mooi klote man, zo fucking lang?quote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:13 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja, voorste kruisband gescheurd, meniscus ook scheurtje. Over 2 weken operatie, dan 6 weken krukkenTotaal 9 maanden revalideren, dan mag ik voorzichtig weer aan sporten denken
doe niet zo creepy alleen tardis komt weg met mensen fijne vent noemenquote:
Ja, is wel standaard bij kruisbandoperaties, voor jonge mensen is het als er geen belang bij is dan is het wellicht eerder klaar met revalideren omdat je gewoon tevreden bent als je weer goed loopt. Maar als je nog intensief wil sporten dan moet je langer door met revalideren.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:16 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
mooi klote man, zo fucking lang?
Als ik te vroeg begin dan loop ik risico om door mn knie heen te zakkenquote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:16 schreef deadprez het volgende:
is t ook niet mogelijk om af en toe gewoon een deel van de wedstrijd mee te spelen ofzo?
matip dan?quote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:17 schreef deadprez het volgende:
[..]
doe niet zo creepy alleen tardis komt weg met mensen fijne vent noemen
haha snoepjequote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:17 schreef deadprez het volgende:
[..]
doe niet zo creepy alleen tardis komt weg met mensen fijne vent noemen
ohquote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Als ik te vroeg begin dan loop ik risico om door mn knie heen te zakken
eeheh kkgayquote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:18 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
haha snoepje
Check deze flikkertje LIF / Kapper doet niet aan blond
en blijft ook altijd kwetsbaar, toch? Echt zuur, vooral nu het net een beetje lekker weer is.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja, is wel standaard bij kruisbandoperaties, voor jonge mensen is het als er geen belang bij is dan is het wellicht eerder klaar met revalideren omdat je gewoon tevreden bent als je weer goed loopt. Maar als je nog intensief wil sporten dan moet je langer door met revalideren.
Kruisbanden zorgen ervoor dat je onderbeen niet te veel naar voren schiet, ze worden als ware teruggezet naar juiste positie.quote:
Het zal vast kwetsbaarder zijn, het wordt zaak om de spieren eromheen sterker te maken en stabiliteitsoefeningenquote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:20 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
en blijft ook altijd kwetsbaar, toch? Echt zuur, vooral nu het net een beetje lekker weer is.
haha lekker voor jequote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:21 schreef defokkingfoker het volgende:
KUT morgen om 8.30 mijn presentatie en zit hem nu nog in elkaar te zetten in powerpoint![]()
![]()
Morgen denk ik maar met mijn gratis uberrit naar school zodat ik nog kan chillen
Bah, sterkte frassquote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Kruisbanden zorgen ervoor dat je onderbeen niet te veel naar voren schiet, ze worden als ware teruggezet naar juiste positie.
Nu er een kapot is moeten ze een stukje hamstring eraf knippen en dat op plaats van gescheurde kruisband zetten
Jij bent echt een stoere jongenquote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:21 schreef defokkingfoker het volgende:
KUT morgen om 8.30 mijn presentatie en zit hem nu nog in elkaar te zetten in powerpoint![]()
![]()
Morgen denk ik maar met mijn gratis uberrit naar school zodat ik nog kan chillen
gwn pvv stemmen dan moet ie het land uit ehehequote:
Hoe voelt dat eigenlijk als je je kruisbanden afscheurt?quote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Het zal vast kwetsbaarder zijn, het wordt zaak om de spieren eromheen sterker te maken en stabiliteitsoefeningen
quote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Zou maar aan je huidige levensstijl vasthouden, krijg je dat niet
HA mocht je willenquote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:24 schreef deadprez het volgende:
[..]
gwn pvv stemmen dan moet ie het land uit ehehe
waarom zo boos?quote:Op vrijdag 20 mei 2016 01:24 schreef deadprez het volgende:
[..]flikker maar op met je blessure dan fekkitje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |