Okéquote:
ga niet kijken want ken je nietquote:
verwijfdquote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:20 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
wil jullie niet jelly maken maar heb aardbeien en lekkere chocolade
Werk vooral mee aan die verkankerde kliekjesvorming die het onmogelijk maakt voor buitenstaanders om hier mee te praten over niks.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:26 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
ga niet kijken want ken je niet
die lullo hoort er niet bij hoor.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:27 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Werk vooral mee aan die verkankerde kliekjesvorming die het onmogelijk maakt voor buitenstaanders om hier mee te praten over niks.
niet gelezen want interesseert me allemaal geen reetquote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:27 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Werk vooral mee aan die verkankerde kliekjesvorming die het onmogelijk maakt voor buitenstanders om hier mee te praten over niks.
Hehe door die reactie kan ik dan wel weer lachen.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:28 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
niet gelezen want interesseert me allemaal geen reet
Ik heb al heel lang niet gelachen, heb je tipsquote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:29 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Hehe door die reactie kan ik dan wel weer lachen.
mongooltje laten lachen, eerste goede daad van de dag checkquote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:29 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Hehe door die reactie kan ik dan wel weer lachen.
Zou je je zelf eerder als romantisch of als sadistisch omschrijven? Bij wijze van profielschets.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:30 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik heb al heel lang niet gelachen, heb je tips
Ben een romantische sadist ;squote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:31 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Zou je je zelf eerder als romantisch of als sadistisch omschrijven? Bij wijze van profielschets.
Hij had zijn colbert wel even mogen strijkenquote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:32 schreef NoelGallagher het volgende:
haha die peter r de vries ook he haha
oh goed dat je het zegt, moek ook ff doenquote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:33 schreef xcachet het volgende:
[..]
Hij had zijn colbert wel even mogen strijken
pls hjb...quote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:35 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
En kan je een beetje om je eigen grappen lachen?
wrm kijk je die meuk eigenlijk?quote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:35 schreef NoelGallagher het volgende:
hahaha hij blijft ook met hem meelopen hePeter
Natuurlijk, ik ben fucking grappigquote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:35 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
En kan je een beetje om je eigen grappen lachen?
go joost, vieze geert janquote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:32 schreef NoelGallagher het volgende:
haha die peter r de vries ook he haha
Hij neemt het wel goed op voor Joostquote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:35 schreef NoelGallagher het volgende:
hahaha hij blijft ook met hem meelopen hePeter
wrm kom jij hier eigenlijk?quote:Op dinsdag 31 mei 2016 21:36 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
wrm kijk je die meuk eigenlijk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |