abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_163726356
Hahaha jullie oplossingen!
Uiteindelijk ben ik wel rond die toch in slaap gevallen. En mijn jongste sliep vandaag ook uit tot 8 dus dat was wel een cadeautje. Dat slechte slapen is hier typisch iets van de laatste loodjes.. had ik bij die andere twee ook.

En die mannen van jullie }:|
ik slaap hier ook met oordoppen maar dat vind ik geen probleem. Maar wij hebben bewust geen tv in de slaapkamer en hier gaan de rolluiken dus wel helemaal dicht. En toch komt er een ietsepietsie licht doorheen dus onlangs heb ik er nog verduisterende gordijnen voor gehangen want ik werd er helemaal gek van :')

En als man vindt dat ie anders niet uitgerust wakker wordt dan gaat ie maar eerder naar bed :') :D

Rustige dagen voor de boeg..d gewoon lekker in en om het huis ^O^
pi_163726390
Ja een kussen er tussenin werkt praktisch gezien natuurlijk wel, maar psychisch niet :+

En goeiemorgen dus :O
pi_163726591

O+ O+ O+

Ik ben hier helemaal niet in thuis, dus geen idee of jullie überhaupt iets kunnen met deze foto. :+

Overigens laat de ontknoping nog wel even op zich wachten, want we man wil weer niet weten wat het wordt. Ik ben stiekem wel nieuwsgierig, vandaar toch de foto hier en dan zien we over 6 maanden wel wat het is geworden. :D

Haha jullie mannen. _O- Wat een gemiep zeg, heerlijk. :D

Ik herkende vandaag m'n boobs niet in de spiegel, ze lijken in 1 nacht mega gegroeid te zijn. :o Wat een wonderbaarlijk iets zo'n zwangerschap. :+
pi_163726713
Vriend lag echt enorm te snurken vannacht. En F. was lekker vroeg wakker. Ik vrees ook voor geen middagdutje en ik ben de hele dag alleen met haar, en nu al moe :')
Slecht slapen doe ik al de hele zwangerschap, eerst door psychisch gedoe en nu gewoon door mijn lijf (en het echt wakker zijn om 2 uur 's nachts. En dan 1,5-2 uur niet kunnen slapen, en niet lekker meer liggen..)
Oordoppen durf ik dus niet, want vriend wordt echt nergens wakker van..

Ik heb als het goed is een geboortefotograaf bij mijn bevalling straks. Ze heeft een paar werkdagen waarop ze echt niet kan, maar anders is ze erbij. Zo tof, want ik baal nog steeds zo enorm van de lelijke foto's na de bevalling van F.

Ik snap niks van nubs, maar wat een mooie foto Selvaria O+
Mama van F. (2012) en M. (2016)
  donderdag 14 juli 2016 @ 09:30:56 #180
149959 SQ
snelle trees
pi_163726816
Meisje voor selvaria :7
disclaimer
  donderdag 14 juli 2016 @ 10:00:49 #181
409579 LuDann
All the way
pi_163727277
Meisjesnub! :Y
pi_163727413
Die vent van me wordt gek met 3 vrouwen in huis. _O- O+ Maar eerst zien, dan geloven. :Y)
pi_163727455
Wat een prachtige echo Selvaria O+

En wat herkenbaar dat sommige van jullie ook niet de kant van de partner op mogen kijken. Dacht dat ik de enige was :D ik heb liever ook niet dat mijn vriend mijn kant op kijkt en ik slaap met oordoppen in. Hoe doen jullie dat met een baby en met oordoppen slapen? Geen doppen in zeker?
pi_163727545
Oordoppen ftw, juist met baby. :Y Ik hoor het nog steeds als ze huilt of jammert 's nachts, maar niet meer elke keer als ze zich omdraait of even verwoed op haar speentje zuigt. ^O^
pi_163727907
Mijn gbs kweek blijkt niet goed te zijn uitgevoerd -O-
Net n nieuwe ingeleverd maar met bijna 37 weken begint de tijd wel te tikken :X
pi_163728012
quote:
1s.gif Op donderdag 14 juli 2016 10:15 schreef Selvaria het volgende:
Oordoppen ftw, juist met baby. :Y Ik hoor het nog steeds als ze huilt of jammert 's nachts, maar niet meer elke keer als ze zich omdraait of even verwoed op haar speentje zuigt. ^O^
Heb je ze vanaf de geboorte gewoon in durven doen? Geloof dat ik het niet durf, bang iets te missen :@ maar niet slapen is ook vrij rot.
  donderdag 14 juli 2016 @ 10:45:26 #187
149959 SQ
snelle trees
pi_163728068
quote:
1s.gif Op donderdag 14 juli 2016 10:42 schreef Mies_poes het volgende:

[..]

Heb je ze vanaf de geboorte gewoon in durven doen? Geloof dat ik het niet durf, bang iets te missen :@ maar niet slapen is ook vrij rot.
hier ook. Ik moest wel. Zelfs als ze een kamer verderop lag werd ik van elk geluidje wakker. Onderschat die oermoederinstincten niet :D met doppen in werd ik alleen wakker als het ook nodig was :') (ze lag wel naast me).
disclaimer
pi_163728138
Dat heb ik niet gedaan nee, puur omdat ik ze toen nog niet nodig had. Ik viel elke keer na een voeding weer probleemloos in slaap eigenlijk, vast onder invloed van hormonen.

Toen N. een maand of 5/6 was ben ik ermee begonnen omdat ik na de vroege ochtendvoeding niet meer in slaap kon komen door de kippen en haan van de buren. _O- Later ging N. heel onrustig slapen en was ik er maar wat blij mee.

Bij de volgende zou ik wel gelijk met oordoppen durven gaan slapen omdat ik er wel vertrouwen in heb dat ik het hoor als de baby zich meldt.
pi_163728165
quote:
1s.gif Op donderdag 14 juli 2016 10:45 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

hier ook. Ik moest wel. Zelfs als ze een kamer verderop lag werd ik van elk geluidje wakker. Onderschat die oermoederinstincten niet :D met doppen in werd ik alleen wakker als het ook nodig was :') (ze lag wel naast me).
Haha ja echt he, een ieniemini jammertje van haar in haar kamer 5 meter verderop hoor ik er doorheen, maar andere dingen echt niet. Een wonderlijk iets dat instinct. O+
  donderdag 14 juli 2016 @ 10:53:48 #190
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_163728226
Wij hebben gister even een heeeeele goeie babbel gemaakt. Ongelofelijk, maar besloten dat we gewoon gaan starten met bv met de kanttekening dat we meteen switchen als dat niet lukt en sowieso na 2 wkn naar een 'hybride' gaan met flesvoeding.

Hotel geboekt voor over anderhalve week en nu in overleg met bijhorend restaurant (ik ken de eigenaresse >:) ) over een topdiner voor twee.

Ik geloof dat team Q op dreef raakt en dat is fijn O+ Ik heb juist een rotsvast vertrouwen in ons allebei straks, al zijn we noobs eerste klas.

En Selveria, ik zie nubs nooit. Maar wel een mooi kindje! :Y
pi_163728311
Top Q. ^O^ En als het toch niet bij je/jullie lijkt te passen ben je zo geswitcht. Ik ben vorig jaar ook een beetje terughoudend gestart, maar het voelde toch snel goed en ondanks heel wat hobbels hebben we het toch 10 maanden (deels) volgehouden. :)

En wat heerlijk, nog even lekker weg met z'n tweetjes. O+
pi_163728418
Zo sta ik er ook in Quoi :Y
heel laagdrempelig, maar niet ten koste van alles. Als blijkt dat ik het 10 keer niks vind is het zo geswitcht.

En idd wat SQ over de oordoppen zegt :Y
als er echt iets is dan hoor je dat er echt wel doorheen. Maar niet meer als je kindje draait of een keertje hoest of op zijn speentje ligt te zuigen.
pi_163729156
Ik had vandaag mn eerste, jij bent bijna zeker uitgerekend... :') nee ik moet nog minstends 14 weken. :P
S. 2014
J. 2016
pi_163729364
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2016 10:36 schreef Fieder het volgende:
Mijn gbs kweek blijkt niet goed te zijn uitgevoerd -O-
Net n nieuwe ingeleverd maar met bijna 37 weken begint de tijd wel te tikken :X
Wat is gbs? :@

En GM, hier juist andersom: "Nog maar een maandje te gaan zeker?" "Nee, maandag uitgerekend" :')
pi_163729371
Bleh, ik dacht eventjes een sticker te gaan halen, maar ik mocht wederom even gaan kijken op de verloskamers voor een ctg, en morgenvroeg weer.

Ik slaap juist 't beste als vriendje in mijn gezicht hijgt, behalve als hij om een of andere reden zijn tanden niet gepoetst heeft, dan moet hij omdraaien hoor!

Goed bezig Q, nog even lekker genieten!

GM, de laatste loodjes 😉
pi_163729415
Goed te weten van die oordoppen, ik maakte me er best druk om, want kan echt niet zonder slapen :@ Maar ik kijk er ook naar uit om die eerste nachten geen oordoppen in te doen en alleen maar te luisteren naar ons meisje O+

Lekker om nog even weg te gaan Quoi!
Balen Ggirl, maar waarom moest je naar het ziekenhuis en morgen weer?
pi_163729602
Ik heb bij de eerste een poosje met één oordop in geslapen. Dan kun je met je andere oor op je kussen liggen 8-) en als je dan twijfelt of je iets hoort kun je snel je hoofd optillen!
pi_163729619
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2016 12:06 schreef Suikertante het volgende:
Ik heb bij de eerste een poosje met één oordop in geslapen. Dan kun je met je andere oor op je kussen liggen 8-) en als je dan twijfelt of je iets hoort kun je snel je hoofd optillen!
:D dat heb ik ook een tijdje gedaan
S. 2014
J. 2016
pi_163731018
Quoi wat fijn!

Ggirl wat was er niet goed dan? Balen zeg

quote:
1s.gif Op donderdag 14 juli 2016 11:54 schreef Amsel het volgende:

[..]

Wat is gbs? :@

Een bacterie die tijdens de zwangerschap vaak voor blaasontsteking zorgt en bij de bevalling gevaarlijk voor de baby kan zijn. Je moet dan aan een infuus met antibiotica bevallen. Veel vrouwen zijn hier draagster van, in de vorige zwangerschap is dit bij mij gebleken. Dus rond 20 weken getest maar dat is dus achteraf niet goed gedaan. Hoop dat de kweek op tijd binnen is nu ;(

quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2016 12:06 schreef Suikertante het volgende:
Ik heb bij de eerste een poosje met één oordop in geslapen. Dan kun je met je andere oor op je kussen liggen 8-) en als je dan twijfelt of je iets hoort kun je snel je hoofd optillen!
:D _O_
pi_163731073
quote:
1s.gif Op donderdag 14 juli 2016 10:50 schreef Selvaria het volgende:

[..]

Haha ja echt he, een ieniemini jammertje van haar in haar kamer 5 meter verderop hoor ik er doorheen, maar andere dingen echt niet. Een wonderlijk iets dat instinct. O+
Zo is mijn gehoor default, met dingen die er niet toe doen supergoed horen :'). Dus oordoppen ftw, oorpijn als gevolg ervan daargelaten. En soms idd 1 oordop als ik op m'n zij slaap.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')