Dan moet je geen nummer insturen dat zo afhankelijk is van een goede startpositie. Maar ik denk echt dat dat nog steeds meer fictie dan feit is.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:20 schreef Guanabana het volgende:
Ik denk niet dat we met een betere startpositie wél hadden gewonnen, maar voor de boodschap van het nummer en de positie van de act in de hele line-up is het natuurlijk wel heel erg jammer. Slaat echt een beetje dood op deze manier.
Het is niet echt passend, en dat maakt het vreemd. Ook vreemd vind ik dat Nederland en België zo kort na elkaar aan het begin komen. Dat betekent toch dat veel Nederlandstalige kijkers om kwart over negen al wegzappen naar iets anders, in plaats van nog 23 liedjes (te beginnen met het matige Azerbeidzjan en Hongarije) te gaan uitzitten.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:31 schreef Aoibhin het volgende:
Een goed nummer met een goed optreden scoort vanaf welke positie dan ook. Ik denk niet dat als Douwe Bob eerder werd gezien als top 10 kandidaat hij nu ineens als 20e eindigt of zo.
Wel vind ik het opmerkelijk dat de Zweedse omroep hem überhaupt op deze plek zet. Ze willen een show waarin elk nummer tot zijn recht gaat komen. Slow Down is nou niet echt een nummer wat je zo vroeg in de show zou gaan zetten. Je begint net en dan heb je het ineens over 'slow down'. Zo tegen de break aan was veel beter geweest.
We hebben de 10 secondenquote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:35 schreef loveli het volgende:
Songfestivalbuurlanden
diaspora
poppekast
startpositie
Het enige wat ik dit jaar mis is de discussie over de jurk van Douwe.
Inderdaad. Had het gewoon bij 1 jaartje gehouden. Dat was leuk, dat was speciaal vanwege het jubileum. Nu slaat het ook eigenlijk helemaal nergens op dat ze uberhaupt nog meedoen.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:31 schreef Greys het volgende:
Australië betaalt vast heel veel, want weer de beste plek van de eerste semi gekregen.
Ik vond het vorig jaar leuk dat ze meededen, nu gaat het te veel rieken maar voortrekkerij.
Het probleem nu is dus dat het niet echt opvalt, vanwege de startpositie.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:43 schreef ato het volgende:
Ok vanaf nu gaan wij weer positieve vibes zenden.
Douwe Bob gaat hoog eindigen het valt op.
Maar hij laat een indruk na, in de recaps is dat dan ook duidelijk te zien.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:43 schreef iBenny het volgende:
[..]
Het probleem nu is dus dat het niet echt opvalt, vanwege de startpositie.
Ik hoop dat ze dan niet die stilte nemen als recap, dat werkte niet zo lekker in de semi.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:48 schreef ato het volgende:
[..]
Maar hij laat een indruk na, in de recaps is dat dan ook duidelijk te zien.
Ik ga toch niet wanhopen hoor
Tussen Polen en Australië komt nog een lange reclamebreak/'grappig' filmpje, dus in die regionen had Nederland prima gekund.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:49 schreef Em31 het volgende:
Als derde is gewoon klote, maar hier tussen zou ook waardeloos zijn geweest. Behalve op de plek van Australië dan.
Sweden
Germany
France
Poland
Australia
Tweede helft was gewoon perfect geweest
Dat snap ik ook nog steeds niet. De eerste recap was voor de stilte, de tweede recap begon halverwege de stilte. Hoezo was die anders en hoezo kies je dat voor een recap.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:50 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze dan niet die stilte nemen als recap, dat werkte niet zo lekker in de semi.
Ik vraag me nu al af of ze er volgend jaar weer bij zijn, ik vind er ook niks aan, ook niet als ze laag geëindigd warenquote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:43 schreef iBenny het volgende:
[..]
Inderdaad. Had het gewoon bij 1 jaartje gehouden. Dat was leuk, dat was speciaal vanwege het jubileum. Nu slaat het ook eigenlijk helemaal nergens op dat ze uberhaupt nog meedoen.
Hoe kom je daar nou bij?quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:47 schreef Dizer het volgende:
Ik ben blij dat we op 3 staan. Is een mooie plek. Had meer op 6 of 7 gemogen maar 3 is beter dan tweede helft.
Goede vraag. Ga ik even navragen!quote:Op vrijdag 13 mei 2016 09:51 schreef essnhills het volgende:
[..]
Dat snap ik ook nog steeds niet. De eerste recap was voor de stilte, de tweede recap begon halverwege de stilte. Hoezo was die anders en hoezo kies je dat voor een recap.
Wie kiest dat eigenlijk?
tweede helft is toch dat mensen half afhaken en naar bed willen... of denk ik te simpel?quote:
Eensquote:Op vrijdag 13 mei 2016 10:10 schreef Knutknuttsson het volgende:
Ik denk dat we nog steeds top 8 kunnen halen, zou ik hartstikke goed vinden. Winnen zat er volgens mij toch al niet in.
Ik ben bang dat het antwoord ja isquote:Op vrijdag 13 mei 2016 10:09 schreef Dizer het volgende:
[..]
tweede helft is toch dat mensen half afhaken en naar bed willen... of denk ik te simpel?
We moeten niet weer 2e worden hoor, want dan blijven we denken wat we met een normale startpositie hadden kunnen bereiken. Maar ik denk ook best dat we nog ergens rond de 8e plaats kunnen uitkomen.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 10:10 schreef ato het volgende:
Malta scoorde een tweede plaats met start positie nr 3 in 2005
Beetje rond plek 17 18 was wel heel mooi geweest hoor. Paar stampers eerst en dan pas Douwe en daarna nog wat visueel en muzikaal geweld. Dat was perfect geweest. De fans die stemmen kijken toch echt wel tot het eindquote:Op vrijdag 13 mei 2016 10:09 schreef Dizer het volgende:
[..]
tweede helft is toch dat mensen half afhaken en naar bed willen... of denk ik te simpel?
quote:Op vrijdag 13 mei 2016 10:15 schreef Em31 het volgende:
Er blijft natuurlijk altijd een grote groep mensen + de helft van de jury die het nummer al gehoord/gezien hebben. Stel we hebben het wel goed gedaan in de eerste halve finale, dan zullen ze nu ook nog wel positief zijn.
En met een nieuw puntensysteemquote:Op vrijdag 13 mei 2016 07:14 schreef Pino112 het volgende:
Ah, Teach-in moest toen ze wonnen als eerste. In Zweden.
Nu snap ik pas de jaarlijkse discussies hierover. Ik dacht dat ze gewoon als balletjes uit een koker getrokken werdenquote:
Juist ja. Laat hem maar de eerste zijn die een ongelooflijke inhaalrace maakt en gewoon superhoog gaat eindigen. Proost er bij deze op met mijn koffiequote:Op vrijdag 13 mei 2016 10:26 schreef ElviraKlapmuts het volgende:
En nu weer terug naar het vertrouwen in onze knappe Douwe!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |