Je stage was niet vrijwillig, dat was een verplicht nummertje.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:08 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mijn halfjaarstage was bij een zeer bekend tv-programma ja.
Klopt ja. Als ik weet dat ik ergens veel vanaf weet lul ik makkelijker (want je voelt je veilig) maar in de pauze verplicht met collega's praten over hun weekendplannen of aanhoren wat hun kind/man/vriendengroep uitspookt al heel minder want daar kan ik niet over meelullen.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:09 schreef StoneNorton het volgende:
[..]
Ah oké, ik denk dat ik 't nu beter begrijp. Je hebt wel de sociale skills om op professioneel niveau mee te komen. Alleen de sociale skills voor smalltalk, in de pauzes bijvoorbeeld, liggen jou minder en kijk je niet naar uit. Is het zoiets wat je bedoelt? Want dat kan ik op zich wel begrijpen. Overal moet je een beetje kunnen meelullen, daar ontkom je niet aan.
En uiteraard heb ik daar wel mijn interesse bij uitgekozen, wat studie-vertraging opliep omdat ze met bepaalde periodes werkten. Er waren ook studenten die maar bij programma's gingen omdat het inderdaad verplicht was, maar daar helemaal niks aan hebben gehad verder en stage als een hel zagen. Ik ging iedere dag fluitend naar 035.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:10 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Je stage was niet vrijwillig, dat was een verplicht nummertje.
Ik heb nummers en mailadressen en zoals gezegd: redactie is nog vrijwel intact. Sommige mensen zitten er 20 jaarquote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:13 schreef Elvi het volgende:
Iedereen loopt stage tijdens een opleiding. Zelfs op MBO-2 niveau. Dus dat maakt niks uit.
Heb je nog contact met je oud-collega's van je stagebedrijf of heb je dat netwerk laten verwateren?
Ja ik heb ook meer dan 1000 nummers, zoiets heet een telefoonboek. Heb je warme contacten bedoel ikquote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik heb nummers en mailadressen en zoals gezegd: redactie is nog vrijwel intact. Sommige mensen zitten er 20 jaar
Heb je nog contact is niet hetzelfde als ineens na een jaar een e-mailtje sturen.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik heb nummers en mailadressen en zoals gezegd: redactie is nog vrijwel intact. Sommige mensen zitten er 20 jaar
Niet regelmatig contact, maar ik weet zeker dat als ik wat stuur dat ze nog weten wie ik (positief) ben.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:16 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ja ik heb ook meer dan 1000 nummers, zoiets heet een telefoonboek. Heb je warme contacten bedoel ik
Heb je nu wel of geen contact met ex-collega's gehad na je stage?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:17 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Niet regelmatig contact, maar ik weet zeker dat als ik wat stuur dat ze nog weten wie ik (positief) ben.
Ik heb er na mijn stage nog een tijd rondgelopen, maar dat waren andere werkzaamheden dan tijdens stage.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Maar heb je er na je stage nog contact mee gehad was de vraag.
En nadat je er bent weggegaan heb je dus geen contact meer met mensen gehad?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:21 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik heb er na mijn stage nog een tijd rondgelopen, maar dat waren andere werkzaamheden dan tijdens stage.
Tijdens mijn afstuderen ben ik weer langs geweest, dus mocht ik slagen kan ik dat laten weten.. maar dan kan ik maar beter niet vertellen hoe lang ik er over gedaan heb.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:23 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
En nadat je er bent weggegaan heb je dus geen contact meer met mensen gehad?
Want ze kunnen zelf niet rekenen?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:24 schreef Deezertje het volgende:
maar dan kan ik maar beter niet vertellen hoe lang ik er over gedaan heb.
Ik heb altijd nog de hoop dat iemand anders meeleest en wel wat heeft aan de tips.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:25 schreef motorbloempje het volgende:
Laat hem lekker overtuigd zijn dat zijn bedje gespreid is mensen. Net als met de rest neemt hij toch niets aan, hij weet het beter!
Dat kan prima als je het weet om te buigen in iets positiefs. Ik heb ook 3 jaar langer over m'n studie gedaan en dat komt altijd tijdens een gesprek naar voren als je je CV e.d. eerlijk laat zijn. Desalniettemin kon ik wel kiezen tussen 2 werkgevers, dus dat het sowieso een belemmering vormt is onzin.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:24 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Tijdens mijn afstuderen ben ik weer langs geweest, dus mocht ik slagen kan ik dat laten weten.. maar dan kan ik maar beter niet vertellen hoe lang ik er over gedaan heb.
Zeker wel, maar het lag dus niet alleen aan luiheid ofzo, persoonlijk in de knup enzo, maar nu meer dan ooit gemotiveerd om door te leven.quote:
Nou! Dat blijkt! Maar er vooral geen enkele moeite voor willen doen, laat staan hulp bij dulden.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:28 schreef Deezertje het volgende:
Zeker wel, maar het lag dus niet alleen aan luiheid ofzo, persoonlijk in de knup enzo, maar nu meer dan ooit gemotiveerd om door te leven.
Het druipt er aan alle kanten vanaf inderdaad, niet te stoppen deze man.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:28 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Zeker wel, maar het lag dus niet alleen aan luiheid ofzo, persoonlijk in de knup enzo, maar nu meer dan ooit gemotiveerd om door te leven.
Ik zeg ook niet dat ik dat nooit ga doen hoor, maar in een eerste instantie solliciteer ik gewoon op fulltime banen of er moet een mooie 'werkervaringsplek' langskomen bij een redactie waar ik zelf interesse voor heb. Ik kan nu reageren voor de BNN-VARA Academy bijvoorbeeld op een leuke functie, maar dat is juist voor mensen zonder opleiding.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:34 schreef Elvi het volgende:
Ik lag/lig ook persoonlijk in de knoop maar dat heeft me niet tegengehouden om vrijwilligerswerk te doen toen ik werkloos werd
Dat je er niet over na hebt gedacht geloof ik geen flikker van. Of het nu de sportschool, trein of UB is, je hoopt overal in contact te komen met iemand.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:05 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Waarom gekozen? Tja, ik vind het dus leuk om dingen uit te zoeken en schijn er goed in te zijn. Dan het ook een sociale opleiding was had ik eigenlijk nooit bij nagedacht en mocht ik straks de opleiding gehaald hebben, dan viel het met dat sociale ook wel mee. Ja je moest mensen interviewen in persoon of vooraf heeeeel lang en vaak bellen om ze mee te laten werken, maar dat is puur zakelijk. Het waren vooral opdrachten die laten zien dat je de vaardigheden hebt.
Toen, 6 jaar geleden, niet. Ik wist wel dat ik een nieuwe klas en dus mensen zou krijgen, maar over hoe sociaal je opleiding/vak zelf is niet.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 11:36 schreef Koral het volgende:
[..]
Dat je er niet over na hebt gedacht geloof ik geen flikker van. Of het nu de sportschool, trein of UB is, je hoopt overal in contact te komen met iemand.
Je ziet elke plek als een speeltuin om uit te kunnen vogelen hoe je je nu precies moet gedragen en wat je moet zeggen ipv professionele hulp te zoeken. En dan heb je zogenaamd niet nagedacht over de sociale kanten van je opleiding?
Man man man wat een leugen. Als je jezelf voor de gek wil houden, prima. Maar doe dat maar beter niet naar andere mensen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |