Dat is meer Nigel Mansell. Al mist Wiggins een bazensnor.quote:
Maar dat is een hele andere discussie. Welk jaar heeft ie nou teleurgesteld? alleen 2013 mijns inziens.quote:
Nogmaals, vind jij ook dat Landis de tour heeft gewonnen?quote:
Hij heeft zelfs meer, een bazenbaard. (Of is die er ondertussen weer af?)quote:Op zondag 10 juli 2016 12:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is meer Nigel Mansell. Al mist Wiggins een bazensnor.
2013 vooral, ja. Maar het is gewoon het totaalplaatje. Het is het steeds net niet, terwijl hij de concurrentie op een uur reed in 2009.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:53 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Maar dat is een hele andere discussie. Welk jaar heeft ie nou teleurgesteld? alleen 2013 mijns inziens.
Martina is ook EK 200 meter volgens een aantal, denk ik.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nogmaals, vind jij ook dat Landis de tour heeft gewonnen?
TLJ
tja, zelfs met schorsing meegerekend heeft ie elke grote ronde meerdere keren gewonnen. Komt toch niemand bij in de buurt.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
2013 vooral, ja. Maar het is gewoon het totaalplaatje. Het is het steeds net niet, terwijl hij de concurrentie op een uur reed in 2009.
Ben Johnson olympisch kampioenquote:Op zondag 10 juli 2016 12:54 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Martina is ook EK 200 meter volgens een aantal, denk ik.
Misschien verwacht ik ook te veel hoor, het is een mooie erelijst hoorquote:Op zondag 10 juli 2016 12:54 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
tja, zelfs met schorsing meegerekend heeft ie elke grote ronde meerdere keren gewonnen. Komt toch niemand bij in de buurt.
Ik vind dat Landis de Tour gewonnen heeft. Of je het nu op doping of op groente, fruit of op de soep van je lieve oma doet. Na 21 dagen is er iemand bovenaan geëindigd, dan kan je wel die overwinningen schrappen maar de gebeurtenis wordt niet eens uit je herinnering weggestuct. Voor mij heeft Landis gewoon gewonnen, Armstrong heeft er dan zeven gewonnen.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nogmaals, vind jij ook dat Landis de tour heeft gewonnen?
TLJ
Daag ze niet uit....quote:Op zondag 10 juli 2016 12:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gelukkig is finish bergop, dan kan er niks misgaan voor LottoNL
Lance <3quote:Op zondag 10 juli 2016 12:55 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik vind dat Landis de Tour gewonnen heeft. Of je het nu op doping of op groente, fruit of op de soep van je lieve oma doet. Na 21 dagen is er iemand bovenaan geëindigd, dan kan je wel die overwinningen schrappen maar de gebeurtenis wordt niet eens uit je herinnering weggestuct. Voor mij heeft Landis gewoon gewonnen, Armstrong heeft er dan zeven gewonnen.
Niemand kan met zekerheid zeggen wat er was gebeurd in case Armstrong eerder in die specifieke tour eruit was genomen. Nu kan je dat wel met een Rasmussen.
zonder die laffe schorsing heeft ie de Vuelta, Giro en Tour elk 3 keer gewonnen. Zou er überhaupt iemand in de historie dat gehaald hebben? Denk het niet eigenlijk.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Misschien verwacht ik ook te veel hoor, het is een mooie erelijst hoor
Koffieplanter is ongelooflijk mad op dit moment.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:56 schreef wimderon het volgende:
Valverde op weg naar het kopmanschap binnen z'n ploeg.
Wordt wel beter als ie overgaat naar de middelbare schoolquote:Op zondag 10 juli 2016 12:56 schreef poiuytr het volgende:
http://nos.nl/tour/video/(...)redelijke-nacht.html
Wat een leider
quote:“Ik begon direct te achtervolgen”, meent Barguil. “Maar sommigen zijn blij dat ze in de groep zitten en dat is het dan. Contador reed ook niet mee. Kelderman werkt sowieso nooit mee, dat is een afwachter. Ik erger me altijd aan zulke renners. Hij had een beetje kunnen helpen, dat zou aardig geweest zijn. Pantano heeft wél goed meegewerkt in de laatste twee kilometer, maar toen was het al te laat.”
Zolang die laatste km boog niet naar beneden komtquote:Op zondag 10 juli 2016 12:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gelukkig is finish bergop, dan kan er niks misgaan voor LottoNL
Bovendien reed iedereen toen op hulpmiddeltjes dus is dat gewoon eerlijk verslagen.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:55 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik vind dat Landis de Tour gewonnen heeft. Of je het nu op doping of op groente, fruit of op de soep van je lieve oma doet. Na 21 dagen is er iemand bovenaan geëindigd, dan kan je wel die overwinningen schrappen maar de gebeurtenis wordt niet eens uit je herinnering weggestuct. Voor mij heeft Landis gewoon gewonnen, Armstrong heeft er dan zeven gewonnen.
Niemand kan met zekerheid zeggen wat er was gebeurd in case Armstrong eerder in die specifieke tour eruit was genomen. Nu kan je dat wel met een Rasmussen.
Die zit slechts al zijn madheid en frustratie op te kroppen zodat hij op zaterdag de 23e helemaal los gaat.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Koffieplanter is ongelooflijk mad op dit moment.
Alles beter dan een skybot.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zou het leuk zijn als Piti de Tour wint?
Jammer, hij had bijna gewonnen.quote:
Dat was genieten.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:58 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Menchov is nog wel eens bergop op zijn bek gegaan voor Rabo.
Lunchen.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:59 schreef Koffieplanter het volgende:
Sporza gaat naar het journaal. Moet ik nu verplicht naar D&D gaan luisteren?
Hopelijk is de commentaarverbinding verbrokenquote:Op zondag 10 juli 2016 12:59 schreef Koffieplanter het volgende:
Sporza gaat naar het journaal. Moet ik nu verplicht naar D&D gaan luisteren?
Nee, je kunt ook de was gaan doen.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:59 schreef Koffieplanter het volgende:
Sporza gaat naar het journaal. Moet ik nu verplicht naar D&D gaan luisteren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |