abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_162545268
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 mei 2016 14:21 schreef FANN het volgende:

[..]

o écht? :o Scanman Tetten? :D
Die ja :+
pi_162547346
Ik las moedeloos.
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
  Forum Admin vrijdag 27 mei 2016 @ 18:40:36 #78
54263 crew  Pharkus
eeuwig vader, deeltijd autist
pi_162547402
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2016 18:38 schreef chroestjov het volgende:
Ik las moedeloos.
Wil je er over praten?
Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.
pi_162547615
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 mei 2016 18:40 schreef Pharkus het volgende:

[..]

Wil je er over praten?
Nee, ik ben geen prater, ik ben er sowieso een voorstander van dat mensen minder gaan praten en meer gaan doen.
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
  Forum Admin vrijdag 27 mei 2016 @ 18:54:21 #80
54263 crew  Pharkus
eeuwig vader, deeltijd autist
pi_162547813
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2016 18:48 schreef chroestjov het volgende:

[..]

Nee, ik ben geen prater, ik ben er sowieso een voorstander van dat mensen minder gaan praten en meer gaan doen.
Met zo'n instelling word je nooit meer kampioen.
Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.
pi_162548874
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 mei 2016 18:54 schreef Pharkus het volgende:

[..]

Met zo'n instelling word je nooit meer kampioen.
Dat is afhankelijk van het soort kampioenschap.
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_162606772
Ik heb afgelopen maanden af en toe wel eens op Fok! de ramptoerist uitgehangen in Deezertje's topics. Ik had toen geen account en altijd als ik er was, was Deezertje ook online of hooguit een uurtje geleden uitgelogd. Daarentegen is het nu bijna drie dagen geleden dat hij voor het laatst heeft ingelogd, zie zijn profiel: Deezertje

Sinds de mods uit R&P hun functie naast zich neer hebben gelegd, is Deezertje ook gestopt. Was het personage Deezertje gewoon een in scene gezette user van het R&P modteam? Ideale user namelijk omdat hij direct en indirect een groot deel van de posts in R&P voor zijn rekening nam, iets dat Fok! met hun teruglopende populariteit wel kan gebruiken. Hij kreeg opmerkelijk genoeg bijna nooit een ban of note, wel werden posts van hem vaker verwijderd of aangepast.

Ook opvallend was dat hij veel mensen op de zenuwen werkte, maar andersom was hij heel rustig. Ondanks dat hij door velen finaal werd afgezeken, liet hij vrijwel nooit persoonlijk zijn irritaties over andere reageerders blijken en nooit speelde hij op de man. Weliswaar heeft Deezertje in het verleden verondersteld dat populaire gasten, waartoe hij zo graag wil behoren, niet op Fok! te vinden zijn. Waarmee hij wilde aangeven dat de meningen van Fokkers hem niet interesseerden, wat mogelijk verklaart waarom hij nooit persoonlijk wordt tegen andere users. Echter rijst dan de vraag wat hij hier deed op Fok! als hij er echt zo tegen aankeek?

Doordat Deezertje dus nooit de dialoog opzocht met andere users en een weerwoord bood aan degenen die hem afzeken, overtrad hij vrijwel nooit de regels. Hij sprak zich alleen uit over mensen en m.n. vrouwen in het algemeen, nooit over users, noch negatief noch positief. Met deze neutrale toon van Deezertje konden de R&P mods de indruk wekken dat ze met een user te maken hadden waar geen mogelijkheid toe was om hem te laten bannen door admins, ondanks herhaaldelijke verzoeken van R&P users. Ogenschijnlijk kon hij zo dus zijn gang gaan ondanks dat het R&P modteam een flinke kluif had aan Deezertje, gezien de wijzingen van posts en verzoeken om elders te posten. Maar ondertussen is het een meesterzet gebleken van de R&P mods. Zonder Deezertje was R&P niet wat het nu is.

De enige keer dat Deezertje uit zijn slof schoot en zijn ongenoegen t.a.v. reageerders kenbaar maakte, was in de topics die Deezertje enkele dagen terug geopend had n.a.v. zijn date, plus de liveblog topics. Maar toen waren de R&P mods zelf al gestopt met modereren, zoals ze in de uitzwaaitopics hebben aangegeven en dientengevolge liep ook het personage Deezertje tegen zijn einde. Toeval of niet?

Dat de fictieve user Deezertje een meesterzet is gebleken en zo lang kon worden volgehouden, komt tevens door de paradoxale stagnatie van de ontwikkeling van het personage. Een ultieme balans heeft hij weten te houden tussen wat hij prijsgaf en wat hij voor zich hield. Ondanks duizenden posts, blijft het gissen wie hij nou echt was en wat hem bezighield. Ja, hij ging naar de bioscoop en volgde een opleiding journalistiek. Dit klinkt saai, maar juist zijn tomeloze postfrequentie plus de repetitieve inhoud hiervan, maakte dat mensen steeds nieuwsgieriger werden naar wie hij was. Mensen reageerden binnen meteen nadat hij wat postte, ondanks dat zijn posts telkens van de zelfde strekking waren, hopende dat hij dit keer iets anders zou melden. Iets dat nauwelijks voorkwam, waardoor de spanning aanbleef.

Het personage Deezertje werd strategisch gekozen om een zo groot mogelijk doelgroep te bereiken. Naast de users die zich ergerden aan hem, wordt R&P ook bevolkt door de zogeheten zolderkamerautisten en verguisde maagden. Hoewel Deezertje aangaf geen maagd meer te zijn, waardoor hij nog schimmiger en interessanter werd gezien het er meer van weg had dat hij nog maagd was, gaf dit een extra dimensie. Deezertje als de gevallen ster die HET allemaal al eens had meegemaakt, waardoor de maagden tegen hem op zouden kijken, maar door zijn lange inactiviteit ook weer één van hen was. Ook rond zijn autisme was hij niet eenduidig. De diagnose asperger kwam meermaals ter sprake waardoor andere autisten zich meer verwant met hem zouden moeten voelen. Doordat hij als niet-autist door het leven wilde gaan, kon de gewone man zich eveeens met hem identificeren. Tweemaal twee vliegen in één klap.

Daarnaast heeft iemand Deezertje eenmalig in het echte leven ontmoet. Deze persoon is een professionele hierin en legt via dm stelselmatig de vraag voor aan R&P maagden om elkaar eens te ontmoeten. Het echte gezicht achter deze persoon heb ik via een datingsite weten te achterhalen en strookt niet geheel met de informatie die ze hier op Fok! over zichzelf loslaat.

Deezertjes sociale media werd enkele weken ook bekend. Het betrof hier een LinkedIn profiel met 5 connecties en een Facebook profiel waarbij geen vrienden zichtbaar waren. De profielen waren nep, maar van wie waren dan die foto’s? Ooit heeft user R-K het gezicht, dat achter de sociale media profielen schuil ging, gezien in een fitness ruimte. Maar verder werd het personage Deezertje zo veel mogelijk online gehouden.

Ondanks het succes van de continuïteit van het personage Deezertje, werd echter toch ingrepen. Medio 2015 werd een bliksemafleider geïntroduceerd onder de naam syndroom. In tegenstelling tot Deezertjes postgedrag dat door vasthoudendheid werd gekenmerkt, kreeg syndroom juist een vluchtiger postgedrag aangemeten.

Dit personage heeft net als Deezertje enkele thema’s in zijn portefeuille, die telkens op een iets andere manier weer van stal werden gehaald. Daar waar Deezertjes thema’s zich louter op relatie en meisjes richtte, werden syndrooms thema’s iets breder getrokken. Traditioneel gezien had de dichotomie hoog vs laagopgeleid altijd voor veel posts gezorgd op Fok! en syndroom zou dit weer moeten doen herleven. Omdat in deze periode ook het vluchtelingenprobleem de kop opstak en dit voor vele reactie leidden op Frontpage, werd syndroom deze taak ook toebedeeld om reacties uit te lokken. Gezien de beperkte tijd voor de mods, werd voor syndroom slechts een fractie van de tijd gebruikt om onder zijn naam te posten, wat resulteerde in het guerrilla achtige postgedrag van syndroom die net zelden na de OP al aftaaide.

De andere maagden die in R&P van zich hebben laten horen, waren vermoedelijk echte mensen. Zij reageerden wel op andere users en boden wel een weerwoord. Hun postgedrag was veel grilliger en emotioneler van aard, waardoor een menselijk gelaat er eerder aan kon worden toegekend. Echter gaven ze vaak te veel en te snel iets prijs, waardoor de spanning al gauw verdween. Dit in tegenstelling tot Deezertje, die mij tot het einde heeft weten te boeien.

Hulde aan de R&P mods die de fictieve user Deezertje hebben gecreëerd en dit zo lang in stand hebben weten te houden. Zo te zien blijft het personage syndroom wel bestaan, mede mogelijk door zijn succesvolle introductie van het begrip ‘premium girls’ dat nu een populaire en vaste plek heeft ingenomen in het Fok! vocabulaire, zie ook R&P / In therapie.

Maar waarom de situatie met Deezertje voor de mods niet langer houdbaar is gebleken en enigszins abrupt aan zijn einde is gekomen, blijft gissen. Is de formule Deezertje uitgewerkt? Is er meer vraag naar een personage die korter van stof is en wat wispelturiger van aard is zoals syndroom? We zullen het nooit weten.

Hoe dan ook: het ga je goed Deezertje... Jouw topics, postfrequentie en vooral het aantal reacties op jouw posts, zullen waarschijnlijk nooit meer geëvenaard worden.
pi_162606907
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:31 schreef doemaarvieshoor het volgende:
Ik heb afgelopen maanden af en toe wel eens op Fok! de ramptoerist uitgehangen in Deezertje's topics. Ik had toen geen account en altijd als ik er was, was Deezertje ook online of hooguit een uurtje geleden uitgelogd. Daarentegen is het nu bijna drie dagen geleden dat hij voor het laatst heeft ingelogd, zie zijn profiel: Deezertje

Sinds de mods uit R&P hun functie naast zich neer hebben gelegd, is Deezertje ook gestopt. Was het personage Deezertje gewoon een in scene gezette user van het R&P modteam? Ideale user namelijk omdat hij direct en indirect een groot deel van de posts in R&P voor zijn rekening nam, iets dat Fok! met hun teruglopende populariteit wel kan gebruiken. Hij kreeg opmerkelijk genoeg bijna nooit een ban of note, wel werden posts van hem vaker verwijderd of aangepast.

Ook opvallend was dat hij veel mensen op de zenuwen werkte, maar andersom was hij heel rustig. Ondanks dat hij door velen finaal werd afgezeken, liet hij vrijwel nooit persoonlijk zijn irritaties over andere reageerders blijken en nooit speelde hij op de man. Weliswaar heeft Deezertje in het verleden verondersteld dat populaire gasten, waartoe hij zo graag wil behoren, niet op Fok! te vinden zijn. Waarmee hij wilde aangeven dat de meningen van Fokkers hem niet interesseerden, wat mogelijk verklaart waarom hij nooit persoonlijk wordt tegen andere users. Echter rijst dan de vraag wat hij hier deed op Fok! als hij er echt zo tegen aankeek?

Doordat Deezertje dus nooit de dialoog opzocht met andere users en een weerwoord bood aan degenen die hem afzeken, overtrad hij vrijwel nooit de regels. Hij sprak zich alleen uit over mensen en m.n. vrouwen in het algemeen, nooit over users, noch negatief noch positief. Met deze neutrale toon van Deezertje konden de R&P mods de indruk wekken dat ze met een user te maken hadden waar geen mogelijkheid toe was om hem te laten bannen door admins, ondanks herhaaldelijke verzoeken van R&P users. Ogenschijnlijk kon hij zo dus zijn gang gaan ondanks dat het R&P modteam een flinke kluif had aan Deezertje, gezien de wijzingen van posts en verzoeken om elders te posten. Maar ondertussen is het een meesterzet gebleken van de R&P mods. Zonder Deezertje was R&P niet wat het nu is.

De enige keer dat Deezertje uit zijn slof schoot en zijn ongenoegen t.a.v. reageerders kenbaar maakte, was in de topics die Deezertje enkele dagen terug geopend had n.a.v. zijn date, plus de liveblog topics. Maar toen waren de R&P mods zelf al gestopt met modereren, zoals ze in de uitzwaaitopics hebben aangegeven en dientengevolge liep ook het personage Deezertje tegen zijn einde. Toeval of niet?

Dat de fictieve user Deezertje een meesterzet is gebleken en zo lang kon worden volgehouden, komt tevens door de paradoxale stagnatie van de ontwikkeling van het personage. Een ultieme balans heeft hij weten te houden tussen wat hij prijsgaf en wat hij voor zich hield. Ondanks duizenden posts, blijft het gissen wie hij nou echt was en wat hem bezighield. Ja, hij ging naar de bioscoop en volgde een opleiding journalistiek. Dit klinkt saai, maar juist zijn tomeloze postfrequentie plus de repetitieve inhoud hiervan, maakte dat mensen steeds nieuwsgieriger werden naar wie hij was. Mensen reageerden binnen meteen nadat hij wat postte, ondanks dat zijn posts telkens van de zelfde strekking waren, hopende dat hij dit keer iets anders zou melden. Iets dat nauwelijks voorkwam, waardoor de spanning aanbleef.

Het personage Deezertje werd strategisch gekozen om een zo groot mogelijk doelgroep te bereiken. Naast de users die zich ergerden aan hem, wordt R&P ook bevolkt door de zogeheten zolderkamerautisten en verguisde maagden. Hoewel Deezertje aangaf geen maagd meer te zijn, waardoor hij nog schimmiger en interessanter werd gezien het er meer van weg had dat hij nog maagd was, gaf dit een extra dimensie. Deezertje als de gevallen ster die HET allemaal al eens had meegemaakt, waardoor de maagden tegen hem op zouden kijken, maar door zijn lange inactiviteit ook weer één van hen was. Ook rond zijn autisme was hij niet eenduidig. De diagnose asperger kwam meermaals ter sprake waardoor andere autisten zich meer verwant met hem zouden moeten voelen. Doordat hij als niet-autist door het leven wilde gaan, kon de gewone man zich eveeens met hem identificeren. Tweemaal twee vliegen in één klap.

Daarnaast heeft iemand Deezertje eenmalig in het echte leven ontmoet. Deze persoon is een professionele hierin en legt via dm stelselmatig de vraag voor aan R&P maagden om elkaar eens te ontmoeten. Het echte gezicht achter deze persoon heb ik via een datingsite weten te achterhalen en strookt niet geheel met de informatie die ze hier op Fok! over zichzelf loslaat.

Deezertjes sociale media werd enkele weken ook bekend. Het betrof hier een LinkedIn profiel met 5 connecties en een Facebook profiel waarbij geen vrienden zichtbaar waren. De profielen waren nep, maar van wie waren dan die foto’s? Ooit heeft user R-K het gezicht, dat achter de sociale media profielen schuil ging, gezien in een fitness ruimte. Maar verder werd het personage Deezertje zo veel mogelijk online gehouden.

Ondanks het succes van de continuïteit van het personage Deezertje, werd echter toch ingrepen. Medio 2015 werd een bliksemafleider geïntroduceerd onder de naam syndroom. In tegenstelling tot Deezertjes postgedrag dat door vasthoudendheid werd gekenmerkt, kreeg syndroom juist een vluchtiger postgedrag aangemeten.

Dit personage heeft net als Deezertje enkele thema’s in zijn portefeuille, die telkens op een iets andere manier weer van stal werden gehaald. Daar waar Deezertjes thema’s zich louter op relatie en meisjes richtte, werden syndrooms thema’s iets breder getrokken. Traditioneel gezien had de dichotomie hoog vs laagopgeleid altijd voor veel posts gezorgd op Fok! en syndroom zou dit weer moeten doen herleven. Omdat in deze periode ook het vluchtelingenprobleem de kop opstak en dit voor vele reactie leidden op Frontpage, werd syndroom deze taak ook toebedeeld om reacties uit te lokken. Gezien de beperkte tijd voor de mods, werd voor syndroom slechts een fractie van de tijd gebruikt om onder zijn naam te posten, wat resulteerde in het guerrilla achtige postgedrag van syndroom die net zelden na de OP al aftaaide.

De andere maagden die in R&P van zich hebben laten horen, waren vermoedelijk echte mensen. Zij reageerden wel op andere users en boden wel een weerwoord. Hun postgedrag was veel grilliger en emotioneler van aard, waardoor een menselijk gelaat er eerder aan kon worden toegekend. Echter gaven ze vaak te veel en te snel iets prijs, waardoor de spanning al gauw verdween. Dit in tegenstelling tot Deezertje, die mij tot het einde heeft weten te boeien.

Hulde aan de R&P mods die de fictieve user Deezertje hebben gecreëerd en dit zo lang in stand hebben weten te houden. Zo te zien blijft het personage syndroom wel bestaan, mede mogelijk door zijn succesvolle introductie van het begrip ‘premium girls’ dat nu een populaire en vaste plek heeft ingenomen in het Fok! vocabulaire, zie ook R&P / In therapie.

Maar waarom de situatie met Deezertje voor de mods niet langer houdbaar is gebleken en enigszins abrupt aan zijn einde is gekomen, blijft gissen. Is de formule Deezertje uitgewerkt? Is er meer vraag naar een personage die korter van stof is en wat wispelturiger van aard is zoals syndroom? We zullen het nooit weten.

Hoe dan ook: het ga je goed Deezertje... Jouw topics, postfrequentie en vooral het aantal reacties op jouw posts, zullen waarschijnlijk nooit meer geëvenaard worden.
eerst effe quoten dan ga ik lezen :o
pi_162607226
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:31 schreef doemaarvieshoor het volgende:
Ik heb afgelopen maanden af en toe wel eens op Fok! de ramptoerist uitgehangen in Deezertje's topics. Ik had toen geen account en altijd als ik er was, was Deezertje ook online of hooguit een uurtje geleden uitgelogd. Daarentegen is het nu bijna drie dagen geleden dat hij voor het laatst heeft ingelogd, zie zijn profiel: Deezertje

Sinds de mods uit R&P hun functie naast zich neer hebben gelegd, is Deezertje ook gestopt. Was het personage Deezertje gewoon een in scene gezette user van het R&P modteam? Ideale user namelijk omdat hij direct en indirect een groot deel van de posts in R&P voor zijn rekening nam, iets dat Fok! met hun teruglopende populariteit wel kan gebruiken. Hij kreeg opmerkelijk genoeg bijna nooit een ban of note, wel werden posts van hem vaker verwijderd of aangepast.

Ook opvallend was dat hij veel mensen op de zenuwen werkte, maar andersom was hij heel rustig. Ondanks dat hij door velen finaal werd afgezeken, liet hij vrijwel nooit persoonlijk zijn irritaties over andere reageerders blijken en nooit speelde hij op de man. Weliswaar heeft Deezertje in het verleden verondersteld dat populaire gasten, waartoe hij zo graag wil behoren, niet op Fok! te vinden zijn. Waarmee hij wilde aangeven dat de meningen van Fokkers hem niet interesseerden, wat mogelijk verklaart waarom hij nooit persoonlijk wordt tegen andere users. Echter rijst dan de vraag wat hij hier deed op Fok! als hij er echt zo tegen aankeek?

Doordat Deezertje dus nooit de dialoog opzocht met andere users en een weerwoord bood aan degenen die hem afzeken, overtrad hij vrijwel nooit de regels. Hij sprak zich alleen uit over mensen en m.n. vrouwen in het algemeen, nooit over users, noch negatief noch positief. Met deze neutrale toon van Deezertje konden de R&P mods de indruk wekken dat ze met een user te maken hadden waar geen mogelijkheid toe was om hem te laten bannen door admins, ondanks herhaaldelijke verzoeken van R&P users. Ogenschijnlijk kon hij zo dus zijn gang gaan ondanks dat het R&P modteam een flinke kluif had aan Deezertje, gezien de wijzingen van posts en verzoeken om elders te posten. Maar ondertussen is het een meesterzet gebleken van de R&P mods. Zonder Deezertje was R&P niet wat het nu is.

De enige keer dat Deezertje uit zijn slof schoot en zijn ongenoegen t.a.v. reageerders kenbaar maakte, was in de topics die Deezertje enkele dagen terug geopend had n.a.v. zijn date, plus de liveblog topics. Maar toen waren de R&P mods zelf al gestopt met modereren, zoals ze in de uitzwaaitopics hebben aangegeven en dientengevolge liep ook het personage Deezertje tegen zijn einde. Toeval of niet?

Dat de fictieve user Deezertje een meesterzet is gebleken en zo lang kon worden volgehouden, komt tevens door de paradoxale stagnatie van de ontwikkeling van het personage. Een ultieme balans heeft hij weten te houden tussen wat hij prijsgaf en wat hij voor zich hield. Ondanks duizenden posts, blijft het gissen wie hij nou echt was en wat hem bezighield. Ja, hij ging naar de bioscoop en volgde een opleiding journalistiek. Dit klinkt saai, maar juist zijn tomeloze postfrequentie plus de repetitieve inhoud hiervan, maakte dat mensen steeds nieuwsgieriger werden naar wie hij was. Mensen reageerden binnen meteen nadat hij wat postte, ondanks dat zijn posts telkens van de zelfde strekking waren, hopende dat hij dit keer iets anders zou melden. Iets dat nauwelijks voorkwam, waardoor de spanning aanbleef.

Het personage Deezertje werd strategisch gekozen om een zo groot mogelijk doelgroep te bereiken. Naast de users die zich ergerden aan hem, wordt R&P ook bevolkt door de zogeheten zolderkamerautisten en verguisde maagden. Hoewel Deezertje aangaf geen maagd meer te zijn, waardoor hij nog schimmiger en interessanter werd gezien het er meer van weg had dat hij nog maagd was, gaf dit een extra dimensie. Deezertje als de gevallen ster die HET allemaal al eens had meegemaakt, waardoor de maagden tegen hem op zouden kijken, maar door zijn lange inactiviteit ook weer één van hen was. Ook rond zijn autisme was hij niet eenduidig. De diagnose asperger kwam meermaals ter sprake waardoor andere autisten zich meer verwant met hem zouden moeten voelen. Doordat hij als niet-autist door het leven wilde gaan, kon de gewone man zich eveeens met hem identificeren. Tweemaal twee vliegen in één klap.

Daarnaast heeft iemand Deezertje eenmalig in het echte leven ontmoet. Deze persoon is een professionele hierin en legt via dm stelselmatig de vraag voor aan R&P maagden om elkaar eens te ontmoeten. Het echte gezicht achter deze persoon heb ik via een datingsite weten te achterhalen en strookt niet geheel met de informatie die ze hier op Fok! over zichzelf loslaat.

Deezertjes sociale media werd enkele weken ook bekend. Het betrof hier een LinkedIn profiel met 5 connecties en een Facebook profiel waarbij geen vrienden zichtbaar waren. De profielen waren nep, maar van wie waren dan die foto’s? Ooit heeft user R-K het gezicht, dat achter de sociale media profielen schuil ging, gezien in een fitness ruimte. Maar verder werd het personage Deezertje zo veel mogelijk online gehouden.

Ondanks het succes van de continuïteit van het personage Deezertje, werd echter toch ingrepen. Medio 2015 werd een bliksemafleider geïntroduceerd onder de naam syndroom. In tegenstelling tot Deezertjes postgedrag dat door vasthoudendheid werd gekenmerkt, kreeg syndroom juist een vluchtiger postgedrag aangemeten.

Dit personage heeft net als Deezertje enkele thema’s in zijn portefeuille, die telkens op een iets andere manier weer van stal werden gehaald. Daar waar Deezertjes thema’s zich louter op relatie en meisjes richtte, werden syndrooms thema’s iets breder getrokken. Traditioneel gezien had de dichotomie hoog vs laagopgeleid altijd voor veel posts gezorgd op Fok! en syndroom zou dit weer moeten doen herleven. Omdat in deze periode ook het vluchtelingenprobleem de kop opstak en dit voor vele reactie leidden op Frontpage, werd syndroom deze taak ook toebedeeld om reacties uit te lokken. Gezien de beperkte tijd voor de mods, werd voor syndroom slechts een fractie van de tijd gebruikt om onder zijn naam te posten, wat resulteerde in het guerrilla achtige postgedrag van syndroom die net zelden na de OP al aftaaide.

De andere maagden die in R&P van zich hebben laten horen, waren vermoedelijk echte mensen. Zij reageerden wel op andere users en boden wel een weerwoord. Hun postgedrag was veel grilliger en emotioneler van aard, waardoor een menselijk gelaat er eerder aan kon worden toegekend. Echter gaven ze vaak te veel en te snel iets prijs, waardoor de spanning al gauw verdween. Dit in tegenstelling tot Deezertje, die mij tot het einde heeft weten te boeien.

Hulde aan de R&P mods die de fictieve user Deezertje hebben gecreëerd en dit zo lang in stand hebben weten te houden. Zo te zien blijft het personage syndroom wel bestaan, mede mogelijk door zijn succesvolle introductie van het begrip ‘premium girls’ dat nu een populaire en vaste plek heeft ingenomen in het Fok! vocabulaire, zie ook R&P / In therapie.

Maar waarom de situatie met Deezertje voor de mods niet langer houdbaar is gebleken en enigszins abrupt aan zijn einde is gekomen, blijft gissen. Is de formule Deezertje uitgewerkt? Is er meer vraag naar een personage die korter van stof is en wat wispelturiger van aard is zoals syndroom? We zullen het nooit weten.

Hoe dan ook: het ga je goed Deezertje... Jouw topics, postfrequentie en vooral het aantal reacties op jouw posts, zullen waarschijnlijk nooit meer geëvenaard worden.
wow.. wow..

pi_162607284
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:44 schreef Casiotone het volgende:

[..]

wow.. wow..

[ afbeelding ]
:D
pi_162607311
modloos?
  zondag 29 mei 2016 @ 22:50:26 #87
433501 schrijfveer
Mist inkt en papier
pi_162607454
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:31 schreef doemaarvieshoor het volgende:
Ik heb afgelopen maanden af en toe wel eens op Fok! de ramptoerist uitgehangen in Deezertje's topics. Ik had toen geen account en altijd als ik er was, was Deezertje ook online of hooguit een uurtje geleden uitgelogd. Daarentegen is het nu bijna drie dagen geleden dat hij voor het laatst heeft ingelogd, zie zijn profiel: Deezertje

Sinds de mods uit R&P hun functie naast zich neer hebben gelegd, is Deezertje ook gestopt. Was het personage Deezertje gewoon een in scene gezette user van het R&P modteam? Ideale user namelijk omdat hij direct en indirect een groot deel van de posts in R&P voor zijn rekening nam, iets dat Fok! met hun teruglopende populariteit wel kan gebruiken. Hij kreeg opmerkelijk genoeg bijna nooit een ban of note, wel werden posts van hem vaker verwijderd of aangepast.

Ook opvallend was dat hij veel mensen op de zenuwen werkte, maar andersom was hij heel rustig. Ondanks dat hij door velen finaal werd afgezeken, liet hij vrijwel nooit persoonlijk zijn irritaties over andere reageerders blijken en nooit speelde hij op de man. Weliswaar heeft Deezertje in het verleden verondersteld dat populaire gasten, waartoe hij zo graag wil behoren, niet op Fok! te vinden zijn. Waarmee hij wilde aangeven dat de meningen van Fokkers hem niet interesseerden, wat mogelijk verklaart waarom hij nooit persoonlijk wordt tegen andere users. Echter rijst dan de vraag wat hij hier deed op Fok! als hij er echt zo tegen aankeek?

Doordat Deezertje dus nooit de dialoog opzocht met andere users en een weerwoord bood aan degenen die hem afzeken, overtrad hij vrijwel nooit de regels. Hij sprak zich alleen uit over mensen en m.n. vrouwen in het algemeen, nooit over users, noch negatief noch positief. Met deze neutrale toon van Deezertje konden de R&P mods de indruk wekken dat ze met een user te maken hadden waar geen mogelijkheid toe was om hem te laten bannen door admins, ondanks herhaaldelijke verzoeken van R&P users. Ogenschijnlijk kon hij zo dus zijn gang gaan ondanks dat het R&P modteam een flinke kluif had aan Deezertje, gezien de wijzingen van posts en verzoeken om elders te posten. Maar ondertussen is het een meesterzet gebleken van de R&P mods. Zonder Deezertje was R&P niet wat het nu is.

De enige keer dat Deezertje uit zijn slof schoot en zijn ongenoegen t.a.v. reageerders kenbaar maakte, was in de topics die Deezertje enkele dagen terug geopend had n.a.v. zijn date, plus de liveblog topics. Maar toen waren de R&P mods zelf al gestopt met modereren, zoals ze in de uitzwaaitopics hebben aangegeven en dientengevolge liep ook het personage Deezertje tegen zijn einde. Toeval of niet?

Dat de fictieve user Deezertje een meesterzet is gebleken en zo lang kon worden volgehouden, komt tevens door de paradoxale stagnatie van de ontwikkeling van het personage. Een ultieme balans heeft hij weten te houden tussen wat hij prijsgaf en wat hij voor zich hield. Ondanks duizenden posts, blijft het gissen wie hij nou echt was en wat hem bezighield. Ja, hij ging naar de bioscoop en volgde een opleiding journalistiek. Dit klinkt saai, maar juist zijn tomeloze postfrequentie plus de repetitieve inhoud hiervan, maakte dat mensen steeds nieuwsgieriger werden naar wie hij was. Mensen reageerden binnen meteen nadat hij wat postte, ondanks dat zijn posts telkens van de zelfde strekking waren, hopende dat hij dit keer iets anders zou melden. Iets dat nauwelijks voorkwam, waardoor de spanning aanbleef.

Het personage Deezertje werd strategisch gekozen om een zo groot mogelijk doelgroep te bereiken. Naast de users die zich ergerden aan hem, wordt R&P ook bevolkt door de zogeheten zolderkamerautisten en verguisde maagden. Hoewel Deezertje aangaf geen maagd meer te zijn, waardoor hij nog schimmiger en interessanter werd gezien het er meer van weg had dat hij nog maagd was, gaf dit een extra dimensie. Deezertje als de gevallen ster die HET allemaal al eens had meegemaakt, waardoor de maagden tegen hem op zouden kijken, maar door zijn lange inactiviteit ook weer één van hen was. Ook rond zijn autisme was hij niet eenduidig. De diagnose asperger kwam meermaals ter sprake waardoor andere autisten zich meer verwant met hem zouden moeten voelen. Doordat hij als niet-autist door het leven wilde gaan, kon de gewone man zich eveeens met hem identificeren. Tweemaal twee vliegen in één klap.

Daarnaast heeft iemand Deezertje eenmalig in het echte leven ontmoet. Deze persoon is een professionele hierin en legt via dm stelselmatig de vraag voor aan R&P maagden om elkaar eens te ontmoeten. Het echte gezicht achter deze persoon heb ik via een datingsite weten te achterhalen en strookt niet geheel met de informatie die ze hier op Fok! over zichzelf loslaat.

Deezertjes sociale media werd enkele weken ook bekend. Het betrof hier een LinkedIn profiel met 5 connecties en een Facebook profiel waarbij geen vrienden zichtbaar waren. De profielen waren nep, maar van wie waren dan die foto’s? Ooit heeft user R-K het gezicht, dat achter de sociale media profielen schuil ging, gezien in een fitness ruimte. Maar verder werd het personage Deezertje zo veel mogelijk online gehouden.

Ondanks het succes van de continuïteit van het personage Deezertje, werd echter toch ingrepen. Medio 2015 werd een bliksemafleider geïntroduceerd onder de naam syndroom. In tegenstelling tot Deezertjes postgedrag dat door vasthoudendheid werd gekenmerkt, kreeg syndroom juist een vluchtiger postgedrag aangemeten.

Dit personage heeft net als Deezertje enkele thema’s in zijn portefeuille, die telkens op een iets andere manier weer van stal werden gehaald. Daar waar Deezertjes thema’s zich louter op relatie en meisjes richtte, werden syndrooms thema’s iets breder getrokken. Traditioneel gezien had de dichotomie hoog vs laagopgeleid altijd voor veel posts gezorgd op Fok! en syndroom zou dit weer moeten doen herleven. Omdat in deze periode ook het vluchtelingenprobleem de kop opstak en dit voor vele reactie leidden op Frontpage, werd syndroom deze taak ook toebedeeld om reacties uit te lokken. Gezien de beperkte tijd voor de mods, werd voor syndroom slechts een fractie van de tijd gebruikt om onder zijn naam te posten, wat resulteerde in het guerrilla achtige postgedrag van syndroom die net zelden na de OP al aftaaide.

De andere maagden die in R&P van zich hebben laten horen, waren vermoedelijk echte mensen. Zij reageerden wel op andere users en boden wel een weerwoord. Hun postgedrag was veel grilliger en emotioneler van aard, waardoor een menselijk gelaat er eerder aan kon worden toegekend. Echter gaven ze vaak te veel en te snel iets prijs, waardoor de spanning al gauw verdween. Dit in tegenstelling tot Deezertje, die mij tot het einde heeft weten te boeien.

Hulde aan de R&P mods die de fictieve user Deezertje hebben gecreëerd en dit zo lang in stand hebben weten te houden. Zo te zien blijft het personage syndroom wel bestaan, mede mogelijk door zijn succesvolle introductie van het begrip ‘premium girls’ dat nu een populaire en vaste plek heeft ingenomen in het Fok! vocabulaire, zie ook R&P / In therapie.

Maar waarom de situatie met Deezertje voor de mods niet langer houdbaar is gebleken en enigszins abrupt aan zijn einde is gekomen, blijft gissen. Is de formule Deezertje uitgewerkt? Is er meer vraag naar een personage die korter van stof is en wat wispelturiger van aard is zoals syndroom? We zullen het nooit weten.

Hoe dan ook: het ga je goed Deezertje... Jouw topics, postfrequentie en vooral het aantal reacties op jouw posts, zullen waarschijnlijk nooit meer geëvenaard worden.
Ik moet zeggen, mijn complimenten, dit stukje complottheorie is origineler dan wat er telkens in BNW wordt gepost. :D
pi_162607464
Ben wel benieuwd naar die nieuwe koers waar men het niet over eens was.
pi_162607468
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:31 schreef doemaarvieshoor het volgende:
Ik heb afgelopen maanden af en toe wel eens op Fok! de ramptoerist uitgehangen in Deezertje's topics. Ik had toen geen account en altijd als ik er was, was Deezertje ook online of hooguit een uurtje geleden uitgelogd. Daarentegen is het nu bijna drie dagen geleden dat hij voor het laatst heeft ingelogd, zie zijn profiel: Deezertje

Sinds de mods uit R&P hun functie naast zich neer hebben gelegd, is Deezertje ook gestopt. Was het personage Deezertje gewoon een in scene gezette user van het R&P modteam? Ideale user namelijk omdat hij direct en indirect een groot deel van de posts in R&P voor zijn rekening nam, iets dat Fok! met hun teruglopende populariteit wel kan gebruiken. Hij kreeg opmerkelijk genoeg bijna nooit een ban of note, wel werden posts van hem vaker verwijderd of aangepast.

Ook opvallend was dat hij veel mensen op de zenuwen werkte, maar andersom was hij heel rustig. Ondanks dat hij door velen finaal werd afgezeken, liet hij vrijwel nooit persoonlijk zijn irritaties over andere reageerders blijken en nooit speelde hij op de man. Weliswaar heeft Deezertje in het verleden verondersteld dat populaire gasten, waartoe hij zo graag wil behoren, niet op Fok! te vinden zijn. Waarmee hij wilde aangeven dat de meningen van Fokkers hem niet interesseerden, wat mogelijk verklaart waarom hij nooit persoonlijk wordt tegen andere users. Echter rijst dan de vraag wat hij hier deed op Fok! als hij er echt zo tegen aankeek?

Doordat Deezertje dus nooit de dialoog opzocht met andere users en een weerwoord bood aan degenen die hem afzeken, overtrad hij vrijwel nooit de regels. Hij sprak zich alleen uit over mensen en m.n. vrouwen in het algemeen, nooit over users, noch negatief noch positief. Met deze neutrale toon van Deezertje konden de R&P mods de indruk wekken dat ze met een user te maken hadden waar geen mogelijkheid toe was om hem te laten bannen door admins, ondanks herhaaldelijke verzoeken van R&P users. Ogenschijnlijk kon hij zo dus zijn gang gaan ondanks dat het R&P modteam een flinke kluif had aan Deezertje, gezien de wijzingen van posts en verzoeken om elders te posten. Maar ondertussen is het een meesterzet gebleken van de R&P mods. Zonder Deezertje was R&P niet wat het nu is.

De enige keer dat Deezertje uit zijn slof schoot en zijn ongenoegen t.a.v. reageerders kenbaar maakte, was in de topics die Deezertje enkele dagen terug geopend had n.a.v. zijn date, plus de liveblog topics. Maar toen waren de R&P mods zelf al gestopt met modereren, zoals ze in de uitzwaaitopics hebben aangegeven en dientengevolge liep ook het personage Deezertje tegen zijn einde. Toeval of niet?

Dat de fictieve user Deezertje een meesterzet is gebleken en zo lang kon worden volgehouden, komt tevens door de paradoxale stagnatie van de ontwikkeling van het personage. Een ultieme balans heeft hij weten te houden tussen wat hij prijsgaf en wat hij voor zich hield. Ondanks duizenden posts, blijft het gissen wie hij nou echt was en wat hem bezighield. Ja, hij ging naar de bioscoop en volgde een opleiding journalistiek. Dit klinkt saai, maar juist zijn tomeloze postfrequentie plus de repetitieve inhoud hiervan, maakte dat mensen steeds nieuwsgieriger werden naar wie hij was. Mensen reageerden binnen meteen nadat hij wat postte, ondanks dat zijn posts telkens van de zelfde strekking waren, hopende dat hij dit keer iets anders zou melden. Iets dat nauwelijks voorkwam, waardoor de spanning aanbleef.

Het personage Deezertje werd strategisch gekozen om een zo groot mogelijk doelgroep te bereiken. Naast de users die zich ergerden aan hem, wordt R&P ook bevolkt door de zogeheten zolderkamerautisten en verguisde maagden. Hoewel Deezertje aangaf geen maagd meer te zijn, waardoor hij nog schimmiger en interessanter werd gezien het er meer van weg had dat hij nog maagd was, gaf dit een extra dimensie. Deezertje als de gevallen ster die HET allemaal al eens had meegemaakt, waardoor de maagden tegen hem op zouden kijken, maar door zijn lange inactiviteit ook weer één van hen was. Ook rond zijn autisme was hij niet eenduidig. De diagnose asperger kwam meermaals ter sprake waardoor andere autisten zich meer verwant met hem zouden moeten voelen. Doordat hij als niet-autist door het leven wilde gaan, kon de gewone man zich eveeens met hem identificeren. Tweemaal twee vliegen in één klap.

Daarnaast heeft iemand Deezertje eenmalig in het echte leven ontmoet. Deze persoon is een professionele hierin en legt via dm stelselmatig de vraag voor aan R&P maagden om elkaar eens te ontmoeten. Het echte gezicht achter deze persoon heb ik via een datingsite weten te achterhalen en strookt niet geheel met de informatie die ze hier op Fok! over zichzelf loslaat.

Deezertjes sociale media werd enkele weken ook bekend. Het betrof hier een LinkedIn profiel met 5 connecties en een Facebook profiel waarbij geen vrienden zichtbaar waren. De profielen waren nep, maar van wie waren dan die foto’s? Ooit heeft user R-K het gezicht, dat achter de sociale media profielen schuil ging, gezien in een fitness ruimte. Maar verder werd het personage Deezertje zo veel mogelijk online gehouden.

Ondanks het succes van de continuïteit van het personage Deezertje, werd echter toch ingrepen. Medio 2015 werd een bliksemafleider geïntroduceerd onder de naam syndroom. In tegenstelling tot Deezertjes postgedrag dat door vasthoudendheid werd gekenmerkt, kreeg syndroom juist een vluchtiger postgedrag aangemeten.

Dit personage heeft net als Deezertje enkele thema’s in zijn portefeuille, die telkens op een iets andere manier weer van stal werden gehaald. Daar waar Deezertjes thema’s zich louter op relatie en meisjes richtte, werden syndrooms thema’s iets breder getrokken. Traditioneel gezien had de dichotomie hoog vs laagopgeleid altijd voor veel posts gezorgd op Fok! en syndroom zou dit weer moeten doen herleven. Omdat in deze periode ook het vluchtelingenprobleem de kop opstak en dit voor vele reactie leidden op Frontpage, werd syndroom deze taak ook toebedeeld om reacties uit te lokken. Gezien de beperkte tijd voor de mods, werd voor syndroom slechts een fractie van de tijd gebruikt om onder zijn naam te posten, wat resulteerde in het guerrilla achtige postgedrag van syndroom die net zelden na de OP al aftaaide.

De andere maagden die in R&P van zich hebben laten horen, waren vermoedelijk echte mensen. Zij reageerden wel op andere users en boden wel een weerwoord. Hun postgedrag was veel grilliger en emotioneler van aard, waardoor een menselijk gelaat er eerder aan kon worden toegekend. Echter gaven ze vaak te veel en te snel iets prijs, waardoor de spanning al gauw verdween. Dit in tegenstelling tot Deezertje, die mij tot het einde heeft weten te boeien.

Hulde aan de R&P mods die de fictieve user Deezertje hebben gecreëerd en dit zo lang in stand hebben weten te houden. Zo te zien blijft het personage syndroom wel bestaan, mede mogelijk door zijn succesvolle introductie van het begrip ‘premium girls’ dat nu een populaire en vaste plek heeft ingenomen in het Fok! vocabulaire, zie ook R&P / In therapie.

Maar waarom de situatie met Deezertje voor de mods niet langer houdbaar is gebleken en enigszins abrupt aan zijn einde is gekomen, blijft gissen. Is de formule Deezertje uitgewerkt? Is er meer vraag naar een personage die korter van stof is en wat wispelturiger van aard is zoals syndroom? We zullen het nooit weten.

Hoe dan ook: het ga je goed Deezertje... Jouw topics, postfrequentie en vooral het aantal reacties op jouw posts, zullen waarschijnlijk nooit meer geëvenaard worden.
Jammer dat ze 't dan niet hebben afgesloten met 5 of 6 (afhankelijk van wat je mooier vindt) posts meer.
  zondag 29 mei 2016 @ 22:53:43 #90
395200 deadprez
One more rail
pi_162607546
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:31 schreef doemaarvieshoor het volgende:
Ik heb afgelopen maanden af en toe wel eens op Fok! de ramptoerist uitgehangen in Deezertje's topics. Ik had toen geen account en altijd als ik er was, was Deezertje ook online of hooguit een uurtje geleden uitgelogd. Daarentegen is het nu bijna drie dagen geleden dat hij voor het laatst heeft ingelogd, zie zijn profiel: Deezertje

Sinds de mods uit R&P hun functie naast zich neer hebben gelegd, is Deezertje ook gestopt. Was het personage Deezertje gewoon een in scene gezette user van het R&P modteam? Ideale user namelijk omdat hij direct en indirect een groot deel van de posts in R&P voor zijn rekening nam, iets dat Fok! met hun teruglopende populariteit wel kan gebruiken. Hij kreeg opmerkelijk genoeg bijna nooit een ban of note, wel werden posts van hem vaker verwijderd of aangepast.

Ook opvallend was dat hij veel mensen op de zenuwen werkte, maar andersom was hij heel rustig. Ondanks dat hij door velen finaal werd afgezeken, liet hij vrijwel nooit persoonlijk zijn irritaties over andere reageerders blijken en nooit speelde hij op de man. Weliswaar heeft Deezertje in het verleden verondersteld dat populaire gasten, waartoe hij zo graag wil behoren, niet op Fok! te vinden zijn. Waarmee hij wilde aangeven dat de meningen van Fokkers hem niet interesseerden, wat mogelijk verklaart waarom hij nooit persoonlijk wordt tegen andere users. Echter rijst dan de vraag wat hij hier deed op Fok! als hij er echt zo tegen aankeek?

Doordat Deezertje dus nooit de dialoog opzocht met andere users en een weerwoord bood aan degenen die hem afzeken, overtrad hij vrijwel nooit de regels. Hij sprak zich alleen uit over mensen en m.n. vrouwen in het algemeen, nooit over users, noch negatief noch positief. Met deze neutrale toon van Deezertje konden de R&P mods de indruk wekken dat ze met een user te maken hadden waar geen mogelijkheid toe was om hem te laten bannen door admins, ondanks herhaaldelijke verzoeken van R&P users. Ogenschijnlijk kon hij zo dus zijn gang gaan ondanks dat het R&P modteam een flinke kluif had aan Deezertje, gezien de wijzingen van posts en verzoeken om elders te posten. Maar ondertussen is het een meesterzet gebleken van de R&P mods. Zonder Deezertje was R&P niet wat het nu is.

De enige keer dat Deezertje uit zijn slof schoot en zijn ongenoegen t.a.v. reageerders kenbaar maakte, was in de topics die Deezertje enkele dagen terug geopend had n.a.v. zijn date, plus de liveblog topics. Maar toen waren de R&P mods zelf al gestopt met modereren, zoals ze in de uitzwaaitopics hebben aangegeven en dientengevolge liep ook het personage Deezertje tegen zijn einde. Toeval of niet?

Dat de fictieve user Deezertje een meesterzet is gebleken en zo lang kon worden volgehouden, komt tevens door de paradoxale stagnatie van de ontwikkeling van het personage. Een ultieme balans heeft hij weten te houden tussen wat hij prijsgaf en wat hij voor zich hield. Ondanks duizenden posts, blijft het gissen wie hij nou echt was en wat hem bezighield. Ja, hij ging naar de bioscoop en volgde een opleiding journalistiek. Dit klinkt saai, maar juist zijn tomeloze postfrequentie plus de repetitieve inhoud hiervan, maakte dat mensen steeds nieuwsgieriger werden naar wie hij was. Mensen reageerden binnen meteen nadat hij wat postte, ondanks dat zijn posts telkens van de zelfde strekking waren, hopende dat hij dit keer iets anders zou melden. Iets dat nauwelijks voorkwam, waardoor de spanning aanbleef.

Het personage Deezertje werd strategisch gekozen om een zo groot mogelijk doelgroep te bereiken. Naast de users die zich ergerden aan hem, wordt R&P ook bevolkt door de zogeheten zolderkamerautisten en verguisde maagden. Hoewel Deezertje aangaf geen maagd meer te zijn, waardoor hij nog schimmiger en interessanter werd gezien het er meer van weg had dat hij nog maagd was, gaf dit een extra dimensie. Deezertje als de gevallen ster die HET allemaal al eens had meegemaakt, waardoor de maagden tegen hem op zouden kijken, maar door zijn lange inactiviteit ook weer één van hen was. Ook rond zijn autisme was hij niet eenduidig. De diagnose asperger kwam meermaals ter sprake waardoor andere autisten zich meer verwant met hem zouden moeten voelen. Doordat hij als niet-autist door het leven wilde gaan, kon de gewone man zich eveeens met hem identificeren. Tweemaal twee vliegen in één klap.

Daarnaast heeft iemand Deezertje eenmalig in het echte leven ontmoet. Deze persoon is een professionele hierin en legt via dm stelselmatig de vraag voor aan R&P maagden om elkaar eens te ontmoeten. Het echte gezicht achter deze persoon heb ik via een datingsite weten te achterhalen en strookt niet geheel met de informatie die ze hier op Fok! over zichzelf loslaat.

Deezertjes sociale media werd enkele weken ook bekend. Het betrof hier een LinkedIn profiel met 5 connecties en een Facebook profiel waarbij geen vrienden zichtbaar waren. De profielen waren nep, maar van wie waren dan die foto’s? Ooit heeft user R-K het gezicht, dat achter de sociale media profielen schuil ging, gezien in een fitness ruimte. Maar verder werd het personage Deezertje zo veel mogelijk online gehouden.

Ondanks het succes van de continuïteit van het personage Deezertje, werd echter toch ingrepen. Medio 2015 werd een bliksemafleider geïntroduceerd onder de naam syndroom. In tegenstelling tot Deezertjes postgedrag dat door vasthoudendheid werd gekenmerkt, kreeg syndroom juist een vluchtiger postgedrag aangemeten.

Dit personage heeft net als Deezertje enkele thema’s in zijn portefeuille, die telkens op een iets andere manier weer van stal werden gehaald. Daar waar Deezertjes thema’s zich louter op relatie en meisjes richtte, werden syndrooms thema’s iets breder getrokken. Traditioneel gezien had de dichotomie hoog vs laagopgeleid altijd voor veel posts gezorgd op Fok! en syndroom zou dit weer moeten doen herleven. Omdat in deze periode ook het vluchtelingenprobleem de kop opstak en dit voor vele reactie leidden op Frontpage, werd syndroom deze taak ook toebedeeld om reacties uit te lokken. Gezien de beperkte tijd voor de mods, werd voor syndroom slechts een fractie van de tijd gebruikt om onder zijn naam te posten, wat resulteerde in het guerrilla achtige postgedrag van syndroom die net zelden na de OP al aftaaide.

De andere maagden die in R&P van zich hebben laten horen, waren vermoedelijk echte mensen. Zij reageerden wel op andere users en boden wel een weerwoord. Hun postgedrag was veel grilliger en emotioneler van aard, waardoor een menselijk gelaat er eerder aan kon worden toegekend. Echter gaven ze vaak te veel en te snel iets prijs, waardoor de spanning al gauw verdween. Dit in tegenstelling tot Deezertje, die mij tot het einde heeft weten te boeien.

Hulde aan de R&P mods die de fictieve user Deezertje hebben gecreëerd en dit zo lang in stand hebben weten te houden. Zo te zien blijft het personage syndroom wel bestaan, mede mogelijk door zijn succesvolle introductie van het begrip ‘premium girls’ dat nu een populaire en vaste plek heeft ingenomen in het Fok! vocabulaire, zie ook R&P / In therapie.

Maar waarom de situatie met Deezertje voor de mods niet langer houdbaar is gebleken en enigszins abrupt aan zijn einde is gekomen, blijft gissen. Is de formule Deezertje uitgewerkt? Is er meer vraag naar een personage die korter van stof is en wat wispelturiger van aard is zoals syndroom? We zullen het nooit weten.

Hoe dan ook: het ga je goed Deezertje... Jouw topics, postfrequentie en vooral het aantal reacties op jouw posts, zullen waarschijnlijk nooit meer geëvenaard worden.
Wat de fuck. _O-
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_162607607
Briljant _O_
  zondag 29 mei 2016 @ 22:58:17 #92
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_162607673
Shit.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  roze zondag 29 mei 2016 @ 22:58:36 #93
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_162607688
quote:
9s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:58 schreef Copycat het volgende:
Shit.
Your beauty never ever scared me.
pi_162608022
quote:
9s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:58 schreef Copycat het volgende:
Shit.
Blij dat iemand jullie toch nog doorhad
pi_162608082
quote:
9s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:58 schreef Copycat het volgende:
Shit.
Ja doei.
pi_162608695
Het is wel verdacht dat deze bom hier gedropt wordt door een account wat zich vandaag heeft geregistreerd... wie is deze agent provocateur?
pi_162609072
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:31 schreef doemaarvieshoor het volgende:
Ik heb afgelopen maanden af en toe wel eens op Fok! de ramptoerist uitgehangen in Deezertje's topics. Ik had toen geen account en altijd als ik er was, was Deezertje ook online of hooguit een uurtje geleden uitgelogd. Daarentegen is het nu bijna drie dagen geleden dat hij voor het laatst heeft ingelogd, zie zijn profiel: Deezertje

Sinds de mods uit R&P hun functie naast zich neer hebben gelegd, is Deezertje ook gestopt. Was het personage Deezertje gewoon een in scene gezette user van het R&P modteam? Ideale user namelijk omdat hij direct en indirect een groot deel van de posts in R&P voor zijn rekening nam, iets dat Fok! met hun teruglopende populariteit wel kan gebruiken. Hij kreeg opmerkelijk genoeg bijna nooit een ban of note, wel werden posts van hem vaker verwijderd of aangepast.

Ook opvallend was dat hij veel mensen op de zenuwen werkte, maar andersom was hij heel rustig. Ondanks dat hij door velen finaal werd afgezeken, liet hij vrijwel nooit persoonlijk zijn irritaties over andere reageerders blijken en nooit speelde hij op de man. Weliswaar heeft Deezertje in het verleden verondersteld dat populaire gasten, waartoe hij zo graag wil behoren, niet op Fok! te vinden zijn. Waarmee hij wilde aangeven dat de meningen van Fokkers hem niet interesseerden, wat mogelijk verklaart waarom hij nooit persoonlijk wordt tegen andere users. Echter rijst dan de vraag wat hij hier deed op Fok! als hij er echt zo tegen aankeek?

Doordat Deezertje dus nooit de dialoog opzocht met andere users en een weerwoord bood aan degenen die hem afzeken, overtrad hij vrijwel nooit de regels. Hij sprak zich alleen uit over mensen en m.n. vrouwen in het algemeen, nooit over users, noch negatief noch positief. Met deze neutrale toon van Deezertje konden de R&P mods de indruk wekken dat ze met een user te maken hadden waar geen mogelijkheid toe was om hem te laten bannen door admins, ondanks herhaaldelijke verzoeken van R&P users. Ogenschijnlijk kon hij zo dus zijn gang gaan ondanks dat het R&P modteam een flinke kluif had aan Deezertje, gezien de wijzingen van posts en verzoeken om elders te posten. Maar ondertussen is het een meesterzet gebleken van de R&P mods. Zonder Deezertje was R&P niet wat het nu is.

De enige keer dat Deezertje uit zijn slof schoot en zijn ongenoegen t.a.v. reageerders kenbaar maakte, was in de topics die Deezertje enkele dagen terug geopend had n.a.v. zijn date, plus de liveblog topics. Maar toen waren de R&P mods zelf al gestopt met modereren, zoals ze in de uitzwaaitopics hebben aangegeven en dientengevolge liep ook het personage Deezertje tegen zijn einde. Toeval of niet?

Dat de fictieve user Deezertje een meesterzet is gebleken en zo lang kon worden volgehouden, komt tevens door de paradoxale stagnatie van de ontwikkeling van het personage. Een ultieme balans heeft hij weten te houden tussen wat hij prijsgaf en wat hij voor zich hield. Ondanks duizenden posts, blijft het gissen wie hij nou echt was en wat hem bezighield. Ja, hij ging naar de bioscoop en volgde een opleiding journalistiek. Dit klinkt saai, maar juist zijn tomeloze postfrequentie plus de repetitieve inhoud hiervan, maakte dat mensen steeds nieuwsgieriger werden naar wie hij was. Mensen reageerden binnen meteen nadat hij wat postte, ondanks dat zijn posts telkens van de zelfde strekking waren, hopende dat hij dit keer iets anders zou melden. Iets dat nauwelijks voorkwam, waardoor de spanning aanbleef.

Het personage Deezertje werd strategisch gekozen om een zo groot mogelijk doelgroep te bereiken. Naast de users die zich ergerden aan hem, wordt R&P ook bevolkt door de zogeheten zolderkamerautisten en verguisde maagden. Hoewel Deezertje aangaf geen maagd meer te zijn, waardoor hij nog schimmiger en interessanter werd gezien het er meer van weg had dat hij nog maagd was, gaf dit een extra dimensie. Deezertje als de gevallen ster die HET allemaal al eens had meegemaakt, waardoor de maagden tegen hem op zouden kijken, maar door zijn lange inactiviteit ook weer één van hen was. Ook rond zijn autisme was hij niet eenduidig. De diagnose asperger kwam meermaals ter sprake waardoor andere autisten zich meer verwant met hem zouden moeten voelen. Doordat hij als niet-autist door het leven wilde gaan, kon de gewone man zich eveeens met hem identificeren. Tweemaal twee vliegen in één klap.

Daarnaast heeft iemand Deezertje eenmalig in het echte leven ontmoet. Deze persoon is een professionele hierin en legt via dm stelselmatig de vraag voor aan R&P maagden om elkaar eens te ontmoeten. Het echte gezicht achter deze persoon heb ik via een datingsite weten te achterhalen en strookt niet geheel met de informatie die ze hier op Fok! over zichzelf loslaat.

Deezertjes sociale media werd enkele weken ook bekend. Het betrof hier een LinkedIn profiel met 5 connecties en een Facebook profiel waarbij geen vrienden zichtbaar waren. De profielen waren nep, maar van wie waren dan die foto’s? Ooit heeft user R-K het gezicht, dat achter de sociale media profielen schuil ging, gezien in een fitness ruimte. Maar verder werd het personage Deezertje zo veel mogelijk online gehouden.

Ondanks het succes van de continuïteit van het personage Deezertje, werd echter toch ingrepen. Medio 2015 werd een bliksemafleider geïntroduceerd onder de naam syndroom. In tegenstelling tot Deezertjes postgedrag dat door vasthoudendheid werd gekenmerkt, kreeg syndroom juist een vluchtiger postgedrag aangemeten.

Dit personage heeft net als Deezertje enkele thema’s in zijn portefeuille, die telkens op een iets andere manier weer van stal werden gehaald. Daar waar Deezertjes thema’s zich louter op relatie en meisjes richtte, werden syndrooms thema’s iets breder getrokken. Traditioneel gezien had de dichotomie hoog vs laagopgeleid altijd voor veel posts gezorgd op Fok! en syndroom zou dit weer moeten doen herleven. Omdat in deze periode ook het vluchtelingenprobleem de kop opstak en dit voor vele reactie leidden op Frontpage, werd syndroom deze taak ook toebedeeld om reacties uit te lokken. Gezien de beperkte tijd voor de mods, werd voor syndroom slechts een fractie van de tijd gebruikt om onder zijn naam te posten, wat resulteerde in het guerrilla achtige postgedrag van syndroom die net zelden na de OP al aftaaide.

De andere maagden die in R&P van zich hebben laten horen, waren vermoedelijk echte mensen. Zij reageerden wel op andere users en boden wel een weerwoord. Hun postgedrag was veel grilliger en emotioneler van aard, waardoor een menselijk gelaat er eerder aan kon worden toegekend. Echter gaven ze vaak te veel en te snel iets prijs, waardoor de spanning al gauw verdween. Dit in tegenstelling tot Deezertje, die mij tot het einde heeft weten te boeien.

Hulde aan de R&P mods die de fictieve user Deezertje hebben gecreëerd en dit zo lang in stand hebben weten te houden. Zo te zien blijft het personage syndroom wel bestaan, mede mogelijk door zijn succesvolle introductie van het begrip ‘premium girls’ dat nu een populaire en vaste plek heeft ingenomen in het Fok! vocabulaire, zie ook R&P / In therapie.

Maar waarom de situatie met Deezertje voor de mods niet langer houdbaar is gebleken en enigszins abrupt aan zijn einde is gekomen, blijft gissen. Is de formule Deezertje uitgewerkt? Is er meer vraag naar een personage die korter van stof is en wat wispelturiger van aard is zoals syndroom? We zullen het nooit weten.

Hoe dan ook: het ga je goed Deezertje... Jouw topics, postfrequentie en vooral het aantal reacties op jouw posts, zullen waarschijnlijk nooit meer geëvenaard worden.
Hoe weten wij dat jij niet stiekem een kloon van de admins bent?
pi_162609128
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2016 23:47 schreef vaduz het volgende:

[..]

Hoe weten wij dat jij niet stiekem een kloon van de admins bent?
:P
pi_162610850
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2016 22:31 schreef doemaarvieshoor het volgende:
Ik heb afgelopen maanden af en toe wel eens op Fok! de ramptoerist uitgehangen in Deezertje's topics. Ik had toen geen account en altijd als ik er was, was Deezertje ook online of hooguit een uurtje geleden uitgelogd. Daarentegen is het nu bijna drie dagen geleden dat hij voor het laatst heeft ingelogd, zie zijn profiel: Deezertje
Wist niet dat dit zichtbaar is voor mensen zonder account..

quote:
Maar waarom de situatie met Deezertje voor de mods niet langer houdbaar is gebleken en enigszins abrupt aan zijn einde is gekomen, blijft gissen. Is de formule Deezertje uitgewerkt? Is er meer vraag naar een personage die korter van stof is en wat wispelturiger van aard is zoals syndroom? We zullen het nooit weten.
Nee man, hij moest gewoon data genereren voor zijn afstudeerscriptie over engagement in online communities. En die is nu af, dus :W

Maar goed om te horen dat je je nog op datingsites begeeft en ik hoop dat je inmiddels een leuke dame bent tegen gekomen met wie het klikt!
  maandag 30 mei 2016 @ 01:23:47 #100
18676 Puntenjager
Experto crede
pi_162611081
quote:
0s.gif Op maandag 30 mei 2016 01:06 schreef Scary_Mary het volgende:Nee man, hij moest gewoon data genereren voor zijn afstudeerscriptie over engagement in online communities. En die is nu af, dus :W
Are you serious? _O-
I've got 99 problems, but a bitch ain't one.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')