Oh wauw dit wil ikquote:Op maandag 27 juni 2016 22:37 schreef Little_Acorn het volgende:
Wij laten de bevalling vastleggen door een geboortefotograaf. Zij zal op de achtergrond blijven en vooral de emoties in beeld brengen, geen full frontal beaver shots iig![]()
Daarnaast schrijft ze ook het bevallingsverhaal en maakt hiervan samen met de foto's een mooi boek.
Uhuh, maar de baby hier helaas ookquote:Op dinsdag 28 juni 2016 07:18 schreef Miezziej het volgende:
De nachtploeg was wel verrassend stil he afgelopen nacht?
Synchroon bevallen dan?quote:Op dinsdag 28 juni 2016 07:22 schreef Molo het volgende:
[..]
Uhuh, maar de baby hier helaas ook
Nieuwe dag, nieuwe kansen, maar het zal wel augustus worden hier gok ik
Laat die baby van Sull maar kommenquote:
Ik voel een livestream aankomenquote:
Jaaaaa! Maar ben toch een beetje teleurgesteld dat de dag niet begonnen is met weeën oidquote:
Ja goeie vraag, ik ben er nog niet achter in ieder gevalquote:Op dinsdag 28 juni 2016 08:02 schreef Sull het volgende:
[..]
Jaaaaa! Maar ben toch een beetje teleurgesteld dat de dag niet begonnen is met weeën oidIk wil niet ongeduldig zijn, maar hoe doe je dat?
Zag het ja. En een weekend kan ook. Dan vinden we het alleen wel erg prijzig wordenquote:Op dinsdag 28 juni 2016 08:23 schreef Burdie het volgende:
Quoi, Samen Bevallen kan je bij ons ook individueel doen (dat klinkt wel een beetje tegenstrijdig), misschien bij jullie ook?
Mmh. Ik zat net zwetend met hartkloppingen uit te hijgen van het wegbrengen van de peuter en me af te vragen hoe ik deze dag zo goed mogelijk door kom, maar dit zijn aardige suggesties!quote:Op dinsdag 28 juni 2016 08:24 schreef Burdie het volgende:
Oh en dames die overtijd lopen: nog maximaal 2 weken, echt! Ga nog lekker wat rommelen, TV kijken, je buikfoto's uitzoeken, de enveloppen voor de kaartjes vast schrijven, koekjes bakken en een rondje lopen (zonnetje schijnt). 't Is heus heel snel zo ver
.
(En ik mag dat zeggen want heb tot 42 weken doorgelopen bij kuiken)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |