quote:Op woensdag 20 juli 2016 17:02 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat is dan weer niet echt iets voor het complotten topic, cad.
Zo geforceerd grappig proberen te doen ookquote:Op woensdag 20 juli 2016 16:40 schreef controlaltdelete het volgende:
Ze klinkt alsof ze elke dag aan de zware van nelle zit met haar slappe grap.
She needs to Pokemon go drink some bleach![]()
Maar dat is toch allang bekend, zo lang we al op deze planeet rondlopen doen we dat al. Daar zit geen complot achter, geeft gewoon betere overlevingskansen. Dat werkt zelfs zo in Pokemonquote:Op woensdag 20 juli 2016 17:39 schreef controlaltdelete het volgende:
Dit is toch van den zotte aan menselijk gedrag? Al zou het geen spy-on-you-ware zijn toont het wel aan hoe mensen zich als schapen gedragen, als een kudde achter een pokemon aan. Een mooi mind control experiment om het bnw te houden, zie ze lopen joh allemaal in trance![]()
Het zou best misbruikt kunnen worden ja. Eigenlijk hilarisch en dieptriest dat dit spel meer mensen actief krijgt dan welke misstand dan ook. En nog veel erger dat ik er een van ben. Ik ben nog nooit de straat op gegaan om ergens tegen of voor te demonstreren of zo maar dit spel zou me zomaar de straat op kunnen krijgen om iets te doen.quote:Op woensdag 20 juli 2016 17:39 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Dit is toch van den zotte aan menselijk gedrag? Al zou het geen spy-on-you-ware zijn toont het wel aan hoe mensen zich als schapen gedragen, als een kudde achter een pokemon aan. Een mooi mind control experiment om het bnw te houden, zie ze lopen joh allemaal in trance![]()
ik zou ook in een deuk liggen. OMG
Microtransactions moehahahaquote:Op woensdag 20 juli 2016 18:10 schreef jogy het volgende:
Maar misschien ook omdat het een positief iets is. Zonder kwaadheid en depressieve onzin. Gewoon pokemon vangen en nergens aan denken.
Mn dat laatste is best belangrijk, nergens aan denkend achter een pokemon aan. Al kreeg ik er geld voor dan nog bedank ik.quote:Op woensdag 20 juli 2016 18:10 schreef jogy het volgende:
Maar misschien ook omdat het een positief iets is. Zonder kwaadheid en depressieve onzin. Gewoon pokemon vangen en nergens aan denken.
Ach ieder zijn hobby toch? Dat is nog wel het minst schadelijke hieraan. De een verliest zijn tijd in boeken, de ander met muziek, weer een ander met geestverruimende middelen. Dit is gewoon een vorm van gamen.quote:Op woensdag 20 juli 2016 18:34 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Mn dat laatste is best belangrijk, nergens aan denkend achter een pokemon aan. Al kreeg ik er geld voor dan nog bedank ik.
in welk opzicht?quote:Op woensdag 20 juli 2016 15:58 schreef Chewie het volgende:
[..]
Het werkt zelfs met camera afgeschermd door flap van beschermhoesje.
Klopt maar de AR krijg je wel te zien.quote:Op donderdag 21 juli 2016 01:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
in welk opzicht?
een afgedekte camera levert geen beeld op.
Klopt,want dat is gewoon een plaatje dat op het camerabeeld wordt geprojecteerd. Ook als dat beeld zwart is.quote:Op donderdag 21 juli 2016 07:07 schreef Chewie het volgende:
[..]
Klopt maar de AR krijg je wel te zien.
Alleen voor de eckte luie mensen. Rondje lopen in een redelijk druk gebied en je haalt zo 20/25 balletjes binnen. Gisteren een rondje gelopen en er was een plein met twee pokestops en een gym. Volgens mij is het daar nog nooit zo gezellig geweest. En ook een heel divers publiek trouwens. Pokémon Go brengt mensen bij elkaar, naast dat iedereen mogelijk een onwetende NSA spion is.quote:
Ik was eerst ook van plan om het stom te vinden, want kuddegedrag, kinderachtig, stomme hype etc. Maar ik ben wel blij dat ik die weerstand heb laten gaan en gewoon mee ben gaan doen. Het is een hele gekke gewaarwording als je mensen van 12 tot 50 'onopvallend' ergens ziet zitten en als je dan op je telefoon kijkt dat er dus één of meer stops zijn en een gym.quote:Op woensdag 20 juli 2016 18:34 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Mn dat laatste is best belangrijk, nergens aan denkend achter een pokemon aan. Al kreeg ik er geld voor dan nog bedank ik.
Zelf gespeeld? Ik niet overigens, maar je houd je telefoon niet naar de grond gericht geloof ik.quote:Op donderdag 21 juli 2016 08:29 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt,want dat is gewoon een plaatje dat op het camerabeeld wordt geprojecteerd. Ook als dat beeld zwart is.
Maar toch ontgaat me hoe je hier mee kunt spioneren. Pokemon-jagers lopen schijnbaar doelloos in het rond met de telefoon in een hoek van 45 graden naar de grond gericht. Dat levert toch nooit bruikbaar camerabeeld op? Dat zou alleen het geval zijn als je de hele tijd je omgeving door de camera zou moeten zien, op zoek naar pokemon. Maar je kijkt naar een kaart van je omgeving waar op een gegeven moment een pokemon in op duikt en pas als je die aan klikt krijg je camerabeeld en dan houd je de camera in de meeste gevallen nog steeds omlaag gericht om hem te vangen.
als je augmented reality aan hebt staan dan zie je een pokémon op de grond staan en de interne gyroscoop houdt dat beest op die plek dus moet je richten. Maar je kan het ook uitzetten en dan maakt het niet uit hoe je de telefoon in je handen hebt. Op zich is het heel makkelijk uitzetten van de augmented reality (schuifje in je scherm) wel een klein dingetje tegen een eventuele massa surveillance.quote:Op donderdag 21 juli 2016 08:56 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zelf gespeeld? Ik niet overigens, maar je houd je telefoon niet naar de grond gericht geloof ik.
Ja richten, maar da's toch niet altijd naar de grond gericht? Tenminste, niet op de foto's die ik her en der voorbij z ie komenquote:Op donderdag 21 juli 2016 09:00 schreef jogy het volgende:
[..]
als je augmented reality aan hebt staan dan zie je een pokémon op de grond staan en de interne gyroscoop houdt dat beest op die plek dus moet je richten. Maar je kan het ook uitzetten en dan maakt het niet uit hoe je de telefoon in je handen hebt. Op zich is het heel makkelijk uitzetten van de augmented reality (schuifje in je scherm) wel een klein dingetje tegen een eventuele massa surveillance.
Nee precies, met dat augmented reality aan dan richt je de camera redelijk de verte in inderdaad.quote:Op donderdag 21 juli 2016 09:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja richten, maar da's toch niet altijd naar de grond gericht? Tenminste, niet op de foto's die ik her en der voorbij z ie komen.
Ja exact, dat bedoel ikquote:
Yup, zelf gespeeld. Verder kom ik savonds allerlei pokemon-jagers tegen en zie ik videos op youtube van massale pokemon-bijeenkomsten. En overal valt me op dat de telefoon in een hoek naar beneden is gericht.. Niemand houdt het toestel recht voor zich. Meeste pokemon staan op de grond, een enkele kan vliegen.quote:Op donderdag 21 juli 2016 08:56 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zelf gespeeld? Ik niet overigens, maar je houd je telefoon niet naar de grond gericht geloof ik.
Nouja, zie de schermafbeeldingen van jogyquote:Op donderdag 21 juli 2016 09:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Yup, zelf gespeeld. Verder kom ik savonds allerlei pokemon-jagers tegen en zie ik videos op youtube van massale pokemon-bijeenkomsten. En overal valt me op dat de telefoon in een hoek naar beneden is gericht.. Niemand houdt het toestel recht voor zich. Meeste pokemon staan op de grond, een enkele kan vliegen.
Maar een massale groep verstoort juist dat beeldquote:Op donderdag 21 juli 2016 09:11 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nouja, zie de schermafbeeldingen van jogy. Het is niet recht voor je, dat geef ik gelijk toe, maar toch wel hoog genoeg om met massale groepen een aardig beeld van een 'moment' te kunnen vormen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |