Die klapt ook alleen omdat het moetquote:
Rutte was het wel eens met dat riedeltje van Samsom dat het zo verschrikkelijk goed gaat met NL hoor, dat applausje was gemeend, denk ik.quote:
Hij is een kernfysicus die jarenlang uit idealistische motieven dingen voor Greenpeace gedaan heeft. Wat is er nog meer nodig om je ervan te overtuigen dat iemand slim en oprecht is?quote:Op maandag 27 juni 2016 19:19 schreef deedeetee het volgende:
Ik walg echt van die man. Op mijn lijstje met zeer onsympathieke/onbetrouwbare politici staat hij eenzaam op nr 1
Hij ziet er uit als die enge clown uit een bekende horrorfilm. Of als een gorilla met anorexia nervosa.
En spijtig genoeg geloof ik nooit een woord van wat hij zegt.
Klaver is er toch juist voor? Hij zegt namelijk dat je afspraken moet maken over de begroting als je de euro hebt.quote:Op maandag 27 juni 2016 19:37 schreef Ryan3 het volgende:
Klaver is tegen het stabiliteitspact... okee, genoteerd.
Links debatje om een paar vliegen/zetels af te vangenquote:Op maandag 27 juni 2016 19:39 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, het is wel interessant.
Alleen begint-ie nu over eurobonds...
PvdA heeft ideologische afgeschud onder Kok, ze hadden die na 2008 weer moeten opprikken imho.quote:Op maandag 27 juni 2016 19:38 schreef bamibij het volgende:
[..]
Hij is een kernfysicus die jarenlang uit idealistische motieven dingen voor Greenpeace gedaan heeft. Wat is er nog meer nodig om je ervan te overtuigen dat iemand slim en oprecht is?
Inderdaad zeg, wat een gevaarlijke gek.quote:Op maandag 27 juni 2016 19:39 schreef Wombcat het volgende:
Roemer is juist tegen. Die wil de 3% loslaten omdat hij vertrouwen heeft in het eigen parlement. Maar heb je dat ook in het parlement van de grieken?
Stabiliteitspact is een cornerstone van de EU hoor.quote:Op maandag 27 juni 2016 19:39 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Links debatje om een paar vliegen/zetels af te vangen
Waarom?quote:Op maandag 27 juni 2016 19:40 schreef bamibij het volgende:
[..]
Inderdaad zeg, wat een gevaarlijke gek.
Het ging over Samsom, niet de pvda.quote:Op maandag 27 juni 2016 19:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
PvdA heeft ideologische afgeschud onder Kok, ze hadden die na 2008 weer moeten opprikken imho.
Om diverse redenen.
IIg wel van hun voorman in het Europarlementquote:Op maandag 27 juni 2016 19:42 schreef Sodeknetters het volgende:
Zijlstra niet voor een Europese superstaat? Leugenaar.
De VSE is de natte droom van de VVD.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |