Daar heb je een punt. Tyrion is wat dat betreft de verkeerde man op de verkeerde plek maar hiertoe gedwongen vanwege de afloop van de Purple wedding en Viper/Mountain gevecht. Toch konden ze dat punt ook anders inleiden net als nu met Arya. Ik wil wel inzien dat Tyrion geen andere manier van politiek bedrijven gewend is (beetje haast het idee van Westerse politiek en democratie aan de man brengen in landen rond het Midden-Oosten) En eveneens dat Arya in feite nog een kind is, iedereen fouten kan maken. Beide had sterker overgekomen als er wat meer geknipt en geplakt was. Als de scènes van Arya in haar hide-out, Arya open en bloot op straat naar Arya lokt The Waif in haar val meer achter elkaar getoond waren dan had de gedachte van de regisseur beter blijven hangen. Eenzelfde gaat op voor Tyrion in Meereen.quote:Op woensdag 15 juni 2016 00:41 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik heb mijn mening over de Tyrion-stukken in Mereen herzien en besloten de schrijvers het voordeel van de twijfel te geven. Niet dat ze die verdienen, maar hear me out.
De stukken zijn awkward, want dat is exact hoe ze bedoeld zijn.
Het talent van Peter Dinklage, wat hij tijdens de trial zo mooi liet zien, wordt een beetje verkwanst, maar dat ligt voornamelijk aan het verhaal momenteel. (in de boeken is zijn deel niet veel interessanter).
Mwah als ik moet kiezen tussen Cersei, Jaime of Tyrion blijf ik bij Tyrion. Cersei is nooit sympathiek geweest, Jaime bouwde sympathie op in zijn tour met Brienne maar verliest dat nu na afgelopen week en Tyrion maakt een verkeerde inschatting wat ie ruiterlijk toegeeft. Maarja gedane zaken enzo.quote:Op woensdag 15 juni 2016 02:06 schreef Repelsteeltju het volgende:
Misschien, maar de meest sympathieke Lannister is hij niet meer.
Je begon toch met:quote:Op woensdag 15 juni 2016 09:43 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
Die ken ik, maar dat heeft verder niets met de broer van Cathlyn te maken. Ik denk dat wij langs elkaar heen discussiëren.
De 'nieuwe' baas als in Edmure? Das nu een vazal van de Lannisters en Freys. Dus hoewel hij wellicht zijn nichtje zou willen helpen itt stubborn Blackflish doet ie dat niet. Zijn eigen leven en kind kunnen zien is hem meer waard dan familie steunen. Tot zover: family, duty, honorquote:Op dinsdag 14 juni 2016 14:16 schreef MichelWuyts het volgende:
Waarom moest Brienne eigenlijk vluchten?
Was toch helemaal geen reden voor. Bovendien is die nieuwe baas van het kasteel met zijn leger wel bereid om Snow en Sansa te helpen.
Jij had het over de Lord of Riverrun. De broer van Cathlyn is dat niet meer aangezien het kasteel nu weer van de Freys is. Edmure Tully krijgt een soort van luxe huisarrest op Casterly Rock samen met zijn gezin.quote:Op woensdag 15 juni 2016 09:43 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
Die ken ik, maar dat heeft verder niets met de broer van Cathlyn te maken. Ik denk dat wij langs elkaar heen discussiëren.
Ik kan het me eigenlijk niet voorstellen. Hij is met zoveel geweld retour gehaald. Om dan te sneuvelen tegen een in feite niet heel belangrijke speler in het grotere verhaal zou imo onnozel zijn.quote:Op woensdag 15 juni 2016 09:45 schreef dedwerg het volgende:
Mijn voorspelling:
Jon Snow gaat dood in E9 of E10. Je krijg enerzijds te zien wie zijn werkelijke ouders waren en daarna gaat hij dood in gevecht met Ramsey!!!
Sorry, ik bedoelde Edmund, maar hij is blijkbaar geen baas meer. Dat was ook niet mijn punt. Het eerste aanbod van lannister was ook dat ze het kasteel vredig mochten verlaten als ze zich overgaven. Wellicht geldt dit nu niet meer.quote:Op woensdag 15 juni 2016 11:18 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Je begon toch met:
[..]
De 'nieuwe' baas als in Edmure? Das nu een vazal van de Lannisters en Freys. Dus hoewel hij wellicht zijn nichtje zou willen helpen itt stubborn Blackflish doet ie dat niet. Zijn eigen leven en kind kunnen zien is hem meer waard dan familie steunen. Tot zover: family, duty, honor![]()
Brienne had goede reden om te vluchten. Jaime heeft nog wel respect voor haar, maar zijn eigen legereenheden niet. Laat staan de Freys. Daarbij was het duidelijk dat de Blackfish niet op andere gedachten te brengen was om Sansa te helpen. Denk je dat Edmure als vazal daar nu wel zin in heeft?
Er worden genoeg retour gehaald dit seizoen om vervolgens te sneuvelenquote:Op woensdag 15 juni 2016 11:24 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Ik kan het me eigenlijk niet voorstellen. Hij is met zoveel geweld retour gehaald. Om dan te sneuvelen tegen een in feite niet heel belangrijke speler in het grotere verhaal zou imo onnozel zijn.
quote:Op woensdag 15 juni 2016 11:28 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Er worden genoeg retour gehaald dit seizoen om vervolgens te sneuvelenDenk Osha, denk Shaggydog, denk Summer, denk Hodor, denk leden van Brotherhood without Banners. Dat het allemaal niet zulke sleutelpersonages zijn zoals Jon/Dany/Tyrion zegt nog niks. Juist dat zinnetje:************************************ impliceert wel het een en ander. Maarja trailers zijn toch vooral leuk knip en plakwerk om verwachtingen nooit waar te maken
SPOILER: bevat info uit trailer voor aflevering 9Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij moet nog zijn drakenbloed gebruiken om de IJsDraak die onder The Wall en al die obsidian shards ligt (en The Wall in stand houdt) wakker maken.quote:Op woensdag 15 juni 2016 09:45 schreef dedwerg het volgende:
Mijn voorspelling:
Jon Snow gaat dood in E9 of E10. Je krijg enerzijds te zien wie zijn werkelijke ouders waren en daarna gaat hij dood in gevecht met Ramsey!!!
Alleen de uitkomst is voorspelbaar. Jon doodt Ramsay eigenhandig, en op het laatst als iedereen lijkt verliezen komt Littlefinger opdagen.quote:Op woensdag 15 juni 2016 12:23 schreef Vinture het volgende:
Het word helemaal niet kut volgende aflevering
Miss moeten somige hier gewoon stoppen met kijken, volgende week word een superaflevering
Ik denk nog iets met direwolves die Ramsay verscheuren. Boontje komt om zijn loontje, zeg maar.quote:Op woensdag 15 juni 2016 12:32 schreef Kokoswater het volgende:
[..]
Alleen de uitkomst is voorspelbaar. Jon doodt Ramsay eigenhandig, en op het laatst als iedereen lijkt verliezen komt Littlefinger opdagen.
99% zeker dat dit zo gaat gebeuren.
kan je ook een beetje dood gaan dan?quote:Op woensdag 15 juni 2016 12:59 schreef MaLo het volgende:
Ik hoop dat Ramsey heel erg dood gaat en dat zijn dood heel gruwelijk is. En dan het ook lekker gruwelijk in beeld wordt gebracht.
Net als bij Oberyn.
Niet zoals Stannis, gewoon buiten beeld doodgaan![]()
Nog maar 2 afleveringen en dan moeten we weer bijna een jaar wachten
Theon welquote:Op woensdag 15 juni 2016 13:03 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
kan je ook een beetje dood gaan dan?
quote:
Zouden ze The Mountain ff moeten lenenquote:Op woensdag 15 juni 2016 12:59 schreef MaLo het volgende:
Ik hoop dat Ramsey heel erg dood gaat en dat zijn dood heel gruwelijk is. En dan het ook lekker gruwelijk in beeld wordt gebracht.
Net als bij Oberyn.
Niet zoals Stannis, gewoon buiten beeld doodgaan![]()
Nog maar 2 afleveringen en dan moeten we weer bijna een jaar wachten
Petyr the Whitequote:Op woensdag 15 juni 2016 13:27 schreef Sunst0rm het volgende:
Littlefinger's gonna be like
https://vine.co/v/iLDTtaiYDDW
Moet je de Musketeers Serie gaan volgen:quote:
Is een gemeen grapje. Die moet je niet volgenquote:Op woensdag 15 juni 2016 14:10 schreef ambiance het volgende:
[..]
Moet je de Musketeers Serie gaan volgen:
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Musketeers
Dat laatste is een gevoel wat ik het hele seizoen al een beetje heb.quote:Op woensdag 15 juni 2016 14:52 schreef Fera het volgende:
Goede aflevering over het algemeen.
Genoten van het stukje met Sandor en BWB. Ook moest ik hardop lachen toen trial by combat verboden werd door Tommen. Meesterzet van de High Sparrow.Geweldig hoe je Cersei's laatste beetje hoop uit haar gezicht zag wegtrekken. Die dacht echt dat ze makkelijk weg zou komen.
Scène met Jaime en Brienne vond ik hartverwarmend ergens. Ik vind hun connectie een van de meest bijzondere in de serie. Beetje ongemakkelijk uitgezwaaid, maar het had ook wel iets. Ik twijfel eigenlijk aan Jaime's speech en zijn liefde voor Cersei en hoe oprecht dat eigenlijk nog iets. Het klonk meer alsof hij zichzelf wilde overtuigen. Probeerde terug te gaan naar de oude Jaime, maar ik vind de nieuwe veel beter. Ik hoop dat hij die ontwikkeling door blijft zetten. Cersei is als vergif voor hem.
Ik vond de dood van de Blackfish matig. Al geloof ik niet dat hij dood is eigenlijk. Of ik wil het niet geloven.
Arya's stuk was zo-zo. Gevecht in het donker was leuk bedacht, maar had tenminste wat geluiden of dergelijke laten horen.
Mereen was matig. Die grappen waren zo tenenkrommend. Missandei's schattigheid maakte het iets dragelijker.
Ook dat gedoe van: "Mijn plan werkt, er is nu rust en vrede" en twee minuten later staat alles in de fik.Dany had ik wel terug verwacht. Ik vond het niet super storend dat ze op tijd binnenkwam. Ze was al onderweg en misschien zag ze vanuit de lucht de stad branden en heeft toen het tempo wat opgevoerd? Maar dan zou ik het alleen geloofwaardig vinden als de Dothraki wat later binnen wandelen. Die zouden daar waarschijnlijk niet zo snel kunnen zijn. Hoewel ik niet weet hoeveel tijd daar precies tussen zit.
Al met al niet verkeerd. Alleen voelde het soms zo gehaast en afgeraffeld.
ik verwijs ook inderdaad naar de woorden van tormund "i thought he was going to lead us through the long night" hij heeft deze woorden van de season trailer nog steeds niet gezegd. alleen is de vraag wie is "he" in deze zin? hij zou het ook over mance kunnen hebben bv. zoals je aangeeft zijn trailers vaak misleidend. we gaan het waarschijnlijk maandag zienquote:Op woensdag 15 juni 2016 10:48 schreef zipcon het volgende:
Is er een kans dat Jon Snow volgende aflevering gaat sterven? Sommige (tinfoil) theories speculeren dat hij zijn last stand gaat doen, vooral omdat Tormund in de trailer refereert naar Jon in verleden tijd.
grrm is goed met de fuck yous naar fans, dus wie weetquote:Op woensdag 15 juni 2016 16:28 schreef Jivis het volgende:
Jon Snow tot leven wekken en hem dan in gevecht met een lagere eindbaas als Ramsay laten sterven?
Don't think so, Jon gaat nog een rol spelen in de battle met de Night King.
eens. bron materiaal was ook extensive. martin had er meerdere hoofdstukken aan geweid.quote:Op woensdag 15 juni 2016 16:47 schreef Poesopstokje het volgende:
Blackwater vond ik de beste ''ep 9''![]()
Echt, wat een geweldige aflevering was dat, op alle fronten.
De ''1 verhaallijn'' eps vallen bij mij wel goed, vorig seizoen bij de Wall was ook goedquote:Op woensdag 15 juni 2016 16:49 schreef Slayage het volgende:
[..]
eens. bron materiaal was ook extensive. martin had er meerdere hoofdstukken aan geweid.
the wall was alweer twee seizoenen terug schoonheid. time flies.quote:Op woensdag 15 juni 2016 16:50 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
De ''1 verhaallijn'' eps vallen bij mij wel goed, vorig seizoen bij de Wall was ook goed![]()
Dus ik verwacht veel maandag!
Oh shitquote:Op woensdag 15 juni 2016 16:58 schreef Slayage het volgende:
[..]
the wall was alweer twee seizoenen terug schoonheid. time flies.
Blackwater was het beste ja.quote:Op woensdag 15 juni 2016 16:47 schreef Poesopstokje het volgende:
Blackwater vond ik de beste ''ep 9''![]()
Echt, wat een geweldige aflevering was dat, op alle fronten.
Ik was toen voor team Lannister, vond de epic rescue van Tywin ook geweldigquote:Op woensdag 15 juni 2016 17:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Blackwater was het beste ja.
Vooral omdat je voor beide kanten kon zijn. Dat is al een stuk beter dan elke battle in LotR
Ik was voor de Lannisters door Tyrion, maar had best Cersei geraped willen zien worden en Joffreys head op een spikequote:Op woensdag 15 juni 2016 17:05 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik was toen voor team Lannister, vond de epic rescue van Tywin ook geweldig
Achteraf had ik gehoopt dat Stannis zou overwinnen
Ja nu het te laat is voor Stannis..quote:Op woensdag 15 juni 2016 17:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik was voor de Lannisters door Tyrion, maar had best Cersei geraped willen zien worden en Joffreys head op een spike
Maar uiteindelijk komt dat allemaal wel goed
En de speech van Tyrionquote:Op woensdag 15 juni 2016 17:07 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ja nu het te laat is voor Stannis..
The Hound vond ik ook geweldig, dat gesprek met Sansa en uiteindelijk de ''fuck the king!''
Ik moet straks echt weer eens een rewatch doenquote:Op woensdag 15 juni 2016 17:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En de speech van Tyrion
Don't fight for riches, don't fight for glory because you won't get any.
Jammer dat hij nauwelijks beloning kreeg daarvoor
Ik wilde het eigenlijk pas vorig jaar doen, maar ben toch maar begonnen twee weken terug met die rewatch. Vanmiddag nog de Battle of the Nights Watch gezien. Echt genot dat vierde seizoen.quote:Op woensdag 15 juni 2016 17:09 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik moet straks echt weer eens een rewatch doenZoveel mooie scènes de eerste 4 seizoenen..
Ik wacht nog even twee weken, daarna overnieuw vanaf seizoen 1. Alle foreshaddowing er uitpikken en zoquote:Op woensdag 15 juni 2016 17:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik wilde het eigenlijk pas vorig jaar doen, maar ben toch maar begonnen twee weken terug met die rewatch. Vanmiddag nog de Battle of the Nights Watch gezien. Echt genot dat vierde seizoen.
Bij seizoen 5 ga ik de Dorne-aids skippen denk ik
Ja dat is wel genot, en telkens vallen je nieuwe dingen op.quote:Op woensdag 15 juni 2016 17:16 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik wacht nog even twee weken, daarna overnieuw vanaf seizoen 1. Alle foreshaddowing er uitpikken en zo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |