Haha, ik kwam hier om de opmerking te plaatsen dat haken een stuk lastiger is sinds we een kitten in huis hebben. Alleen is t bij ons geen oppaskitten, maar eentje die blijft, dus ze moet afleren om met mijn garen te spelen.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 17:53 schreef HarrrrieH het volgende:
We hebben een oppaskitten die dol! Is op draadjes en bolletjes wol. Komt nu even helemaal niets van haken terecht. Toch een keer geprobeerd en toen heeft hij de draad doorgebeten....
ik kan niet meer editen, misschien iets voor de volgende topic-opener.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 12:08 schreef Lisa890 het volgende:
[..]
Ojee... ik mis mijn favo webshop in dit lijstje! -> Breiwebshop.nl
Lastig haken, maar wel heel lief! Die van ons is er nog een paar daagjes, dan mag ik weer los;) veel plezier (en een beste succes) met die van jou.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 12:29 schreef Bleie het volgende:
[..]
Haha, ik kwam hier om de opmerking te plaatsen dat haken een stuk lastiger is sinds we een kitten in huis hebben. Alleen is t bij ons geen oppaskitten, maar eentje die blijft, dus ze moet afleren om met mijn garen te spelen.
dank je! hij is ook nog eens superzacht, voelt echt heerlijk. Dit garen is echt wel een van mijn lievelings hoor.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 16:24 schreef HarrrrieH het volgende:
[..]
Mooie luchtige sjaal. We gek dat hij op de eerste foto zo'n andere kleur heeft. Ander licht?
Dank je wel. Ik denk dat ik voor de eerste link ga, want ik heb nog nul komma nul ervaring met hakenquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 16:46 schreef trui het volgende:
F1 gamer, ik zou niet al te dik katoen nemen, voor naald 3 of 4. Bijvoorbeeld catania, of iets vergelijkbaars. Softfun van Scheepjes is ook prettig om mee te werken, dat is van 40% acryl en 60% katoen.
Ik weet natuurlijk niet wat voor vierkantjes je precies in gedachten hebt, maar je zou bijvoorbeeld eenvoudige dichte grannysquares kunnen maken.
of deze vierkantjes, met een rondje erin. (heb ik ook een keer gebruikt voor een tas, zie hier).
kijk anders eens op pinterest, daar vind je veel voorbeelden en linkjes naar patronen van diverse soorten vierkantjes (vaak granny squares genoemd).
Het is Lisa's enige post, dus ik ruik spamquote:Op donderdag 11 augustus 2016 12:36 schreef trui het volgende:
[..]
ik kan niet meer editen, misschien iets voor de volgende topic-opener.
Dan is de hele OP spam, want die staat vol met hobbywebsites.quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 08:32 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Het is Lisa's enige post, dus ik ruik spam
Ok, ik ging er vanuit dat iets spam is als een commerciele partij een nepaccount aanmaakt puur om een site te linken, dat is elders op t forum ook zo.quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 16:19 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dan is de hele OP spam, want die staat vol met hobbywebsites.
Zal de genoemde website in de OP toevoegen.
lol watquote:Op zaterdag 13 augustus 2016 16:19 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dan is de hele OP spam, want die staat vol met hobbywebsites.
Zal de genoemde website in de OP toevoegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |