De modellen in magazines, reclameposters en filmpjes die allemaal gefotoshopt zijn.quote:
Ja en die wordt nog onrealistischer als de foto waar ze zich mee vergelijkt gefotoshopt is.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 12:56 schreef Atak het volgende:
[..]
Precies... Voor een dikkertje is een slanke taille al onrealistisch.
Onzin. Voor mij zou het juist motivatie zijn.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 13:03 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
[..]
Ja en die wordt nog onrealistischer als de foto waar ze zich mee vergelijkt gefotoshopt is.
quote:Op dinsdag 14 juni 2016 12:59 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
[..]
dat jonge meisjes/vrouwen zich vergelijken met een niet op waarheid berust ideaal
noem dan eens voorbeelden met een niet op waarheid berust ideaal?
[..]
Zelfs dat wordt gefotoshopt.
Ja er word veel gefotoshopped maar gewoon op straat lopen zat mooie meiden en vrouwen. daarnaast word van alles gephotoshopped, zelfs voedsel
[..]
Waarom hebben ze dat figuur? Omdat ze dat zelf willen of omdat ze aan het ideaal willen voldoen?
Je doet nu net alsof het een keiharde opgave is om een bepaald figuur te hebben en te handhaven.
Slanke meiden hebben ook vetjes. Die zie je niet als ze staan of een bebaalde houding hebben.
En die meiden die ik dan van heel persoonlijk dichtbij ken waren niet met dat ideaal bezig. Alleen ze waren actief en aten gezond. en dan bedoel ik niet 6x pw spotschool en rest sla. Nee gewoon normaal actief en gezond eten
[..]
In grote lijnen heb je misschien gelijk, maar er zijn ook tal van andere redenen waarom iemand te veel eet of te dik is.
Ongeveer 5% van de mensen met overgewicht hebben dit te danken aan een erfelijke ziekte, medicatie. de overige 95% is levensstijl als hoofdoorzaak.
Je moet op je voedsel letten en dat je daarbij normaal beweegt.
Dit is geen uitzondering, met deze reclames worden jonge meisjes/vrouwen dagelijks geconfronteerd.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 13:00 schreef Fir3fly het volgende:
Wat een onzin dit. Dit soort advertenties komen af en toe voor en wat gebeurt er? Mensen gaan er over klagen en de adverteerder biedt excuses aan.
Regelgeving is totaal onnodig.
niet al dat photoshop is het figuur.... veelal zijn het lelijke meiden waar een laag plamuur overheen komt en het gezicht verder word gehopped.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 13:01 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
[..]
De modellen in magazines, reclameposters en filmpjes die allemaal gefotoshopt zijn.
vriendin maakte een foto van mij in een pose (had alleen boxer) aan waarbij ik schrok van het vet.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 13:04 schreef Atak het volgende:
[..]
Onzin. Voor mij zou het juist motivatie zijn.
Dikkerdjes willen hunzelf nooit veranderen. In plaats van hun eigen slechte gewoontes aan te passen willen ze andere mensen aanpassen. Als je een slanke taille wil dan moet je gewoon trainen. Bij mij hoeft een chick sowieso niet aan te kloppen als ze niet voor haar lichaam zorgt.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 13:10 schreef flibber het volgende:
[..]
vriendin maakte een foto van mij in een pose (had alleen boxer) aan waarbij ik schrok van het vet.
dat was 2 maand geleden.
Afgelopen weekend zagen we elkaar weer en eerst wat ze zei: "jij bent afgevallen"
:p
en ik eet nog steeds veel, alleen anders en ik doe wat meer zwaar werk.
dat is dus slechts een halve waarheid.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 13:16 schreef Atak het volgende:
[..]
Dikkerdjes willen hunzelf nooit veranderen. In plaats van hun eigen slechte gewoontes aan te passen willen ze andere mensen aanpassen. Als je een slanke taille wil dan moet je gewoon trainen. Bij mij hoeft een chick sowieso niet aan te kloppen als ze niet voor haar lichaam zorgt.
Het probleem zit (in mijn optiek) niet bij de mensen met overgewicht, maar de meisjes die gezond gewicht hebben en zichzelf uithongeren, terwijl ze actief sporten, omdat ze denken dat ze per se aan de onderkant van 'gezond gewicht' (en desnoods iets eronder) moeten zitten om mooi te zijn.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 12:52 schreef flibber het volgende:
[..]
dat mag, maar gezien het feit dat meer dan de helft zo'n beetje overgewicht heeft en als ik zie hoe mensen eten (zeker dikkerds) dan vind ik het nogal sneu.
Als je er aanstoot aan neemt dan kijk je niet of je gaat gezond eten en sporten.
Ik eet of drink die dingen nooit die je net opnoemt. Suiker gebruik ik nooit. Ook niet in mijn koffie. Als je een snack wilt kan je nog altijd zelf een smoothie maken en wat fruit eten.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 13:23 schreef flibber het volgende:
[..]
dat is dus slechts een halve waarheid.
De andere is dat je etiketten moet lezen....en zelf moet koken.
https://www.diabetesfonds(...)t-op-met-vruchtensap
als voorbeeld:
-sinassappelsap 100% pure fruit.
per 100 ml 9 gram suiker
-fanta (river)
per 100 ml 11g suiker
-plus clear appel& peer
per 100 ml 0g suiker
Het is bizar als je ziet hoeveel suiker er overal in zit. Zelfs als je denkt aan "gezonde" dingen.
moet eens zien hoeveel frisdrank er niet word gezopen of koekjes bij thee/koffie.
Als je alleen al over gaat op water (met een vleugje smaak) dan scheelt dat al enorm.
Of ipv een potje/zakje saus gewoon eens zelf verse saus maakt.
-
en hoeveel meisjes hebben een gezond gewicht, sporten als een gek en hongeren zichzelf uit?quote:Op dinsdag 14 juni 2016 13:27 schreef FlyDutchMan het volgende:
[..]
Het probleem zit (in mijn optiek) niet bij de mensen met overgewicht, maar de meisjes die gezond gewicht hebben en zichzelf uithongeren, terwijl ze actief sporten, omdat ze denken dat ze per se aan de onderkant van 'gezond gewicht' (en desnoods iets eronder) moeten zitten om mooi te zijn.
Net zoals de jongens die alleen maar grote hoeveelheden rijst, kip en kwark eten, actief sporten en eventueel aan de anabolen gaan, omdat zij een schoonheidsideaal willen bereiken. Dat is namelijk ook een groeiend probleem in het VK.
En in tegenstelling tot dikke mensen, die zichzelf beroepen op het recht om eruit te zien zoals ze willen, gaat van deze cultuur ook nog de boodschap uit dat ze super gezond bezig zijn en andere mensen er maar beter aan mee kunnen doen.
Het is zeker niet altijd anorexia, voor het problematisch is. Verscheidene fitnessboys en -girls houden er ongezonde eet- en sportgewoontes op na, uit ijdelheid.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 13:33 schreef flibber het volgende:
[..]
en hoeveel meisjes hebben een gezond gewicht, sporten als een gek en hongeren zichzelf uit?
Dat soort opmerkingen zeggen vaak "dikke" mensen. En het is gewoon frustrerend.
Veel van mijn vroegere vriendinnen werden dat helemaal zat en ik ook...
jouw vriendin is zo mager...die zal wel niks eten.
Ze eten juist wel veel...Alleen moet ik zeggen dat ze dus liever gezond aten/kookten dan ongezonde zooi.
En ipv savonds op de bank te hangen nog ff een wandeling of de stad in (naast sport/hobby).
gewoon "vlotte" dames.
de meisjes die jij bedoeld noemt men "anorexia" patienten...
en ik heb ook een tijd rijst kip kwark gegeten en bananen en eieren.
dat heb je nodig als je kracht training doet of zwaar lichamelijk werk.
en zolang je van anabolen af blijft is er niks mis mee.
wat de overheid moet doen is ongezond voedsel sterk aan banden leggen, regels/wetten maken en waarschuwingsstickers.
Maar dan gaan mensen miepen dat de overheid zich er teveel mee bemoeit.
Want ongezond dik zijn mag maar gezond slank zijn is weer een taboe....
Jij begrijpt natuurlijk net zo goed als ik, dat wat jij vraagt niet zo makkelijk te meten is en dat er dus ook geen overvloed aan onderzoek naar is. Maar ook jij kent vast wel wat dames die erg veel bezig zijn met afvallen, terwijl ze niet in de buurt van overgewicht zitten.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 14:02 schreef flibber het volgende:
heb je er percentages en onderzoeken van?
die thigh gap heb ik ff zien voorbij komen op 9gag, maar tis geen blijvende hype. (japan wellicht)
Als dat werkelijk zo'n probleem was was zoiets al lang opgepikt.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 14:05 schreef FlyDutchMan het volgende:
[..]
Jij begrijpt natuurlijk net zo goed als ik, dat wat jij vraagt niet zo makkelijk te meten is en dat er dus ook geen overvloed aan onderzoek naar is. Maar ook jij kent vast wel wat dames die erg veel bezig zijn met afvallen, terwijl ze niet in de buurt van overgewicht zitten.
Dit topic gaat toch echt over reclames voor een erg laag gewicht.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 14:08 schreef flibber het volgende:
[..]
Als dat werkelijk zo'n probleem was was zoiets al lang opgepikt.
Het zal er ongetwijfeld zijn maar niet van die aard zoas bij overgewicht.
En nee, ik ken eigenlijk geen dame die zo bezig is.
Alleen jij reageert op obesitas, want aantoonbaar een pandemie is, met "ja maar je hebt ook meisjes die zichzelf uithongeren".
Zonder maar met een wetenschappelijke bron te komen dat dit een groot probleem is.
quote:Op dinsdag 14 juni 2016 14:13 schreef FlyDutchMan het volgende:
[..]
Dit topic gaat toch echt over reclames voor een erg laag gewicht.
Jij bent degene die daarop reageert met "ja, maar er is ook obesitas".
een gezond lichaam is opeens onrealistisch....quote:ze het gevoel geven dat ze onrealistische lichaamseisen moeten nastreven
Super slank is niet per definitie gezond (en niet altijd realistisch nee) en die gedachte is dus precies het probleem.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 14:15 schreef flibber het volgende:
[..]
[..]
een gezond lichaam is opeens onrealistisch....
obesitas word weer eens "goed"/"normaal" gepraat.
de billboard dioe dagonet liet zien noem ik niet ongezond of onrealistisch, gewoon slank en mooie vormen.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 14:18 schreef FlyDutchMan het volgende:
[..]
Super slank is niet per definitie gezond (en niet altijd realistisch nee) en die gedachte is dus precies het probleem.
Dat obesitas ook een probleem is doet daar niks aan af.
Toen ik op de basisschool zat waren de Action Man's en GI Joe's constant op tv en het schoolplein. In combinatie met nog wat oude 80's cartoons met oa He Man ben ik onzeker geworden over mijn lichaam. Ik en veel van mijn oude klasgenootjes zien er nu uit als de Hulk kan ik je vertellen.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 14:14 schreef erodome het volgende:
Ik ken al 3 meisjes bij mijn zoon op school die een (te weinig) eet probleem hadden/hebben. Zelfs toen hij nog op de basisschool zat waren er meisjes die op 'dieet' waren en dat waren geen meisjes die babyvet hadden.
Ik heb nog nooit een fitnessschoolreclame gezien met een gratenhuis erop.quote:Op dinsdag 14 juni 2016 14:18 schreef FlyDutchMan het volgende:
[..]
Super slank is niet per definitie gezond (en niet altijd realistisch nee) en die gedachte is dus precies het probleem.
Dat obesitas ook een probleem is doet daar niks aan af.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |