quote:Op donderdag 7 juli 2016 15:30 schreef Tally het volgende:
Uitslapen. Wat dat betreft ben ik heel verwend. De oudste gaat nu gewoon beneden tv kijken. En de jongste slaapt uit. Gister tot 9:30Vandaag tot 9 ongeveer.
Hier doet ze nu opeens een slaapje. Doet ze overdag zeldenquote:
Loopfietsquote:Op donderdag 7 juli 2016 21:03 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Hang in there blue![]()
Dames, ik zoek nog kleine cadeau-suggesties voor een dame die 2 wordt.... jullie nog ideeen?
Stickers, stempels, snijfruit, klei, theeserviesje, vinger-/waterverf .. Of is dat te voor de hand liggend?quote:Op donderdag 7 juli 2016 21:03 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Hang in there blue![]()
Dames, ik zoek nog kleine cadeau-suggesties voor een dame die 2 wordt.... jullie nog ideeen?
Stickers doen het heel goed hier. Vooral foamstickers, daar bouwen ze hele stickerbergen van op hun velletje papier.quote:Op donderdag 7 juli 2016 21:03 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Hang in there blue![]()
Dames, ik zoek nog kleine cadeau-suggesties voor een dame die 2 wordt.... jullie nog ideeen?
Ja weet dat het een klik geeft maar beter dan keihard het deuntje van nijntje ik zat rechtop in bedquote:Op donderdag 7 juli 2016 22:31 schreef Sylver_ het volgende:
Poeh Blue, dat lijkt me best zwaar als je moederhart er een beetje van breektMaar hij is dus niet verdrietig?
Grappig om die verschillende opsta-tijden te lezen.
Wij hebben juist een slaapwekker zodat we 'pas' om 6 uur opstaan. Ik vind 5 uur toch echt nog veel te vroeg![]()
Nadeel van Sam het schaap slaapwekker is dat het openen van de oogjes lawaai maakt. Nora werd dus altijd daar wakker van. Super frustrerend als ze dan eindelijk eens wat langer sliep.
Nu heb ik 'm zo ingesteld dat de oogjes open gaan om 06.30u (dat redden we tegenwoordig namelijk nooit) en een half uur van te voren veranderd het schermpje van blauw naar groen. We hebben nu de regel dat als schaap groen is, dat het dan ochtend is en we kunnen opstaan.
Meestal is ze tegen 05.30/05.45u wakker, maar laatst was het 06.20u, toen werd ze iig niet wakker van opengaande oogjes om 6u.
Klinkt leuk zeg dat proefkamperen, Nikki
Beterschap Franny!
quote:Op donderdag 7 juli 2016 13:56 schreef Fazzoletti het volgende:
Hij was zo goed gemutst dat ik het zelfs aandurfde om even te winkelen in de stad. Ik vertelde hem dat ik een mooie jurk wilde. In de winkel wees hij allerlei dingen aan in het rek 'Jij wil deze he mama' en toen ik ging passen in het pashokje 'Die is heel mooi mama' Die outfit heb ik dus ook maar gekocht
Kleine cadeautjesquote:
Jan weet dat hij altijd bij mij mag komen als hij bang of verdrietig is of als zijn bed nat isquote:Op vrijdag 8 juli 2016 07:56 schreef Omentielvo het volgende:
Franny, ben jij al opgeknapt een beetje?
Fazz, wat leuk winkelen is dat
Hier ook geen uitslaper. En alles voor half 7 is vroeg voor mij. Dus de dagen dat ze half 6 wakker is vind ik vrij zwaar
Ik heb nu een schaap gekocht. Die staat nog in de doos, maar de laatste twee dagen slaapt ze tot 7 uur door.
Ze snapt wel al het idee van de schaap. Het enige wat ik nog lastig vind. Ze komt wel eens bij mij als ze in de nacht wakker wordt. En dat mag dus wel. Hoe leg ik het verschil tussen die tijden uit?
Nijntjesmuseum lijkt me zo tof ook
Wat leuk dat oma ze meeneemt
Wij wilde naar Plaswijckpark gaan vandaag. Maar het weer zit niet mee. Dus nu bedenken wat we dan gaan doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij gaan zometeen naar de Search And Rescue dag in Katwijk. Helikopters polietieauto's en boten kijken.
En daarna gaan we onze tent opzetten in de tuin van mijn zusje en daar slapen we vanacht in.![]()
Eerste week was Lucas enorm van slag door alles maar nu weet hij niet beter en normale ritme is ook aardig opgepakt. Gaat eigenlijk best goed. Er is nog niet heel veel interesse maar de baby krijgt wel kusjes, wordt benoemd als hij alle gezinsleden opnoemt en ze mag mee als we de deur uit gaan "baby ook mee".quote:Op zaterdag 9 juli 2016 15:46 schreef Omentielvo het volgende:
Chanty. Hihi![]()
Hoe gaat het met peuter en baby combinatie
Fazz, wat een goede slaap
Klinkt als een leuke dag
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Limone op 13-07-2016 01:12:13 ]
jum! Koekjes met oude besjes.quote:Op maandag 11 juli 2016 14:26 schreef Goitske het volgende:
Mijn eerste uitje met 2 kinderen was naar de markt of supermarkt denk het eerste.
Teun was alleen al ruim een maand door een ziekenhuis opname is dat allemaal wat uitgest
Sowieso vind ik het raar die speelveldjes veldje hier echt 20 meter vandaan een duikelrek, wipkip en hele hoge glijbaan
Tegen de tijd dat ze zelf de glijbaan op kunnen is de rest van het veldje niet leuk meer. Gelukkig heb ik binnen een straal van 50 meter 2 speelveldjes en naast ons huis het voetbalveldje dus heb niet echt te klagen
De koekjes zijn heerlijk geworden havermout koekjes met granberries en ipv witte bloem spelt volkorenbloem
Oh dat is uit uit noodzaak, hoor. Maar het is natuurlijk wel leuk dat ze het niet zo erg vinden.quote:Op maandag 11 juli 2016 14:30 schreef Omentielvo het volgende:
Fazz,
Franny, wat leuk zo'n binnenhofje en I. me haar buurmeisjes klinkt zo lief
Chanty, ze zijn echt leuk samen
Klinkt als een goede en gezellige eerste dag
Goitske, lekker zo'n relaxdagje
Limone, leuk dat ze een kamer delen
quote:Op maandag 11 juli 2016 13:50 schreef Limone het volgende:
Aaaw Chanty, wat schattig zeg! Een van mijn eerste uitjes alleen met twee kinderen was ook naar een speeltuin met een glijbaan voor tieners. Had ik haar er eindelijk op, ging ze er echt met geen mogelijkheid meer vanaf. En dat gevoel dat door je 'onderkantje' trekt als je toch ook maar omhoog klimt. Met baby in de draagdoek..![]()
Met het naar bed brengen vind je op een gegeven moment wel een routine. Heel in het begin zat S. in de wipstoel naar het discolicht te kijken als ik M. naar bed bracht. Nu gaan ze ongeveer op hetzelfde moment naar bed (hij slaapt 's ochtends ook nog een uurtje) en dan breng ik eerst hem en daarna haar naar bed. Ze slapen samen op een kamer en zelfs dat gaat over het algemeen prima.OmgSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.hiet ging hij er gelukkig wel vanaf, moest hem bij sommige glijbanen alleeb vasthouden/ tillen met klimmen. Eentje kon hij ney zelf op maar mijn hart trok dat niet heel lang
vind het maar stom maar zo te lezen komt dat probleem dus meer voor.
Wipstoel onthoud ik ffnu ging hij trouwens zonder een kick slapen terwijl hij bij mijn man de laatste weken altijd moeilijk doet. Dus als dit zo blijft dan is het prima zelfs met wakkere baby.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
quote:Op maandag 11 juli 2016 14:58 schreef Burdie het volgende:
Oja, van bevallen krijg je een "onderkantje" cadeau, dat is ook zo.
'Voorbips' vond ik te grof, sorry.quote:Op maandag 11 juli 2016 14:58 schreef Burdie het volgende:
Oja, van bevallen krijg je een "onderkantje" cadeau, dat is ook zo.
Precies datzelfde antwoord kregen ik en nog twee andere moeders ook van onze gemeentequote:Op maandag 11 juli 2016 20:28 schreef exode het volgende:
Zo leuk, alle verhalen weer en de glijbaan herkenbaarheid. Hier worden allemaal nieuwe speeltuintjes geplaatst maar allemaal gericht op oudere kinderen. Wij hebben daar opmerkingen over gemaakt, kregen als antwoord 'als ze nog zo jong zijn, vermaken ze zich nog prima in de tuin.' Uhm, wat?
Maar ik zwaai even, vannacht/morgenochtend vertrekken we met klapkar naar Zuid Frankrijk. Zo veel zin in. Dus doeiiiii.
Ik duim voor zon hier en lees vast weer veel verhalen als we weer thuis zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goede prijs en het zadel begint behoorlijk laag. Lijkt me voor I handig/verstandig.
En een step met twee voorwieltjes bij de Lidl. Wel een leuke aanbieding.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Over die laatste hadden mijn vriend en ik nog discussie. Mijn vriend vond alleen loopfietsje wel genoeg. Maar buurmeisje van I heeft ook zo'n soort step en I maakt nu steeds ruzie met haar omdat zij zo graag op die step wil. Vanmiddag ook weer. I vindt het echt leuk om te steppen. Maar mijn vriend vindt dat ze maar moeten leren soms iets een beetje te delen, ze spelen voortdurend met elkaars speelgoed, en dat het niet zo kan zijn dat als I iets moois ziet bij een ander zij het ook meteen moet krijgen. Hmm. Ik vind het vooral zo leuk om te zien dat I dat steppen echt leuk vindt en gun haar dan een eigen step. Nouja, het is besteld..
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
quote:Op maandag 11 juli 2016 20:50 schreef Mineola het volgende:
Dat amuseren in de tuin gaat hier wel op ja. dat onze tuin best voor speeltuin kan doorgaan negeer ik gemakshalveMaar speelgerei of niet, onze peuter amuseert zich uren met een schepje in de aarde en zijn tractor, meer niet. Gelukkig maar, want mijn woonplaats doet niet aan speeltuinen, omdat iedereen een tuin heeft vermoed ik.
Wel jammer want ik zie hierdoor zelden kindjes in de buurt. En het dwingt een beetje tot playdates, want zelf in het park gaan zitten en alles meeslepen, daar heb ik dus ook niet zo'n zin in met een fijne achtertuin waar alles bij de hand is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |