Ah, oké. Logisch.quote:Op zaterdag 25 juni 2016 21:46 schreef DonnaRush het volgende:
Volgens mij moet je er dan even met iets zwaars overheen gaan. Of in ieder geval met iets eroverheen gaan en een beetje drukken. Zoals de onderkant van een glas of met je hand of er n boek opleggen.
Nou zie ik deze en die lijkt me toch nog handiger.quote:Op donderdag 16 juni 2016 12:08 schreef FuchsiaGroen het volgende:
[..]
Aliexpress:D
2016 New Rainbow 7 days Medicine Pill Box Medicine Dispenser Organizer Storage Holder
http://s.aliexpress.com/YfeUJBZJ
Wut? Heb ik nog after paste nodig?quote:Op zaterdag 25 juni 2016 21:40 schreef Biancavia het volgende:
[..]
The diamond after paste being completed, which makes diamond bonding surface more solid.
Ja verschillende vormen en ook verschil in glans. Binnen dezelfde kleur heb ik doffe en glanzende steentje.quote:Op maandag 27 juni 2016 23:00 schreef Biancavia het volgende:
O ja, ik vind het merkwaardig dat er twee verschillende soorten steentjes zijn. De ene helft heeft een vierkantje in het midden, de andere hebben een ruitje. Dus een kwartslag gedraaid. Is dat bij jullie ook?
Ja maar... Hóé doe je dat? Ga je echt heel pietepeuterig te werk?quote:
Nee gewoon plak, plak, plak. Maar ik ben wel heel netjes en perfectionistisch, dus een scheef steentje kan ik echt niet aan zien.quote:Op woensdag 29 juni 2016 15:36 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ja maar... Hóé doe je dat? Ga je echt heel pietepeuterig te werk?
Wow! Hoe groot is die?quote:Op zaterdag 2 juli 2016 08:52 schreef Rica het volgende:
Begin is er
[ afbeelding ]
(Beetje bij slecht licht genomen)
En dat is ongeveer dit stukje.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |