Zo lang als nodig is.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 14:42 schreef syndroom het volgende:
[..]
Als je eerst normaal met elkaar gechat hebt, daarna geen antwoord meer krijgt. Hoe lang is acceptabel om een reactie af te wachten?
Daar is geen vastgestelde tijd voor. Maar om na een paar uurtjes al je conclusies te trekken vind ik echt overdreven.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 14:42 schreef syndroom het volgende:
[..]
Als je eerst normaal met elkaar gechat hebt, daarna geen antwoord meer krijgt. Hoe lang is acceptabel om een reactie af te wachten?
Dat is dus een beetje mijn probleem denk ik. Ik schrijf te weinig terug. Weinig reactie. Ben gewoon niet zo van de hele dag appen. Maar daar wordt dus vaak geconcludeerd dat ik geen interesse in hun heb.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 16:47 schreef Bananenpap het volgende:
Als je via zo'n datingapp voor een lange tijd geen reactie meer krijgt kun je er vanuit gaan dat de interesse weg is.
Daarom zijn die apps als Tinder echt niks voor mij.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 21:23 schreef Rumbling het volgende:
[..]
Dat is dus een beetje mijn probleem denk ik. Ik schrijf te weinig terug. Weinig reactie. Ben gewoon niet zo van de hele dag appen. Maar daar wordt dus vaak geconcludeerd dat ik geen interesse in hun heb.
Zo heb ik contacten van een jaar oud die ik nog nooit gesproken heb.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 21:25 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Daarom zijn die apps als Tinder echt niks voor mij.Ik zie een leuke dame en begin een gesprek, maar dan vergeet ik weer enkele dagen dat ik Tinder heb openstaan en zie ik even later allemaal oude gesprekken en komt het ook een beetje lullig over als ik opeens weer begin te praten.
Haha, ja idd. Zulke dingen dus ook.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 21:25 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Daarom zijn die apps als Tinder echt niks voor mij.Ik zie een leuke dame en begin een gesprek, maar dan vergeet ik weer enkele dagen dat ik Tinder heb openstaan en zie ik even later allemaal oude gesprekken en komt het ook een beetje lullig over als ik opeens weer begin te praten.
Daarom als je een leuke meid spreekt gewoon even een tijdje achter elkaar praten en haar nummer regelen, dan is het handiger om op whatsapp te praten. Vergeet je haar minder snel.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 21:25 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Daarom zijn die apps als Tinder echt niks voor mij.Ik zie een leuke dame en begin een gesprek, maar dan vergeet ik weer enkele dagen dat ik Tinder heb openstaan en zie ik even later allemaal oude gesprekken en komt het ook een beetje lullig over als ik opeens weer begin te praten.
Daar gaat het bij mij ook mis hoor. Dan lees ik het en denk ik; ik reageer later wel want nu geen tijd. En dan zien ze blauwe vinken en verwachten ze direct een antwoord. Dat komt niet, en dan heb je het al.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 22:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Daarom als je een leuke meid spreekt gewoon even een tijdje achter elkaar praten en haar nummer regelen, dan is het handiger om op whatsapp te praten. Vergeet je haar minder snel.
Blauwe vinkjes moet je dan ook uitzetten heb ik ook. Dan heb je en dat mensen niet janken als je niet meteen reageert, en voel je jezelf ook niet kut als iemand anders je "negeert"quote:Op zaterdag 28 mei 2016 23:22 schreef Rumbling het volgende:
[..]
Daar gaat het bij mij ook mis hoor. Dan lees ik het en denk ik; ik reageer later wel want nu geen tijd. En dan zien ze blauwe vinken en verwachten ze direct een antwoord. Dat komt niet, en dan heb je het al.
nee joh als iemand daarover zeikt weet je meteen wat een onzeker persoon het isquote:Op zaterdag 28 mei 2016 23:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Blauwe vinkjes moet je dan ook uitzetten heb ik ook. Dan heb je en dat mensen niet janken als je niet meteen reageert, en voel je jezelf ook niet kut als iemand anders je "negeert"
Iedereen is wel onzeker van binnen ergens over, dus daardoor ga ik geen mensen uitsluiten want dan blijft er niks over.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 23:25 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
nee joh als iemand daarover zeikt weet je meteen wat een onzeker persoon het is
Dat kun je zo zien ja. Mij interesseert het werkelijk niks. En als je dan ook helemaal niks meer hoort. Tja, dan niet he.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 23:25 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
nee joh als iemand daarover zeikt weet je meteen wat een onzeker persoon het is
Ik denk dat je dat verkeerd zietquote:Op zondag 29 mei 2016 01:30 schreef 6star6lord6 het volgende:
Ik stuurde een selfie van mijzelf met 'fuckboy goals'.
Zegt ze je: je bent geen fuckboy.
Is dit een compliment of zie ik dat verkeerd?
Het ligt er aan.quote:Op zondag 29 mei 2016 01:46 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Leg dan even uit.
Als je een punt hebt stop ik met haar te chatten.
Heb geen sex gehad met haar (ze is 14). Ik heb alleen met haar geknuffeld,tieten gezeten (vond ze fijn, met toestemming,bij elkaar geslapen,aan mijn lul gezeten wel in de broek).quote:Op zondag 29 mei 2016 01:48 schreef Tayu het volgende:
[..]
Het ligt er aan.
Als je al eens sex met haar hebt gehad, dan kan het betekenen dat je niet alleen maar voor de sex bent maar vooral veel meer.
Maar als je nog geen sex met haar hebt gehad, dan betekent het dat dat ook nooit zal gebeuren.
Hoe oud ben jij dan?quote:Op zondag 29 mei 2016 01:53 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Heb geen sex gehad met haar (ze is 14). Ik heb alleen met haar geknuffeld,tieten gezeten (vond ze fijn, met toestemming,bij elkaar geslapen,aan mijn lul gezeten wel in de broek).
Ze gebruikt fuckboy soms als iets negatiefs, maar ik ben ook bang dat ze bedoelt dat ze mij niet aantrekkelijk vind omdat ze zegt dat ik geen fuckboy ben.
OK. Allebei dus nog heel jong en onervaren. Waar haal je nou zo'n term als "fuckboy" vandaan?quote:Op zondag 29 mei 2016 01:56 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
16.
Btw misschien ook belangrijk te vermelden, ze kwam ook plotseling naar mijn huis.
Fuckboy wordt vernamelijk gebruikt in memes.quote:Op zondag 29 mei 2016 02:01 schreef Tayu het volgende:
[..]
OK. Allebei dus nog heel jong en onervaren. Waar haal je nou zo'n term als "fuckboy" vandaan?
Je geeft zelf al aan dat ze die term soms in negatieve zin gebruikt, waarom zou je jezelf dan zo aan haar presenteren?
Ik heb net zo hard moeten lachen om de omschrijving!quote:Op zondag 29 mei 2016 02:05 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Fuckboy wordt vernamelijk gebruikt in memes.
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=fuck%20boy
Daar staat het misschien niet duidelijk maar een fuckboy is zo'n instagram mooiboy.
Ik wou gewoon iets naar haar sturen.
Ja maar zou ze dan misschien bedoelen dat ik daar te lelijk voor ben?quote:Op zondag 29 mei 2016 02:09 schreef Tayu het volgende:
[..]
Ik heb net zo hard moeten lachen om de omschrijving!
Jij wil zelf ook geen fuckboy zijn haha![]()
In dit geval, als jullie hieraan refereren met die term, dan is het een compliment dat ze je geen fuckboy vindt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |