Picsquote:Op donderdag 26 mei 2016 13:20 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja![]()
Een mooie en een barrel voor het surfen
Ik heb alleen een fiets. Met een lekke bandquote:Op donderdag 26 mei 2016 13:20 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Heb ik toch ookniet meer dan normaal
quote:
Dus je gaat met die Mazda RX8 surfen?quote:
Ding kost geen drol aan onderhoudquote:Op donderdag 26 mei 2016 13:30 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Dus je gaat met die Mazda RX8 surfen?
Mooi ding manvette bakken. Loop je niet alleen leeg op onderhoud van die wankelmotor? Moet toch elke zoveel km volledig uit elkaar?
Nou ja, wankelmotoren staan niet bekend om hun degelijkheid en lage onderhoudskostenquote:Op donderdag 26 mei 2016 15:49 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ding kost geen drol aan onderhoud
Al die mythes ook
Precies. Parkeerplekken in de straat liggen er niet voor nietsquote:Op donderdag 26 mei 2016 13:20 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Heb ik toch ookniet meer dan normaal
Ondanks dat ik 2 auto's heb gebruik ik maar 1 parkeerplekquote:Op donderdag 26 mei 2016 16:11 schreef JDude het volgende:
[..]
Precies. Parkeerplekken in de straat liggen er niet voor niets.
Welk onderhoud dan? Er zitten amper onderdelen in.quote:Op donderdag 26 mei 2016 16:02 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Nou ja, wankelmotoren staan niet bekend om hun degelijkheid en lage onderhoudskosten
Ze slijten toch ook stukken sneller w.b. Lagers en helemaal qua afdichting (keerringen).quote:Op donderdag 26 mei 2016 22:34 schreef Faxie het volgende:
[..]
Welk onderhoud dan? Er zitten amper onderdelen in.
Tja, als je de olie, bougies en bobines niet goed bijhoudt, en de boel niet goed warmrijdt, ja dan heb je kans dat er na 100k een nieuwe motor in moet. Maar de Toyota motoren in de Elises bv zijn al net zo erg, zo niet erger.
Met de juiste olie en fatsoenlijk warmrijden zal je met de lagers niet snel problemen hebben. Met de afdichtingen heb je ook zo goed als geen problemen. Het zit 'm meestal in de seals op de 3 punten van de rotor die gaan slijten, vaak ook als gevolg van een vervuilde motor en verkeerde olie.quote:Op donderdag 26 mei 2016 23:09 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ze slijten toch ook stukken sneller w.b. Lagers en helemaal qua afdichting (keerringen).
Ze is onder de indruk. Maak je movequote:Op donderdag 26 mei 2016 13:20 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja![]()
Een mooie en een barrel voor het surfen
Daar kunnen wolfrolf en SilentChaos vast wel iets over vertellen.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 00:11 schreef Faxie het volgende:
[..]
Een scherpe fax lijkt me niet zo fijn eigenlijk
Ik voel me altijd wat ongemakkelijk bij hunquote:Op vrijdag 27 mei 2016 00:12 schreef minthy het volgende:
[..]
Daar kunnen wolfrolf en SilentChaos vast wel iets over vertellen.
Ah joh, ze hebben het vaak over je! Gemiddeld 3 a 4 keer per dag, als ik het zo lees.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 00:14 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik voel me altijd wat ongemakkelijk bij hun
Het voelt soms aan als een kringgesprek met mij als middelpuntquote:Op vrijdag 27 mei 2016 00:16 schreef minthy het volgende:
[..]
Ah joh, ze hebben het vaak over je! Gemiddeld 3 a 4 keer per dag, als ik het zo lees.
Niet zo'n schijterd zijn!
Duidelijk verhaalquote:Op donderdag 26 mei 2016 23:16 schreef Faxie het volgende:
[..]
Met de juiste olie en fatsoenlijk warmrijden zal je met de lagers niet snel problemen hebben. Met de afdichtingen heb je ook zo goed als geen problemen. Het zit 'm meestal in de seals op de 3 punten van de rotor die gaan slijten, vaak ook als gevolg van een vervuilde motor en verkeerde olie.
Er zijn overigens al behoorlijk veel motoren ten onrechte vervangen door onkundige dealers vanwege de reputatie. Dan blijkt er achteraf een klep in de luchtinlaat vastgezeten te hebben oid, en dan krijgen ze het niet gevonden en vervangen de motor maar![]()
Echt de verhalen die ik gehoord heb....![]()
En zo hou je de reputatie ook in stand natuurlijk.
Een kennis van me had er een vanaf 2004 al, en die ging er bijna elk weekend mee het circuit op, en die motor heeft het 190k uitgehouden.
Klopt helemaal!quote:Op vrijdag 27 mei 2016 00:30 schreef minthy het volgende:
![]()
![]()
Je krijgt in de ochtend vast reacties van de heren, mogelijk voor 7u al.
Kringspiergesprekquote:Op vrijdag 27 mei 2016 00:17 schreef Faxie het volgende:
[..]
Het voelt soms aan als een kringgesprek met mij als middelpunt
Maar SC en ik zijn altijd blij als je je aan dientquote:Op vrijdag 27 mei 2016 00:21 schreef Faxie het volgende:
Dan lijkt het wel alsof ze me proberen weg te krijgen...
Hier alleen nog maar luidruchtige gastoetersquote:Op vrijdag 27 mei 2016 06:56 schreef SilentChaos het volgende:
Zoals nu: fax!
Beter kan je de ochtend bijna niet beginnen!
Sowieso, Marisa Papenquote:Op vrijdag 27 mei 2016 10:49 schreef Bronson het volgende:
[..]
Ik wilde verdomme zeggen voor het liedje, maar deze post vrolijkt mij weer op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |