Mja als Muhren ook weg gaat dan hebben ze bij AZ wel te maken met een probleem. Kek hendig weer zo met Europese wedstrijden in vooruitzicht.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ben benieuwd waar AZ dat allemaal nog in gaat investeren.
Mag hopen dat ze Weghorst geen 1e spits maken, want dat is wel een flinke achteruitgang.
Ik keek van de week een filmpje van Ajax TV en schoot in de lach toen Veltman zei dat De Boer een trainer was met een aanvallende insteek.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
in telegraaf stond niet zoveel bijzonders over ajax, wel dat bij zes tegen twee op de training ze vroeger gewend waren (dus onder fdb) eerste bal vrij te hebben maar bosz wil focus op eerste bal dus meteen druk
Ohja dat spelen ze ook natuurlijk.quote:
wembley eerst ivm verbouwingquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ohja dat spelen ze ook natuurlijk.
Wel mooi voor die jongen, van het Mitsibishu Forklift Stadion naar White Hart Lane.
Ik heb zin in de vCLquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik keek van de week een filmpje van Ajax TV en schoot in de lach toen Veltman zei dat De Boer een trainer was met een aanvallende insteek.
Misschien dat die Weghorst zich nog wat kan ontwikkelen, maar denk dat het niet veel gaat worden bij AZ. Die moeten er wel echt wat bij halen, en daar hebben ze nu prima geld voorquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:09 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Mja als Muhren ook weg gaat dan hebben ze bij AZ wel te maken met een probleem. Kek hendig weer zo met Europese wedstrijden in vooruitzicht.
En ach tot nu toe is niet iedere spits bij AZ een geweldige aankoop geweest maar konden ze zich soms wel bewijzen. Eerst zien, dan geloven voor ik Weghorst afschrijf.
Oh is dat dit seizoen alquote:
Ja er moet sowieso wat bij komen anders vrees ik voor de Europese wedstrijdenquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Misschien dat die Weghorst zich nog wat kan ontwikkelen, maar denk dat het niet veel gaat worden bij AZ. Die moeten er wel echt wat bij halen, en daar hebben ze nu prima geld voor
Van de vCL verwacht ik niet zoveel, maar kijk wel uit naar de ontwikkeling van het team. En helemaal hoe Bosz het middenveld gaat neerzetten, ik hoop dat Sinkgraven een eerlijke kans krijgt.quote:
Henriksen is nog steeds niet weg hequote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:13 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ja er moet sowieso wat bij komen anders vrees ik voor de Europese wedstrijden
Wanneer stromen jullie ook alweer in? Derde voorronde toch? Dus in dezelfde week als dat Ajax begint met de voorronde CL.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:13 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ja er moet sowieso wat bij komen anders vrees ik voor de Europese wedstrijden
In competitie wordt ajax pas laat getestquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Van de vCL verwacht ik niet zoveel, maar kijk wel uit naar de ontwikkeling van het team. En helemaal hoe Bosz het middenveld gaat neerzetten, ik hoop dat Sinkgraven een eerlijke kans krijgt.
Nope. Hij wil wel maar ik zie het eigenlijk niet gebeuren. Of misschien vlak voor einde van transfers maar ik denk nog een (half?) seizoen bij AZquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Henriksen is nog steeds niet weg he
Derde voorronde ja. Ben benieuwd wie de tegenstander kan wordenquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wanneer stromen jullie ook alweer in? Derde voorronde toch? Dus in dezelfde week als dat Ajax begint met de voorronde CL.
Dan is keeper en middenvelder must lijkt me. Zag dat Rienstfa er ook lang uitligt.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:16 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Nope. Hij wil wel maar ik zie het eigenlijk niet gebeuren. Of misschien vlak voor einde van transfers maar ik denk nog een (half?) seizoen bij AZ
[..]
Derde voorronde ja. Ben benieuwd wie de tegenstander kan worden
Goed openingsschema hebben ze ja.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
In competitie wordt ajax pas laat getest
AZ heeft wel goede ranking, dus zal vast weer iets zijn als Chlamydia Blotetietov.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:16 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Derde voorronde ja. Ben benieuwd wie de tegenstander kan worden
Sparta heeft spannende buitenlanders plus azzouziquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Goed openingsschema hebben ze ja.
Maar de vCL test zal al lastig zat worden, volgende week loting. Spann0nd
Moet gewoon 12 punten zijn natuurlijk.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Sparta heeft spannende buitenlanders plus azzouzi
Roda JC weet ik niet veel van
Willem II heeft alweer veel blessures las ik maar hebben toch die flapdrol looi als hoofdcoach
GAE kat in bakkie
Pics van hoe jullie scharen.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:22 schreef Opsonisatie het volgende:
Ik lig in bed met vriendin en ben haar turks en zij mij fries aan het leren #productief
Keeper weet ik niet. In principe hebben we er 3. Rochet, Coutinho en een jonge jongen. Niet fantastisch, maar het blijft AZ en geen topclub.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dan is keeper en middenvelder must lijkt me. Zag dat Rienstfa er ook lang uitligt.
JRquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
AZ heeft wel goede ranking, dus zal vast weer iets zijn als Chlamydia Blotetietov.
Sparta is dan nog de lastigste imo.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Moet gewoon 12 punten zijn natuurlijk.
Ga weg, Rochet was lachwekkend in seizoenshelft 1quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:22 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Keeper weet ik niet. In principe hebben we er 3. Rochet, Coutinho en een jonge jongen. Niet fantastisch, maar het blijft AZ en geen topclub.
Ja Rienstra, dat is kek onhandig.![]()
Bijna net zo'n zooitje als vorige zomer. Het zorgt er eigenlijk voor dat het hele voetbal mij steeds minder interesseert. Kut competitie.
De Engelse competitie is helemaal lachwekkend bezig deze zomer.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:22 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Keeper weet ik niet. In principe hebben we er 3. Rochet, Coutinho en een jonge jongen. Niet fantastisch, maar het blijft AZ en geen topclub.
Ja Rienstra, dat is kek onhandig.![]()
Bijna net zo'n zooitje als vorige zomer. Het zorgt er eigenlijk voor dat het hele voetbal mij steeds minder interesseert. Kut competitie.
valdes naar boro lolquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De Engelse competitie is helemaal lachwekkend bezig deze zomer.
Degradatiekandidaten die 30 miljoen voor spelers kunnen neerleggenEn dan winnen ze weer geen Europese beker, let maar op
Heracles krijgt wel pittige loting, ben wel benieuwd daarnaar. Al is dat de jokerploeg die er toch wel uitgaat. AZ moet wel even weer goed jaartje draaien in Europa.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:24 schreef Flippiee het volgende:
[..]
JR![]()
![]()
Maar je hebt gelijk. Zou easy moeten worden
Hopelijk donderstraalt dat Excelsior er eens uit.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:24 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Sparta is dan nog de lastigste imo.
Willem II en Excelsior zijn mijn degradatiefavorieten. Bij Excelsior werken ze momenteel met maar 14 of 15 man volgens mij. Zijn ook veel goeie spelers kwijt
En die willen ook Van Persie halen. Fischer al gekocht.quote:
Ik zeg toch ook "niet fantastisch".quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ga weg, Rochet was lachwekkend in seizoenshelft 1
Nee op susan boylequote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan laat ik het wel aan mijn fantasie over.
Lijkt je vriendin een beetje op Doutzen Kroes?
Fischer naar gaequote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heracles krijgt wel pittige loting, ben wel benieuwd daarnaar. Al is dat de jokerploeg die er toch wel uitgaat. AZ moet wel even weer goed jaartje draaien in Europa.
[..]
Hopelijk donderstraalt dat Excelsior er eens uit.
Slapenquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:28 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Nee op susan boyle
Maar wij gaan vunzige dingen doen aka slapen, welterusten allen
Geen idee amice. Misschien de Dijkhuizenfactorquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:29 schreef Bolasie het volgende:
[..]
nac speelt JL toch, waarom doet ie dit
Allemaal van die "gerommel in de marge"-spelersquote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Fischer naar gae
V weert naar groningen
Stans naar jawel NAC
Auassar naar roda
maar wel mensen die excelsior overeind hielden. Nu wordt dat intens kut. Stijf onderaan.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Allemaal van die "gerommel in de marge"-spelers
Serieus?quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De Engelse competitie is helemaal lachwekkend bezig deze zomer.
Degradatiekandidaten die 30 miljoen voor spelers kunnen neerleggenEn dan winnen ze weer geen Europese beker, let maar op
Misschien een enorme noob vraag hoor maar ik heb me er nooit zo in verdiept. Dus alvast excuses.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heracles krijgt wel pittige loting, ben wel benieuwd daarnaar. Al is dat de jokerploeg die er toch wel uitgaat. AZ moet wel even weer goed jaartje draaien in Europa.
[..]
Hopelijk donderstraalt dat Excelsior er eens uit.
dit noteren wequote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:32 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
maar wel mensen die excelsior overeind hielden. Nu wordt dat intens kut. Stijf onderaan.
Hopelijk zakken ze af naar de Tweede Divisie binnen een paar jaar, horen ze meer thuis.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:32 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
maar wel mensen die excelsior overeind hielden. Nu wordt dat intens kut. Stijf onderaan.
Leicester deed het juist met creatief beleid, rijkdom maakt lui. En dan betalen ze maar net wat teveel voor een matige speler.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:33 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Serieus?Man man man.
Wat bizar. Denken ze allemaal een Leicestertje te pullen ofzo?
[..]
Misschien een enorme noob vraag hoor maar ik heb me er nooit zo in verdiept. Dus alvast excuses.
Maar hoe weet je nou ongeveer of een heracles of een AZ een lastige of makkelijke loting krijgt?
Ik wil ook dat AZ goed seizoen draait in Europa. Maar ja dan moet de technische staf ook eens serieus kijken naar spelers binnenhalen of behouden.Vorig jaar ging Poulsen ook veel te simpel weg.
Jammer dat PL niet meer bij Fox is.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 02:34 schreef Ajacied422 het volgende:
Maar ook zin in pl en liga. Volgende week wordt spaans schema bekend
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |