Mooie HR-afbeelding van een tragische gebeurtenis.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:33 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[ [url=http://s-www.ledauphine.com/images(...)35250.jpg]afbeelding[/url] ]
Dat kun je ook overal. Realiteit. Helaas.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:34 schreef Nintex het volgende:
Geen idee wat die salonsocialist Hollande nog kan doen. Onder zijn toezicht is heel Frankrijk naar de gallemiezen gegaan.
Meest bizarre is nog wel dat de aanslag gepleegd is in Nice en niet in Parijs. Verhoogd het gevoel van onveiligheid in Europa verder, want je kunt nu praktisch 'overal' aangevallen worden.
Hoezo wil je je dan ziekmelden? Voorlopig is er nog geen daderprofiel.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:33 schreef BansheeBoy het volgende:
Je zou morgen maar wat Nederlandse klanten moeten servicen met je Islamitische baardje. Ziekmelden dan maar?²
Verkeerde mentaliteit. "Oh, het EK is goed verlopen, het zal wel allemaal meevallen dus"quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:34 schreef xminator het volgende:
Ik begrijp het gewoon niet. Met oud en nieuw hadden ze bijv. Roadblocks en met zo een massale viering niet..
Je kunt prima doen aan berichtgeving over de aanslag zonder beelden van lijken. Je kunt ze immers ook blurren als het per se getoond moet worden.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:33 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Dan kun je net zo goed stoppen met nieuws brengen.
Ga in godsnaam naar bedquote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:33 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Mensen mogen de waarheid niet zien, vanwege het gevaar dat extreem-rechts groter word,
Gruwelijkquote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:33 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[ [url=http://s-www.ledauphine.com/images(...)35250.jpg]afbeelding[/url] ]
Nee, maar wel met twee ongelukken waarbij de nabestaanden (waaronder ik) inderdaad alles wilden zien en weten. Ook voor het verwerkingsproces. Maar ben het er mee eens dat dat voor iedereen natuurlijk verschillend is.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:34 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Je hebt ervaring met een aanslag waarbij er foto's en filmpjes zijn van een dode of gewonde bekende van jou die heel de wereld overgaan? Ik denk dat het per persoon verschillend is hoe het wordt ervaren, maar kan me wel voorstellen dat het niet helemaal oké is.
Schijt hebben en zelf het goede voorbeeld blijven geven. Mensen moeten gewoon eens fucking normaal gaan doen, ook naar goedwillende moslims (en omgekeerd).quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:33 schreef BansheeBoy het volgende:
Je zou morgen maar wat Nederlandse klanten moeten servicen met je Islamitische baardje. Ziekmelden dan maar?²
wellicht toch een kleine onderschatting van de situatie, wel een hele belangrijke misrekening... je had het wellicht niet helemaal kunnen voorkomen maar het is wel vreemdquote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:34 schreef xminator het volgende:
Ik begrijp het gewoon niet. Met oud en nieuw hadden ze bijv. Roadblocks en met zo een massale viering niet..
Dronken chauffeur die rond gaat schieten? Watquote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:35 schreef capuchon_jongen het volgende:
Jullie noemen het een aanslag terwijl het nog niet zeker is. Is het geen dronken chauffeur? Of een chauffeur die pokemon aan het spelen was?
Nee, jullie zijn hypocriet en meten met 2 maten.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:32 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Neuh. Je hebt daar mensen op de grond liggen die nog geen 2 uur dood zijn. Die zou je dan maar even fotograferen en filmen, terwijl sommige mensen er dood en sommige halfnaakt op straat liggen, en vervolgens op social media gooien. En dan gaat het de hele wereld rond. Ik mag toch wel hopen dat mensen kunnen begrijpen dat dat naar is.
twitter:CapaMagENG twitterde op vrijdag 15-07-2016 om 00:27:19#UPDATE Police say black smoke at Eiffel Tower is not terror related. https://t.co/Deon13Khu2 reageer retweet
Hij schoot ook met zn pistool op de pikachu. Die verdomde pokébal ging keer op keer mis.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:35 schreef capuchon_jongen het volgende:
Jullie noemen het een aanslag terwijl het nog niet zeker is. Is het geen dronken chauffeur? Of een chauffeur die pokemon aan het spelen was?
Uiteraard, maar bedoel echt concreet vermeld als iemand die bekend / verdacht werd van radicale sentimenten tot aan geweld neigend toe-context.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:34 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ow deze weddenschap durf ik niet aan. Ik vrees dat je gelijk krijgt.
Maar geen idee wanneer iemand gekwalificeerd wordt als "bekende van de politie", ik ga er eigenlijk altijd vanuit dat dat bijna iedereen is, zelfs tot het buurmeisje van 9 die ooit fietste zonder licht maar misschien ben ik een beetje naïef
IS eist aanslag op.twitter:LeSommierRgis twitterde op vrijdag 15-07-2016 om 00:23:46L'Etat Islamique a revendiqué l'attentat de #Nice @ParisMatch reageer retweet
Nu op CNN "Truck hit crowd many times"quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:35 schreef capuchon_jongen het volgende:
Jullie noemen het een aanslag terwijl het nog niet zeker is. Is het geen dronken chauffeur? Of een chauffeur die pokemon aan het spelen was?
Maak je baardje blond.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:33 schreef BansheeBoy het volgende:
Je zou morgen maar wat Nederlandse klanten moeten servicen met je Islamitische baardje. Ziekmelden dan maar?²
Denk dat ze wel een punt heeft hoor.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:26 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Mensen zoals jij die dit soort onzin blijven herhalen zijn een groter gevaar voor de wereld dan IS en deze terroristen.
Zijn meer dan genoeg getuigen te horen geweest die hem zagen schieten.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:35 schreef capuchon_jongen het volgende:
Jullie noemen het een aanslag terwijl het nog niet zeker is. Is het geen dronken chauffeur? Of een chauffeur die pokemon aan het spelen was?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |