Duidelijkquote:Op dinsdag 7 juni 2016 07:00 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Voor of na het sporten is dat natuurlijk geen probleem, maar tijdens mijn workout zit ik niet te wachten op small talk van vreemden.
Nu niet die positieve vibe verliezen: je hebt een leuke zomermiddag gehad met een aardig meisje, maar ga er niet meer achter zoeken... Helaas voor jou niet iemand die lang in de buurt blijft, dus vanavond lekker die andere leuke meisjes aanspreken in de sportschoolquote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:03 schreef Deezertje het volgende:
Nog niks gehoord..moet toegeven dat ik verliefd ben iig op het moment van gisteren..
Je moet in je achterhoofd houden dat het voor jou misschien een hele bijzondere dag was, maar voor haar waarschijnlijk alledaagse kost. Blijf niet teveel hangen in het moment en doe vaker van dit soort impulsieve acties. Mocht er geen tweede ontmoeting meer inzitten zie het dan niet als een verloren dag, maar als de dag waarop je eindelijk de stap durfde te zetten om te socialiseren. Ga anders ook eens in op de verzoeken van de users hier die al talloze keren hebben voorgesteld om iets leuks te doen.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:03 schreef Deezertje het volgende:
Nog niks gehoord..moet toegeven dat ik verliefd ben iig op het moment van gisteren..
Wat doe je eigenlijk in de UB, alles was toch ingeleverd en klaar?quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:40 schreef Deezertje het volgende:
1 dag in de UB en het is meteen weer raak. Nog steeds dezelfde meiden daar en als klap op de vuurpijl die meid die ik al maanden, maar die is steeds in gezelschap van andere mensen en jongens..
Ik moet nog een eindvisie schrijven en inleveren voor het afrondend gesprek. Op basis van relevante boeken en je eigen mening. Soort essay. Als die meid die ik al maanden zie alleen was zou ik haar nu wel luchtig durven aanspreken maar nu is ze in gesprek met anderen dus moet ik storen.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:41 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Wat doe je eigenlijk in de UB, alles was toch ingeleverd en klaar?
Ja maar dat er dus niks veranderd in die wereld. Al maandenlang dezelfde mensen, geen move maken.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:42 schreef Copycat het volgende:
Wat is raak?
Je ziet mensen die ook de ub gebruiken om te studeren. Dat is toch normaal?
Verandert.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:45 schreef Deezertje het volgende:
Ja maar dat er dus niks veranderd in die wereld. Al maandenlang dezelfde mensen, geen move maken.
Nou ja moreel kom je er om te studeren en moet stilzijn en in de praktijk is er meer non-verbale communicatie dan waar ook.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:45 schreef SekwafYug het volgende:
Kun je niet die andere meiden aanspreken als deze steeds bezet is?
Je klonk blij dus vroeg ik me af of je nog wat van plan was.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:48 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nou ja moreel kom je er om te studeren en moet stilzijn en in de praktijk is er meer non-verbale communicatie dan waar ook.
Hmm ik zou wel willen natuurlijk. Maar je moet het vooral niet te akward maken. Als je dus al lawaai maakt moet je dat enigszins goed doen.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:50 schreef SekwafYug het volgende:
[..]
Je klonk blij dus vroeg ik me af of je nog wat van plan was.
Heb je al iig je glimlach met iemand gedeeld? Of hebben ze nog niet jouw kant op gekeken?quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:52 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hmm ik zou wel willen natuurlijk. Maar je moet het vooral niet te akward maken. Als je dus al lawaai maakt moet je dat enigszins goed doen.
Er gebeuren wel meer in de UB dan studeren. Ja, er worden ook weleens mensen het hof gemaaktquote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:48 schreef Copycat het volgende:
[..]
Verandert.
Het is een bibliotheek, geen discotheek waar je moves maakt. Je bent het slachtoffer van je eigen irreële verwachtingspatroon.
Het is goed dat je zelfvertrouwen hebt en meisjes wil aanspreken, maar doe dit op gepaste momenten. Denk je dat zij het op dit moment zou waarderen om aangesproken te worden? Zo ja, dan kun je altijd een poging wagenquote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:04 schreef Deezertje het volgende:
Ik zie hier een meid die ik vorige week in de sportschool zag en zou zo willen toelopen en vragen of ik haar vanavond weer zie, maar is dat niet te creepy? :p
Als nee, dan kan deezer altijd vanavond nog vragen of ie haar in de bieb heeft gezien en iets over dat ze heel actief is oidquote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:10 schreef MMunkun het volgende:
[..]
Het is goed dat je zelfvertrouwen hebt en meisjes wil aanspreken, maar doe dit op gepaste momenten. Denk je dat zij het op dit moment zou waarderen om aangesproken te worden? Zo ja, dan kun je altijd een poging wagen
Je hoeft toch ook niet in elke situatie daarmee bezig te zijn.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 11:45 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ja maar dat er dus niks veranderd in die wereld. Al maandenlang dezelfde mensen, geen move maken.
Nee maar gisteren was heel spontaan binnen 30 minuten geregeld. sommige meiden zie ik hier al een jaar. Dat schept toch verwachtingen als je elkaar dan eens aanspreekt.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:31 schreef viceversa het volgende:
[..]
Je hoeft toch ook niet in elke situatie daarmee bezig te zijn.
Het verschil is precies die verwachting?!quote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:51 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee maar gisteren was heel spontaan binnen 30 minuten geregeld. sommige meiden zie ik hier al een jaar. Dat schept toch verwachtingen als je elkaar dan eens aanspreekt.
Waarom zou dit verwachtingen moeten scheppen? Ga gewoon eens onbevangen een gesprek aan, die verwachtingen blokkeren je alleen maar (je hebt gisteren toch gezien dat zonder verwachtingen een afspraak hebben hartstikke leuk is?)quote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:51 schreef Deezertje het volgende:
Dat schept toch verwachtingen als je elkaar dan eens aanspreekt.
Helaas voelen mensen dat ook aan.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:59 schreef MMunkun het volgende:
[..]
Waarom zou dit verwachtingen moeten scheppen? Ga gewoon eens onbevangen een gesprek aan, die verwachtingen blokkeren je alleen maar (je hebt gisteren toch gezien dat zonder verwachtingen een afspraak hebben hartstikke leuk is?)
Omschrijf die verwachtingen eens, ik snap niet zo goed wat je bedoelt.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:51 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee maar gisteren was heel spontaan binnen 30 minuten geregeld. sommige meiden zie ik hier al een jaar. Dat schept toch verwachtingen als je elkaar dan eens aanspreekt.
Dus dan heb je ze al eens eerder aangesproken? Of bedoel je als je ze straks gaat aanspreken?quote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:51 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee maar gisteren was heel spontaan binnen 30 minuten geregeld. sommige meiden zie ik hier al een jaar. Dat schept toch verwachtingen als je elkaar dan eens aanspreekt.
Als ik ze straks ga aanspreken. Oude riedeltje van niet weten of ze vrijgezel zijn blabla terwijl dat natuurlijk nooit je uitgangspositie mag zijn bij het aangaan van een gesprek. Zit langs een meid die mij volgens mij steeds aankijkt of dat gevoel krijg ik iig en ondertussen zit ze wel steeds te appen met andere mensen.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 13:53 schreef SekwafYug het volgende:
[..]
Dus dan heb je ze al eens eerder aangesproken? Of bedoel je als je ze straks gaat aanspreken?
Ik denk dat hij niet het risico wil lopen dat hij met dames aanpapt die al bezet zijn, bang voor hun vriendjes of dat hij afgewezen wordt?quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:12 schreef gebakken-koekje het volgende:
Wat maakt het nou uit of iemand vrijgezel is? Dat vind ik echt een beetje raar aan jou. Ja je bent op zoek naar een relatie, dat weten we. Maar niet iedereen waar je leuk sociaal contact mee op kan bouwen hoeft een toekomstige geliefde te worden.
Al is ze bezet, wat dan nog? Wie weet hebben jullie wel een gezamelijke hobby/vinden jullie dezelfde film of serie leuk/hebben jullie dezelfde humor en kunnen jullie onwijs goed met elkaar opschieten. Toch jammer om dat te laten lopen alleen maar omdat er geen relatie in zit
in een gewone vriendschap is dat geen probleem.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:19 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik denk dat hij niet het risico wil lopen dat hij met dames aanpapt die al bezet zijn, bang voor hun vriendjes of dat hij afgewezen wordt?
Maar zoals iedereen al zegt, je hoeft niet aan te pappen. Je kan ook gewoon vrienden worden met iemand, ze hebben al iets gemeen als ze beide op de UB zijn en fitnessen. Begin daar over en misschien komt hij achter een gemeenschappelijk iets, waar ze een vriendschap op kunnen bouwen, zoals:quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:19 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik denk dat hij niet het risico wil lopen dat hij met dames aanpapt die al bezet zijn, bang voor hun vriendjes of dat hij afgewezen wordt?
EDIT: wat gebakken koekje zegtquote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:12 schreef gebakken-koekje het volgende:
Wie weet hebben jullie wel een gezamelijke hobby/vinden jullie dezelfde film of serie leuk/hebben jullie dezelfde humor en kunnen jullie onwijs goed met elkaar opschieten. Toch jammer om dat te laten lopen alleen maar omdat er geen relatie in zit
Je moet van die obsessie af dat je telkens de afweging maakt of ze een potentiële vriendin is of niet. Dat is een van de grootste redenen dat jij geen aansluiting/vriendschappen hebt; je laat elke mogelijke vriendschap aan je voorbij schieten omdat je er geen liefdesrelatie in ziet. Heel erg zonde.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:02 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als ik ze straks ga aanspreken. Oude riedeltje van niet weten of ze vrijgezel zijn blabla terwijl dat natuurlijk nooit je uitgangspositie mag zijn bij het aangaan van een gesprek. Zit langs een meid die mij volgens mij steeds aankijkt of dat gevoel krijg ik iig en ondertussen zit ze wel steeds te appen met andere mensen.
Aaaargh ik wil weer lekker onverwachtevol en spontaan tijddoorbrengen
Hier kan ik me alleen maar bij aansluiten.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:28 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Je moet van die obsessie af dat je telkens de afweging maakt of ze een potentiële vriendin is of niet. Dat is een van de grootste redenen dat jij geen aansluiting/vriendschappen hebt; je laat elke mogelijke vriendschap aan je voorbij schieten omdat je er geen liefdesrelatie in ziet. Heel erg zonde.
Daar zit ook de clue ja. Afwijzing is nooit leuk dus dat willen voorkomen is al een stap op de goede weg om geen blauwtje te lopen.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:28 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Je moet van die obsessie af dat je telkens de afweging maakt of ze een potentiële vriendin is of niet. Dat is een van de grootste redenen dat jij geen aansluiting/vriendschappen hebt; je laat elke mogelijke vriendschap aan je voorbij schieten omdat je er geen liefdesrelatie in ziet. Heel erg zonde.
Die verwachtingen komen wel van jouw kant. Terwijl je juist spontaan wil doen en zonder verwachtingen tijd doorbrengen. Weg met die verwachtingen, spreek mensen aan en dan heb je binnenkort weer een leuk middagje.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:02 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als ik ze straks ga aanspreken. Oude riedeltje van niet weten of ze vrijgezel zijn blabla terwijl dat natuurlijk nooit je uitgangspositie mag zijn bij het aangaan van een gesprek. Zit langs een meid die mij volgens mij steeds aankijkt of dat gevoel krijg ik iig en ondertussen zit ze wel steeds te appen met andere mensen.
Aaaargh ik wil weer lekker onverwachtevol en spontaan tijddoorbrengen
Je bent verdomd slecht in begrijpend lezen. Mijn hemel.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:32 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daar zit ook de clue ja. Afwijzing is nooit leuk dus dat willen voorkomen is al een stap op de goede weg om geen blauwtje te lopen.
Ook een stap op de goede weg om niks gedaan te krijgen. Waar gehakt wordt vallen spaanders.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:32 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daar zit ook de clue ja. Afwijzing is nooit leuk dus dat willen voorkomen is al een stap op de goede weg om geen blauwtje te lopen.
Nee de clue ontgaat je echt volledig. Ik heb het niet over afwijzingen en blauwtjes lopen, ik heb het over VRIENDSCHAPPEN.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:32 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daar zit ook de clue ja. Afwijzing is nooit leuk dus dat willen voorkomen is al een stap op de goede weg om geen blauwtje te lopen.
Dat is niet wat er staat... Probeer het nog eens?quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:32 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daar zit ook de clue ja. Afwijzing is nooit leuk dus dat willen voorkomen is al een stap op de goede weg om geen blauwtje te lopen.
Journalisten hoeven allen maar verhalen te verzinnen die voor nieuws aangaan, geen begrijpend lezen nodigquote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:34 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Je bent verdomd slecht in begrijpend lezen. Mijn hemel.
En hij wil alleen maar de achtergrondinformatie en tafelgasten en zo regelen. Het enige wat je daar voor nodig hebt, zijn social skils en de mogelijkheid om zonder hulp ideeën te verzinnen. Twee skills die hij tot in de puntjes bemeesterd heeft.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:36 schreef SekwafYug het volgende:
[..]
Journalisten hoeven allen maar verhalen te verzinnen die voor nieuws aangaan, geen begrijpend lezen nodig
Nou nou, rustig maar. Verandering gaat niet in één dag.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:39 schreef QIXL het volgende:
[..]
En hij wil alleen maar de achtergrondinformatie en tafelgasten en zo regelen. Het enige wat je daar voor nodig hebt, zijn social skils en de mogelijkheid om zonder hulp ideeën te verzinnen. Twee skills die hij tot in de puntjes bemeesterd heeft.![]()
ZEKER ALS HIJ NIET VRIENDEN/KENNISSEN MET MENSEN WIL WORDEN!!!
Ja dat zou raar zijn.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 12:04 schreef Deezertje het volgende:
Ik zie hier een meid die ik vorige week in de sportschool zag en zou zo willen toelopen en vragen of ik haar vanavond weer zie, maar is dat niet te creepy? :p
Mijn beste vriend is een manquote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:47 schreef syndroom het volgende:
Mannen die 'vrienden' worden met vrouwen, kan dat wel? Ik denk dat het juist voor Deez lastiger is omdat hij niet kan onderscheiden wanneer iemand seksuele interesse heeft of niet.
Daarnaast vinden vriendjes het ook niet altijd even prettig als hun meisje ineens mannelijke contacten erbij krijgt.
Als een vent een probleem heeft met de mannelijke vrienden van zijn vriendin dan klopt er iets niet in de relatiequote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:47 schreef syndroom het volgende:
Mannen die 'vrienden' worden met vrouwen, kan dat wel? Ik denk dat het juist voor Deez lastiger is omdat hij niet kan onderscheiden wanneer iemand seksuele interesse heeft of niet.
Daarnaast vinden vriendjes het ook niet altijd even prettig als hun meisje ineens mannelijke contacten erbij krijgt.
Ik snap dat dat oud zeer is, die angst om afgewezen te worden maar het haalt bij jou al je spontaniteit weg. Hoe kinderen reageren, zo 'leef' jij nog steeds. De mensen die je vroeger hebben afgewezen zijn nu volwassen geworden, zullen je beleefd te woord staan als jij beleefd bent, etc. Dame 1 was daar een goed voorbeeld van?quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:32 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daar zit ook de clue ja. Afwijzing is nooit leuk dus dat willen voorkomen is al een stap op de goede weg om geen blauwtje te lopen.
Ik maak afwegingen vooraf. wil ik iemand aanspreken maar zie ik dat doe appt met haar vriend (hartjes) of een romantische foto heeft op de achtergrond van haar laptop/telefoon besluit ik haar al niet aan te spreken.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 14:53 schreef Koral het volgende:
[..]
Ik snap dat dat oud zeer is, die angst om afgewezen te worden maar het haalt bij jou al je spontaniteit weg. Hoe kinderen reageren, zo 'leef' jij nog steeds. De mensen die je vroeger hebben afgewezen zijn nu volwassen geworden, zullen je beleefd te woord staan als jij beleefd bent, etc. Dame 1 was daar een goed voorbeeld van?
Je straft jezelf door afwijzingen te willen voorkomen, dus is het echt de goede weg?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |