Ik zou er geen boek van laten maken en uitgeven.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:07 schreef NoelGallagher het volgende:
wow, sinds dat ik terug ben, heb ik al 13k posts. shame on me
Nee, wat een inhoudsloos kutboek zou dat worden zegquote:Op zondag 15 mei 2016 15:10 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik zou er geen boek van laten maken en uitgeven.
quote:Op zondag 15 mei 2016 15:11 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Nee, wat een inhoudsloos kutboek zou dat worden zeg
Mijne zou een bestseller worden.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:10 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik zou er geen boek van laten maken en uitgeven.
I know maar had het over de f1 resultaten. Jos keertje 3de geworden toch?quote:Op zondag 15 mei 2016 15:52 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Dankzij zn pa staat hij daar wel.
Die zat vaker met zijn auto naast de baan geloof ik. Die moest nog leren dat het de bedoeling is dat je op het asfalt rijdt.quote:
Klopt, echt uniek deze max. De Messi van de F1quote:Op zondag 15 mei 2016 15:53 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
I know maar had het over de f1 resultaten. Jos keertje 3de geworden toch?
Ook niks meer dan lof voor joske hoor
Oh oh, laatste tijd weinig in KLB geweest Frank?quote:Op zondag 15 mei 2016 15:53 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Die zat vaker met zijn auto naast de baan geloof ik. Die moest nog leren dat het de bedoeling is dat je op het asfalt rijdt.
Ja, heb het de laatste tijd erg druk met werk. Probeer daar verandering in te brengen, maar soms loop je van het een tegen het ander.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:56 schreef Chai het volgende:
[..]
Oh oh, laatste tijd weinig in KLB geweest Frank?
KLB / Te hoge verwachtingen van Max verstappen
Hier staat ergens uitvoerig beschreven dat dat cliché onterecht is.
Classy as fuckquote:Op zondag 15 mei 2016 15:56 schreef Frank_Drebin het volgende:
Over auto's gesproken, zo ooit deze nog weleens willen kopen. Moet je je voorstellen dat je daarin komt aanrijden. Belichaming van stijl
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |