ergens tussen 19 en 20u een samenvatting op omroep Brabant. Via de website van de ster zlm toer kun je die laterna ook nog bekijkenquote:
Krijgen we dan ook nog beelden van Thijs Zonneveld voor de bezemwagen?quote:Op zondag 19 juni 2016 16:55 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
ergens tussen 19 en 20u een samenvatting op omroep Brabant. Via de website van de ster zlm toer kun je die laterna ook nog bekijken
die heb ik eerder deze week al gepostquote:Op zondag 19 juni 2016 17:32 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Krijgen we dan ook nog beelden van Thijs Zonneveld voor de bezemwagen?
quote:Op zondag 19 juni 2016 15:10 schreef Koffieplanter het volgende:
Aldemar Reyes na een geweldige klimtijdrit op Alto de Las Palmas nu vierde in het klassement in de Vuelta, slechts drie tellen achter het podium. Toch nog iemand die Saldarriaga trots kan maken, want Hernan Aguirre zuigt. Kopmanschap voor Valle d'Aosta lijkt me wel vergeven.
Ondertussen is Mauricio Ortega met afstand de beste klimmer in koers en lijken we een rematch van vorig jaar te krijgen. De voorsprong van Sevilla is teruggebracht tot 16 seconden. Bernardo Suaza is plots ook weer tot leven gekomen en staat nu elfde.
Eigenlijk zouden alle fora op fok subfora van klaagbaak kunnen zijn. Lekker zeiken op van alles en nog watquote:Op zaterdag 18 juni 2016 21:24 schreef forzaudinese het volgende:
[..]
Iedereen moet negatief lullen over Lotto jumbo anders ben je een 'vermakelijk account' ?
Ik ben zo klaar met die paar gekke op internet die alles aangrijpen om Lotto Jumbo zwart te maken en bij succes zwijgen ze. Het top punt was de Giro dit jaar toen Kruijswijk door zijn eigen fout op zijn bek ging en opeens was het de schuld van de ploeg. Gaat toch fietsen man !
quote:Een week na zijn val in de Ronde van Zwitserland heeft Robert Gesink zijn trainingen voorzichtig hervat. “Mijn herstel loopt niet zoals ik hoopte. Vandaag heb ik na een uur de training afgebroken en in overleg met de medische staf hebben wij afgesproken dat we het rustig dag per dag blijven beoordelen.” vertelt Robert Gesink vanuit Girona.
Lekker naar de Vuelta. Is ook beter voor Kruijswijk.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Net efkes anges
Goh, is er eens een renner met zelfvertrouwen, is het weer niet goed...quote:Op maandag 20 juni 2016 10:30 schreef Scorpion_17 het volgende:
Groenewegen stelt in de vk dat hij heeft bewezen dat hij in de Tour thuishoort. Nounou, omdat je n paar etappes wint in de fucking Ster ZLM Toer? Zozo, dan heb je t gemaakt hoor!
Het is vooral zelfoverschatting. Die jongen heeft nog geen enkele koers op een echt hoog niveau gereden. Hij wint allemaal wedstrijden die Theo Bos ook won. Theo Bos had niet veel te zoeken in de Tour.quote:Op maandag 20 juni 2016 10:32 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Goh, is er eens een renner met zelfvertrouwen, is het weer niet goed...
Denk dat Groenewegen toch ietsje beter is dan Bos en moet het ook nog bewijzen natuurlijk. Maar als je niet de kans krijgt, is het ook lastig jezelf te bewijzen. Zeker als Gesink eventueel niet meedoet dan zie ik geen kwaad om hem gewoon mee te nemen.quote:Op maandag 20 juni 2016 10:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het is vooral zelfoverschatting. Die jongen heeft nog geen enkele koers op een echt hoog niveau gereden. Hij wint allemaal wedstrijden die Theo Bos ook won. Theo Bos had niet veel te zoeken in de Tour.
Ik zou het proberen. Van Gesink hoef je op dit moment toch weinig te verwachten.quote:Op maandag 20 juni 2016 10:39 schreef franklop het volgende:
[..]
Denk dat Groenewegen toch ietsje beter is dan Bos en moet het ook nog bewijzen natuurlijk. Maar als je niet de kans krijgt, is het ook lastig jezelf te bewijzen. Zeker als Gesink eventueel niet meedoet dan zie ik geen kwaad om hem gewoon mee te nemen.
Oh nee, ik zou hem ook absoluut meenemen. Ik vind het alleen wat voorbarig als hij zegt dat hij er echt klaar voor is. Dat weten we niet. Ik denk dat hij in de chaos van de Toursprints nog moeite gaat hebben om in een goede positie aan de sprint te beginnen.quote:Op maandag 20 juni 2016 10:39 schreef franklop het volgende:
[..]
Denk dat Groenewegen toch ietsje beter is dan Bos en moet het ook nog bewijzen natuurlijk. Maar als je niet de kans krijgt, is het ook lastig jezelf te bewijzen. Zeker als Gesink eventueel niet meedoet dan zie ik geen kwaad om hem gewoon mee te nemen.
Je kan in ieder geval niet zeggen dat ze er niet voor trainen.twitter:faustocoppi60 twitterde op maandag 20-06-2016 om 10:58:14Barguil: "In Sierra Nevada, I met Kelderman and Gesink who were doing 8 hour rides. That's just silly." (L'Equipe) reageer retweet
Barguil heeft exhter wel een punt natuurlijk, je kunt ook teveel trainen. Wellicht dat dat Kelderman een beetje opbreekt?quote:Op maandag 20 juni 2016 11:54 schreef TheArt het volgende:
Je kan in ieder geval niet zeggen dat ze er niet voor trainen.twitter:faustocoppi60 twitterde op maandag 20-06-2016 om 10:58:14Barguil: "In Sierra Nevada, I met Kelderman and Gesink who were doing 8 hour rides. That's just silly." (L'Equipe) reageer retweet
Twijfelen aan Coach Luicito.quote:Op maandag 20 juni 2016 14:39 schreef Blik het volgende:
[..]
Barguil heeft exhter wel een punt natuurlijk, je kunt ook teveel trainen. Wellicht dat dat Kelderman een beetje opbreekt?
Hij is klaar voor een eerste deelname, hij is niet klaar voor het winnen van groen plus drie etappes.quote:Op maandag 20 juni 2016 11:37 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Oh nee, ik zou hem ook absoluut meenemen. Ik vind het alleen wat voorbarig als hij zegt dat hij er echt klaar voor is. Dat weten we niet. Ik denk dat hij in de chaos van de Toursprints nog moeite gaat hebben om in een goede positie aan de sprint te beginnen.
Die heeft de mondjes aardig gesnoerd de afgelopen tijd inderdaad. Gesink Tour 2015 en Kruijswijk Giro 2016 waren misschien wel de twee best geprepareerde Nederlandse GT-renners van de afgelopen x jaarquote:Op maandag 20 juni 2016 14:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Twijfelen aan Coach Luicito.
Giant is toch nog veel meer van de drs. coaches?quote:Op maandag 20 juni 2016 14:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Twijfelen aan Coach Luicito.
Gesink heeft na z'n val überhaupt nog niet weer op een rijdende fiets gezeten. Alleen thuis in de blokken. Zal wel Vuelta worden.quote:Op maandag 20 juni 2016 11:54 schreef TheArt het volgende:
Je kan in ieder geval niet zeggen dat ze er niet voor trainen.twitter:faustocoppi60 twitterde op maandag 20-06-2016 om 10:58:14Barguil: "In Sierra Nevada, I met Kelderman and Gesink who were doing 8 hour rides. That's just silly." (L'Equipe) reageer retweet
Ik kan me inderdaad voorstellen dat het voor iedereen anders is. Alaphilippe vindt het bijvoorbeeld leuk om trainingen van 300+ kilometer te doen.quote:Op maandag 20 juni 2016 14:39 schreef Blik het volgende:
[..]
Barguil heeft exhter wel een punt natuurlijk, je kunt ook teveel trainen. Wellicht dat dat Kelderman een beetje opbreekt?
quote:Op maandag 20 juni 2016 14:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Twijfelen aan Coach Luicito.
Schuld van Heijboer dus.quote:Hoofdbrekens om grillige Kelderman
Grootse prestaties worden afgewisseld met onverklaarbare inzakkers, om vervolgens iedereen weer in zijn wiel te laten sterven. Wilco Kelderman toonde zijn grilligheid deze Ronde van Zwitserland in optima forma.
Zijn onvoorspelbaarheid zorgt bij zijn vaste coach sinds 2012, Mathieu Heijboer, ook soms voor hoofdbrekens. De opbouw via een hoogtestage naar de Ronde van Zwitserland verliep crescendo. Alsof er een wiskundige formule op werd losgelaten reed Kelderman zich afgelopen donderdag met speels gemak in de gele leiderstrui.
„Dat Wilco die een dag later ook weer verloor, is voor ons ook een raadsel. Dit soort mindere dagen had hij vroeger namelijk nooit. Ik denk niet dat het aan een te zwaar verzet lag, zoals hij zelf opperde. Ook in de korte slotetappe verloor hij tijd. Ik heb me afgevraagd of dat zou kunnen komen, omdat hij misschien problemen ervaart op grote hoogtes, al is dat in het verleden ook niet zo geweest”, zegt Heijboer in de wetenschap dat er op vrijdag en zondag ruim boven de 2000 meter geklommen moest worden.
Stress
„Dit is zeker iets wat we in aanloop naar de Tour gaan analyseren. We gaan Zwitserland evalueren en kijken wat we daarmee kunnen in de richting van de Ronde van Frankrijk. We willen vooral dat Wilco de stress van zo’n eerste Tourweek schadevrij doorkomt. Hij moet heel aan de eerste bergrit beginnen en dan kunnen we naar het klassement gaan kijken. Bij hem heeft het echt geen zin om elke dag in zijn oor te schreeuwen dat hij bij de eerste twintig moet zitten om geen tijd te verliezen. Dat werkt averechts. Als Wilco relaxter de Tour in gaat, is de kans op succes met hem alleen maar groter.”
Erg onlogisch inderdaad. De Kelderman van het Rabo Development Team zou een fantastische rittenkaper zijn, die won zelfs nog eens een massasprint, o.a. Nikias Arndt deklasserend.quote:Op maandag 20 juni 2016 17:59 schreef wimderon het volgende:
[..]
[..]
Schuld van Heijboer dus.
Verder weten ze zelf dus kennelijk ook dat Wielco een sjoker is en gaan ze gewoon voor een klassement in de Tour.
quote:Op maandag 20 juni 2016 17:10 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik kan me inderdaad voorstellen dat het voor iedereen anders is. Alaphilippe vindt het bijvoorbeeld leuk om trainingen van 300+ kilometer te doen.
Ik heb het afgelopen jaar in een artikel gelezen waarin hij sprak over z'n pfeiffer en dergelijke, maar ik kan nu alleen dit vinden:quote:
twitter:inrng twitterde op woensdag 22-04-2015 om 16:53:15Second placed Julian Alaphilippe, aka @alafpolak, has been doing 8 hour 300km training rides as prep for the Ardennes reageer retweet
twitter:stefano87 twitterde op zondag 24-04-2016 om 10:30:11@cyclingmole you know Alaphilippe again did a training ride of 315k on his own before the ardennes? Crazy... reageer retweet
Een niet nader te noemen wielerjournalist zou zeggen: 'Ach jongen toch.'quote:Op maandag 20 juni 2016 18:34 schreef Mani89 het volgende:
Al dat hangen en wurgen om van Wilco een klassementsrenner te maken. Laat die hoop nou eens varen en laat die jongen voor etappes rijden.
Wat een heldquote:Op maandag 20 juni 2016 19:15 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik heb het afgelopen jaar in een artikel gelezen waarin hij sprak over z'n pfeiffer en dergelijke, maar ik kan nu alleen dit vinden:twitter:inrng twitterde op woensdag 22-04-2015 om 16:53:15Second placed Julian Alaphilippe, aka @alafpolak, has been doing 8 hour 300km training rides as prep for the Ardennes reageer retweet
twitter:stefano87 twitterde op zondag 24-04-2016 om 10:30:11@cyclingmole you know Alaphilippe again did a training ride of 315k on his own before the ardennes? Crazy... reageer retweet
twitter:volkskrant twitterde op dinsdag 21-06-2016 om 21:33:18Franse tv beschuldigt #Roglic van mechanische #dopinghttps://t.co/zlAruWRpZG https://t.co/h3vOupAizS reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |