Ken ik nietquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:42 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
PSV betaalde 7 miljoen voor Pereiro
Ik heb ruzie met iemand en daar kan ik niet tegen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Maar waarom?
Kan je ook gewoon doen, lucht op
Dan lenen ze hem toch gewoon een seizoen uit aan Willem 2quote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Maar dit is een 20 jarige die niet eens in basis staat daar, dan weet ik niet of je wel genoeg potentie hebt
Los je het even opquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:44 schreef Crip het volgende:
[..]
Ik heb ruzie met iemand en daar kan ik niet tegen.
Die werken hier ook. Eentje lijkt een beetje op de perschef van België, nog nooit van mijn leven gezien die gozer en als ik buiten sta kijkt hij je niet eens aan maar naar de grond en sjokt hij voorbij met zijn tas.quote:
Jaartje Jong Ajax om te wennen aan systeemquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:44 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Dan lenen ze hem toch gewoon een seizoen uit aan Willem 2
als je het niet erg vind als ik over jouw borst snotterquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:42 schreef zeer het volgende:
[..]
je mag mijn ruw behaarde borst wel gebruiken als je wilt
ik hou al opquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:44 schreef Crip het volgende:
[..]
Ik heb ruzie met iemand en daar kan ik niet tegen.
nooitquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:45 schreef Crip het volgende:
[..]
als je het niet erg vind als ik over jouw borst snotter
rustig brengen toch, vraag maar aan zankaquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Jaartje Jong Ajax om te wennen aan systeem![]()
Ken het echt niet. Zullen wel geen eigen identiteit hebben.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:44 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
is een bekende nederlandse voetbalclub
Die is lekker rustig door achterdeur weer verdwenenquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:46 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
rustig brengen toch, vraag maar aan zanka
Je kan ook zelf initiatief nemen en contact met hem maken. Waarschijnlijk is ie gewoon verlegen :$quote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:45 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Die werken hier ook. Eentje lijkt een beetje op de perschef van België, nog nooit van mijn leven gezien die gozer en als ik buiten sta kijkt hij je niet eens aan maar naar de grond en sjokt hij voorbij met zijn tas.
Vroeg van de week wie dat toch was, scheen er al een tijdje te werken. Echt nog nooit van mijn leven gezien of gesproken die gozer.
Dus als je geen contact wil, dan is zoiets wel wat voor je.
kom dan 1vs1quote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:46 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ken het echt niet. Zullen wel geen eigen identiteit hebben.
morgen is het precies 3 jaar jaquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:47 schreef HPLC het volgende:
Hoe lang is het nou terug dat ze Zivkovic kochten? 3 jaar?
quote:Op zaterdag 18 juni 2016 19:36 schreef Fylax het volgende:
Helaas jongen, gewoon even wat porno kijken. Nudes vragen = not done, je moet ze krijgen.
Grgr een 16 jarige boy
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |