verhuizen dan maarquote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:52 schreef ElDinosaur het volgende:
Liefst zo één
[ afbeelding ]
45kg aan actieve hond is alleen een beetje teveel in de stad.
Van binnen alleen klein bruin plekje maar dit is niet iets wat ik graag in m'n mond zou stoppen. Toen ik 'm opensneed kwam er avocado uit de bovenkant zetten waar normaal dat steeltje zit. Brr. Kan daar nooit tegenquote:
quote:Op dinsdag 17 mei 2016 20:57 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Van binnen alleen klein bruin plekje maar dit is niet iets wat ik graag in m'n mond zou stoppen.
Snij gewoon dat bruine plekje weg en eet het op.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 21:00 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Nouhouuu![]()
Wat moet ik nou. Ik ben een aansteller hiermee. Maar eetlust is totaal weg. :
Ik heb een hap genomen maar vind het niks.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 21:01 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Snij gewoon dat bruine plekje weg en eet het op.
Wat is daar te zien?quote:
Bake off creme de la cremequote:Op dinsdag 17 mei 2016 21:04 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Ik heb een hap genomen maar vind het niks.Vreemde structuur en smaak. Zover er smaak aan zit.
Ik pak wel aardbeien.
[..]
Wat is daar te zien?
Alles gaat goed samen met avocado.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 21:06 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Bake off creme de la creme![]()
Aardbeien gaan best aardig samen met avocado trouwens
Het is het lekkerst in combinatie met andere smaken, dat smeuïge / vettige.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 21:12 schreef FrauMilena het volgende:
Correctie: ik lust het wel, maar echt lekker. Hmm, mwoah. En om er nou een bak zout en peper op te gooien ...
Dat tweede klinkt dus wel oke maar als ik zout ga toevoegen kan ik net zo goed gewoon crackers pakken.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 21:14 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Het is het lekkerst in combinatie met andere smaken, dat smeuïge / vettige.![]()
Of gewoon beetje zout en peper en dan leeglepelen.
Avocado is een stuk gezonder dan een cracker, ook met zout.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 21:20 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Dat tweede klinkt dus wel oke maar als ik zout ga toevoegen kan ik net zo goed gewoon crackers pakken.
Ik ben nu overgetaptn op kiwi.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |