Niet in elk forum helaas. Zal nog eens met Yvonne overleggen hoe het zit met een incidentele (positieve) tet hier en daar zit.quote:Op woensdag 15 juni 2016 19:58 schreef Najieto het volgende:
Waarom geen tieten? In andere subfora mag dat wel?
Ja momenteel voor onbepaalde tijd. Maandje of wat.quote:
Wat leuk!!quote:Op woensdag 15 juni 2016 20:07 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ja momenteel voor onbepaalde tijd. Maandje of wat.
quote:
quote:Op woensdag 15 juni 2016 22:18 schreef Gutmensch het volgende:
Maak gewoon POS van de forumafkoring, is veel duidelijker.
Niemand associeert 'pop' met positivisme.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 15 juni 2016 22:22 schreef RacerDKB het volgende:
[..]Top.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]In verscheidenheid verenigd[/i]
Ik was van plan later vandaag wat bagger op te ruimen door topics te slotten. Was leuk toen ze nieuw waren, maar die topics hebben nu geen doel meer.quote:Op donderdag 16 juni 2016 13:17 schreef Tos_ca het volgende:
Goed initiatief, alleen jammer dat er meteen zoveel -om in FOK!-termen te blijven- bagger-topics worden geopend. Het nodigt namelijk niet echt uit om in dit forum te komen (posten). Als alle bagger nu naar dat ene topic 'Positieve bagger #1' gaan zou het wellicht uitnodigender zijn.
Roze hier. Zit je mobiel te FOK!ken?quote:
Roze is ook nog niet echt positief.quote:Op donderdag 16 juni 2016 13:34 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ik was van plan later vandaag wat bagger op te ruimen door topics te slotten. Was leuk toen ze nieuw waren, maar die topics hebben nu geen doel meer.
Komt goed
[..]
Roze hier. Zit je mobiel te FOK!ken?
Kijk eens naar het welkomsttopic en de lijst met actieve topics in dit forum en dan mag je voor jezelf invullen wat de bedoeling hier is.quote:Op donderdag 16 juni 2016 21:13 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wat is de bedoeling van dit forum? Alle dingen melden dat positief is in je leven? of een soort van dagboek?
Voor jou is alleen groen positief of...?quote:
Ja! Of geel of oranje of rood of blauw, maar iets fels in ieder geval.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:59 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Kijk eens naar het welkomsttopic en de lijst met actieve topics in dit forum en dan mag je voor jezelf invullen wat de bedoeling hier is.
[..]
Voor jou is alleen groen positief of...?
#teampos heeft gewonnen. Heb de reacties op de poll in overweging genomen en feedback van anderen.quote:Op woensdag 15 juni 2016 22:18 schreef Gutmensch het volgende:
Maak gewoon POS van de forumafkoring, is veel duidelijker.
Niemand associeert 'pop' met positivisme.
Top! Ehh ik bedoel tof!quote:Op vrijdag 17 juni 2016 21:22 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
#teampos heeft gewonnen. Heb de reacties op de poll in overweging genomen en feedback van anderen.
PoP is nu POS
Jij denkt dat wij alle topics elke minuut open hebben?quote:Op zaterdag 25 juni 2016 23:33 schreef Fylax het volgende:
Kan die Zelfscanner eens even aangesproken worden dat ze niet zo kut moet doen in POS-topics? Ik word aangesproken in een topic over die user dat ik 'negatief' doe, maar wat doet Zelfscanner de hele tijd in mijn topics? Beetje meten met twee maten dit.
Achterlijk gedoe.
Als dat het enige is wat je kan bedenken binnen de context "positief" dan denk ik dat je je hier niet snel thuis zou voelen.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 22:00 schreef HPLC het volgende:
Moet ik hier ook zijn met mijn HIV-klachten?
Je doet het fout maar geeft niet.quote:Op donderdag 30 juni 2016 02:33 schreef VladimirLenuit het volgende:
Vraagje: is een board gewijd aan positiviteit niet +- hetzelfde als Utopia? Of doe ik het nu fout?
Misschien is het mijn gebrek aan inzicht in sociale interacties maar ik twijfel nu of je doorhebt dat het een bijzonder flauwe en ietwat infantiele grap was of niet.quote:
Iets met kwantiteit en kwaliteit. Maar ik zou je niet kwijt willen tongquote:Op donderdag 22 september 2016 08:14 schreef tong80 het volgende:
Is er een user die nog iets probeert te maken van dit slecht lopende forum, pleur je z'n topics op slot. Ha ha haMij zie je hier niet meer.
En dan volhouden dat ie me niet stalktquote:Op zondag 25 september 2016 21:22 schreef kanovinnie het volgende:
Ah, je hebt door dat er een FB topic is.
Mag je maar 1 keer per maand posten?
Ik had het tegen de mod, niet tegen jou.quote:Op zondag 25 september 2016 21:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
En dan volhouden dat ie me niet stalkt
U voor jou mister nobody.quote:Op zondag 25 september 2016 21:35 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik had het tegen de mod, niet tegen jou.
quote:
Nee, is een bewuste keuze om soms niet op iets in te gaan.quote:Op zondag 25 september 2016 21:22 schreef kanovinnie het volgende:
Ah, je hebt door dat er een FB topic is.
Mag je maar 1 keer per maand posten?
Ben jij trouwens ook mod hier?quote:
Hij pleurde wel al mijn topics op slot.quote:Op woensdag 28 september 2016 13:11 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ben jij trouwens ook mod hier?
ik wandel zo nu en dan eens langs om het racevriendje te helpen.quote:Op woensdag 28 september 2016 13:11 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ben jij trouwens ook mod hier?
Hij is nog altijd een zij voor u, meneer tong80.quote:Op woensdag 28 september 2016 17:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij pleurde wel al mijn topics op slot.
Waarvoor zeer veel dank, ook voor de afgelopen periode.quote:Op woensdag 28 september 2016 18:34 schreef Nizno het volgende:
ik wandel zo nu en dan eens langs om het racevriendje te helpen.
quote:Op woensdag 28 september 2016 21:32 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Waarvoor zeer veel dank, ook voor de afgelopen periode.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |