Box G, Hermann is gewoon een vieze racist terwijl ie Noel daarvan beschuldigt maar wat wil je van een Duitser.quote:
Ik vraag het wel aan Zoskquote:Op maandag 4 juli 2016 21:49 schreef deadprez het volgende:
[..]
ja weenie chai had het over poseren :s
Ja leuk geprobeerd, echt gemeen van jequote:Op maandag 4 juli 2016 21:49 schreef Chai het volgende:
[..]
Nee, want geef enkel het voorbeeld. Ik weet wel dat het logisch is dat er niks verandert als ik andere dagen wel zakken M&Ms en chips loopt te vreten.
Ik wist niet dat Hermann Duits was, maar dit verklaart een hele boel.quote:Op maandag 4 juli 2016 21:50 schreef Wexler het volgende:
[..]
Box G, Hermann is gewoon een vieze racist terwijl ie Noel daarvan beschuldigt maar wat wil je van een Duitser.
Als de poging mislukt is dan ben ik toch ook gemeen naar mezelf geweest?quote:Op maandag 4 juli 2016 21:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja leuk geprobeerd, echt gemeen van je
Niks gedronken nog?quote:Op maandag 4 juli 2016 21:50 schreef Der_Mann het volgende:
ik heb vandaag 2 chocoladeaardbeicakedingetjes op, een kinder bueno, 2 boterhammen met nutella, 2 wafels op elkaar met nutella, gebakken aardappeltjes met 2 kipschnitzels, vanille roompudding op
quote:Op maandag 4 juli 2016 21:48 schreef deadprez het volgende:
Ik wil ook graag even poseren met de gemiddelde hoeveelheid die ik gegeten heb
waarom dacht je aan die post uit februari?quote:Op maandag 4 juli 2016 21:50 schreef Wexler het volgende:
[..]
Box G, Hermann is gewoon een vieze racist terwijl ie Noel daarvan beschuldigt maar wat wil je van een Duitser.
Je verdrinkt toch al in zelfmedelijdenquote:Op maandag 4 juli 2016 21:51 schreef Chai het volgende:
[..]
Als de poging mislukt is dan ben ik toch ook gemeen naar mezelf geweest?
Waarin heb ik dan precies medelijden met mezelf eigenlijk? Het poseren of het dik zijn?quote:Op maandag 4 juli 2016 21:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je verdrinkt toch al in zelfmedelijden
Denk dat Ash drugs heeft gedaanquote:Op maandag 4 juli 2016 21:51 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
waarom dacht je aan die post uit februari?
waarom nam je het serieus?
waarom ben je bietje van t padje af?
het kan ook te ver gaan hequote:Op maandag 4 juli 2016 21:52 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Niet eens nutella op de schnitzel?
Ik weet het niet, misschien kan syndroom dat je uitleggenquote:Op maandag 4 juli 2016 21:52 schreef Chai het volgende:
[..]
Waarin heb ik dan precies medelijden met mezelf eigenlijk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |