nou nou....quote:Op maandag 30 mei 2016 00:06 schreef MrsBlairWaldorf het volgende:
[..]
De manier waarop hij dit alles ook allemaal uitlegt zegt voor mij al genoeg 😅 Ik zit in die leeftijdsgroep en van 17 naar 18 zit al een hele wereld van denken?! laat staan van dit grote leeftijdsverschil, ik ben ook een tijdje met iemand van 26 gegaan maar, dat was maar omdat ik zelf daddy issues heb en waarschijnlijk heeft zij ze ook. Niemand met gezond verstand of problemen gaat liefde zoeken of het uberhoudt binnen laten van een ouder/jonger iemand. Als hij hiermee doorgaat is hij gewoon WALGELIJK
Ik vind het sneu en ergens ook wel enigszins pedofiel als je als gozer aanpapt met meisjes van onder de 18, ja. Überhaupt hoe en waarom je als 31-jarige (of nog oudere) gozer met kinderen (want dat zijn het) om gaat laat staan er een dermate gevoelige band mee opbouwt ontgaat me volledig. In mijn dagelijks leven (ik ben 29, overigens) kom ik écht niet zomaar in aanmerking met zo'n jonge meisjes op zo nu en dan het zusje van een goede vriend van me na, laat staan dat ik daar klef mee ga doen. Brr.quote:Op zondag 29 mei 2016 23:11 schreef deadprez het volgende:
[..]
Pedo omdat hij verliefd is op een meisje van 17, ja?
Zou als ik TS was inderdaad nog een paar jaartjes wachten. Als ze 20 is ben jij 34. Kan primaquote:Op zondag 29 mei 2016 21:51 schreef halfway het volgende:
Over 10 jaar zou het geen probleem zijn, nu wel want hoe bijzonder ook het is nog een kind.
Ben het verder ook wel met je eens hoor, maar pedofiel is gewoon nogal misplaatst hier.quote:Op maandag 30 mei 2016 00:14 schreef StefDeStuntpiloot het volgende:
[..]
Ik vind het sneu en ergens ook wel enigszins pedofiel als je als gozer aanpapt met meisjes van onder de 18, ja. Überhaupt hoe en waarom je als 31-jarige (of nog oudere) gozer met kinderen (want dat zijn het) inlaat laat staan er een dermate gevoelige band mee opbouwt ontgaat me volledig. In mijn dagelijks leven (ik ben 29, overigens) kom ik écht niet zomaar in aanmerking met zo'n jonge meisjes op zo nu en dan het zusje van een goede vriend van me na, laat staan dat ik daar klef mee ga doen. Brr.
Maar ach, als je maar lang genoeg "ze is zo volwassen voor haar leeftijd!" roept dan wordt het vanzelf minder erg, toch?
Ik ben de TS niet hè.quote:Op maandag 30 mei 2016 00:17 schreef MrsBlairWaldorf het volgende:
[..]
Ik met 18 jaar ben nog steeds vollop kind dat is ook gewoon normaal? Onze ontwikkeling is nog niet zo ver hoe graag je ook denkt of zij ook laat zien dat ze volwassen is dat is ze niet.
voor de rest vind ik je gewoon een dikke pedofiel en je zult niks van sympathie van mij krijgen
Zal even de bezem er weer langs halen jaquote:Op maandag 30 mei 2016 00:22 schreef loveli het volgende:
Is dit een trolltopic geworden of zijn er nog modjes?
Hoe onsmakelijk je het ook vindt, de term pedofiel is hier totaal misplaatst.
Maar bij 31 en 50 zitten beiden al in een volwassen leefwijze (neem ik aan voor de meeste mensen).quote:Op maandag 30 mei 2016 01:50 schreef Moira. het volgende:
Het leeftijdsverschil tussen 31 en 50 is groter dan 31 en 17, he..
Tot op zekere hoogte. Lees dit nog even na: MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatiequote:Op maandag 30 mei 2016 00:23 schreef MrsBlairWaldorf het volgende:
[..]
is dat niet wat de meeste mensen op fok zowiezo al doen? Ik mag hier typen wat ik wil denk ik zo 😌
Truequote:Op maandag 30 mei 2016 01:58 schreef CrashO het volgende:
[..]
Maar bij 31 en 50 zit je beiden al in een volwassen leefwijze (neem ik aan voor de meeste mensen).
Bij 17 komt die meid net van de middelbare school af, terwijl ts intussen zo'n beetje zou gaan settelen in zijn keurslijf.
Dat is wel groot verschil, wanneer vrouw wat ervaring heeft zo vanaf 25, soms vroeger, dan maakt het leeftijdsverschil niet zoveel meer uit.quote:Op maandag 30 mei 2016 01:58 schreef CrashO het volgende:
[..]
Maar bij 31 en 50 zitten beiden al in een volwassen leefwijze (neem ik aan voor de meeste mensen).
Bij 17 komt die meid net van de middelbare school af, terwijl ts intussen zo'n beetje zou gaan settelen in zijn keurslijf.
Dit is imo precies wat zo creepy maakt.quote:Op maandag 30 mei 2016 00:04 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Zo sterk is ze dus ook weer niet en jij wil je eruit lullen door te doen alsof je een willoos slachtoffer van je gevoelens bent. Dat je oprecht goede intenties hebt, is nog geen excuses om head over heels zo tegen haar te doen natuurlijk.
Met die dikke bankrekening valt 't wel mee, voldoende inkomen of talenten om een evt. gezin + kroost te onderhouden is wel een pre.quote:Op maandag 30 mei 2016 02:34 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dat is wel groot verschil, wanneer vrouw wat ervaring heeft zo vanaf 25, soms vroeger, dan maakt het leeftijdsverschil niet zoveel meer uit.
Vrouwen zijn nu eenmaal dol op uiterlijke schijn en dikke bankrekening.
Ik overdreef wat.quote:Op maandag 30 mei 2016 07:02 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Met die dikke bankrekening valt 't wel mee, voldoende inkomen of talenten om een evt. gezin + kroost te onderhouden is wel een pre.
Niet alleen levensfase, maar wat dacht je van lichamelijk? Allemaal leuk en aardig (nou ja, bij wijze van spreken dan) als er 15 jaar verschil tussen zit wanneer één begin 30 is en de ander net 18, maar zie je het al voor je over een jaartje of 20, als die één plots 50-plusser is en de jongere persoon nog in de bloei des levens zit halverwege de 30?quote:Op maandag 30 mei 2016 02:01 schreef Moira. het volgende:
TrueDenk ook dat het grootste hekelpunt het verschil in levensfase zal zijn. Maar als men qua karakters goed matcht is dat geen onoverkoombaar probleem.
Mja, zoals ik al zei zou ik een paar jaartjes wachten als ik TS was, kun je gelijk ff kijken of het echt wel zo serieus is onderling, en is zij tegen die tijd ook de puberfase voorbij.
Ze gaf zelf al als positief voorbeeld dat het bij haar ouders 30 jaar lang een vergelijkbaar leeftijdsverschil geen enkel probleem is geweest. Als ze het zelf als nadelig had ervaren had ze dat ook wel genoemd als praktisch nadeel denk ik zo.quote:Op maandag 30 mei 2016 08:07 schreef StefDeStuntpiloot het volgende:
[..]
Niet alleen levensfase, maar wat dacht je van lichamelijk? Allemaal leuk en aardig (nou ja, bij wijze van spreken dan) als er 15 jaar verschil tussen zit wanneer één begin 30 is en de ander net 18, maar zie je het al voor je over een jaartje of 20, als die één plots 50-plusser is en de jongere persoon nog in de bloei des levens zit halverwege de 30?
Ik heb werkelijk nog nooit een relatie/huwelijk met een leeftijdsverschil van 15 jaar of meer het vol zien houden. En gelukkig maar, want ik vind het smerig.
quote:Op maandag 30 mei 2016 08:19 schreef Chai het volgende:
[..]
Ze gaf zelf al als positief voorbeeld dat het bij haar ouders 30 jaar lang een vergelijkbaar leeftijdsverschil geen enkel probleem is geweest. Als ze het zelf als nadelig had ervaren had ze dat ook wel genoemd als praktisch nadeel denk ik zo.
Geweest dus. Dan zijn ze dus óf gescheiden of één van haar ouders is inmiddels overleden.quote:Op maandag 30 mei 2016 01:41 schreef Moira. het volgende:
Ach, mijn moeder was 19, mijn vader 35, en ze zijn toch nog 30 jaar getrouwd geweest.
Ja dus? Eén op de drie huwelijken loopt stuk, dan zijn 30 gelukkige jaren nog steeds heel wat, maar dat is nogal offtopic.quote:Op maandag 30 mei 2016 08:29 schreef StefDeStuntpiloot het volgende:
[..]
[..]
Geweest dus. Dan zijn ze dus óf gescheiden of één van haar ouders is inmiddels overleden.
Zet een TR als je een mod nodig hebtquote:Op maandag 30 mei 2016 00:22 schreef loveli het volgende:
Is dit een trolltopic geworden of zijn er nog modjes?
Hoe onsmakelijk je het ook vindt, de term pedofiel is hier totaal misplaatst.
Mijn vriendin was 17 toen we elkaar ontmoette in de kroeg en ik 24. 7 jaar later zijn we nog steeds bij elkaar en wonen we al jaren samen. Het kan dus wel. Maar inderdaad ik was al bijna klaar met studeren zij moest nog beginnen en ook nog eens in een andere stad. Ik had al een paar lange relaties achter de rug, zij nog geen een. Maargoed bij de ts is het verschil nog eens twee maal zo groot. Kan zijn dat zij later het gevoel krijgt haar 'jeugd' gemist te hebben. Zeker als ts haar niet vrij laat om haar eigen leven te leiden. Gezien de op lijkt het dat het wel die kant op zou gaan.quote:Op maandag 30 mei 2016 02:45 schreef probeer het volgende:
Mijn vader is 19 jaar ouder dan mijn moeder. Zij was, volgens mij, 24 toen ze elkaar ontmoetten. Ging en gaat nog allemaal prima. Maar 17 en 24 scheelt toch 7 jaar. Zo'n beetje dé jaren waarin een mens volwassen wordt. Aan de andere kant komt TS wel weer vrij onvolwassen over, dus hè ..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |