En terecht.quote:Op donderdag 14 juli 2016 17:02 schreef Sjemmert het volgende:
Na drie dagen cheaten door gps te spoofen mijn eerste softban te pakken. Kan nu geen pokestops openen, gyms battlen of pokemon vangenkijken hoelang het duurt zou met een paar uurtjes wel weer moeten werken.
Jaloers.quote:
Lieve Sinterklaas....quote:Op donderdag 14 juli 2016 16:51 schreef Amarantha het volgende:
En en en.. ik wil 4 eevee's erbij. Kan ik er 5 weg doen en 1 evolueren
Een geevalueerde Eevee is goed.quote:Op donderdag 14 juli 2016 16:56 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Ja, maar ik wil graag een goede Pokemon hebben die ik kan trainen
Was net een kilometer of 6-7 hiervandaan en toen spoofde ik plots 2 keer terug naar echte locatie. Daardoor gepakt waarschijnlijk.quote:
sneuneusquote:Op donderdag 14 juli 2016 17:02 schreef Sjemmert het volgende:
Na drie dagen cheaten door gps te spoofen mijn eerste softban te pakken. Kan nu geen pokestops openen, gyms battlen of pokemon vangenkijken hoelang het duurt zou met een paar uurtjes wel weer moeten werken.
Dus tracken van pokemon is nog steeds even kut?quote:Op donderdag 14 juli 2016 16:43 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Dit is al zovaak gerebuked dat het eigenlijk niet elke keer aangehaald moet worden. Het pulserend vakje verhaal is bullshit.
Soms blijven ze gewoon in de buurt terwijl ze weg zijn. Als er geen vervangende pokémon voor zijn, blijven ze vaak staan.quote:Op donderdag 14 juli 2016 17:05 schreef FrauMilena het volgende:
Ik het net in het ov dat ik een Dratini een paar kilometer lang ''kon tracken''. Drie voetjes uiteraard.Klopt soms echt niets van.
Yepquote:Op donderdag 14 juli 2016 17:10 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dus tracken van pokemon is nog steeds even kut?
Had bijna 3e gym te pakken maar telkens in het gevecht word ik eruit gegooid.. ook kan ik mijn pokemon niet revivenquote:
Nice! Wat heb je vooral gedaan om te levelen?quote:Op donderdag 14 juli 2016 17:13 schreef Schuimpjes het volgende:
Vandaag al weer 10km rondgelopen, ben ondertussen level 20 en heb 77 unieke Pokemons
Bereinteressant knaap.quote:Op donderdag 14 juli 2016 17:12 schreef Sjemmert het volgende:
Ben er al achter waarom het fout ging locatie bepaling stond op hoge precisie dan gebruikt ie gps wifi en mobiele netwerken om locatie te schatten. Die had op alleen gps moeten staan om te voorkomen dat de app andere gegevens kan gebruiken om mijn echte locatie te bepalen. Stomme fout van mij gister stond die nog op alleen gps maar blijkbaar reset dat zich bij opnieuw opstarten ofzo.
Thanks, had hem nog niet gedownload.quote:Op donderdag 14 juli 2016 17:12 schreef Lastpost het volgende:
Zal hier ook vast al voorbij gekomen zijn, maar er is een update uitgebracht. 0.29.2 en hier te downloaden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |