Hij lijkt wel weer een stuk gegroeid, vind je ook niet?quote:Op maandag 30 mei 2016 14:02 schreef Mani89 het volgende:
Hahaha die speech aan het eind.mijn tenen konden niet verder krommen.
Ja dat vliegende plot armor is weer een stuk groter geworden.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:05 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Hij lijkt wel weer een stuk gegroeid, vind je ook niet?
Jaime is ook geen engeltje; hij ziet Cersei net zo zeer als zijn bezit, en hij is een groot deel van zijn verhaallijn gefrustreerd omdat hij dat nooit formeel of zelfs maar openbaar kan maken. En Cersei mag haar broer dan wel als haar bezit zien maar daarnaast is Jaime de perfectie zoon die Cersei en Tyrion allebei hadden willen zijn. Ik denk ook een grote reden dat Cersei van Jaime houdt is dat hij haar aanbidt. Robert toen hij nog knap en charismatisch was wist haar af te stoten door dronken haar bed in te rollen en 'Lyanna' te roepen, terwijl Jaime alleen maar oog voor haar had.quote:Op maandag 30 mei 2016 13:45 schreef clumsy_clown het volgende:
is de relatie voornamelijk ongezond vanwege Cersei's persoonlijkheid. Ze ziet Jaime als haar bezit, als haar spiegelbeeld, en dat is de voornaamste reden waarom ze van hem houdt. Jaime zelf merkt ergens na z'n gevangenschap op dat Cersei het niet leuk zal vinden dat hij niet meer op haar lijkt.
Waarom zou Jon opeens vooruit geplaatst worden in de opvolging en voor Viserys terecht komen? Viserys was de zoon van de koning, Jon de zoon van de troonopvolger. Met Rhaegar's dood werd zijn jongere broertje de troonopvolger en werd Jon niet de zoon van de troonopvolger maar het neefje van de troonopvolger.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:36 schreef HiZ het volgende:
[..]
Niemand meer die het weet na de dood van Ned bedoel je. Tot het moment dat zijn hoofd rolde had hij het geweten en zijn reputatie had de claim aannemelijk gemaakt. Als enig overlevende zoon van de troonopvolger zou Jon dan wel degelijk de nieuwe koning zijn geworden, nog voor zijn oom Viserys.
Wat ik me overigens ook nu net realiseerde was dat de 'Mad King' helemaal niet zo gek hoeft te zijn geweest als wij nu steeds aannemen. Tenminste niet als je aanneemt dat wat Dany deed met de Dothraki Khals noodzakelijk was. Burn them all kan ook hebben gestaan voor het opruimen van een weerbarstige aristocratie die het welzijn van het rijk in de weg stond. Want laten we vooral niet vergeten dat Rhaegar vooral in positieve zin bekend stond. Afgezien dat er werd aangenomen dat hij Lyanna had ontvoert en verkracht vond iedereen hem rechtvaardig en ridderlijk.
In theorie maken ze hierdoor van een vijand een vriend. Een vriend met een leger fanaten die zouden kunnen helpen met het herstellen van rust en orde. Zolang ze zich op de oorlogen buiten kingslanding richten en niet achter de het Lannister-Tyrell bondgenootschap aan gaan.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:02 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Maar de Lannisters schieten er weinig mee op of zou Kevan Lannister hiervan denken te kunnen profiteren. Die man lijkt wel verlamd en lijkt nergens controle over te hebben.
In welke zin leek het op Aragorn's speech? Volgens mij was eigenlijk de enige overeenkomst dat het ook een speech was.quote:Op maandag 30 mei 2016 13:40 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Slap aftreksel van Aragorn bij de Black Gate.
In een wereld waar mensen bastaarden wantrouwen zegt Ned: "het jongens mijn bastaardzoon is eigenlijk de koning van de wereld!"quote:Op maandag 30 mei 2016 12:36 schreef HiZ het volgende:
[..]
Niemand meer die het weet na de dood van Ned bedoel je. Tot het moment dat zijn hoofd rolde had hij het geweten en zijn reputatie had de claim aannemelijk gemaakt. Als enig overlevende zoon van de troonopvolger zou Jon dan wel degelijk de nieuwe koning zijn geworden, nog voor zijn oom Viserys.
Wie is Coldhands dan wel als niet Benjen?quote:Op maandag 30 mei 2016 14:32 schreef DevilsWhore het volgende:
Ik ben het niet met de identiteit van Coldhands eens trouwens.
Zou me niks verbazen als ze Benjen gewoon gebruikt hebben omdat de kijkers hem kennen. Vaak genoeg personages samen gedrukt.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:32 schreef DevilsWhore het volgende:
Ik ben het niet met de identiteit van Coldhands eens trouwens.
Gewoon een random iemand. Of Crasterquote:Op maandag 30 mei 2016 14:33 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Wie is Coldhands dan wel als niet Benjen?
Klopt, dat hebben ze met Jaqen natuurlijk ook gedaan, om de opvallendste maar te noemen.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:37 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Zou me niks verbazen als ze Benjen gewoon gebruikt hebben omdat de kijkers hem kennen. Vaak genoeg personages samen gedrukt.
Dat is een goede vraag, maar GRRM zei alleszins dat de 2 personages niet dezelfde waren. Dan weten we nog altijd niet wie het wel is. En ook niet wat er is gebeurd met Benjen...quote:Op maandag 30 mei 2016 14:33 schreef Repelsteeltju het volgende:
Wie is Coldhands dan wel als niet Benjen?
Ik ben het vooral niet met zijn vervoermiddel eens.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:32 schreef DevilsWhore het volgende:
Ik ben het niet met de identiteit van Coldhands eens trouwens.
We zullen nooit een GoT original buddy-comedy road trip verhaallijn zien met Bran's Wolf en Coldhands' Elk.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:44 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik ben het vooral niet met zijn vervoermiddel eens.
Die houdt zijn vinger op de knip, elke seconde CGI is er te veel aan tot de laatste afleveringen van het seizoen. Ik hoop dat het de moeite waard is en geen Dany-op-een-draak green screen...quote:
Als het niet uitmaakt wie Coldhands is, waarom benjen het er dan niet mee eens dat het Bran's oom is?quote:Op maandag 30 mei 2016 14:39 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Gewoon een random iemand. Of Craster
Dat inderdaad ook.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:44 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik ben het vooral niet met zijn vervoermiddel eens.
I see what you did there.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:53 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Als het niet uitmaakt wie Coldhands is, waarom benjen het er dan niet mee eens dat het Bran's oom is?
Maar ik wil Ned als pratend hoofd in een doos.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:55 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
I see what you did there.
Omdat Benjen dood is. Ga niet elke dode terughalen, dat haalt de lol ook wel weer uit de serie.
Daar kan ik inkomen.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:55 schreef DevilsWhore het volgende:
Omdat Benjen dood is. Ga niet elke dode terughalen, dat haalt de lol ook wel weer uit de serie.
quote:Op maandag 30 mei 2016 14:57 schreef houdjemond het volgende:
Sam en Tilly vind ik ook gewoon leuk, als het kleine lichtpuntje in alle ellende dus ook niks meer dan lof voor die scene, hopsa zwaard mee en gaan!
Coldhands is toch ook doodquote:Op maandag 30 mei 2016 14:55 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
I see what you did there.
Omdat Benjen dood is. Ga niet elke dode terughalen, dat haalt de lol ook wel weer uit de serie.
Ik zat te wachten tot Drogon een boertje liet. Oeps, khalasar weg.quote:Op maandag 30 mei 2016 14:57 schreef houdjemond het volgende:
Ik vond deze episode inderdaad "mwah".
Heb dan een zwak voor Arya, dus dat vond ik wel heel interessant en uiteraard dat stomme Waif die weer fijn alles observeerde en vertelde aan Jaqen beloofd wel waar wat goeds.
Sam en Tilly vind ik ook gewoon leuk, als het kleine lichtpuntje in alle ellende dus ook niks meer dan lof voor die scene, hopsa zwaard mee en gaan!
Flashbacks, Benjen, "samenwerking" tussen faith and crowns, mweh, het deed me om heel eerlijk te zijn niet meer zoveel.
Vond het wel weer tof om Drogon te zien, was inderdaad ook een stuk groter, misschien is hij uit zijn puberteit? Ben benieuwd wat voor ellende dat gaat brengen, die 1000 boten, ik zie de samenwerking aankomen hoor..
Sorry voor de onsamenhangende rant, moest het gewoon even kwijt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |