quote:Op zondag 10 juli 2016 22:41 schreef Tem het volgende:
Zitten jullie al in de schuilkelders, jongens? Al die dreiging...
Haha Koosquote:Op zondag 10 juli 2016 22:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik snap dat je dringend behoefte hebt aan een discussie, maar ik heb geen antwoord op je vragen. Heb ook nergens aangegeven de wijsheid in pacht te hebben. Gelukkig voor jou zitten er zat profeten in dit topic.
Ik ga me weer concentreren op de EK-finale.
Jawel, meer EU. Meer EU is altijd de oplossing.quote:Op zondag 10 juli 2016 22:45 schreef Tomatenboer het volgende:
Zo, die crisis komt sneller dan verwacht (als we überhaupt ooit uit de crisis zijn geweest).
Geen econoom of politicus van de zogenaamde 'constructieve' partijen (lees; de zelfbenoemde 'verstandige' Eu-gezinde middenpartijen, ik denk op FOK! aan figuren als Kaas, KoosVogels en 99.999) die dit zagen aankomen of afdoende maatregelen hiervoor hebben bepleit?
Schop dit topic eens naar ONZquote:Op zondag 10 juli 2016 22:41 schreef Tem het volgende:
Zitten jullie al in de schuilkelders, jongens? Al die dreiging...
Oh jee, Relmof staat dit topic niet aan.quote:
Zijn ster verschijnt doorgaans 's nachts aan de hemel.quote:Op zondag 10 juli 2016 22:50 schreef Nielsch het volgende:
Heeft Braindead2000 dit nou nog niet opgelost, hij als groot economisch licht.
Goeie invalshoek.quote:Op zondag 10 juli 2016 22:53 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Omdat dit topic gewoon ongefundeerde paniekzaaierij is.
Dat werd ook gezegd over die enkelingen die vóór 2008 al waarschuwden voor de financiële en economische risico's van ons financiële systeem zoals dat tegenwoordig is ingericht (en is verweven met elkaar).quote:Op zondag 10 juli 2016 22:53 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Omdat dit topic gewoon ongefundeerde paniekzaaierij is.
Beste is idd om het helemaal te negeren en mensen die hierop reageren af te doen als ONZ-users idd.quote:
Ja, van paniekzaaiers is altijd alleen maar ellende gekomen.quote:Op zondag 10 juli 2016 22:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Beste is idd om het helemaal te negeren en mensen die hierop reageren af te doen als ONZ-users idd.
Om het eens met Gutmensch eens te zijn, er is geen systeemcrash te verwachten. Mocht een bank als de DB serieus in de problemen komen, dan wordt die bank gewoon genationaliseerd, de schulden geherstructureerd en het geheel gekapitaliseerd.quote:
Er zijn drie mogelijkheden eigenlijk.quote:Op zondag 10 juli 2016 23:13 schreef Tomatenboer het volgende:
Zo'n worst case scenario financiële crisis, hoe moet ik me dat voorstellen trouwens?
Mensen die plotseling al hun geld op hun rekening kwijt zijn? Geen geld meer uit de pinautomaten? Geen levering meer van voedsel aan supermarkten? Geen levering meer van medische hulpmiddelen? Mensen die uit hun woning worden gezet? Sociale onrust en revolutie?
Dat idee?
Want tot nu toe hebben we de crisis aardig weten op te vangen / verdoezelen, maar een harde crash zal er vroeg of laat echt komen vrees ik.
Ik kan dan wellicht zeggen 'I told you so' maar veel kopen we er op zo'n moment ook niet voor natuurlijk. Niemand is gebaat bij dergelijke (Griekse) toestanden.
Het onderschrijft mijn stelling dat de afgelopen decennia keer op keer blijkt dat 90% van de economen zwaar overgewaardeerd worden.quote:Op zondag 10 juli 2016 23:15 schreef GewoneBurger het volgende:
Ondanks al die top wiskundigen die bij DB voor een dik salaris allemaal financieel wiskundige modellen maken werken die modellen niet goed genoeg en staat DB nu op omvallen ?
Optie 2 is natuurlijk geen optie.quote:Op zondag 10 juli 2016 23:18 schreef Nintex het volgende:
[..]
Er zijn drie mogelijkheden eigenlijk.
- Duitsland en Nederland geven het protest tegen bank bail-outs op. De banken krijgen 150 miljard om te herkapitaliseren. De markten zien het als een signaal dat de EU er alles aan doet om de banken te helpen en het aandeel stijgt weer.
- Duitsland en Nederland houden voet bij stuk, geen bail-outs. Deutsche valt om, zoals Lehman, maar dan x 3 en neemt banken als ING en Credit Suisse mee.
- De ECB zet de geldprinter aan om alle uitstaande leningen en deviraten en andere zooi van Deutsche te dekken (6/7 x het BNP van heel de EU rolt in 1 nacht uit de printer). Het systeem is gered, maar je kunt met een kruiwagen vol euro's nog 1 brood kopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |