Ja we kunnen ook op elke straathoek een politiecontrole zetten en grote mensenmassa's verbieden, maar op die manier geef je alleen maar het signaal af dat terrorisme werkt.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:12 schreef yvonne het volgende:
[..]
Zie het stuk hierboven, hij was gecontroleerd, maar kon blijven staan omdat hij ijs leverde.
Tsja, ik weet het niet meer.
Niet alles, nee.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:14 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Jij vindt niet dat we er alles aan moeten doen om het te voorkomen, voor als het toch zou gebeuren?
Tuurlijk, maar net als met Brussel en andere gebeurtenissen zijn dit soort figuren toch bekend bij politie, of ze nou geradicalisserd zijn of niet, ze zijn bekend.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:15 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja we kunnen ook op elke straathoek een politiecontrole zetten en grote mensenmassa's verbieden, maar op die manier geef je alleen maar het signaal af dat terrorisme werkt.
quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:18 schreef Nintex het volgende:
De oplossing is zoals altijd heel simpel.
- Grenzen dicht. Hoe fucking dom ben je als je in oorlog bent en je de grenzen open laat staan.
- Racial profiling. Alles wat er een beetje arabisch of Islamitisch uit ziet eventjes aan de kant halen en foullieren.
Niet ten koste van alles nee, je kunt nooit alles voorkomen. Wat hier in Nice is gebeurd had ook niemand kunnen zien aankomen, de dader was een kruimeldief zonder aanwijzingen dat hij een aanlag zou kunnen plegen. In principe zou je dit alleen kunnen voorkomen door iedereen als potentiële terrorist te bestempelen.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:14 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Jij vindt niet dat we er alles aan moeten doen om het te voorkomen, voor als het toch zou gebeuren?
Is niet fijn nee, maar de 'kick' van het schieten op een menigte is al weg. Het rijden met trucks is gepasseerd. Een vliegveld opblazen is niet meer genoeg.quote:
Mja, tot gisteren waren vrachtwagens nog geen verdachte wapensquote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:18 schreef yvonne het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar net als met Brussel en andere gebeurtenissen zijn dit soort figuren toch bekend bij politie, of ze nou geradicalisserd zijn of niet, ze zijn bekend.
En met die verhoogde paraatheid ( die was toch nog niet afgelopen?) zou je toch denken dat er ergens 1 agent rondloopt die denkt: verrek, die vrachtwagen staat er nu wel erg lang.
Frans en Tunesisch en moslimquote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:20 schreef computergirl het volgende:
[..]
deze knakker was Frans en woonde in Nice
De Tour stopt voor niemand.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:13 schreef Vallon het volgende:
Bizar allemaal. 12 uur later.....
Etat Urgence (noodtoestand) voor 66 miljoen Fransen toch weer verlengd met 3 maanden... als te verwachten.
Franse vlag halfstok, Hollande die bezig is om vergelding te zoeken en de Charles-de-Gaulle laat opstomen om nog meer bommen te werpen.... ik snap dat niet.
Ondertussen zoeken kortzichtige denkers oplossingen hoe je mafgedraaide gekken kunt tegenhouden door hekjes of nog meer Rambo's mensen te laten controleren.
Ook politici doen een holfrasige duit in het zakje dat we moeten vechten voor onze vrijheid en wij niet opgeven deze te verdedigen.
Welke vrijheid voor wie ondertussen... de vrijheid om je als makke schapen te laten controleren en indoctrineren door media waarbij "we" worden verdeeld in twee kampen....?
Kern is dat je de oorzaak voor destructief denken moet wegnemen..... de werkelijk oorzaak voor aanslagen is niet de mens die het doet maar de aanleiding die dat veroorzaakt.
Kortom wanneer je mensen sociaal laat afglijden of hun manier van leven afpakt, zal er voeding komen om zich te vergelden. Je lost een probleem niet op door de wond af te plakken of de rand weg te snijden.
Nu 84 mensen dood met 18 in kritiek waaronder de nodige kinderen wat dus wel's > 100 doden worden.... onbekend is het aantal gewonden, laat staan getraumatiseerde betrokkenen.
Die (gehuurde) vrachtwagen door een 31 jarige bestuurder met explosieven achterin zigzaggend (relatief wat langzaam reed) is doorzeefd door kogels en desondanks (alle aanwezige "beveiliging") weet dat ding ruim 2 km door te razen.
Saillant is natuurlijk dat dit juist op de 14e, de Franse Bevrijdingsdag, gebeurde vlak voor het afsluitende vuurwerk. Een sginaal wat je (ik iig) niet mis kunt verstaan.
Ga benieuwd zijn of TDF (250km naar het noordwesten) doorgaat cq. in of op het zwart gaat rijden.
Gewoon grenscontrolles bij de banlieues maken dan maar, nog meer segregatie.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:22 schreef Nielsch het volgende:
GRENZEN DICHT!
Maar de aanslagen worden veelal gepleegd door mensen die zelf in het land zijn geboren...
JA MAAR TOCH GRENZEN DICHT SIMPELE OPLOSSING!!!!!
en man en mensquote:
klopt - tunischische afkomst, maar nu grenzen dichtgooien lijkt me zinloos qua oplossing voor alles want Franse nationaliteitquote:
Dat mens ben ik niet zo zeker van na zo'n daad.quote:
En bovenal een kneus eersteklas.quote:
je hebt geen biologie gehad op school?quote:
Humanistische apologist.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:23 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat mens ben ik niet zo zeker van na zo'n daad.
De ontvlambare mensen in eigen land willen zich vaak wel voortplanten met iemand uit een ander land, dus het is wel een lange termijn oplossing.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:22 schreef Nielsch het volgende:
GRENZEN DICHT!
Maar de aanslagen worden veelal gepleegd door mensen die zelf in het land zijn geboren...
JA MAAR TOCH GRENZEN DICHT SIMPELE OPLOSSING!!!!!
de mens is de grootste moord machine onder alle levende wezens.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:23 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat mens ben ik niet zo zeker van na zo'n daad.
Ik houd het op enorme paardenlul met een kronkel in zijn kop.quote:
Jep, vrijwel 100% van de aanslagen in Belgie en Frankrijk zijn 'homegrown' geweest.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:23 schreef computergirl het volgende:
[..]
klopt - tunischische afkomst, maar nu grenzen dichtgooien lijkt me zinloos qua oplossing voor alles want Franse nationaliteit
qftquote:
Het is een lange termijn investering. De 'vluchtelingen' van vandaag zorgen voor de terroristen van morgen (zij zelf of hun nakomelingen). Hard, maar waar, gezien de (oorspronkelijke) afkomst van vrijwel alle grote aanslagplegers in Europa van de afgelopen paar jaar.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:23 schreef computergirl het volgende:
[..]
klopt - tunischische afkomst, maar nu grenzen dichtgooien lijkt me zinloos qua oplossing voor alles want Franse nationaliteit
Ja maar een 'normaal' mens heeft meestal niet de drang om random een hoop mensen te vermoorden.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:26 schreef Slayage het volgende:
[..]
de mens is de grootste moord machine onder alle levende wezens.
was dat jou ontschoten?
Who fucking cares wat ze daar met elkaar doen.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:27 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel hypocriet allemaal. Iedereen bidt weer voor Frankrijk. De driehonderd doden in Baghdad hoorde je niemand over.
Bidden is vrij hypocriet, maar dan om een andere reden.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:27 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel hypocriet allemaal. Iedereen bidt weer voor Frankrijk. De driehonderd doden in Baghdad hoorde je niemand over.
Was dat een westerling, die dader?quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:27 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel hypocriet allemaal. Iedereen bidt weer voor Frankrijk. De driehonderd doden in Baghdad hoorde je niemand over.
omdat dit nieuws is itt een autobom in baghdad wat bijna aan de orde van de dag is. hypocriet? wellicht. menselijk? zeker.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:27 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel hypocriet allemaal. Iedereen bidt weer voor Frankrijk. De driehonderd doden in Baghdad hoorde je niemand over.
altijd weer deze nutteloze opmerking, alsof de voorpagina's daar volstaan met dit nieuwsquote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:27 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel hypocriet allemaal. Iedereen bidt weer voor Frankrijk. De driehonderd doden in Baghdad hoorde je niemand over.
wat maakt dat uit?quote:
de mens is sowieso niet "normaal"quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:27 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja maar een 'normaal' mens heeft meestal niet de drang om random een hoop mensen te vermoorden.
Ja maar daar ga ik niet naartoe met vakantiequote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:27 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel hypocriet allemaal. Iedereen bidt weer voor Frankrijk. De driehonderd doden in Baghdad hoorde je niemand over.
Voor als er ID controle is, je weet wel, één van de maatregelen van verschillende overheden om een land veilig te maken.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:30 schreef LievePoetin het volgende:
Waarom nemen die aanslagplegers toch altijd hun paspoort mee
Waarom denk je dat het tussen aanhalingstekens stondquote:
was met charlie hebdo idd ook het geval, maar gewoon wel kunnen identificeren, natuurlijk als de plisie erom vraagt zodat je verder kan met je vrachtwagenquote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:30 schreef LievePoetin het volgende:
Waarom nemen die aanslagplegers toch altijd hun paspoort mee
We moeten samenwerken. Als we om te beginnen eens niet alle vluchtelingen over één kam scheren, maar degenen omarmen die hier komen om wat van hun leven te maken, dan is de kans een stuk kleiner dat hun kinderen zullen radicaliseren en een stuk groter dat er van binnenuit wat verandert.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:29 schreef Nintex het volgende:
In ieder geval moet er in Europa een keuze gemaakt worden.
of:
- Moslims vinden ons even iets minder aardig
- Saudi's worden een beetje boos, omdat ze geen Moskeetjes meer mogen bouwen
of:
- Escalatie naar nog meer en groter geweld (grotere bommen)
In Irak was het voor de volgelingen van Zarqawi gebruikelijk om zo'n truck op de Amerikanen in te rijden en explosieven af te laten gaan. Dan krijg je zoiets:
[ afbeelding ]
Is weinig nutteloos aan hoor.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:29 schreef byah het volgende:
[..]
altijd weer deze nutteloze opmerking, alsof de voorpagina's daar volstaan met dit nieuws
ze gaan er van uit dat ze zelf doodgaan en zijn trots op hun daad, dus waarom geen ID mee. Misschien is die ook nodig Voorde 72 maagdenquote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:31 schreef Slayage het volgende:
[..]
was met charlie hebdo idd ook het geval, maar gewoon wel kunnen identificeren, natuurlijk als de plisie erom vraagt zodat je verder kan met je vrachtwagen
Tja, dat kan dus niet. Want jij hebt geen idee wat de beweegredenen van die vluchtelingen zijn. Het is allemaal heel lullig, maar je kunt het verschil niet zien tussen een terrorist en een vluchtende apotheker en zolang de terroristen verscholen blijven worden in wijken als Molenbeek zijn ze onvindbaar en ontraceerbaar totdat ze een aanslag plegen.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 11:31 schreef Gia het volgende:
[..]
We moeten samenwerken. Als we om te beginnen eens niet alle vluchtelingen over één kam scheren, maar degenen omarmen die hier komen om wat van hun leven te maken, dan is de kans een stuk kleiner dat hun kinderen zullen radicaliseren en een stuk groter dat er van binnenuit wat verandert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |