Zeker. Zijn erg lief in winkels en in openbare ruimten, heb er geen omkijken naar. Zijn blij met wat ze krijgen en vragen nergens om.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:35 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Leuk leven hebben ze zeg.
Ze zijn één keer naar de open dag geweest. Ze vonden de helikopter leuk en verder vonden ze er niet veel aan. Ze vinden voetbal vooral saai.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:36 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, daarnaast neemt hij ze ongetwijfeld ook nog regelmatig mee naar Feyenoord.
Komt misschien nog wel. Ik weet in ieder geval zeker dat ik mijn dochter geen kennis ga laten maken met Ado Den Haag.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:37 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ze zijn één keer naar de open dag geweest. Ze vonden de helikopter leuk en verder vonden ze er niet veel aan. Ze vinden voetbal vooral saai.
Ik ga ze ook niet meenemen. Maar goed, die discussie heb ik hier al eens gevoerd en ik had niet veel medestanders...quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Komt misschien nog wel. Ik weet in ieder geval zeker dat ik mijn dochter geen kennis ga laten maken met Ado Den Haag.
quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:39 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik ga ze ook niet meenemen. Maar goed, die discussie heb ik hier al eens gevoerd en ik had niet veel medestanders...
Misschien ook maar gaan dan.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Mijn vriendin zei vorige week nog, die opendag van Ado staat dat het heel leuk is voor kids met allemaal springkussens en activiteiten. Toen ik zei dat er alleen maar junkies op afkomen hield ze haar mond weer dicht.
Nee valt eigenlijk wel reuze mee die open dag. Doorgaans wel normaal volk die je tijdens wedstrijden niet ziet in het stadion. Maar nogmaals, ik wil er niet heen met mijn gezin.quote:
Als het goed weer is ga ik wel even in de rij voor een handtekening van Beugelsdijk.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:45 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Nee valt eigenlijk wel reuze mee die open dag. Doorgaans wel normaal volk die je tijdens wedstrijden niet ziet in het stadion. Maar nogmaals, ik wil er niet heen met mijn gezin.
Alleen van hem?quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:45 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Als het goed weer is ga ik wel even in de rij voor een handtekening van Beugelsdijk.
Is bij Fey ook, tijdens de open dag vooral veel gezinnetjes.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:45 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Nee valt eigenlijk wel reuze mee die open dag. Doorgaans wel normaal volk die je tijdens wedstrijden niet ziet in het stadion. Maar nogmaals, ik wil er niet heen met mijn gezin.
Vroeger kwam Barcelona nog wel eens langs (en toen wonnen we ook nog)quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:49 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze overigens echt publiek willen trekken tijdens zo'n open dag moeten ze er eens voor zorgen dat ze afsluitend aan die dag een oefenpot spelen tegen Swansea City of iets dergelijks. Dat werd een paar jaar geleden nog gedaan. Was altijd wel de moeite waard om dan nog te gaan.
Ja klopt. Snap ergens wel dat die er niet zo veel zin meer in hebben.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:50 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Vroeger kwam Barcelona nog wel eens langs (en toen wonnen we ook nog)
Haten op onze bebaarde Argentijn. Gaat echt een cultheld worden. Tong gaat er over 10 jaar een gedicht over schrijven.quote:
Er zijn wel kleinere clubs die tegen de grote Europese clubs spelen.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ja klopt. Snap ergens wel dat die er niet zo veel zin meer in hebben.
Heb wel hoge verwachtingen van hem.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:51 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Haten op onze bebaarde Argentijn. Gaat echt een cultheld worden. Tong gaat er over 10 jaar een gedicht over schrijven.
Tijdens de open dag van Feyenoord zit het stadion gewoon vol. Ik verwacht dat Feyenoord er binnenkort ook kaartjes voor gaat verkopen. #clubvanhetvolkquote:Op donderdag 14 juli 2016 14:49 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze overigens echt publiek willen trekken tijdens zo'n open dag moeten ze er eens voor zorgen dat ze afsluitend aan die dag een oefenpot spelen tegen Swansea City of iets dergelijks. Dat werd een paar jaar geleden nog gedaan. Was altijd wel de moeite waard om dan nog te gaan.
Ja, dat zie je ook met die eerste trainingen van het seizoen bij jullie. Veel volk.quote:Op donderdag 14 juli 2016 14:53 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Tijdens de open dag van Feyenoord zit het stadion gewoon vol. Ik verwacht dat Feyenoord er binnenkort ook kaartjes voor gaat verkopen. #clubvanhetvolk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |