische vaardigheden en iemand die gedoceerd heeft op Cambridge).
Operationalisatie kon beter, en meer vooraf bepalen als dit gebeurt oordeel ik dat.quote:Op zondag 17 juli 2016 22:28 schreef Operc het volgende:
[..]
Wat was verder nog kritiek? Want het lijkt me niet dat dat het enige punt was waarom je tweede beoordelaar je scriptie een 4 waard vond.
Kan het zijn dat de 3e beoordelaar het al had opgegeven toen bleek dat basale dingen zoals een correcte titel etc al niet in orde waren?quote:Op zondag 17 juli 2016 22:37 schreef Mishu het volgende:
[..]
Operationalisatie kon beter, en meer vooraf bepalen als dit gebeurt oordeel ik dat.
Tweede beoordelaar heeft ondanks 4 betere argumenten.
Derde beoordelaar viel over dingen als de titel en andere niets toedoende zaken. Leek alsof hij op zoek was geweest naar fouten. Bleek iemand te zijn die nu 2 jaar aan het promoveren is en jurist is en dus geen empirisch onderzoeker.
Als je de heldere feedback van nummer 3 afschrijft als vallen over niets toedoende zaken, dan heb je de essentie van het probleem te pakken. Ik raad je aan zijn feedback nog eens door te lezen (of desnoods aan je broer en zwager te laten lezen), want zijn kritiek was best zinnig.quote:Op zondag 17 juli 2016 22:37 schreef Mishu het volgende:
[..]
Operationalisatie kon beter, en meer vooraf bepalen als dit gebeurt oordeel ik dat.
Tweede beoordelaar heeft ondanks 4 betere argumenten.
Derde beoordelaar viel over dingen als de titel en andere niets toedoende zaken. Leek alsof hij op zoek was geweest naar fouten. Bleek iemand te zijn die nu 2 jaar aan het promoveren is en jurist is en dus geen empirisch onderzoeker.
Er was niks mis met de titel. Er zat wel een politieke lading aan. Derde beoordelaar is van de gristenbende op de VU. Heb al eerder gehad dat deze docenten weigeren sociaal-democratisch getinte papers te lezen en te beoordelen.quote:Op zondag 17 juli 2016 22:39 schreef MCH het volgende:
[..]
Kan het zijn dat de 3e beoordelaar het al had opgegeven toen bleek dat basale dingen zoals een correcte titel etc al niet in orde waren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |