thanks voor de uitleg.quote:Op zondag 19 juni 2016 23:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat is het ...
Ned wist het daardoor, en confronteerde Cersei en die gaf het toe. Hij stuurde een brief erover naar Stannis die het daardoor wist en het ook aan elke Lord liet weten.
Eerst blond en nu niet meer.quote:
Dat is misschien een bijwerking van de Greyscale?????? Daar hou ik me ook al weken mee bezig, goed dat je het vraagt!quote:
Eerst blond en nu niet meer.quote:
Andere shampoo, hij gebruikte vroeger andrelon zomerblond, maar ja winter is coming..quote:Op zondag 19 juni 2016 23:32 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Hoe zit het dan met Lancel Lannister? Die was eerst blond en nu niet meer?
Nu de eerste twee seizoenen terugkijken dan schrik je toch wel van bepaalde personages. Vond Jaime, Tyrion en anderen er best lelijk uitzien qua gezicht en kapsel in seizoen 1 als ik nu erop terugblik. Die hebben uiterlijktechnisch gezien toch een goede metamorfose ondergaan.quote:Op zondag 19 juni 2016 23:36 schreef Kokoswater het volgende:
Tyrion's koppie in seizoen 1 was ook een heel stuk lichter dan seizoen 2 en verder.
Ik vond dat lange haar van Jaime wel passen bij zijn smugface. Hij zou het terug moeten laten groeienquote:Op zondag 19 juni 2016 23:36 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Nu de eerste twee seizoenen terugkijken dan schrik je toch wel van bepaalde personages. Vond Jaime, Tyrion en anderen er best lelijk uitzien qua gezicht en kapsel. Die hebben uiterlijktechnisch gezien toch een goede metamorfose ondergaan.
Dus het zou nog kunnen dat Tommen nog bruin haar krijgt en toch een baratheon is. Betekent wel dat Cersei dan gelogen heeft en Ned een domme mongool is, maargoed dat past wel bij haar karakter en vbw Ned bij de intelligentie van de rest van de starks.quote:Op zondag 19 juni 2016 23:36 schreef Kokoswater het volgende:
Tyrion's koppie in seizoen 1 was ook een heel stuk lichter dan seizoen 2 en verder.
Wat een goede theorie, Maanvis! Ik kijk nu extra uit naar seizoen 7, misschien is Tommens haar dan wel bruin!quote:Op zondag 19 juni 2016 23:38 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dus het zou nog kunnen dat Tommen nog bruin haar krijgt en toch een baratheon is. Betekent wel dat Cersei dan gelogen heeft en Ned een domme mongool is, maargoed dat past wel bij haar karakter en vbw Ned bij de intelligentie van de rest van de starks.
Ik wil iets weten, ben je serieus? Ben je aan het trollen? Ben je ooit hard op je hoofd gevallen? Doe je aan wurgseks en krijgen je hersenen daarom te weinig zuurstof?quote:Op zondag 19 juni 2016 23:38 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dus het zou nog kunnen dat Tommen nog bruin haar krijgt en toch een baratheon is. Betekent wel dat Cersei dan gelogen heeft en Ned een domme mongool is, maargoed dat past wel bij haar karakter en vbw Ned bij de intelligentie van de rest van de starks.
Nee, ben gewoon aan het experimenteren met minder voorspelbare verhaallijnen om GoT voor mij leuk te houden (omdat we allemaal nu weten waar het heen gaat).quote:Op zondag 19 juni 2016 23:40 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik wil iets weten, ben je serieus? Ben je aan het trollen? Ben je ooit hard op je hoofd gevallen? Doe je aan wurgseks en krijgen je hersenen daarom te weinig zuurstof?
In de woorden van Clumsyclown:quote:Op zondag 19 juni 2016 23:40 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik wil iets weten, ben je serieus? Ben je aan het trollen? Ben je ooit hard op je hoofd gevallen? Doe je aan wurgseks en krijgen je hersenen daarom te weinig zuurstof?
quote:Op vrijdag 17 juni 2016 19:22 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Bij 95% van je posts lijkt het alsof je heel ergens in de verte de klok hebt horen luiden, maar de klepel nog niet zou kunnen vinden als iemand heb anaal bij je in zou brengen.
Weetje hoe je een beetje overkomt? Als peter r de vries die toen bij dwdd en op twitter commentaar ging geven op hoe onrealistisch politieseries zijn.. alleen heeft peter verstand van zaken en ben jij een een idioot.quote:Op zondag 19 juni 2016 23:41 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Nee, ben gewoon aan het experimenteren met minder voorspelbare verhaallijnen om GoT voor mij leuk te houden (omdat we allemaal nu weten waar het heen gaat).
Wat mij betreft kan het dus nog steeds beide kanten op. Maar goed, we zullen het wel zien.quote:Op zondag 19 juni 2016 01:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Maar dan denk ik steeds aan hoe ze heerst in Mereen. Altijd proberen het goede te doen, te goed zelfs. Zoals ze het walgelijk vind dat de fighting pits weer geopend worden, slavernij afschaffen, en ze sluit haar draakjes op nadat dat kind werd verbrand.
Ik denk toch dat dat goede de kern is van haar persoonlijkheid, zoals Jorah vaak zei: "You have a gentle heart". Maar ze moet soms hard zijn om zichzelf staande te houden in fucked up situaties.
Ik zou het zo vet vinden als Dany het gevaar uit het oosten is, en de White Walkers het gevaar uit het noorden. Maar ik zie de serie dit gewoon niet doen. Dany krijgt misschien wat kritiek van een paar mensen, maar uiteindelijk staat ze denk ik hand in hand met Jon Snow White Walkers te verbranden.quote:Op zondag 19 juni 2016 23:44 schreef Forbry het volgende:
Ik snap niet zo goed dat er mensen zijn die (al) zéker zijn dat Dany richting 'mad queen' gaat. Ik ben het ermee eens, dat het zou kúnnen, maar wat in onderstaande post staat, geldt -nog steeds- even goed vind ik:
[..]
Wat mij betreft kan het dus nog steeds beide kanten op. Maar goed, we zullen het wel zien.
Dat valt in allebei de gevallen wel meequote:Op zondag 19 juni 2016 23:44 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Weetje hoe je een beetje overkomt? Als peter r de vries die toen bij dwdd en op twitter commentaar ging geven op hoe onrealistisch politieseries zijn.. alleen heeft peter verstand van zaken en ben jij een een idioot.
Waarom denk je dat ik zon video nodig heb? Iedereen weet dat maar niet iedereen legt op iedere slak zout.. of begint over de meest belachelijke dingen een discussie..quote:Op zondag 19 juni 2016 23:46 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dat valt in allebei de gevallen wel mee. Mgoed ik kan lindybeige wel eens vragen of ie een video wil maken over hoe onrealistisch bepaalde dingen in GoT zijn?
Buiten alle voorspelbaarheid om ben ik eigenlijk het meest benieuwd wat Jon Snows reactie is op Ramsey's gestoordheid.quote:Op zondag 19 juni 2016 23:46 schreef Forbry het volgende:
Als ik zo hier de posts lees m.b.t. de aflevering van morgen, dan ben ik bang dat die voor velen alleen maar tegen kan vallen...
Je hoeft het niet te lezen (of schaf een abo aan en negeer al mijn posts). ALs jij alles wat in GoT perfect vindt dan praat je het toch lekker de hemel in, ik zeik je er niet door af maar jij doet dat welquote:Op zondag 19 juni 2016 23:48 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik zon video nodig heb? Iedereen weet dat maar niet iedereen legt op iedere slak zout.. of begint over de meest belachelijke dingen een discussie..
als je alleen maar spookrijders tegen komt ben je zelf de spookrijder maanvis..quote:Op zondag 19 juni 2016 23:49 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Je hoeft het niet te lezen (of schaf een abo aan en negeer al mijn posts). ALs jij alles wat in GoT perfect vindt dan praat je het toch lekker de hemel in, ik zeik je er niet door af maar jij doet dat wel.
Pff, zelfs alt-shift-x wat zogenaamd een gerenommeerde fan is met zijn analyses met honderdduizenden views zeek het stukje met arya af in zijn analysevideo's terwijl jij het aan het ophemelen was. Dus wie is hier nou de spookrijder?quote:Op zondag 19 juni 2016 23:52 schreef Loserkid het volgende:
[..]
als je alleen maar spookrijders tegen komt ben je zelf de spookrijder maanvis..
quote:Op zondag 19 juni 2016 23:52 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Pff, zelfs alt-shift-x wat zogenaamd een gerenommeerde fan is met zijn analyses met honderdduizenden views zeek het stukje met arya af in zijn analysevideo's terwijl jij het aan het ophemelen was. Dus wie is hier nou de spookrijder?
quote:Op zondag 19 juni 2016 23:48 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Iedereen weet dat maar niet iedereen legt op iedere slak zout..
Ik heb het niet opgehemeld, ik zei dat het plausibel was, niet per se realistisch maar plausibel.. maar als je alleen maar over zulke dingen valt is het toch heel kut om de serie nog te kijken?quote:Op zondag 19 juni 2016 23:52 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Pff, zelfs alt-shift-x wat zogenaamd een gerenommeerde fan is met zijn analyses met honderdduizenden views zeek het stukje met arya af in zijn analysevideo's terwijl jij het aan het ophemelen was. Dus wie is hier nou de spookrijder?
Ik volg 'm nu voor het 6e jaar dus het zou zonde zijn om het niet af te kijken toch? Bovendien vond ik het time wargen van Bran echt wel super vet bedacht en hoopte dat dat meer voor zou gaan komen, en ook de foreshadowing dat Dany misschien evil zou worden net als haar vader vond ik super tof. Dus het is net allemaal kommer en kwelquote:Op zondag 19 juni 2016 23:57 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik heb het niet opgehemeld, ik zei dat het plausibel was, niet per se realistisch maar plausibel.. maar als je alleen maar over zulke dingen valt is het toch heel kut om de serie nog te kijken?
Waarom doe je het dan?
Je volgt het al 6 jaar, maar je comments zien er uit als of je alles pas voor het zietquote:Op maandag 20 juni 2016 00:03 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ik volg 'm nu voor het 6e jaar dus het zou zonde zijn om het niet af te kijken toch? Bovendien vond ik het time wargen van Bran echt wel super vet bedacht en hoopte dat dat meer voor zou gaan komen, en ook de foreshadowing dat Dany misschien evil zou worden net als haar vader vond ik super tof. Dus het is net allemaal kommer en kwel.
Maanvis serieus nemenquote:Op maandag 20 juni 2016 00:04 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Je volgt het al 6 jaar, maar je comments zien er uit als of je alles pas voor het ziet
6 jaa ris ook wel lang om een serie te onthouden die je vaak op een brakke maandagavond kijktquote:Op maandag 20 juni 2016 00:04 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Je volgt het al 6 jaar, maar je comments zien er uit als of je alles pas voor het ziet
ik wacht e9 en e10 even af.quote:Op maandag 20 juni 2016 00:07 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Andere mensen die langzamerhand afhaken met deze serie?
Nooitquote:Op maandag 20 juni 2016 00:07 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Andere mensen die langzamerhand afhaken met deze serie?
Ik ook. Scheelt mij weer een paar uurtjes slaap.quote:
Preciesquote:Op maandag 20 juni 2016 00:12 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Nooit
[..]
Ik ook. Scheelt mij weer een paar uurtjes slaap.![]()
Okee, nou het was verschrikkelijk. Ik denk dat ik het geld van me hbo abo terug ga vragen want dit kan niet.quote:Op maandag 20 juni 2016 00:13 schreef Maanvis het volgende:
hier nog meer uitleg waarom e8 slecht is.
Legio mensen die eerst GoT liepen te hypen en er video's over maken vinden E8 slecht.
IMDB geeft deze aflevering een 8,1 laagste rating van dit seizoen.
"Game of Thrones" (2011)
1 na laagste rating voor een aflevering van GoT ooit zelfs.
Ik ook. Een gevecht is altijd leuk. Hopelijk wordt het een geloofwaardig gevechtquote:Op maandag 20 juni 2016 00:17 schreef Kokoswater het volgende:
Aflevering 8 was voor mij ook de meest teleurstellende aflevering van GoT ooit. Toch ben ik inmiddels wel nieuwsgierig geworden naar ep9 en vooral naar ep10, of Cersei KL gaat platbranden of niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
Nee totaal niet.quote:Op maandag 20 juni 2016 00:07 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Andere mensen die langzamerhand afhaken met deze serie?
Ja mijn vriend. Die is na aflevering 6 van dit seizoen gestopt met kijken.quote:Op maandag 20 juni 2016 00:07 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Andere mensen die langzamerhand afhaken met deze serie?
Dat is wel een rare vergelijking. Als Arya deze steekwonden overleeft hoort ook de serie er een reden voor te geven. Een bijzonder medicijn bijvoorbeeld.quote:Op maandag 20 juni 2016 00:20 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Okee, nou het was verschrikkelijk. Ik denk dat ik het geld van me hbo abo terug ga vragen want dit kan niet.
Dat er draken zijn, mensen die na hun dood een zombie worden en andeee die wargen in dieren wil ik best geloven maar dat Arya een wond die mensen dagelijks overleven overleeft is voor mij de druppel, wat onrealistisch zeg.
Wat een sukkel.quote:Op maandag 20 juni 2016 00:27 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ja mijn vriend. Die is na aflevering 6 van dit seizoen gestopt met kijken.
Milk of the poppy. Is zegmaar vergelijkbaar met heroïne/morfine volgens de boeken. Maar gelukkig kan arya daar tegen en kan ze kneiterhigh van de heroïne toch nog met Waif vechten.quote:Op maandag 20 juni 2016 00:27 schreef Kokoswater het volgende:
[..]
Dat is wel een rare vergelijking. Als Arya deze steekwonden overleeft hoort ook de serie er een reden voor te geven. Een bijzonder medicijn bijvoorbeeld.
quote:Draken maken deel uit van de wereld van Got, dat is duidelijk uitgelegd, Resurrections ook. Het overleven van ernstige steekwonden maakt er geen deel van uit en is gewoon niet goed geregisseerd of geschreven.
Alleen aan aflevering 8 stoorde ik mij dit seizoen (het slayen van hypes en Arya haar verhaal ja). De andere afleveringen waren gewoon goed.quote:Op maandag 20 juni 2016 00:17 schreef Kokoswater het volgende:
Aflevering 8 was voor mij ook de meest teleurstellende aflevering van GoT ooit. Toch ben ik inmiddels wel nieuwsgierig geworden naar ep9 en vooral naar ep10, of Cersei KL gaat platbranden of niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |