Die teksten lezen én luisteren was wel een uitdaging, ja, maar ondertiteling zou daar niet bij hebben geholpen. Je kunt immers niet alles lezen, dus nog meer tekst toevoegen voor je ogen om tegelijk te lezen en je oren helemaal niets te doen geven is een inefficiënte toepassing van je zintuigen.quote:Op zondag 1 januari 2017 23:14 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik heb normaal ook geen moeite een serie te volgen zonder ondertiteling maar ik heb hem hier ook aangezet, zulke snelle dialogen, de texts die in beeld vliegen, al die personages, twists and turns, ik ben bekaf.
Nee. Helemaal niet als de tekst in de spoiler geen spoiler, maar gewoon een mening is. (Ahum, golfer.quote:Op zondag 1 januari 2017 23:15 schreef kwakz0r het volgende:
Oh moet dat allemaal nog in spoilers? Nee toch!
quote:Op zondag 1 januari 2017 23:18 schreef Breuls het volgende:
Nee. Helemaal niet als de tekst in de spoiler geen spoiler, maar gewoon een mening is. (Ahum, golfer.)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
quote:Op zondag 1 januari 2017 23:20 schreef golfer het volgende:
[..]WAT! Dat kan niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
Net het begin met de briefing en de secretaresse teruggekeken, die old lady had ik dus met mijn volle aandacht dus gezien, moest daarstraks zelfs een beetje lachen om de ice lolly uitwisseling. Mijn kortetermijngeheugen is echt waardeloos.quote:Op zondag 1 januari 2017 23:15 schreef ieniminimuis het volgende:
Daarom gewoon nog een keer of 100000 keer kijken.
twitter:CHIMPSINSOCKS twitterde op zondag 01-01-2017 om 23:20:20RIP Mary Morstan. You were fun. We had a blast, didn't we? #sherlock https://t.co/1H8idZzHvr reageer retweet
Ja of ze geeft geen fuck.quote:Op zondag 1 januari 2017 23:26 schreef Breuls het volgende:
De actrice die Mary speelt heeft duidelijk niet door dat ze op moet passen voor het spoilen van Amerikaanse kijkers:twitter:CHIMPSINSOCKS twitterde op zondag 01-01-2017 om 23:20:20RIP Mary Morstan. You were fun. We had a blast, didn't we? #sherlock https://t.co/1H8idZzHvr reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Wat een aflevering zeg... Moet het echt nog een keer gaan zien...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze waren al veel langer samen, sinds 2000, dus niet dankzij Sherlock. En ze hebben 2 kinderen en waren (waarschijnlijk) niet getrouwd.quote:Op maandag 2 januari 2017 06:28 schreef SiGNe het volgende:
Leuk weetje: Amanda Abbington en Martin Freeman waren in het echt ook getrouwd en hebben ook een kindje samen, hebben elkaar ook op de set van Sherlick ontmoet.
Afgelopen week werd bekend dat ze gaan scheiden
Nee. Ik vond het een nogal zwalkende aflevering met een kuteinde. Norbury zat duidelijk in haar handtas te graaien, dat een getrainde agente als Mary daar niet op anticipeerde is ongeloofwaardig. En Watson die vreemd gaat is ook out of character.quote:
Er wel mee eens dat het wat zwalkend en rommelig was, maar ik vond het scharrelen van Watson juist wel goed, maakte z'n personage wat mij betreft ineens wat minder eendimensionaal. Vond ik wel tof!quote:Op maandag 2 januari 2017 06:49 schreef lunapuella het volgende:
[..] Norbury zat duidelijk in haar handtas te graaien, dat een getrainde agente als Mary daar niet op anticipeerde is ongeloofwaardig. En Watson die vreemd gaat is ook out of character.
Dat moet ik via de informatieknop altijd eerst activeren op BBC First.quote:Op zondag 1 januari 2017 21:48 schreef DoNotPanic het volgende:
Ik kijk op BBC first maar zie geen Nederlandse ondertiteling
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh, wat goed dat dat kan. Die optie werd al half aangeboden op de eerste digitale tv-boxen, zo'n tien jaar geleden, maar heeft nooit ergens gewerkt.quote:Op maandag 2 januari 2017 09:25 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Dat moet ik via de informatieknop altijd eerst activeren op BBC First.
Klopt:quote:Op maandag 2 januari 2017 10:10 schreef Citizen.Erased het volgende:
volgens mij was de bad-guy uit de volgende aflevering te zien op een poster in een scene waarbij de vrouw waar John vreemd mee ging bij de bushalte zat,
Dat is het hoofd van Toby Jones.twitter:boydhilton twitterde op zondag 01-01-2017 om 22:39:52Check out the bus stop poster... #Sherlock
reageer retweet
Nou nee, ik dus ook. Maar dat vond ik stiekem van de Abominable Bride ook al, en ook al een klein beetje van seizoen 3.quote:
quote:Op maandag 2 januari 2017 00:24 schreef Slobeend het volgende:
Heb je opgeletSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.?
Norbury was de fly on the wall, onzichtbaar als secretaresse. Ze verkocht staatsgeheimen maar werd gesnapt/verdacht door de ambassadeur in Tbilisi. Dus regisseerde ze het verraad van de taskforce en deed dat op een manier die 'Love' eerde verdacht zou maken.
Ik denk overigens dat de affaire van Watson idd ook geregisseerd is, of dat er een addertje onder het gras zit.
En ik denk ook dat we misschien nog niet van 'Mary' af zijn (wie weet is alleen de alias Mary nu retired?)Kwak
Ging Watson vreemd?quote:Op maandag 2 januari 2017 06:49 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Nee. Ik vond het een nogal zwalkende aflevering met een kuteinde. Norbury zat duidelijk in haar handtas te graaien, dat een getrainde agente als Mary daar niet op anticipeerde is ongeloofwaardig. En Watson die vreemd gaat is ook out of character.
Ligt eraan wat je onder vreemd gaan verstaatquote:
Dat gevoel bij Watson heb ik ook, dat het een val is. Dat ze er zo 2x stond was te toevallig. Deze verhaallijn loopt door.quote:Op maandag 2 januari 2017 11:07 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Heb je opgelet?
Norbury was de fly on the wall, onzichtbaar als secretaresse. Ze verkocht staatsgeheimen maar werd gesnapt/verdacht door de ambassadeur in Tbilisi. Dus regisseerde ze het verraad van de taskforce en deed dat op een manier die 'Love' eerde verdacht zou maken.
Ik denk overigens dat de affaire van Watson idd ook geregisseerd is, of dat er een addertje onder het gras zit.
En ik denk ook dat we misschien nog niet van 'Mary' af zijn (wie weet is alleen de alias Mary nu retired?)
Als mijn man flirterige berichtjes uitwisselde met een andere vrouw terwijl ik ons kind 's nachts zat te troosten zou ik dat in elk geval grensoverschrijdend vinden.quote:Op maandag 2 januari 2017 11:44 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je onder vreemd gaan verstaat![]()
Maar nee, het bleef bij berichtjes over en weer geloof ik.
Zeker, als je op de informatiepagina staat kun je met de pijltjestoetsen op de afstandsbediening van de digitale box de ondertiteling wijzigen. Bijvoorbeeld ook voor slechthorenden bij Nederlandstalige programma's. De kwaliteit daarvan is overigens niet altijd even goed.quote:Op maandag 2 januari 2017 10:27 schreef Breuls het volgende:
Oh, wat goed dat dat kan. Die optie werd al half aangeboden op de eerste digitale tv-boxen, zo'n tien jaar geleden, maar heeft nooit ergens gewerkt.
We komen er wel.
Ja dat lijkt een pruik!quote:Op maandag 2 januari 2017 13:41 schreef Yesse het volgende:
Die dame van de bus, daar kreeg ik zo'n gek gevoel bij. Er ís iets met haar. Ik denk inderdaad zeker dat we haar nog wel een keer gaan zien.
Voor mijn gevoel is haar haar ook niet helemaal echt. En ik vind de actrice een beetje op Zooey Deschanel lijken maar ik kan nergens vinden wie ze nou echt is
Ik dacht dat ze doofstom of iets dergelijks was. En dat ze een pruik op had.quote:Op maandag 2 januari 2017 13:41 schreef Yesse het volgende:
Die dame van de bus, daar kreeg ik zo'n gek gevoel bij. Er ís iets met haar. Ik denk inderdaad zeker dat we haar nog wel een keer gaan zien.
Voor mijn gevoel is haar haar ook niet helemaal echt. En ik vind de actrice een beetje op Zooey Deschanel lijken maar ik kan nergens vinden wie ze nou echt is
En dat dus.quote:
Gelukkig maar dat Mary dood is nu en we ons met dat potentiële drama niet ook nog eens bezig hoeven te houden. Tenzij ze weer terugkomt natuurlijk, de schrijvers staan niet bekend om hun vermogen karakters dood te laten.quote:Op maandag 2 januari 2017 12:37 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Als mijn man flirterige berichtjes uitwisselde met een andere vrouw terwijl ik ons kind 's nachts zat te troosten zou ik dat in elk geval grensoverschrijdend vinden.
Ben ik gelukkig niet de enige. Ze heeft ook geen woord gezegd, alleen maar wat gek gelachen.. Ik heb echt het gevoel dat er meer achter zit.. En inderdaad, een pruik ofzo..quote:Op maandag 2 januari 2017 13:44 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze doofstom of iets dergelijks was. En dat ze een pruik op had.
En daar leek ze inderdaad op. Zei ik ook nog tegen mijn verloofde. Die zag het echter niet.
Ze zei wel "I don't normally do this" oid toen ze Watson haar nummer gaf.quote:Op maandag 2 januari 2017 14:30 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ben ik gelukkig niet de enige. Ze heeft ook geen woord gezegd, alleen maar wat gek gelachen.. Ik heb echt het gevoel dat er meer achter zit.. En inderdaad, een pruik ofzo..
Oja! Dat was ik alweer vergeten. Ik ga hem deze week maar weer opnieuw kijken..quote:Op maandag 2 januari 2017 14:45 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Ze zei wel "I don't normally do this" oid toen ze Watson haar nummer gaf.
Daar dacht ik ook aan ja.quote:Op maandag 2 januari 2017 12:51 schreef Duderinnetje het volgende:
Misschien was Mary weldegelijk de verraadster en speelt ze onder één hoedje met Norbury. Iedereen neemt maar aan dat het op een misverstand berust dat zij de boel verraden heeft, maar waarom zou zij 'the English lady' níet zijn? Zoals Ajay al zei (die uitspraak kwam tweemaal nadrukkelijk voorbij) tegen Sherlock: Je weet nog niet de helft. (vrij vertaald).
Dit zou het thema 'verraad' van dit seizoen wel compleet maken. Mary de gewoon al die tijd al op missie is en de hele kluit, inclusief ons, bedondert.
Ja, die indruk kreeg ik ook. Dat -ie het wel overwoog en wat 's nachts met haar heen-en-weer heeft zitten texten maar er uiteindelijk toch vanaf zag.quote:Op maandag 2 januari 2017 11:44 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je onder vreemd gaan verstaat![]()
Maar nee, het bleef bij berichtjes over en weer geloof ik.
quote:Op maandag 2 januari 2017 14:30 schreef Yesse het volgende:
[..]
Eigenlijk ook omdat ik denk dat Moriarty zelf Sherlock enorm zou teasen..
Jij haakt dus af met kijken, neem ik aan?quote:Op maandag 2 januari 2017 15:52 schreef AMDB het volgende:
Geen zin om een volledige review te posten, dus maar wat punten waar ik me aan heb geergerd:
- Mary die een half essay opratelt en dan plotsklaps dood is - weet niet of dit slecht schrijfwerk was of slecht acteerwerk.
- Visuals, wat een overload aan shit en gekke beelden die in elkaar overliepen. In het eerste seizoen was het gaaf en functioneel, nu leek het alsof iemand net alsof een brugklasser net de "sheet-overgangen"-functionaliteit in PowerPoint had ontdekt.
- Snelheid: Sherlock was altijd een goede afwisseling tussen snel en langzaam, heb hier op een gegeven moment gechecked of ik de episode niet een factor 2 sneller aan het afspelen was. Dat bleek niet zo te zijn. Alles was snel.
- Lestrade: jammer dat hij van een sceptische agent in een huisvriend is veranderd, die ook probleemloos bij MI6 issues komt opdraven (wtf deed hij in het aquarium??).
- Humor. Sherlock was grappig omdat hij niet grappig was en licht beledigend. De show lijkt nu veranderd te zijn in een comedy af en toe - onsuccesvol. De openingsscene was niet grappig. Sherlock bij het dopen was niet grappig, en er waren nog meerdere andere momenten die zeker niet grappig waren en eerder simpele basisschool humor.
- Mary (slecht geschreven en/of geacteerd karakter, totaal ongeloofwaardig).
Dit was slechts een klein overzicht van de ergernissen. Ben benieuwd of ze dit nog recht kunnen zetten dit seizoen.
Waarom is datquote:Op maandag 2 januari 2017 16:04 schreef golfer het volgende:
[..]
Jij haakt dus af met kijken, neem ik aan?
Maar ze schreef wel aan hem: It has been too long.quote:Op maandag 2 januari 2017 15:32 schreef minilot het volgende:
[..]
Ja, die indruk kreeg ik ook. Dat -ie het wel overwoog en wat 's nachts met haar heen-en-weer heeft zitten texten maar er uiteindelijk toch vanaf zag.
Helemaal niet zo out-of-character wat mij betreft als hier gezegd werd - het maakte hem juist een beetje gewoner dan het karikaturale personage dat hij tot nu toe toch wel vaak was. Prima juist.
Maar vind je het zo erg dat je daarom afhaakt? Dat ze misschien niet meer zo sterk zijn als in seizoen 1 en 2 betekent niet direct dat ze slecht zijn. Ik vind het nog steeds een betere serie dan vele anderen die ik ook kijk.. Misschien ben ik niet zo kritisch maar ik vermaak me nog steeds zeer met Sherlock.quote:Op maandag 2 januari 2017 16:11 schreef lunapuella het volgende:
Ik denk oprecht dat ik afhaak. Het niveau van de eerste twee seizoenen hebben ze al zo lang niet meer gehaald, en ik betwijfel ook sterk of ze dat nog gaan doen.
Mja, da's waar.. Nou ja, hij hield er in elk geval mee op.quote:Op maandag 2 januari 2017 16:14 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Maar ze schreef wel aan hem: It has been too long.
En toen dacht ik... Dat zal toch wel niet op alleen maar over en weer texten gaan. Dan denk je toch eerder aan ontmoetingen.
Ik vind het nu wel echt slecht geworden. Rommelig schrijfwerk dat vooral slim wil lijken, ipv dat het daadwerkelijk slim is. Dan heb ik eerlijk gezegd wel betere dingen om mijn tijd aan te besteden.quote:Op maandag 2 januari 2017 16:14 schreef Yesse het volgende:
[..]
Maar vind je het zo erg dat je daarom afhaakt? Dat ze misschien niet meer zo sterk zijn als in seizoen 1 en 2 betekent niet direct dat ze slecht zijn. Ik vind het nog steeds een betere serie dan vele anderen die ik ook kijk.. Misschien ben ik niet zo kritisch maar ik vermaak me nog steeds zeer met Sherlock.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |