Mijn dochter had ook lange stelten, maar de broekjes paste allemaal prima.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:17 schreef ViviRAWRS het volgende:
Hema heeft trouwens weer babykleding met poezen:
[ afbeelding ]
De broekspijpen zien er alleen nogal kort uit (vergeleken met leggings ofzo).
Gisteren bij de pretecho bleek mijn baby namelijk lange benen te hebben (op schema voor 19 weken, ik was 18+1), "net als mama" zei de echoscopiste.
Kijkt d'r staan dan!quote:Op dinsdag 24 mei 2016 15:16 schreef Chanty het volgende:
nesteldrang![]()
De radiator moest ook weeg gesopt worden van boven
En de trekker moest gisteren uit elkaar gehaald worden. Geen wonder dat ik twee dagen bezig ben met een badkamer
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mijn man is niet thuisquote:Op dinsdag 24 mei 2016 15:51 schreef ViviRAWRS het volgende:
Wat fijn Radyhyn! En Chanty haha, volgens mij zou mijn man dat gewoon verbieden met zo'n grote buik en het liever zelf doen.
Alsof ik geschikte schoonmaakkleding hebquote:Op dinsdag 24 mei 2016 15:52 schreef Nouk84 het volgende:
Welkom Blue!
Chanty; pas je op! Vroeg me vanmorgen bij je foto af; ga je in die mooie kleren poetsen?! Maar vanuit dit perspectief ziet het er toch anders uitEn ik kan me niet voorstellen dat jij die tegels met antikal doet
Ik hoef in de badkamer niets met antikal te doen, tegels zijn 'open' (niet geglazuurd) en slaan meteen wit uit. Kalk in de douchecel ga ik te lijf met van die zeep/schuursponsjes. Dat werkt bij mij als een tiet!
Hey zeg, ik moest stoppen met geld uitgevenquote:Op dinsdag 24 mei 2016 14:17 schreef ViviRAWRS het volgende:
Hema heeft trouwens weer babykleding met poezen:
[ afbeelding ]
De broekspijpen zien er alleen nogal kort uit (vergeleken met leggings ofzo).
Gisteren bij de pretecho bleek mijn baby namelijk lange benen te hebben (op schema voor 19 weken, ik was 18+1), "net als mama" zei de echoscopiste.
Gratis weggeven aan mensen die het wel mooi vinden/ weinig te besteden hebben?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 15:55 schreef Miezziej het volgende:
Goed dat mijn schoonmoeder je niet ziet Chanty, zij krijgt al een halve hartaanval wanneer ik op een keukentrap wil staan
Vorige week had ik trouwens een combinatie trouwfeest/babyshower/housewarming. Cadeautip was een envelopje want ik wilde niet dat mensen met lelijke babykleding zouden aankomenToch nog wat kleding gekregen, 1 leuk setje van een collega van mijn man en 1 lelijk setje van mijn werkgever
Ik vind het echt verschrikkelijk, wat moet ik er nou mee!
Ja ho ff! Jij hebt serieuze lichamelijke klachten. Ik heb nergens last van totdat ik wat teveel doe en dan is het met een uurtje of twee rust ook weer weg.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 15:57 schreef Quoi het volgende:
[..]
Hey zeg, ik moest stoppen met geld uitgevenPoezen
![]()
Ik moet nog altijd aan onze 20w echo denken, waar onze kleine man qua beenlengte - het zij binnen de marge - aan de korte kant zat. Als je ons allebei ziet heb je nog nooit zoveel been gezien (ofwel: beiden erg lang)![]()
@Chanty! Ik ben flabbergasted!
Deze in vergelijking met jou prille zwangere moest net een dutje doen vanwege het ochtendprogramma. En toen ik overeind probeerde te komen besefte ik me dat ik ben gestraft met de bekkeritits voor een drafje naar de tram die ik niet wilde missen & het toch aantrekken van die leuke laarzen met hak. Soms geloof ik nog niet helemaal dat dit over mij gaat![]()
Morgenochtend komt mijn ma trouwens in huis helpen. Dat is lief
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |