Woont er, denk ik. Volgens het almachtige Wiki is hij geboren in ACHTHUIZEN, een kleine gemeente van Goeree Overflakkee.quote:
Kelderman doet niet mee helaasquote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:39 schreef TheArt het volgende:
Bizar trouwens dat er niemand van Lotto Jumbo bij die valpartij lag als je de aantallen van de ploegen bekijkt.
elk jaar Emmen ookquote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:41 schreef Sjoerd102 het volgende:
Ach een NK door de polder. Past wel bij Nederland. Niks mis mee om eens in de zoveel jaar een vlak nk te hebben. Elk jaar Limburg is ook saai
prima toch. Past ook wel in zo'n jaar waar het WK ook biljartvlak is.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:41 schreef Sjoerd102 het volgende:
Ach een NK door de polder. Past wel bij Nederland. Niks mis mee om eens in de zoveel jaar een vlak nk te hebben. Elk jaar Limburg is ook saai
Jan Boven zal wel thuis zitten vandaagquote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:42 schreef franklop het volgende:
[..]
prima toch. Past ook wel in zo'n jaar waar het WK ook biljartvlak is.
Lotto koerst slim, wat maken we mee
Cannondale en parkhotel verwarren ook nietquote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:44 schreef Steven184 het volgende:
LtD en Timmer verwarren is niet echt heel sterk..
Smaakt die een beetje dan?quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:46 schreef Evertjan het volgende:
Lotto.NL mannen rijden goed. Komt vast door de nieuwe Jumbo pindakaas
Bang voor Sinkeldam lijkt me.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:46 schreef franklop het volgende:
Lottokunnen toch wel mannetje of 2 meesteken met hofland erbij?
Nog 60km...dan kun je niet met 2 man een groep van 12 controleren als je vol doorrijdt.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:46 schreef franklop het volgende:
Lottokunnen toch wel mannetje of 2 meesteken met hofland erbij?
Inderdaad, die is wel de laatste die een grote mond mag hebben.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:47 schreef TheArt het volgende:
Sjonnie komt ook een keer in beeld dit jaar zeg
Naja 1tje erbij steken kan toch wel, als de rest ook wilt rijden? Al durven ze misschien niet Hofland tegen Sinkeldam uit te spelen.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:48 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Nog 60km...dan kun je niet met 2 man een groep van 12 controleren als je vol doorrijdt.
Dat zou inderdaad wel mogen.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 11:48 schreef franklop het volgende:
[..]
Naja 1tje erbij steken kan toch wel, als de rest ook wilt rijden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |