SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• KNMI begrippen (nederlands)
• Extreem weer begrippen (nederlands)
• Johanns Meteo Uitleg (nederlands)
• Actueel aardbevingen - IJsland + wereld (nederlands/engels)
• Kanaalrat
• Polar Low
• Windschering
• CAPE + Liftedindex
• GFS & Europese weermodel
• Waar woont iedereen?
• Realtime onweermeldingen
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
Vijf minuten stappen van de metro naar huis; volledig doorweekt.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:00 schreef Saekerhett het volgende:
Bizar om te zien hoe stil dat hele complex blijft hangen.
Verwacht van mij geen medelijden,quote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:02 schreef Reya het volgende:
[..]
Vijf minuten stappen van de metro naar huis; volledig doorweekt.
Buienradar is gewoon enorm aan het kloten.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:02 schreef Drugshond het volgende:
Neerslagradar is nu helemaal een freeze gewonden.
http://www.buienradar.nl/
Alles staat stil.
Nog één dan, omdat het kanquote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:02 schreef Drugshond het volgende:
Neerslagradar is nu helemaal een freeze gewonden.
http://www.buienradar.nl/
Alles staat stil.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit inderdaad. Vorige week wel 3 druppeltjes en 2x een dondertjequote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:05 schreef warhamstr het volgende:
en het regent daar lekker leeg. Hebben hier in z-holland al tijden geen serieuze regen of onweer gehad...
Alles lost opquote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:08 schreef bondage het volgende:
[..]
Nog één dan, omdat het kan![]()
[ afbeelding ]
What's in a namequote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:09 schreef Drugshond het volgende:
Noodweer Benelux @NoodweerBe 55 min.55 minuten geleden
Wetstraat in #Brussel staat momenteel onder #water. Via Jonathan Cardoen #onweer
Dit was voorlopig ook de laatste kans.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:12 schreef bondage het volgende:
[..]
Jup, we kunnen het voor vandaag wel vergeten. Alles blijft gewoon op dezelfde plek hangen...
En hier tegen Mierlo aan niks, het kijkt al zeker een uur heel donker in de richting van Geldrop maar op drie druppen na, droog. Terwijl in Geldrop de avondvierdaagse is afgelast vanwege de regen en is de bliksem ingeslagen. Weert krijgt kennelijk de volle laag, daar zijn ze aan het pompen.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 18:20 schreef DemonRage het volgende:
Onweer bij Heeze en tussen Helmond en Deurne.
Ben benieuwd of de lucht hier in Eindhoven straks dichtsmeert met onweer.
Ik wacht ook mijn auto stond achter een container met bouwpuinquote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:21 schreef FoXje het volgende:
WTF waar blijft die regen. Wat een teleurstelling.
Waarom gaan lopen als je ook moet pimpen.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:18 schreef d.k. het volgende:
[..]
En hier tegen Mierlo aan niks, het kijkt al zeker een uur heel donker in de richting van Geldrop maar op drie druppen na, droog. Terwijl in Geldrop de avondvierdaagse is afgelast vanwege de regen en is de bliksem ingeslagen. Weert krijgt kennelijk de volle laag, daar zijn ze aan het pompen.
Komt van het twitter account van de VID af.quote:
en nog geen 10 km verderop helemaal niksquote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:28 schreef ACT-F het volgende:
Het regent en onweert, eindelijkWel een paar druppels maar
quote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:09 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Vorige week wel 3 druppeltjes en 2x een dondertje
quote:
quote:Op dinsdag 7 juni 2016 18:56 schreef cherrycoke het volgende:
alle bloemetjes hangen naar beneden mogen wij ook wat regen?
Hopen dat het groter wordt. Het rommelt hier af en toe.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:28 schreef zlotka het volgende:
[..]
en nog geen 10 km verderop helemaal niks
1. Westlandquote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:30 schreef warhamstr het volgende:
wat is dat zh schild joh. is dat een fenomeen?? Waardoor wij 9vd10x wat tam gerommel in de verte krijgen? Tenzij de wind en temperaturen precies goed zijn?
Is een klaagschild, hoe meer mensen gaan klagen op Fok dat ze geen onweer krijgen, hoe sterker het schild wordt.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:30 schreef warhamstr het volgende:
wat is dat zh schild joh. is dat een fenomeen?? Waardoor wij 9vd10x wat tam gerommel in de verte krijgen? Tenzij de wind en temperaturen precies goed zijn?
Zijn weer modderstromen.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:26 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Komt van het twitter account van de VID af.
Alleen A73 staat erbij
Stuur eens deze kant opquote:Op dinsdag 7 juni 2016 19:34 schreef ACT-F het volgende:
Dikke regendruppels hier in Goor. Het blijft rommelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |