Hij is niet slecht, hij heeft een trein van niets...quote:
Helaas de enige in m'n team die een beetje punten haalt.quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:11 schreef Sked het volgende:
Mensen die Jungels gewoon hebben opgesteld in Scorito
Niemand had een trein hier.quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:12 schreef Godshand het volgende:
[..]
Hij is niet slecht, hij heeft een trein van niets...
Mensen die gefrustreerd waren en daarom vergeten zijn Colbrelli op te stellen.quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:11 schreef Sked het volgende:
Mensen die Jungels gewoon hebben opgesteld in Scorito
hij zat juist goed. Maar werd daarna door 8 man ingehaaldquote:
Chaosgenot.quote:
Neuh, dat was later pas. Hij durft gewoon niet mee te schuiven met anderen. Lijkt wel alsof ie zich altijd focust op 1 bepaald wiel en als die gast dan slecht zit, niet tot de conclusie lijkt te komen om op te schuiven. Hij durft gewoonweg niet.quote:
Maar toch een plaats of 5 meer van voren dan na de valquote:Op woensdag 11 mei 2016 17:12 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Die zat daarvoor al slecht en ingesloten.
moet me sowieso eens verdiepen in de finales:')quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:12 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Mensen die gefrustreerd waren en daarom vergeten zijn Colbrelli op te stellen.
quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:11 schreef Sked het volgende:
Mensen die Jungels gewoon hebben opgesteld in Scorito
Daarvoor zat ie alweer te ver joh. Tot anderhalve kilometer voor het eind ging het goed, maar toen kwamen er ineens 20 voorbij.quote:
Toch dan nog wel een goede laatste 100m geredenquote:Op woensdag 11 mei 2016 17:13 schreef ratatat het volgende:
Hofland ook echt als 20e oid de laatste bocht door.
Wat errug!quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:14 schreef Max23 het volgende:
Tom en Steven verliezen 4 seconden op Valverde
Morgen Nibali in het roze..quote:
Nou nou, niet zo zuur. Het is maar een spelletje.quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:15 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, nu stijg je naar plek 126!
Nee, ik ga dadelijk het hele spelbord van tafel vegen.quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:16 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Nou nou, niet zo zuur. Het is maar een spelletje.
zat modolo niet aan de verkeerde kant van de val?quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:16 schreef TheArt het volgende:
Alle Italiaanse sprinters falen. Nizzolo, Modolo en Viviani er allemaal compleet doorheen.
Demare voor rood?quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:16 schreef TheArt het volgende:
Alle Italiaanse sprinters falen. Nizzolo, Modolo en Viviani er allemaal compleet doorheen.
Nizzolo en Modolo werden opgehouden door de val van Taaramaequote:Op woensdag 11 mei 2016 17:16 schreef TheArt het volgende:
Alle Italiaanse sprinters falen. Nizzolo, Modolo en Viviani er allemaal compleet doorheen.
quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:16 schreef TheArt het volgende:
Alle Italiaanse sprinters falen. Nizzolo, Modolo en Viviani er allemaal compleet doorheen.
Kennersquote:Op woensdag 11 mei 2016 17:11 schreef Sked het volgende:
Mensen die Jungels gewoon hebben opgesteld in Scorito
Nizzolo viel in de finishstraat ook nog compleet stil.quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:17 schreef baggerbaas het volgende:
[..]
Nizzolo en Modolo werden opgehouden door de val van Taaramae
Oh ja, ik was alweer vergeten dat die meedoetquote:Op woensdag 11 mei 2016 17:20 schreef Mani89 het volgende:
Morgen wordt genieten jongens. Landa tijd.
TARTAARGOD gaat het doen.quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:20 schreef Mani89 het volgende:
Morgen wordt genieten jongens. Landa tijd.
Heb je de stijgingspercentages gezien?quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:20 schreef Mani89 het volgende:
Morgen wordt genieten jongens. Landa tijd.
Alsof een SkyGod daar om geeft. We gaan vliegen!quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:22 schreef showtimer het volgende:
[..]
Heb je de stijgingspercentages gezien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |