haha ja echt hequote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:12 schreef Mozy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
http://noisey.vice.com/nl(...)ediker-van-eindhoven
Hoe vaak zal hij daar nog mee voor de gek worden gehouden?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:12 schreef Mozy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
http://noisey.vice.com/nl(...)ediker-van-eindhoven
nee man die kerel is een baasquote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:14 schreef Mozy het volgende:
[..]
Arnol was ook gewoon schijtirritant hoor.
rt beter wc woenselquote:
quote:
Dan moet je toch het IQ hebben van een vrieskist? De hele fucking dag op straat lopen en blèren over god.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:13 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
haha ja echt heiets te veel pillen geslikt
Helemaal nietquote:
Wat is het IQ van een vrieskist eigenlijk?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:16 schreef Mozy het volgende:
[..]
Dan moet je toch het IQ hebben van een vrieskist? De hele fucking dag op straat lopen en blèren over god.
nee klopt, maar dat heeft meer te maken met alle boeren uit de omliggende dorpen die naar stratum komenquote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:16 schreef Germano het volgende:
[..]
In het weekend wil je daar 's avonds en 's nachts echt niet komen.
hoezo?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:16 schreef Germano het volgende:
[..]
In het weekend wil je daar 's avonds en 's nachts echt niet komen.
houjebek manquote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:17 schreef deadprez het volgende:
[..]
nee klopt, maar dat heeft meer te maken met alle boeren uit de omliggende dorpen die naar stratum komen
Wat is daar mis mee?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:17 schreef deadprez het volgende:
[..]
nee klopt, maar dat heeft meer te maken met alle boeren uit de omliggende dorpen die naar stratum komen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |