nee niet voor jouquote:Op zaterdag 11 juni 2016 12:54 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Nee joh, wij zijn maatjes, en op balkon een paar kieren tussen de buurman en mij met gaas 'afdichten' maakt mijn woning echt niet tot een gevangenis.
Die moet ik nog zien inderdaadquote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:16 schreef Karzai het volgende:
secret life of cats gezien was wel verhelderend
Joh, mijn katten zitten niet opgesloten, als ze willen kunnen ze zo weg, dat willen ze niet, ik heb al mijn hele leven katten, leer me die beesten niet kennen.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:16 schreef Karzai het volgende:
secret life of cats gezien was wel verhelderend aanrader voor iedereen met een poezenbeest
ik zou toch even kijken was een leuke seriequote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:20 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Joh, mijn katten zitten niet opgesloten, als ze willen kunnen ze zo weg, dat willen ze niet, ik heb al mijn hele leven katten, leer me die beesten niet kennen.
Ken ik denk ik, is toch met die grote kale gozer met die baard?quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:22 schreef Karzai het volgende:
[..]
ik zou toch even kijken was een leuke serie
nee met die hindoe chickquote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:24 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ken ik denk ik, is toch met die grote kale gozer met die baard?
Apollo nogwatquote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:24 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ken ik denk ik, is toch met die grote kale gozer met die baard?
Cats 101 is ook leuk.
Die keuze is makkelijk.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:27 schreef Karzai het volgende:
kan effe even niet zo snel vinden op yt ze heeft ook deze gemaakt
koffie natuurlijkquote:
Hond kan hier prima, mits niet te groot en zeker geen roedel, voor de flat is een veld met bomen en een aparte honden-uilaatplek, en als je een 200 meter verderop de hoek om gaat vind je nog een park met vijver, en als je dan nog 10 minuten tot een kwartier doorloopt ben je aan de rand van de Brunsummerheide, en daar is ruimte zat.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:30 schreef spijkerbroek het volgende:
Ik woon op 3 hoog. Ik vind het daarom belachelijk als ik een hond zou nemen. Een hond hoort niet op een flatje. Een kat daarentegen, mits een binnenkat en genoeg ruimte, kan prima op een flatje.
mijn dm doet moeizaam ik reageer zo even op de laptop. Btw volgende week kan ik taart komen etenquote:
quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:37 schreef tailfox het volgende:
[..]
mijn dm doet moeizaam ik reageer zo even op de laptop. Btw volgende week kan ik taart komen eten
Het was toch cutweerquote:
Niet nat genoeg?quote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:58 schreef just me het volgende:
kut, ik heb de cut niet gehaald maar
gefeliciteerd Symph
Minimaalquote:
Daarom, de livestream van de luchtmachtdagen bekijkenquote:Op zaterdag 11 juni 2016 13:58 schreef just me het volgende:
kut, ik heb de cut niet gehaald maar
gefeliciteerd Symph
gezelligquote:Op zaterdag 11 juni 2016 14:13 schreef knokkels het volgende:
[..]
Minimaal![]()
![]()
Piet verblijdt ons ook met zijn aanwezigheid
was vermoeiend maar leuke meiden om mee te golfen waarvan er één ontzettend goed was, heb ik gewoon respect voorquote:Op zaterdag 11 juni 2016 14:13 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Niet nat genoeg?
Hoop dat het wel goed gemaaid was.:P
Maar leuke dag gehad dus?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |