abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 7 juli 2016 @ 00:08:44 #1
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163572825
Tijdlijnen: Sylvie-Rafaël, Sabia-Khalid en Khalid.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sylvie Meis


Sylvie.
2013: 6 december, de scheiding tussen Rafaël en Sylvie is officieel.
2015: 30 juli, Sylvie Meis zou gehele voogdij van Damián naar zich toe trekken? Rafaël: Ik wil graag bij dezen duidelijk maken dat het overleg omtrent het gezamenlijke voogdijschap op een respectvolle en begripvolle manier verloopt.
2015: Relatie van mei-augustus, Momo, Maurice Mobetie: Het is uit. Ik heb zelf een eind aan de relatie gemaakt.
2015: 22 oktober, Sylvie is gezien met de Duitse voetballer Sami Khedira in het 5 * Hotel "Vier Jahreszeiten" .
2016: 3 mei, Sylvie Meis stopt na vijf jaar met haar modellenwerk voor het lingeriemerk Hunkemöller. ''Ik bedank Hunkemöller voor de prettige samenwerking. Maar het is tijd om op eigen benen te staan met Meis Enterprise''.
2016: 28 juni, Sylvie Meis is één van de gasten van Linda's Zomerweek, De talkshow is vanaf 22 augustus tot en met 26 augustus te zien, tussen 21.30 uur en 23.30 uur bij RTL 4.
2016: 7 juli, Sylvie viert vakantie in St. Tropez.
2016: 13 juli, De Duitse presentatrice Miriam Pielhau is op 41-jarige leeftijd overleden aan kanker. Sylvie Meis kende haar goed en is verbijsterd en diep bedroefd.


Sabia-Rafaël
2013: 8 april, Rafaël van der Vaart en Sabia Boulahrouz hebben een relatie.
2013: 15 juni, Rafaël van der Vaart: "Ik wil de rest van mijn leven doorbrengen met Sabia. We passen nou eenmaal goed bij elkaar. Ik kan bij Sabia honderd procent mezelf zijn". Sabia:'"Rafaël geeft me het gevoel dat ik de mooiste en meest begerenswaardige vrouw op aarde ben. Rafaël zegt dat ik zijn koningin ben en zo behandelt hij me ook. Dit heb ik nooit eerder meegemaakt, dit is wat ik me voorstel bij echte pure liefde."
2013: 4 augustus, Rafaël en Sabia gaan samenwonen in de villa aan de Alster.
2013: 22 oktober, Rafaël maakt bekend dat Sabia zwanger is.
2013: 5 december, Rafaël en Sabia laten weten dat Solana na zwangerschap van 19 weken stilgeboren is.
2015: 15 juni, Rafaël van der Vaart heeft zich verbonden aan Real Betis, Sevilla voor drie jaar.
2015: 7 juli, Uit elkaar? Oom van Rafaël: Het is jammer, maar het klopt. Het is naar voor ze, maar het is de waarheid, wat de reden is, dat weet ik niet. We vonden Sabia wel aardiger dan Sylvie, ze was socialer. Helaas is het niet gelukt.
2015: 22 juli, Sabia was bij de gynaecoloog, Standort Winterhude. Ik ben toch echt elf weken zwanger.'
2015: 26 juli, Vader Ramon van der Vaart kwam spullen ophalen in de villa. ''Ze zijn al 2 maanden uit elkaar."
2015: 12 augustus, Sabia Boulahrouz: "Ja, het is over en uit. Dit is besloten in een telefoongesprek."

Rafaël
2015 3 mei, Ajax-trainer Frank de Boer polst Rafaël van der Vaart voor een terugkeer Ajax.
2015: 15 juni, Rafaël tekent voor drie jaar Real Betis Sevilla en woont met broer Fernando in Sevilla.
2015: EK 10 juni 2016, Rafaël: 'Via Real Betis wil ik terugkeren bij het Nederlands elftal'. Ik ben nog maar 32.
2015: 4 augustus, Sevilla. Rafaël ging tijdens training door zijn rechterenkel. Zijn herstel gaat vijf weken duren.
2015: 24 september, Rafaël is pas hersteld van de enkelblessure en vandaag een hamstringblessure opgelopen.
2015: 21 oktober, Rafaël heeft een vriendin, Christie uit Amsterdam, ze is 24 jaar, met een zoon van 7 jaar.
2015 3 november, Lolita van der Vaart in de AD: "De relatie van Rafaël en Christie is een fabeltje."
2016: 14 januari, Rafaël kwam maar zeven wedstrijden in actie. Trainer Pepe Mel is ontslagen.
2016: 15 januari, Nieuwe Betis trainer, Juan Merino neemt Rafaël niet op in de wedstrijdselectie.
2016: 15 januari, Ajax zoekt een nieuwe spits, dat zal Rafaël niet worden.
2016: 19 februari, Rafaël van der Vaart en handbalster Estavana Polman op terras in Sevilla en zijn verliefd.
2016: 28 april, Rafaël van der Vaart wordt analyticus voor de NOS tijdens het EK Voetbal 2016.

Rafaël en Estavana
2016: 30 maart. Geruchten dat Rafaël en Estavana dit jaar gaan trouwen, dat de bruiloft slechts een kwestie van tijd is.
2016: 9 april, Estavana Polman heeft zaterdag in de Keukenhof de naar haar vernoemde tulp gedoopt. 'Tulipa Estavana'.
2016: 5 mei, Estavana Polman heeft Team Esbjerg de landstitel bezorgd.

Sabia
2015: 22 juli, 'Sabia Boulahrouz : Ik ben toch echt elf weken zwanger.'
2015: 2 oktober, Ted Linow van Mega Model Agency, Hamburg heeft Sabia een modellencontract aangeboden.
2015: 30 oktober, Spanje, Oma Dolores: "Sabia liegt. Ik geloof er niets van dat ik overgrootoma ga worden".Opa Garcia: "Dat is een groot sprookje. Het zijn leugens."
2015: 20 november, Sabia is jurylid in SBS 6 MindMasters live, locatie: studio Aalsmeer.
2015: 28 november, SBS 6 heeft besloten per direct te stoppen met MindMasters live. 27 november: 496.000 kijkers.
2015: 15 december wordt bekend dat Sabia zondag 13 december van een stilgeboren kindje bevallen is.
2016: 2 maart, Sabia: ”Estavana is niet de eerste en ook zeker niet de laatste met wie Rafaël flikflooit. Rafaël staat altijd wel open voor een leuke tijd met een vrouw. Totdat hij weer iets anders spannends tegenkomt."
2016: 4 april, Sabia: "Ik heb 'n tv contract getekend. Ik heb geen rijke kerel meer nodig die mij moet onderhouden."
2016: 7 april, Sabia en Leonard Freier zijn binnenkort te zien in het programma "Grill der Henssler".
2016: 10 april, Sabia: "Ik zal blij zijn wanneer ik uit de villa kan vertrekken waar ik met Rafaël heb gewoond.
2016: 20 april, Sabia heeft vier weken acteerlessen gevolgd bij Hollywoodgoeroe Bernhard Hiller.
2016: 3 mei, 'Sabia is kandidaat in dansshow Dance, Dance, Dance.'
2016: 20 mei, Sabia in Ranking the Stars. Vanaf 17 juli elke zondag BNN, op Nederland 3 om 22:00 uur.
2016: 24 juli, Vandaag de tweede aflevering van Ranking the Stars.


[ Bericht 1% gewijzigd door Tuinfluitert op 25-07-2016 19:48:18 ]
  donderdag 7 juli 2016 @ 00:11:17 #2
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163572868
Sylvie Meis intiem in zee met mysterieuze blondine
Presentatrice-lingeriemodel Sylvie Meis is in de zee bij de Zuid-Franse badplaats Saint Tropez intiem gespot met een vrouw. De foto's die van de poedelende dames zijn gemaakt doen vermoeden dat de 38-jarige blondine en de vriendin meer hebben dan alleen een vriendschap. Want het is de eerste keer dat Meis zich op deze opvallende manier liet fotograferen.

Wie de vrouw is die Sylvie zo romantisch in haar armen neemt, is onbekend. Wel weten we dat Meis in Saint Tropez de Duitse actrice Nastassja Kinski (55) heeft ontmoet. De twee kennen elkaar van het door Sylvie gepresenteerde Duitse dansprogramma Let's Dance. Kinski werd daar verliefd op haar 26 jaar jongere danspartner Ilja Russo: een professionele danser. De twee zijn sinds april een koppel en momenteel voor een paar dagen in de Franse badplaats. De vrouw in zee lijkt stukken jonger te zijn dan Nastassja.

Sylvie Meis is zich altijd erg bewust van de aanwezigheid van paparazzi en inmiddels gewend om fraai voor de haar achtervolgende fotografen te poseren. Maar of de ex-vrouw van Rafael van der Vaart ook deze keer in de gaten had dat ze werd gekiekt is niet helemaal duidelijk. Hoe dan ook zijn de zeefoto's van Sylvie en de vooralsnog onbekende vrouw redelijk opzienbarend. En nergens op de spraakmakende kiekjes is Kinski's vriend Ilja te zien.

Heeft Sylvie Meis na een aantal mislukte liefdes met doorgaans gefortuneerde heren het liefdesroer helemaal omgegooid en ontwikkelde ze warme gevoelens voor iemand van hetzelfde geslacht? In haar persoonlijke blog dat Sylvie bijhoudt van haar zakentripje naar Saint Tropez rept ze met geen woord over haar gezelschap. Wel stelt ze dat ze er Nastassja Kinski en haar lover Ilja tegen het lijf liep.

In haar dagboekje schrijft Sylvie ook nog dat ze per heli van Nice naar Saint Tropez reisde, omdat het per taxi zeker drie uur zou duren. ,,Nu was ik er in een half uurtje'', aldus Meis. Vervolgens checkte ze in bij het luxe Byblos Hotel en at daar een flink bord mosselen. ,,Want het is bikiniseizoen.'' Daarna vonden Sylvie en haar gezelschap - ze spreekt over 'we' - een paar strandbedjes bij de sjieke Club 55 om te relaxen. Later op de dag at Sylvie een krabsalade en tonijntartaar als hoofdgerecht. Of Nastassja Kinski en haar vriend een vorkje meeprikten is niet bekend.

http://www.ad.nl/show/syl(...)e-blondine~a86daf13/
  donderdag 7 juli 2016 @ 00:15:49 #3
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163572915
Onder andere Sylvana Simons en Sabia Boulahrouz doen mee in het nieuwe seizoen van Ranking the Stars.
Dat verklapte presentator Paul de Leeuw maandag aan de Coen & Sander Show op Radio 538.
Ook Richard Groenendijk, Tim den Besten, Patty Brard, Wibi Soerjadi en Ajouad El Miloudi doen mee in het programma.
In het komische programma Ranking the Stars krijgen bekende Nederlanders bepaalde stellingen voorgelegd. Hun antwoorden worden vergeleken met die van enkele respondenten die 'het Nederlandse volk' moeten vertegenwoordigen.
Die respondenten zijn volgens De Leeuw echter een drietal leden van de redactie van het programma. Wel meent Paul de Leeuw dat er in het programma niets vooraf wordt gepland; "Alles is vrij", zei hij eerder in Pauw.
http://www.nu.nl/media/42(...)nking-the-stars.html
  donderdag 7 juli 2016 @ 00:18:04 #4
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163572937
quote:
10s.gif Op woensdag 6 juli 2016 19:33 schreef Greys het volgende:

Hahahaha dat artikel. Het lijkt mij gewoon op meiden die oprecht lol hebben in het water en misschien zagen dat er foto's gemaakt werden en dat die blonde zei 'Kom syl ik pak je even beet voor de foto, kijken wat ze erover gaan schrijven en of we een nieuw liefdesduo gaan worden' en dat Sylvie daar hard om moest lachen en meedeed.

En wat een lijf. Jaloers!
pi_163573125
Hoe kan het nou dat ze op die foto geen vrouwenheupen heeft en op die foto's van Hunkemöller en zo wel weer. Het lijkt wel of haar lichaam altjd anders is.
  donderdag 7 juli 2016 @ 01:03:07 #6
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163573338
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 00:32 schreef Wimperkruller het volgende:
Hoe kan het nou dat ze op die foto geen vrouwenheupen heeft en op die foto's van Hunkemöller en zo wel weer. Het lijkt wel of haar lichaam altijd anders is.
Ja is het ook.
Rond de fotoshoot Hunkemöller was ze iets voller, ze zei dat te mager niet aantrekkelijk was voor zo'n foto opdracht. Misschien laat ze dan wat inspuiten, opvullen, of traint en eet tijdelijk anders.
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 7 juli 2016 @ 10:45:04 #7
163650 Greys
pi_163576041
Nou ik weet niet of jullie Yolanthe in bikini hebben gezien in het bikinitopic, maar die heeft juist een volstrekt ander lichaam ineens.

Ik vind het lichaam van Sylvie op deze foto's meer dan uitstekend, trouwens. Niks mis mee. En ik zie weinig verschil eerlijk gezegd. Al haar strand- en bikinifoto's (van haarzelf, niet wat haar opdrachtgevers ervan maken) zijn nagenoeg hetzelfde.

[ Bericht 14% gewijzigd door Greys op 07-07-2016 11:35:47 ]
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_163576822
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 00:32 schreef Wimperkruller het volgende:
Hoe kan het nou dat ze op die foto geen vrouwenheupen heeft en op die foto's van Hunkemöller en zo wel weer. Het lijkt wel of haar lichaam altjd anders is.
Le Photoshop.
pi_163576875
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 00:32 schreef Wimperkruller het volgende:
Hoe kan het nou dat ze op die foto geen vrouwenheupen heeft en op die foto's van Hunkemöller en zo wel weer. Het lijkt wel of haar lichaam altjd anders is.
Echt? Ik zie juist jarenlang steeds hetzelfde strakke lijf van Sylvie.
Hooguit een keer 3 kilo meer of minder, maar altijd een rete goed en bijna hetzelfde lijf op het strand.

Yo wisselt alle kanten, qua lijf, maar ook qua hoofd.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  zaterdag 9 juli 2016 @ 09:19:04 #10
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163617216
De witte avondjurk die Sylvie Meis donderdagavond droeg tijdens een avondje uit in St. Tropez is ongewild bevlekt geraakt. Een ober liet een glas cola vallen, over haar avondjurk .

Het kon haar humeur niet storen, want een paar ogenblikken later bracht het restaurant een fles champagne mét vuurwerk, bij wijze van excuus. En een roos… Of zou die van een geheime minnaar zijn?!

Sylvie vat samen: “Het was een grappige avond, ook al was het treurig voor Duitsland dat ze de wedstrijd niet gewonnen hebben. Maarja, ach, Nederland doet niet eens mee.




http://www.show.nl/showfl(...)ies-witte-avondjurk/
pi_163617293
quote:
wat ben ik toch blij dat ik een onbekend oud wijf ben, lijkt me vreselijk om altijd te poseren bij alles wat je doet
pi_163617340
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 11:29 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Echt? Ik zie juist jarenlang steeds hetzelfde strakke lijf van Sylvie.
Hooguit een keer 3 kilo meer of minder, maar altijd een rete goed en bijna hetzelfde lijf op het strand.

Yo wisselt alle kanten, qua lijf, maar ook qua hoofd.
Ja, echt. Ik ben dus niet gek want het is iets wat ze zelf bevestigd :P. En hierboven is de verklaring dus al gegeven: tijdens de shoots van oa Hunkemöller is ze dus iets voller. En uiteraard Photoshop. Dat vollere vind ik mooier. Op deze foto heeft ze niet echt van die bredere heupen wat ze op sommige foto's dan weer wel heeft. En ja, een afgetraind lichaam heeft ze sowieso.
pi_163623570
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 09:33 schreef Wimperkruller het volgende:

[..]

Ja, echt. Ik ben dus niet gek want het is iets wat ze zelf bevestigd :P. En hierboven is de verklaring dus al gegeven: tijdens de shoots van oa Hunkemöller is ze dus iets voller. En uiteraard Photoshop. Dat vollere vind ik mooier. Op deze foto heeft ze niet echt van die bredere heupen wat ze op sommige foto's dan weer wel heeft. En ja, een afgetraind lichaam heeft ze sowieso.
De gossip tells me dat Syl bij Hunkemöller een broekmaatje draagt dat normaal niet eens verkocht wordt, zo klein.
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 9 juli 2016 @ 16:26:57 #14
163650 Greys
pi_163623814
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 16:14 schreef Toeps het volgende:

[..]

De gossip tells me dat Syl bij Hunkemöller een broekmaatje draagt dat normaal niet eens verkocht wordt, zo klein.
En hierboven wordt gezegd dat ze bij Hunkemoller juist voller is dan normaal. Dan zou ze normaal dus een nóg kleinere maat hebben. Terwijl ik haar op de 'gewone' strandfoto's juist een uitstekend lijf vindt hebben. Niet te mager. Dus geen idee wat er nou waar is :D
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zaterdag 9 juli 2016 @ 16:27:36 #15
138876 Andromache
PJ/De KastAlter Bridge-fan
pi_163623829
Daarom is het ook roddel, quatsch.
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
pi_163623865
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 16:27 schreef Andromache het volgende:
Daarom is het ook roddel, quatsch.
Pretty betrouwbare bron tho.
  zaterdag 9 juli 2016 @ 16:35:13 #17
449054 vincenzo78
Yu lafu no e kori mi
pi_163624000
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 09:19 schreef Tuinfluitert het volgende:
De witte avondjurk die Sylvie Meis donderdagavond droeg tijdens een avondje uit in St. Tropez is ongewild bevlekt geraakt. Een ober liet een glas cola vallen, over haar avondjurk .

Het kon haar humeur niet storen, want een paar ogenblikken later bracht het restaurant een fles champagne mét vuurwerk, bij wijze van excuus. En een roos… Of zou die van een geheime minnaar zijn?!

Sylvie vat samen: “Het was een grappige avond, ook al was het treurig voor Duitsland dat ze de wedstrijd niet gewonnen hebben. Maarja, ach, Nederland doet niet eens mee.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

http://www.show.nl/showfl(...)ies-witte-avondjurk/
Ze heeft het er maar druk mee! Beide ouders maken (zo zie ik) heel tijd vrij voor hun enige kind.
pi_163625975
Ik vind het lijf van Syl niet mooi, te jongensachtig. Yo daarentegen heeft een figuur om jaloers op te zijn! Mooie vormen.

Wat ik niet begrijp is dat ze laatst zo aan het jammeren was dat ze geen privacy heeft op het strand in notabene Miami..waar niemand haar kent. Maar gaat ze Cannes bezoeken, schreeuwt ze het van de daken. En mocht ze alsnog geen aandacht krijgen, zorgt ze er wel voor op haar Insta.. Rare vrouw die Syl.
pi_163635405
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 18:13 schreef Kim-Holland het volgende:
Ik vind het lijf van Syl niet mooi, te jongensachtig.

:')


wel eens met rest van de post.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 10 juli 2016 @ 10:33:14 #20
163650 Greys
pi_163636358
Ze weet gewoon dat als ze weer naar Cannes of Saint Tropez gaat dat er fotografen zijn. Zei ze toch ook? Dus klaagt ze daar dan niet over.
Maar als ze dan op vakantie gaat naar een plek waar niemand haar kent wil ze gewoon met rust gelaten worden. Ik snap niet wat daar zo ingewikkeld of raar aan is. Het is best menselijk om de ene keer lekker de aandacht te willen maar ook momenten van rust te hebben lijkt me. Of moet je je als bekend iemand verplicht 24/7 afzonderen om geloofwaardig te zijn?

Of roepen jullie ook 'als de koninklijke familie zo op hun privacy gesteld is waarom gaan ze dan naar concerten en koningsdag en bejaardenhuizen als ze weten dat er camera's zijn'? :D
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 10 juli 2016 @ 13:09:58 #21
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_163639125
jamaar alles is toch heel erg zwart-wit en alles of niets.. greys(tinten) is niet mogelijk op fok ;)
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  zondag 10 juli 2016 @ 13:21:03 #22
11682 Moonah
Jolie femme
pi_163639349
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 18:13 schreef Kim-Holland het volgende:
Ik vind het lijf van Syl niet mooi, te jongensachtig.
Nah, als dat jongensachtig is wil ik ook wel een jongensachtig lijf.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  zondag 10 juli 2016 @ 13:30:34 #23
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_163639533
Kijk die jongensachtige borsten! En die jongensheupen.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  zondag 10 juli 2016 @ 13:38:09 #24
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_163639676
Ik wil ook jongensheupen. :'(
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  † In Memoriam † zondag 10 juli 2016 @ 15:53:58 #25
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_163643496
quote:
10s.gif Op zondag 10 juli 2016 13:21 schreef Moonah het volgende:

[..]

Nah, als dat jongensachtig is wil ik ook wel een jongensachtig lijf.
Ik ook wel. ;)
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 10 juli 2016 @ 16:13:08 #26
163650 Greys
pi_163643956
Ja dat jongenslijf wil ik ook graag.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_163644371
quote:
10s.gif Op zondag 10 juli 2016 13:30 schreef Copycat het volgende:
Kijk die jongensachtige borsten! En die jongensheupen.
Kim K.'s porno proporties zijn tot vrouwelijke norm gebombardeerd geloof ik :N
pi_163644626
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 18:13 schreef Kim-Holland het volgende:
Ik vind het lijf van Syl niet mooi, te jongensachtig.
Is dat jouw reactie op al die meiden en vrouwen met overgewicht tegenwoordig?
Je ziet meer vetrollen dan mooie figuren tegenwoordig.
Het figuur van Silvie is prachtig maar ik begrijp dat je soms je vetrollen moet verdedigen O-)
The secret of getting ahead is getting started
pi_163647251
Gut, laat haar dat vinden. Rustaaaag
Go hard or go home
pi_163647284
IK VIND het een stom wijf met een aardig lijf.
Maar vooral stom, aandachtshoerig en niet echt.
Ze post nog net geen handstand. :+
Go hard or go home
pi_163674713
Je moet ook niet het hoorntje opeten, Sylvie! ;(

quote:
Sylvie Meis ziek na eten ijsje

Een ijsje heeft heel even de vakantie van Sylvie Meis verpest. De presentatrice moest een dag in haar hotelkamer doorbrengen nadat ze een ijssalon had bezocht.

Dat schrijft Sylvie, die vakantie viert in het Zuid-Franse St. Tropez, op haar blog. Op een gedeelde foto is te zien dat de kleine diva flink wat ijs in haar handen heeft.

"De traktatie was heerlijk, maar snel daarna begon ik me niet lekker te voelen. Ik ging gelijk terug naar het hotel (het zat niet in mijn hoofd - mijn assistente was ook niet lekker)", schrijft ze.

"We hadden geen andere optie dan de volgende dag in bed door te brengen. Maar we hebben ons wel vermaakt. We hebben roomservice besteld, een grappige film opgezet en de voetbalfinale vanuit bed gekeken."

Sylvie voelde zich maandag nog steeds niet helemaal fit. Ze heeft daarom de dag doorgebracht aan de rand van het zwembad.
  † In Memoriam † maandag 11 juli 2016 @ 21:15:29 #32
43556 miss_dynastie
pi_163674756
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 21:14 schreef bloempje-moi het volgende:
Je moet ook niet het hoorntje opeten, Sylvie! ;(

[..]

[ afbeelding ]
Ik moest ZO lachen toen ik het las he _O-
pi_163674812
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 21:15 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Ik moest ZO lachen toen ik het las he _O-
op vakantie met assistente, hmmmm leuk hoor
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 11 juli 2016 @ 21:22:38 #34
163650 Greys
pi_163674972
quote:
1s.gif Op maandag 11 juli 2016 21:17 schreef computergirl het volgende:

[..]

op vakantie met assistente, hmmmm leuk hoor
Tsja, d'r gewone vriendinnen zoals Sabia en Touriya bleken bedriegelijke loeders, dus je moet wát.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Vis een optie? maandag 11 juli 2016 @ 21:30:18 #35
70532 loveli
N
pi_163675266
Ze had ook een kreng van een assistente kunnen aannemen, maar blijkbaar heeft ze voor eentje gekozen die ook leuk is als gezelschap.
crap in = crap out
pi_163675276
yeah right, ik doe dat ook altijd met voedselvergiftiging van ijs /water: de volgende dag vol aan een soepje, flink brood en een vol bord pasta, dat gaat er echt zo lekker in als je zo ziek bent dat je de hele dag in bed blijft liggen...
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
  Vis een optie? maandag 11 juli 2016 @ 21:47:02 #37
70532 loveli
N
pi_163675802
Goede foto, zo zonder voeten.
crap in = crap out
  maandag 11 juli 2016 @ 22:31:28 #38
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_163677224
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 21:47 schreef loveli het volgende:
Goede foto, zo zonder voeten.
ik vind het een rare foto
pi_163677376
Het is allemaal wat he...
  maandag 11 juli 2016 @ 23:59:48 #40
6941 APK
Factual, I think.
pi_163679829
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 21:47 schreef loveli het volgende:
Goede foto, zo zonder voeten.
En een veel te groot hoofd voor dat lichaampje.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  dinsdag 12 juli 2016 @ 00:01:39 #41
6941 APK
Factual, I think.
pi_163679877
Of raakt ze nu in de stress als haar assistente dit leest en gaat ze ook haar hoofd trainen?
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 12 juli 2016 @ 00:22:44 #42
163650 Greys
pi_163680284
Hoe zou het met de smaakvolle verkering van Saab gaan? Zou er al een streep door zijn naam op dat shirt staan?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 12 juli 2016 @ 00:33:06 #43
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_163680445


Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_163681258
http://www.telegraaf.nl/p(...)na_eten_ijsje__.html

Een ijsje heeft heel even de vakantie van Sylvie Meis verpest. De presentatrice moest een dag in haar hotelkamer doorbrengen nadat ze een ijssalon had bezocht.

Dat schrijft Sylvie, die vakantie viert in het Zuid-Franse St. Tropez, op haar blog. Op een gedeelde foto is te zien dat de kleine diva flink wat ijs in haar handen heeft.



"De traktatie was heerlijk, maar snel daarna begon ik me niet lekker te voelen. Ik ging gelijk terug naar het hotel (het zat niet in mijn hoofd - mijn assistente was ook niet lekker)", schrijft ze.

"We hadden geen andere optie dan de volgende dag in bed door te brengen. Maar we hebben ons wel vermaakt. We hebben roomservice besteld, een grappige film opgezet en de voetbalfinale vanuit bed gekeken."

Sylvie voelde zich maandag nog steeds niet helemaal fit. Ze heeft daarom de dag doorgebracht aan de rand van het zwembad.

Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  dinsdag 12 juli 2016 @ 04:08:59 #45
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_163682002
quote:
15s.gif Op maandag 11 juli 2016 23:59 schreef APK het volgende:

[..]

En een veel te groot hoofd voor dat lichaampje.
dat hoofd lijkt verkeerd erop geshopt te zijn
  † In Memoriam † dinsdag 12 juli 2016 @ 05:56:36 #46
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_163682131
Yep, groot hoofd.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  † In Memoriam † dinsdag 12 juli 2016 @ 05:57:23 #47
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_163682132
Al zou ik bijna homo worden van die jongensachtige strandfoto's. :9 :@
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_163682589
quote:
"We hadden geen andere optie dan de volgende dag in bed door te brengen. Maar we hebben ons wel vermaakt. We hebben roomservice besteld, een grappige film opgezet en de voetbalfinale vanuit bed gekeken."
Heel goed, Meis. That's the spirit. Kop en gewoon doorgaan.
Go hard or go home
pi_163691412
Syl heeft het beste van haar laatste dag in St. Tropez gemaakt

pi_163691508
Hoeveel tijd van haar 'vakantie' zou ze nou besteden aan poseren?
  Vis een optie? dinsdag 12 juli 2016 @ 16:41:21 #51
70532 loveli
N
pi_163692216
En wat voor BH draagt ze onder dat topje?

#jongenslijf
crap in = crap out
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 12 juli 2016 @ 17:19:46 #52
163650 Greys
pi_163693204
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 16:15 schreef computergirl het volgende:
Hoeveel tijd van haar 'vakantie' zou ze nou besteden aan poseren?
Tegenwoordig hoeft het diafragma geen twintig minuten meer open... Seconde per foto ongeveer.
En met haar lijf en looks hoeft er waarschijnlijk minder vaak een foto opnieuw. Kortom, ik denk dat ik daar per vakantie meer tijd aan kwijt ben. :+
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_163693283
Ik hoorde gister in een tv programma een mode-blog-meisje vertellen hoe lang ze bezig is voor de perfecte selfie, het is allemaal niet zo simpel als het lijkt. Vooral als je 20cmlanger wilt lijken en geen rolletjes, putjes of puistjes in beeld wil :o
pi_163693416
Het lijkt wel allemaal glitter and glamour, maar het is keihard werken hoor!
  Trouwste user 2022 dinsdag 12 juli 2016 @ 17:29:35 #55
7889 tong80
Spleenheup
pi_163693423
Sabia Boulahrouz (38), de ex-vriendin van Rafael van der Vaart, doet bij onze oosterburen mee aan de tv-competitie Dance Dance Dance, en volgens Duitse media speelt er wat tussen de brunette en haar danspartner Leonard Freier (31): één van de meest begeerde vrijgezellen in Duitsland.



Het gerucht over een eventuele romance tussen sixpackbachelor Freier en Sabia zingt al een paar weken rond, maar Boulahrouz en de knappe Duitser hebben nog niets bevestigd. Freier gooide gisteren nog eens olie op het spreekwoordelijke vuurtje met een Instagramfoto waarop hij samen met Sabia te zien is. ,,Ik kreeg het erg heet tijdens de training'', aldus Leonard die met zijn danspartner aan het trainen is in een studiocomplex in Keulen. Op het kiekje pronkt hij met zijn zweterige torso terwijl de veel kleinere Sabia naar de fotograaf lacht.

Sabia en Leonard zijn momenteel ook te zien in de ProSieben tv-kookshow Grill der Henssler. Op de site van de zender vertelde de Duitse sportschoolfanaat enthousiast over hun samenwerking: ,,We hebben samen gedraaid voor het kookprogramma en ik heb me enorm geamuseerd met haar; het is een erg leuke, sympathieke vrouw." Terzijde merkte hij op naarstig op zoek te zijn naar een nieuwe, vrouwelijke liefde in zijn leven. Sabia wilde begin april niet reageren op hun samenwerking. Maar recent vertelde ze wel het te druk te hebben voor een man. ,,Daarvoor is mijn leventje te turbulent.''

Wasbordje
Mochten de twee ooit iets krijgen, dan haalt Sabia niet alleen een fijn wasbordje in huis maar ook een begaafde hobbykok. Volgens de moeder van Leonard kan hij goed koken, zo vertelde ze in het Duitse datingprogramma The Bachelor 2016 dat nog steeds loopt. Daaraan doen 22 dames (exclusief Sabia, red.) mee om het hart van de slimme sportinstructeur te veroveren.

Vorig jaar liep Sabia's relatie met Rafael na twee jaar op de klippen. Kort na de breuk bleek ze zwanger te zijn van zeer waarschijnlijk de voetballer. Haar kindje werd in december na zes maanden stil geboren, waarna ze geestelijk in een diep dal belandde. Inmiddels zou ze haar leven weer enigszins op de rails hebben. Recent vertelde ze in de glossy Linda dat het naar omstandigheden weer goed gaat met haar. Ze heeft werk als fotomodel en concentreert zich in haar woonplaats Hamburg vooral op de opvoeding van haar kroost.

http://www.ad.nl/show/kna(...)ieuwe-vlam~a5b2b914/

Hij is ook opzoek. En idd wat een mannenlijf van Silvie. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO dinsdag 12 juli 2016 @ 17:37:24 #56
22592 crew  Ole
pi_163693571
Mijn gaydar gaat af
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_163693645
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 17:37 schreef Ole het volgende:
Mijn gaydar gaat af
Groot alarm! Maar op een of andere manier schijnen veel vrouwen dat tegenwoordig aantrekkelijk te vinden.
Doe mij maar een echte man hoor. Met stoere mannenklauwen.
  Vis een optie? dinsdag 12 juli 2016 @ 17:44:50 #58
70532 loveli
N
pi_163693714
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 17:37 schreef Ole het volgende:
Mijn gaydar gaat af

Hm.. ja, maar hij heeft een ex-vriendin en een dochtertje en hij deed mee aan de bachelor (waar hij geen nieuwe vriendin vond).

Hij schijnt zelf iig nog te denken dat 'ie hetero is.
crap in = crap out
pi_163693773
Ik vind Sylvie een schitterende vrouw (voor 38). _O_

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel jammer dat ze kennelijk zo oninteressant is dat niemand met haar op vakantie wil zonder vergoeding.
  Vis een optie? dinsdag 12 juli 2016 @ 17:49:32 #60
70532 loveli
N
pi_163693795
https://www.hna.de/kultur(...)2016-zr-6063872.html
quote:
Mit im Gepäck: Der Bachelor 2016 hat eine einjährige Tochter

Trotz seiner vielen, beruflichen Aufgaben, hat Leonard Freier noch andere Verpflichtungen: Seine einjährige Tochter beispielsweise. Um diese kümmert er sich gemeinsam mit seiner letzten Lebensgefährtin - die Beziehung hielt sechs Jahre. Und das Verhältnis zwischen ihm und seiner Ex-Freundin beschreibt der Bachelor 2016 so: „Meine Ex-Freundin und ich sind uns einig, dass wir beide für unsere Tochter da sein möchten. Deshalb sehen wir uns auch jetzt noch regelmäßig. Wir verstehen uns großartig - aber die Liebe hat sich endgültig verabschiedet“.
Leonie had 'em bij het programma gewonnen, maar hij wilde toch geen relatie en ze is teleurgesteld.
http://www.vip.de/cms/bac(...)aeuscht-2811436.html
quote:
Wir haben uns nach der Show heimlich in einem Restaurant in Sankt-Peter-Ording getroffen. Und noch vor dem Essen machte mir Leonard klar, dass er keine Beziehung will", zitiert die Zeitschrift 'InTouch' die 26-Jährige. "Ich war geschockt und wütend. Er hat dem Ganzen nicht mal eine Chance gegeben!"
crap in = crap out
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 12 juli 2016 @ 18:30:00 #61
163650 Greys
pi_163694451
Wat een verrássing nou toch weer, zo'n totaal niet mediageile man (...) die aan zo'n datingprogramma en diverse andere TV programma's meedoet en gilt dat ie op zoek is maar toch geen relatie wil.

Op zich vind ik hem wel passen bij Saab. Twee van die echte oprechte mensen!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_163694493
Ik ben heel benieuwd hoe Sabia in Ranking the stars is, iemand enig idee of dat nog in de zomer op tv te zien is?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_163694842
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 18:32 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben heel benieuwd hoe Sabia in Ranking the stars is, iemand enig idee of dat nog in de zomer op tv te zien is?
vanaf as zondag

zag een voorstukje waarin iemand aan sabia vroeg wanneer ze voor t laatst sex heeft gehad, vorig jaar augustus was t antwoord dat ze gaf
pi_163694878
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 18:50 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

vanaf as zondag

zag een voorstukje waarin iemand aan sabia vroeg wanneer ze voor t laatst sex heeft gehad, vorig jaar augustus was t antwoord dat ze gaf
Thanks!
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_163694931
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 18:52 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Thanks!
ze komt zo ook langs in rtl boulevard zie ik net
pi_163694966
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 16:41 schreef loveli het volgende:
En wat voor BH draagt ze onder dat topje?

#jongenslijf
Fake tatta's
pi_163695530
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 18:55 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

ze komt zo ook langs in rtl boulevard zie ik net
Sa-bi-a niet gezien
  dinsdag 12 juli 2016 @ 19:26:28 #68
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_163695583
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 18:32 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben heel benieuwd hoe Sabia in Ranking the stars is, iemand enig idee of dat nog in de zomer op tv te zien is?
SHO / Ranking with the Stars...met bitchfights
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
pi_163697998
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 19:23 schreef b2py het volgende:

[..]

Sa-bi-a niet gezien
dan heb je gekeken met je neusgaten
pi_163698611
In de studio bedoel ik dan, in de show was ze te vinden maar dacht te begrijpen dat ze daadwerkelijk in de studio was
  Moderator / Miss SHO dinsdag 12 juli 2016 @ 22:28:33 #71
22592 crew  Ole
pi_163701240
quote:
Patty Brard waarschuwde Sabia
1 uur geleden
Sabia Engizek’s deelname aan Ranking the Stars is haar niet in de koude kleren gaan zitten. “Ik was bloednerveus. Ik had geen idee wat ik van de show moest verwachten.”

Dat zegt de diva tegen RTL. Dat vermoeden had presentator van het programma, Paul de Leeuw, ook al. “Ik ben zelf naar haar toe gegaan om te vragen hoe het zat of ze het programma kende, dat kende ze niet goed genoeg”, vertelt Paul. Gelukkig was Patty Brard zo vriendelijk om Sabia mentaal voor te bereiden. “Patty zei luister dit is een spel dat er wordt gespeeld, dus neem niet alles persoonlijk op.”

Het lijkt er op dat Sabia dat advies ter harte heeft genomen. “Er werden impertinente vragen gesteld, maar ik heb gelachen en genoten van iedereen op de set”, aldus Sabia.

Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 12 juli 2016 @ 23:13:15 #72
163650 Greys
pi_163702709
Ze zal in elk geval zeer tevreden zijn dat zij nu ook 'de diva' wordt genoemd in de stukjes van ome Eef. Transformatie naar Sylvie bijna voltooid.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Trouwste user 2022 dinsdag 12 juli 2016 @ 23:31:49 #73
7889 tong80
Spleenheup
pi_163703295
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 17:44 schreef loveli het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Hm.. ja, maar hij heeft een ex-vriendin en een dochtertje en hij deed mee aan de bachelor (waar hij geen nieuwe vriendin vond).

Hij schijnt zelf iig nog te denken dat 'ie hetero is.
Ik heb een goede kennis die tijdens getrouwd te zijn met 2 kinderen homofiel was.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 12 juli 2016 @ 23:32:46 #74
7889 tong80
Spleenheup
pi_163703314
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 18:50 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

vanaf as zondag

zag een voorstukje waarin iemand aan sabia vroeg wanneer ze voor t laatst sex heeft gehad, vorig jaar augustus was t antwoord dat ze gaf
Dit moet ik zien

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 12 juli 2016 @ 23:34:47 #75
7889 tong80
Spleenheup
pi_163703368
Doe maar niet :*

[ Bericht 74% gewijzigd door Ole op 12-07-2016 23:36:41 ]
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_163705102
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 16:15 schreef computergirl het volgende:
Hoeveel tijd van haar 'vakantie' zou ze nou besteden aan poseren?
85 procent.
Om straks, over pakweg 2 maanden, weer te gaan jammeren dat ze ergens anders te veel aandacht krijgt , zodat ze zielig in een hoekje van het hotelzwambad gaat zitten kniezen.
  woensdag 13 juli 2016 @ 10:05:22 #77
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163707925
Het lijkt er op dat Sabia Boulahrouz is verhuisd. De Duitse paparazzi zeggen haar al twee weken niet meer bij haar huis in Hamburg te hebben gezien.

Dat meldt Shownieuws. Darius, een Duitse journalist vertelt hen: “De rolgordijnen zijn dicht, alle auto’s zijn weg. Mensen beweren dat ze wellicht vertrokken is van Hamburg naar Keulen. Daar is namelijk het hoofdkantoor van RTL Duitsland waar ze opnames heeft met Leonard Freier voor ‘Dance, Dance, Dance’. Keulen is ook dichter bij Nederland, zo kan Khalid Boulahrouz hun kinderen vaker zien.”

Het gaat om de villa aan de Alster waar Sabia met haar ex Rafaël woonde. Tot nog toe betaalde hij de huur, maar dat stopt over twee weken. Wellicht nóg een reden voor Sabia om te vertrekken.
http://www.telegraaf.nl/p(...)bia_verhuisd___.html
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 13 juli 2016 @ 10:34:34 #78
163650 Greys
pi_163708328
Sabia liep laatst zo opvallend te slijmen bij Khalid (foto van hem op haar Instagram plaatsen etc dat ze hem zooooo respecteert) dat hij nu vast haar nieuwe huur gaat betalen.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Trouwste user 2022 woensdag 13 juli 2016 @ 10:44:11 #79
7889 tong80
Spleenheup
pi_163708479
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2016 10:34 schreef Greys het volgende:
Sabia liep laatst zo opvallend te slijmen bij Khalid (foto van hem op haar Instagram plaatsen etc dat ze hem zooooo respecteert) dat hij nu vast haar nieuwe huur gaat betalen.
:D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Admin woensdag 13 juli 2016 @ 11:24:18 #80
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_163709066
En toch krijg ik steeds meer sympathie voor Sabia, ga er maar aanstaan, de hoeveelheid drek die ze (misschien zelf uitgelokt, misschien door een zeer gretige pers veroorzaakt) over zich heengestort kreeg is toch echt niet mals.
Ze houdt zich goed staande, steeds beter eik.
Ik denk dat ik in een hoekje al krassend was weggekropen hoor.
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  woensdag 13 juli 2016 @ 11:28:14 #81
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_163709127
quote:
1s.gif Op woensdag 13 juli 2016 10:34 schreef Greys het volgende:
Sabia liep laatst zo opvallend te slijmen bij Khalid (foto van hem op haar Instagram plaatsen etc dat ze hem zooooo respecteert) dat hij nu vast haar nieuwe huur gaat betalen.
Doorzichtig mens is het ook, deze Meis-wannabe.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 13 juli 2016 @ 12:42:30 #82
163650 Greys
pi_163710402
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2016 11:28 schreef Copycat het volgende:

[..]

Doorzichtig mens is het ook, deze Meis-wannabe.
Als ze Syl wil zijn moet ze (na het nieuwe afgeslankte Sylfiguurtje en de SylSelfies en het Sylhaar en het gebruik van de SylExMan) alleen nog wel even leren om alles gewoon lekker zelf te regelen en betalen en haar eigen achternaam te gebruiken ipv die van haar ex-ex-ex.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_163712413
quote:
1s.gif Op zondag 10 juli 2016 16:38 schreef Poison-Ivy het volgende:

[..]

Is dat jouw reactie op al die meiden en vrouwen met overgewicht tegenwoordig?
Je ziet meer vetrollen dan mooie figuren tegenwoordig.
Het figuur van Silvie is prachtig maar ik begrijp dat je soms je vetrollen moet verdedigen O-)
Hehe. Al zou ze zeggen dat ze vindt dat ze kromme tenen heeft, als ze dat vindt dan vindt ze dat. Dat gejengel op een mening van iemand anders meteen. Relax. :+

Ik vind Sylvie haar figuur soms prachtig, op die andere foto's weer minder. Qua heupen is ze daar anders in mijn ogen. Maar lekker boeiend. Als ze zelf maar blij is. En dat zal vast zo zijn, want ze werkt er hard genoeg voor.
pi_163712498
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 17:29 schreef tong80 het volgende:
Sabia Boulahrouz (38), de ex-vriendin van Rafael van der Vaart, doet bij onze oosterburen mee aan de tv-competitie Dance Dance Dance, en volgens Duitse media speelt er wat tussen de brunette en haar danspartner Leonard Freier (31): één van de meest begeerde vrijgezellen in Duitsland.

[ afbeelding ]

Het gerucht over een eventuele romance tussen sixpackbachelor Freier en Sabia zingt al een paar weken rond, maar Boulahrouz en de knappe Duitser hebben nog niets bevestigd. Freier gooide gisteren nog eens olie op het spreekwoordelijke vuurtje met een Instagramfoto waarop hij samen met Sabia te zien is. ,,Ik kreeg het erg heet tijdens de training'', aldus Leonard die met zijn danspartner aan het trainen is in een studiocomplex in Keulen. Op het kiekje pronkt hij met zijn zweterige torso terwijl de veel kleinere Sabia naar de fotograaf lacht.

Sabia en Leonard zijn momenteel ook te zien in de ProSieben tv-kookshow Grill der Henssler. Op de site van de zender vertelde de Duitse sportschoolfanaat enthousiast over hun samenwerking: ,,We hebben samen gedraaid voor het kookprogramma en ik heb me enorm geamuseerd met haar; het is een erg leuke, sympathieke vrouw." Terzijde merkte hij op naarstig op zoek te zijn naar een nieuwe, vrouwelijke liefde in zijn leven. Sabia wilde begin april niet reageren op hun samenwerking. Maar recent vertelde ze wel het te druk te hebben voor een man. ,,Daarvoor is mijn leventje te turbulent.''

Wasbordje
Mochten de twee ooit iets krijgen, dan haalt Sabia niet alleen een fijn wasbordje in huis maar ook een begaafde hobbykok. Volgens de moeder van Leonard kan hij goed koken, zo vertelde ze in het Duitse datingprogramma The Bachelor 2016 dat nog steeds loopt. Daaraan doen 22 dames (exclusief Sabia, red.) mee om het hart van de slimme sportinstructeur te veroveren.

Vorig jaar liep Sabia's relatie met Rafael na twee jaar op de klippen. Kort na de breuk bleek ze zwanger te zijn van zeer waarschijnlijk de voetballer. Haar kindje werd in december na zes maanden stil geboren, waarna ze geestelijk in een diep dal belandde. Inmiddels zou ze haar leven weer enigszins op de rails hebben. Recent vertelde ze in de glossy Linda dat het naar omstandigheden weer goed gaat met haar. Ze heeft werk als fotomodel en concentreert zich in haar woonplaats Hamburg vooral op de opvoeding van haar kroost.

http://www.ad.nl/show/kna(...)ieuwe-vlam~a5b2b914/

Hij is ook opzoek. En idd wat een mannenlijf van Silvie. :D

:P
Ze is wel echt moooooi zo! O+
  Trouwste user 2022 woensdag 13 juli 2016 @ 17:03:33 #85
7889 tong80
Spleenheup
pi_163715486
quote:
17s.gif Op woensdag 13 juli 2016 11:24 schreef yvonne het volgende:
En toch krijg ik steeds meer sympathie voor Sabia, ga er maar aanstaan, de hoeveelheid drek die ze (misschien zelf uitgelokt, misschien door een zeer gretige pers veroorzaakt) over zich heengestort kreeg is toch echt niet mals.
Ze houdt zich goed staande, steeds beter eik.
Ik denk dat ik in een hoekje al krassend was weggekropen hoor.
Ik zag een voorstukje van Ranking the Stars, ze leuk me ook sympathiek

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 13 juli 2016 @ 17:04:03 #86
7889 tong80
Spleenheup
pi_163715491
quote:
10s.gif Op woensdag 13 juli 2016 11:28 schreef Copycat het volgende:

[..]

Doorzichtig mens is het ook, deze Meis-wannabe.
Ik vond haar eerder dom overkomen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 13 juli 2016 @ 21:51:48 #87
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163721100


De Duitse presentatrice Miriam Pielhau is op 41-jarige leeftijd overleden aan kanker. Sylvie Meis kende haar goed en is verbijsterd en diep bedroefd. Op Instagram heeft Sylvie een foto geplaatst waarop ze met de Miriam te zien is. Daarbij heeft ze een brief geplaatst waarin ze schrijft: "Je hebt gevochten! Voor jouw dochter, jouw familie en voor jou. Tot het einde heb je niet opgegeven, ben je sterk gebleven en heb je kracht uit hoop gehaald. Tot drie weken geleden hebben wij samen gelachen, elkaar vastgehouden en nu ben je er niet meer. Ik ben verbijsterd en diep bedroefd. Mijn gedachten en gebeden zijn bij jou, jouw dochter en jouw familie. Met jouw wil om te leven heb je zoveel schijnbaar onoverkomelijke hindernissen genomen. Je bent en blijft een voorbeeld voor anderen, een liefhebbende moeder en een fantastische vriendin. Miri, je zult voor altijd in mijn hart blijven en we zullen voor altijd met elkaar verbonden zijn."
http://www.telegraaf.nl/p(...)presentatrice__.html
  vrijdag 15 juli 2016 @ 17:35:31 #89
431496 girlnextdoor.
Could be mine, could be yours.
pi_163762707
quote:
Dit is echt de info waar ik mij weekend mee wil beginnen _O-
With love :*
pi_163762720
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2016 23:31 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik heb een goede kennis die tijdens getrouwd te zijn met 2 kinderen homofiel was.

:P
Iemand die getrouwd is met twee kinderen zou ik anders noemen.
  vrijdag 15 juli 2016 @ 19:31:54 #91
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_163764619
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 juli 2016 17:36 schreef mootie het volgende:

[..]

Iemand die getrouwd is met twee kinderen zou ik anders noemen.
*)
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Trouwste user 2022 vrijdag 15 juli 2016 @ 20:44:49 #92
7889 tong80
Spleenheup
pi_163765966
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 juli 2016 17:36 schreef mootie het volgende:

[..]

Iemand die getrouwd is met twee kinderen zou ik anders noemen.
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 juli 2016 17:36 schreef mootie het volgende:

[..]

Iemand die getrouwd is met twee kinderen zou ik anders noemen.
Waarom Anders ? Ben je zelf een Noor ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 15 juli 2016 @ 21:08:33 #93
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_163766545
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 juli 2016 20:44 schreef tong80 het volgende:

[..]


[..]

Waarom Anders ? Ben je zelf een Noor ?

:P
Of zweeds?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  zaterdag 16 juli 2016 @ 12:23:56 #94
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163781819
Sabia Boulahrouz, in de tv-studio voor het programma Dance Dance Dance.
pi_163781872
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 juli 2016 20:44 schreef tong80 het volgende:

[..]


[..]

Waarom Anders ? Ben je zelf een Noor ?

:P
Als ik Anders als naam had bedoeld, zou ik een hoofdletter gebruiken.
  zaterdag 16 juli 2016 @ 12:34:40 #96
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163782060
Sabia Boulahrouz in Ranking the Stars, vanaf 17 juli elke zondag BNN, op Nederland 3 om 22:00 uur.
pi_163817054
t fragment kwam net voorbij en ik vroeg me af past dit in de tijdlijn?

wanneer begon raf ook al weer met christy?
  † In Memoriam † maandag 18 juli 2016 @ 22:47:40 #98
368283 ato
pi_163843016
Ik vind Sabia maar een nep mens bij Ranking the stars.
Ook iedere keer Patty er bij halen blegh..
Life can be a bitch, so like it..
  woensdag 20 juli 2016 @ 00:08:28 #99
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163870700
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2016 22:47 schreef ato het volgende:

Ik vind Sabia maar een nep mens bij Ranking the stars.
Ook iedere keer Patty er bij halen blegh..
Ja, ik heb het uitgezet. Ik vind het een stom programma.

Sabia in Ranking the stars.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')