Dat zou ook kunnen. Hoe dan ook komt hij oog in oog te staan met Breyanne. Of het was al een afscheid tussen de twee. Of ze komen keihard tegenover elkaar.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk dat Tommen sterft de komende aflevering.
Jaime zie ik nog wel een rol voor in de wars to come.
Jon opofferen is niet zo verbazingwekkend. Die gast is een Stark dus die doet niets liever.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Van een bijpersonage ja. Maar als bijvoorbeeld Jon zich opoffert voor de realm, als hij al weet dat hij de troon kan opeisen, dan kan dat nog steeds schokkend genoeg zijn. Of als een Dany doodgaat terwijl iedereen dan verwacht dat ze op de troon belandt.
De Twins liggen toch hartstikke dicht bij Riverrun?quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:03 schreef Slayage het volgende:
wat nieuwe promo pics vd finale
http://winteriscoming.net(...)the-winds-of-winter/
vraag me af wat jaime bij de freys doet, de twins zijn niet echt in de buurt.
Nee die komen niet meer tegen elkaar.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:06 schreef Dizer het volgende:
[..]
Dat zou ook kunnen. Hoe dan ook komt hij oog in oog te staan met Breyanne. Of het was al een afscheid tussen de twee. Of ze komen keihard tegenover elkaar.
ze zijn beide in de riverlandse maar de twins is een stuk noordelijker van riverrun en niet op de weg naar kingslanding. jaime maakte nog een verhaal over dat hij zsm naar zijn zus wilde maar dan gaat wel nog verder van kingslanding om een bakkie te doen bij walder freyquote:Op donderdag 23 juni 2016 15:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De Twins liggen toch hartstikke dicht bij Riverrun?
Ach we zagen ook hoe snel Brienne in Riverrun was, en die vertrok vanuit Castle Black...quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:15 schreef Slayage het volgende:
[..]
ze zijn beide in de riverlandse maar de twins is een stuk noordelijker van riverrun en niet op de weg naar kingslanding. jaime maakte nog een verhaal over dat hij zsm naar zijn zus wilde maar dan gaat wel nog verder van kingslanding om een bakkie te doen bij walder frey
Een boekensteun en deurstop van Hodor, een wcrolhouder met Tormund. Gheghequote:Op donderdag 23 juni 2016 15:09 schreef Slayage het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
ik ga er wel van uit dat die twee elkaar nog treffen ergens. of hij ooit tegen de wws gaat vechten. wie weet, hij doet voorkomen dat bij cersei zijn het enige is wat hij wil, hoewel dit mogelijk ook gaat veranderen de laatste ep.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee die komen niet meer tegen elkaar.
Dan zal hij eerder vechten tegen de WW, alhoewel dat ook lastig is met één hand. Hopelijk ziet hij Tyrion wel nog een keertje.
was da? dat ie walder frey doodt? waarom zou hij dat doen?quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:20 schreef Re het volgende:
hoop inderdaad dat Jaime een soort reverse red wedding opvoert,
dudequote:Op donderdag 23 juni 2016 15:17 schreef Joosie200 het volgende:
En vwb Dany en Yara. They will sail together in a particular type of ship: relationship
Oh kom op.. Twitter/Fb staat bol van de opmerkingen omtrent de Irornborn en Targ alliantie.quote:
ja wmb mogen ze daar wel iets mee doen, maar die "particular ship" ding is zooo zoetsappig, das zeg maar niet waar ik aan denk als ik denk aan onze pyromaniacquote:Op donderdag 23 juni 2016 15:24 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Oh kom op.. Twitter/Fb staat bol van de opmerkingen omtrent de Irornborn en Targ alliantie.
Idd. Jamie zal die 'incompetente freys' wel zat zijn. Als ie effe die waldur en zijn 2 zoons doodt en de rest van de Frey aanhang aanbiedt om bij de Lannisters te komen dan is dat een goeie manoevre die house lannister veel sterker kan maken. Culling the herd noemen ze dat ook welquote:Op donderdag 23 juni 2016 15:20 schreef Re het volgende:
hoop inderdaad dat Jaime een soort reverse red wedding opvoert,
Pyropiratequote:Op donderdag 23 juni 2016 15:28 schreef Slayage het volgende:
[..]
ja wmb mogen ze daar wel iets mee doen, maar die "particular ship" ding is zooo zoetsappig, das zeg maar niet waar ik aan denk als ik denk aan onze pyromaniacen onze piraat
Als Cersei en Tommen dood zijn, zal hij misschien proberen Brienne te helpen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:19 schreef Slayage het volgende:
[..]
ik ga er wel van uit dat die twee elkaar nog treffen ergens. of hij ooit tegen de wws gaat vechten. wie weet, hij doet voorkomen dat bij cersei zijn het enige is wat hij wil, hoewel dit mogelijk ook gaat veranderen de laatste ep.
en wellicht doet ie wat terug voor Edmure ?quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:28 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Idd. Jamie zal die 'incompetente freys' wel zat zijn. Als ie effe die waldur en zijn 2 zoons doodt en de rest van de Frey aanhang aanbiedt om bij de Lannisters te komen dan is dat een goeie manoevre die house lannister veel sterker kan maken. Culling the herd noemen ze dat ook wel.
En wat gebeurd er dan met Cersei? Die heeft geen enkele rol van betekenis meer. Gok dat ze er samen met Tommen uitgaat. Misschien al wel zondag.quote:Op donderdag 23 juni 2016 17:59 schreef Roberto_BOZ het volgende:
Ik gok dat Jaime dood gaat als die Cersei van een wanhoopsdaad wil redden . Cersei raakt alles en iedereen kwijt en blijft alleen achter, maar wel in leven.
Nee mijn voorspelling behelst het einde van de reeks. Cersei die alleen achter blijft, maar helemaal aan het einde. Jaime blijft wel in leven tot dichtbij het einde.quote:Op donderdag 23 juni 2016 18:00 schreef hafcfan het volgende:
[..]
En wat gebeurd er dan met Cersei? Die heeft geen enkele rol van betekenis meer. Gok dat ze er samen met Tommen uitgaat. Misschien al wel zondag.
Oke.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:09 schreef Slayage het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik denk dat Dany en Jon haar wel laten omleggen dan.quote:Op donderdag 23 juni 2016 18:01 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Nee mijn voorspelling behelst het einde van de reeks. Cersei die alleen achter blijft, maar helemaal aan het einde. Jaime blijft wel in leven tot dichtbij het einde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |