Dat zijn snoepjes.quote:Op woensdag 6 juli 2016 19:25 schreef HPLC het volgende:
[..]
Sorry, ik loog. Dat was toch met Napoleon?
Dat is toch die eend met kekke sjaal en mol als peetvader?quote:Op woensdag 6 juli 2016 19:25 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
ja allemaal toestanden met ene alfred geloof ik
Wie is de mol?quote:Op woensdag 6 juli 2016 19:26 schreef HPLC het volgende:
[..]
Dat is toch die eend met kekke sjaal en mol als peetvader?
Wat is er lastig aan een dijk dan volgens jou? Gewoon rustig aan doen als je de weg niet goed kent met eeinig verlichting en niks aan de hand.quote:Op woensdag 6 juli 2016 19:24 schreef Opsonisatie het volgende:
Nog niet op een dijk geweest, maar het lijkt mij niet zo dat het extreem anders is dan gewoon op een normale weg te rijden.
Of onderschat ik het nu een btje
quote:Op woensdag 6 juli 2016 19:27 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
nou mijn verwarming wou niet meer uit dus het ene probleem heft wel een ander probleem op zo
nee, alfred heinen leider van politieke partij HPLCquote:Op woensdag 6 juli 2016 19:26 schreef HPLC het volgende:
[..]
Dat is toch die eend met kekke sjaal en mol als peetvader?
Niks rustig doenquote:Op woensdag 6 juli 2016 19:28 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Wat is er lastig aan een dijk dan volgens jou? Gewoon rustig aan doen als je de weg niet goed kent met eeinig verlichting en niks aan de hand.
Zal wel goede partij zijn met zo'n naam. Of is het een studiegroep van ICT'ers?quote:Op woensdag 6 juli 2016 19:28 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
nee, alfred heinen leider van politieke partij HPLC
Pff denk ook eens aan een ander Hans. Met je snorscooter of als Aso wielrenner kan je er toch wel langsquote:
Weet niet, echt heel soms hoor je van die mensen van "oeh dijk ja pas op heurr". Dan heb ik echt iets van waarom. Auto heeft toch genoeg trekkracht en zolang jij geen rare dingen gaat doen..quote:Op woensdag 6 juli 2016 19:28 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Wat is er lastig aan een dijk dan volgens jou? Gewoon rustig aan doen als je de weg niet goed kent met eeinig verlichting en niks aan de hand.
Maar als wielrenner kan ik er gewoon lekker aanhangen op lekker tempoquote:Op woensdag 6 juli 2016 19:29 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Pff denk ook eens aan een ander Hans. Met je snorscooter of als Aso wielrenner kan je er toch wel langs
Jij bent zkr zo'n akelige wielrennertje dat kleine kindertjes afsnijdt en bijna omver laat vallen :squote:
Fien heeft haar auto totalloss gereden op een dijk.quote:Op woensdag 6 juli 2016 19:30 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Weet niet, echt heel soms hoor je van die mensen van "oeh dijk ja pas op heurr". Dan heb ik echt iets van waarom. Auto heeft toch genoeg trekkracht en zolang jij geen rare dingen gaat doen..je gaat heus niet achteruit vallen of zo.
Uiteraard, ik moet de lijnen volgen voor efficiëntste tijdrit.quote:Op woensdag 6 juli 2016 19:30 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Jij bent zkr zo'n akelige wielrennertje dat kleine kindertjes afsnijdt en bijna omver laat vallen :s
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |