Zo kan je het in drie woorden samenvattenquote:
Kijk, dat klinkt al iets aannemelijker.quote:Op zondag 19 juni 2016 17:49 schreef liedetector het volgende:
[..]
ahh ik weet het weer, heeft te maken met dat het beter is voor je hoofdhuid!
staat ook op bijna elk pakje, op ongewassen haar gebruiken....quote:Op zondag 19 juni 2016 17:50 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Kijk, dat klinkt al iets aannemelijker.
Voor een goeie ben je wel wat kwijt, en een expert van Wella (ca 200 euro) zijn echt veel beter, echt véél beter. Als je een keer met eentje van 10 euro werkt en dan met een Contura of expert weet je waar dat prijsverschil in zit.quote:Op zondag 19 juni 2016 17:40 schreef liedetector het volgende:
[..]
wat let je een tondeuse kost geen hol
zelf al 20 jaar een Wahl (gewoon bij de groothandel gekocht en was in guldens nog geen 200) prima ding en pas een keer laten scherpenquote:Op zondag 19 juni 2016 17:54 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Voor een goeie ben je wel wat kwijt, en een expert van Wella (ca 200 euro) zijn echt veel beter, echt véél beter. Als je een keer met eentje van 10 euro werkt en dan met een Contura of expert weet je waar dat prijsverschil in zit.
Wahl super corless kost een 120 euro ongeveer, zelfde prijs ongeveer als een Wella Conturaquote:Op zondag 19 juni 2016 17:55 schreef liedetector het volgende:
[..]
zelf al 20 jaar een Wahl (gewoon bij de groothandel gekocht en was in guldens nog geen 200) prima ding en pas een keer laten scherpen
cordless was er toen nog niet eens (geloof dat de oude beter waren ook nog) en waarom een nieuwe kopen als je oude nog prima is (menig hanenkam mee gemaakt (maar ook gewoon kids een leuk kuifje geschoren ensjo)quote:Op zondag 19 juni 2016 17:59 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wahl super corless kost een 120 euro ongeveer, zelfde prijs ongeveer als een Wella Contura
In de salon van mijn zwager wordt zelden het hele haar in één keer geverfd, dat is nogal achterhaald. Men zet je een muts op en halen je lokken erdoor en verven dan de induviduele lokken in wisselende nuances cq kleuren, geeft een veel mooier en natuurlijker effect dan ff kwak verf erop.quote:Op zondag 19 juni 2016 17:54 schreef Isegrim het volgende:
Enfin. De kapper mag lekker zelf weten of hij het wast. Ik weet nog niet eens of ik überhaupt iets ga laten doen, dat hangt ervan af wat er kan qua kleurtjes.
Don't worry. Ik ga naar Kinki, die zijn specialist in kleuren.quote:Op zondag 19 juni 2016 18:01 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
In de salon van mijn zwager wordt zelden het hele haar in één keer geverfd, dat is nogal achterhaald. Men zet je een muts op en halen je lokken erdoor en verven dan de induviduele lokken in wisselende nuances cq kleuren, geeft een veel mooier en natuurlijker effect dan ff kwak verf erop.
Wat heel belangrijk is, wat men nogal eens vergeet, is het apparaat regelmatig goed schoon maken, dat maakt de levensduur echt veel langer. Vet en haar gaan er tussen zitten, veroorzaken meer weerstand en de motor wordt heet.quote:Op zondag 19 juni 2016 18:01 schreef liedetector het volgende:
[..]
cordless was er toen nog niet eens (geloof dat de oude beter waren ook nog) en waarom een nieuwe kopen als je oude nog prima is (menig hanenkam mee gemaakt (maar ook gewoon kids een leuk kuifje geschoren ensjo)
precies altijd schoonmaken en regelmatig olien met juist spulquote:Op zondag 19 juni 2016 18:03 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wat heel belangrijk is, wat men nogal eens vergeet, is het apparaat regelmatig goed schoon maken, dat maakt de levensduur echt veel langer. Vet en haar gaan er tussen zitten, veroorzaken meer weerstand en de motor wordt heet.
Kapster is eigenlijk net zo een vak als vrachtwagenrijder, met alleen je groot rijbewijs kan je nog niet veel. Zijn allerlei cursussen in bv verven en kleuren, bleken, vlechten, modellen snijden etc. De kapsters bij mijn zwager (heeft er een stuk of 10-12 lopen) zijn zeker twee keer per jaar op "weiterbildung" bij bv Wella.quote:Op zondag 19 juni 2016 18:03 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Don't worry. Ik ga naar Kinki, die zijn specialist in kleuren.
Enneh, 'natuurlijk' was nou net wat ik niet wilde.
Zet ze ook haartattoo's?quote:Op zondag 19 juni 2016 18:06 schreef liedetector het volgende:
bedenk me net dat m'n "stiefdochter" dr hele kappers opleiding ook og met mijn Wahl gedaan heeft...ben m een paar jaar kwijt geweest...kortom ding is echt wel serieus vaak gebruikt
klopt, weet dat toen ze bij Cosmo wertke het echt triest gesteld was, nu werkt ze voor reseller van ander merk en regelmatig goeie cursussen idd....quote:Op zondag 19 juni 2016 18:08 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Kapster is eigenlijk net zo een vak als vrachtwagenrijder, met alleen je groot rijbewijs kan je nog niet veel. Zijn allerlei cursussen in bv verven en kleuren, bleken, vlechten, modellen snijden etc. De kapsters bij mijn zwager (heeft er een stuk of 10-12 lopen) zijn zeker twee keer per jaar op "weiterbildung" bij bv Wella.
Mooi dat een keten als Kinki zo investeert in cursussen, meeste kapsters worden flink uitgebuit
weet dat ze voor de lol wel eens bij mensen gedaan heeft, maar geloof in de zaak nooitquote:Op zondag 19 juni 2016 18:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Zet ze ook haartattoo's?
[ afbeelding ]
Veel kapster wordt ook zelfstandigheid aangepraat door de chemie bedrijven die dan in je "geloven" en in je inrichting investeren (een krediet) om je dan jarenlang een poot uit te draaien met en wurgcontract voor je chemie. Net zoals mensen die een kroeg pachten van een brouwerij, die dan minstens twee keer zoveel betalen per liter bier dan in de supermarktquote:Op zondag 19 juni 2016 18:11 schreef liedetector het volgende:
[..]
klopt, weet dat toen ze bij Cosmo wertke het echt triest gesteld was, nu werkt ze voor reseller van ander merk en regelmatig goeie cursussen idd....
Is een goede manier mensen vaak terug te laten komen, want het moet goed bijgehouden worden.quote:Op zondag 19 juni 2016 18:11 schreef liedetector het volgende:
[..]
weet dat ze voor de lol wel eens bij mensen gedaan heeft, maar geloof in de zaak nooit
hahaha ja ken ook wel iemand met een heineken kroeg ja, wat was dat verschrikkelijk (reken maar dat er regelmatig fusten van de lokale drankwinkel bezorgt werden en de marko deed goeie zaken qua speciaal bier, snapte helemaal dat ze na 10 jaar die kroeg wegdeedquote:Op zondag 19 juni 2016 18:13 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Veel kapster wordt ook zelfstandigheid aangepraat door de chemie bedrijven die dan in je "geloven" en in je inrichting investeren (een krediet) om je dan jarenlang een poot uit te draaien met en wurgcontract voor je chemie. Net zoals mensen die een kroeg pachten van een brouwerij, die dan minstens twee keer zoveel betalen per liter bier dan in de supermarkt
Dat is tof!quote:Op zondag 19 juni 2016 18:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Zet ze ook haartattoo's?
[ afbeelding ]
Mijn haar groeit als kool heb ik het gevoel. En dan moet ik alsnog mijn gezicht elke dag scheren. Voor van die dikke haren op mijn rug heeft het (behalve dat ik er niet eens bij kan) geen zin, die moet je er uit trekken. En mijn buik en borst is haast zwartquote:Op zondag 19 juni 2016 17:40 schreef liedetector het volgende:
[..]
wat let je een tondeuse kost geen hol
MI van Bokitoquote:Op zondag 19 juni 2016 18:24 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Mijn haar groeit als kool heb ik het gevoel. En dan moet ik alsnog mijn gezicht elke dag scheren. Voor van die dikke haren op mijn rug heeft het (behalve dat ik er niet eens bij kan) geen zin, die moet je er uit trekken. En mijn buik en borst is haast zwart
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |