Maar uiteindelijk ook weer High Sparrow dumpen dan neem ik aan toch?quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nou gewoon meespelen met die High Sparrow en Cersei veroordeeld krijgen zodat zij de macht kon houden en Tommen kon manipuleren.
En toen ze doorkreeg dat Cersei het niet zo makkelijk zou laten worden, werd ze tegengehouden door die kutsparrows.
RIP Margaery
The Hound heeft wel geniale lines ja.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:06 schreef Evertjan het volgende:
ik hoop zo op een reunion van the Hound met Arya in SE07. Zat net op YT nog wat stukjes terug te kijken van the Hound maar wat een badass character is dat toch
Brienne - Jaime, Arya - The Hound, Tyrion - Bronn. De dynamiek tussen die duo's behoort zeker tot de hoogtepunten in de serie.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:06 schreef Evertjan het volgende:
ik hoop zo op een reunion van the Hound met Arya in SE07. Zat net op YT nog wat stukjes terug te kijken van the Hound maar wat een badass character is dat toch
scenes tussen Varys en LF waren ook altijd wel geniaal benieuwd of die 2 elkaar nog gaan tegenkomenquote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:09 schreef DO2 het volgende:
[..]
Brienne - Jaime, Arya - The Hound, Tyrion - Bronn. De dynamiek tussen die duo's behoort zeker tot de hoogtepunten in de serie.
Ik hoor het accent niet eens heel erg, en daarbij hebben andere personages dan net zo goed een accent.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:08 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Het is not-done op Fok om haar goed te vinden geloof ik.![]()
Absoluut een goede actrice en in deze serie met bewust een accent. Vond het juist zo leuk dat ze voor die andere priesteres een Russische hebben gecast en dat haar accent lijkt op dat van Carice
Seizoen 7 het laatste ouderwetse GoT seizoen in de zin van de strijd om de Iron Throne en politieke spelletjes denk ik ja.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:08 schreef Bananenpap het volgende:
Damn, nog maar twee seizoenen te gaan.Seizoen 7 zal wel in het teken van Cersei staan en seizoen 8 het gevecht tussen Ice en Fire; ofwel de whitewalkers tegen de draken.
Ik denk wel dat ze hem zou gaan dumpen ja, ze moest alleen Loras even uit zijn klauwen verwijderen.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:09 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
[..]
Maar uiteindelijk ook weer High Sparrow dumpen dan neem ik aan toch?
Idd rip lekkere chick - altijd zonde.
Het is ook niet echt het typische platte nl-accent maar je hoort wel dat ze geen native speaker is..quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik hoor het accent niet eens heel erg, en daarbij hebben andere personages dan net zo goed een accent.
Volgend seizoen als iedereen naar Kings Landing trekt hopelijk. Laat daar maar een grote battle komen.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:11 schreef Evertjan het volgende:
[..]
scenes tussen Varys en LF waren ook altijd wel geniaal benieuwd of die 2 elkaar nog gaan tegenkomen
The Mountain natuurlijkquote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:12 schreef Evertjan het volgende:
maar nu Tommen dood is wie zorgt er nu voor Ser Pounce???![]()
![]()
![]()
Hij is wat aangekomen zie ikquote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
The Mountain natuurlijk
[ afbeelding ]
Ik zeg niet dat ze slecht is, hoor. Maar in de zwaardere scènes is ze toch net iets minder overtuigend:quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hier ben ik het wel mee oneens. Ik vind haar wel degelijk goed acteren, vooral dit seizoen dat ze wat depressiever moest overkomen.
Lijkt meer of het gezeik op haar is omdat ze Nederlands is.
Ze moest zich koest houden om Loras vrij te krijgen, dat lukte niet.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:06 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
[..]
Jammer dat we daar niks van mee hebben gekregen verder dan, wat het plan was - ja ze gaf een bloemetjeding aan d'r oma ofzo - zal wel iets betekenen uit eerdere aflevering wat ik vergeten ben
Bran die tegelijk daar aankomt.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:14 schreef Bananenpap het volgende:
Ik bereid mij al voor op een heftig emotionele reünie tussen Arya, Sansa en Jon.
Er is niet echt een goed of slecht in de meest abstracte vorm.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:20 schreef Bananenpap het volgende:
Ik heb ook niet veel met Melissandre, maar dat komt eerder omdat ze een vrij vaag persoon is. Weet nog steeds niet of ze nou goed is of slecht. Ik vind het wel knap van Carice dat ze zo'n rol heeft weten te krijgen, doen veel Nederlanders haar niet na.
Nu Cersei de Tyrells niet meer achter haar heeft met hun geld, zullen die ook wel geld steken in project Dany.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:16 schreef Evertjan het volgende:
maar zou de bank of Braavos nog een rol gaan spelen in de volgende seizoenen?
The North needed help remembering.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 21:58 schreef vigen98 het volgende:
The North did remember. But it was too late.
Tyf nou eens op met die kut Gendry. Zijn karakter was lang niet bijzonder of interessant genoeg om zo veel later nog over te hebben.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:24 schreef Szura het volgende:
Al dat gezwets over Dany vs Cersei enzo, jullie vergeten zomaar Gendry
Nounounounounou, rustig maarquote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Tyf nou eens op met die kut Gendry. Zijn karakter was lang niet bijzonder of interessant genoeg om zo veel later nog over te hebben.
Hij is sinds hij weg is duizenden keren vaker genoemd dan daarvoor. Toevallig gisteren de aflevering gekeken dat hij bijna wordt vermoord in Harrenhall. Scheelde maar een haartje zeg.
Was niet al te serieus. Maar ik snap echt niet waarom het hele internet af en toe op de bandwagon gaat voor zoiets onzinnigs.quote:
Omdat memes.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Was niet al te serieus. Maar ik snap echt niet waarom het hele internet af en toe op de bandwagon gaat voor zoiets onzinnigs.
quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Was niet al te serieus. Maar ik snap echt niet waarom het hele internet af en toe op de bandwagon gaat voor zoiets onzinnigs.
Omdat Gendry als enige de troon echt kan claimen als afstammeling van Robert Baratheon. Tijd om Cersei van die troon te schoppen en te doorklieven met een mooi gesmeden zwaardquote:
hij is niet legitimized hequote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:36 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
[..]
Omdat Gendry als enige de troon echt kan claimen als afstammeling van Robert Baratheon. Tijd om Cersei van die troon te schoppen en te doorklieven met een mooi gesmeden zwaard
Ik vind juist dat ze een mooie rol heeft als kwaadaardige tot in het bot. Braverik spelen dat kunnen acteurs allemaal. Het daagt juist uit om een rol zo goed kwaadaardig te spelen dat je haar intens haat. Dus in die zin speelt ze haar rol formidabel, want iedereen haat haar.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 16:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Melisandre is ook niet mijn favoriete personage, maar ze heeft wel een belangrijke rol opzich. Al is het maar omdat ze Jon terug bracht.
Maar je bent helemaal geen troonopvolger als bastard, dat is het hele stommequote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:36 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
[..]
Omdat Gendry als enige de troon echt kan claimen als afstammeling van Robert Baratheon. Tijd om Cersei van die troon te schoppen en te doorklieven met een mooi gesmeden zwaard
Juist wel. Niemand wist dat hij een bastard was. Bij Gendry is het andersom.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:39 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Dat was Tommen ook niet. Niemand die het een zak uitmaakt
Publiek geheim hé, iedereen had allang vermoedens en of de geruchten nu klopten was nog even afwachten. Tussen Cersei en Jaime doel ik dan op.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:41 schreef Tchock het volgende:
[..]
Juist wel. Niemand wist dat hij een bastard was. Bij Gendry is het andersom.
Dat tweede /duhquote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:42 schreef Tchock het volgende:
Trouwens, Cersei bekende dat ze haar man heeft vermoord tegende Septa. Maar hoe dan?Robert is gedood door een wild zwijn. Of bedoelt ze dat ze Lancel opgedragen heeft hem dronken te voeren?
Ik haat haar niet.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:39 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Ik vind juist dat ze een mooie rol heeft als kwaadaardige tot in het bot. Braverik spelen dat kunnen acteurs allemaal. Het daagt juist uit om een rol zo goed kwaadaardig te spelen dat je haar intens haat. Dus in die zin speelt ze haar rol formidabel, want iedereen haat haar.
Weer deze onzin, ga toch weg zegquote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:42 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Publiek geheim hé, iedereen had allang vermoedens en of de geruchten nu klopten was nog even afwachten.
Ga zelf een end fietsen manquote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Weer deze onzin, ga toch weg zegWe hebben deze discussie al heel vaak gevoerd.
Jij blijft elke keer maar roepen dat Tommen/Joffrey geen echte zoon van de koning is en iedereen weet dat het eigenlijk kinderen van Jaime zijn. Voor de zoveelste keer: dat weet ik (dat weet iedereen die de serie kijkt) maar juridisch maakt dat niet zo veel uit zolang de Lannisters de macht hebben. Gendry is niet erkend dus sowieso kansloos.quote:
Naar analogie is Jon net zo kansloos want niet erkend. Sowieso schoppen de bastards het nog verdomde ver. Kijk hoe Ramsay als bastard bezig was, wel erkend werd als Bolton. Goed hij heeft er niet al te lang van kunnen genieten, maar toch. Dat Gendry nu nog een bastard is wil niet zeggen dat ie geen gevaarlijke outsider is.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:46 schreef Tchock het volgende:
[..]
Jij blijft elke keer maar roepen dat Tommen/Joffrey geen echte zoon van de koning is en iedereen weet dat het eigenlijk kinderen van Jaime zijn. Voor de zoveelste keer: dat weet ik (dat weet iedereen die de serie kijkt) maar juridisch maakt dat niet zo veel uit zolang de Lannisters de macht hebben. Gendry is niet erkend dus sowieso kansloos.
Jon is ook volstrekt kansloos om de troon op te volgen (in elk geval op wettige manier). Ramsay is erkend dus geen bastard meer, daarom droeg hij ook niet de naam Snow. Gendry is er uit geschreven en houd alsjeblieft op met deze zinloze hypequote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:49 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Naar analogie is Jon net zo kansloos want niet erkend. Sowieso schoppen de bastards het nog verdomde ver. Kijk hoe Ramsay als bastard bezig was, wel erkend werd als Bolton. Goed hij heeft er niet al te lang van kunnen genieten, maar toch. Dat Gendry nu nog een bastard is wil niet zeggen dat ie geen gevaarlijke outsider is.
Brienne-Jaime en Tyrion-Bronn vind/vond ik leuk. Baelish-Varys vond ik érg leuk. The Hound-Arya heb ik echter nooit zo leuk gevonden.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:09 schreef DO2 het volgende:
[..]
Brienne - Jaime, Arya - The Hound, Tyrion - Bronn. De dynamiek tussen die duo's behoort zeker tot de hoogtepunten in de serie.
Gendry is echt geen gevaarlijke outsider.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:49 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Naar analogie is Jon net zo kansloos want niet erkend. Sowieso schoppen de bastards het nog verdomde ver. Kijk hoe Ramsay als bastard bezig was, wel erkend werd als Bolton. Goed hij heeft er niet al te lang van kunnen genieten, maar toch. Dat Gendry nu nog een bastard is wil niet zeggen dat ie geen gevaarlijke outsider is.
Zeg nooit nooit.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:50 schreef Tchock het volgende:
[..]
Jon is ook volstrekt kansloos om de troon op te volgen (in elk geval op wettige manier). Ramsay is erkend dus geen bastard meer, daarom droeg hij ook niet de naam Snow. Gendry is er uit geschreven en houd alsjeblieft op met deze zinloze hype
Zoals Slayer al treffend vergeleek: heeft ze van Tywin afgekeken. En het staat haar goed in de rol als mad queenquote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:53 schreef Odaiba het volgende:
Mooi kleding had Cercei aan in de laatste aflevering.
Daarom zeg ik ook WETTIG. Lees anders gewoon. Jon kan nooit de troon van Robert opvolgen want hij is helemaal geen familie van hem. Dat Dany de hele Baratheon/Lannister dynastie van de kaart veegt is natuurlijk een zeer realistische optie maar daar heb ik het helemaal niet over, ook niet wat er daarna gebeurt.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 22:53 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Zeg nooit nooit.Ik zie Dany de troon claimen en Jon aan haar zijde zitten. Zeker als Dany doorkrijgt dat zij tante is en Jon haar neef is is het gewoon een kwestie van familie moet je het hebben > wordt erkend als Starkgaryan en klaar. Tot dit seizoen wilde ik daar wel in mee gaan. Maar gezien het bootje van Gendry weer verrekte leeg is na 10 afleveringen is het maar afwachten waar ie nog opduikt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |