Ja het was gods wil.quote:
Uit dit stukje:quote:Op dinsdag 3 mei 2016 18:37 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maar waar haal je dat uit dan? Ik denk dat ze wel wist dat ze zwanger was (en hij ook, want ze waren samen bij de dokter toen ze hoorden van de zwangerschap), maar niet van een tweeling- dat heeft ze haar vriend dus na de echo verteld.
En als hij bij de echo aanwezig was, had toch de arts verteld van de tweeling ipv zijn vriendin?quote:Net toen Kirsten en Mattie hun kinderwens 'mentaal in de wachtrij hadden gezet', kwam de dokter ineens met het mooie nieuws. Mattie, nog altijd verbijsterd: ,,Ik zie leven, vertelde de arts. Een klein wonder''.
Ik bedoelde 'op dit moment', heb ik even aan mijn reactie toevoegen gevoegd.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 18:32 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Maar de kinderen zijn geboren in maart.
Oh, ik interpreteer dat niet zoals jij, geloof ik. Volgens mij slaat hij gewoon een tussenstap over: huisarts constateert zwangerschap, stuurt door naar verloskundige of ziekenhuis voor echo, arts zegt: ik zie leven en bij de volgende echo zagen ze er pas twee.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:17 schreef Burdie het volgende:
[..]
Uit dit stukje:
[..]
En als hij bij de echo aanwezig was, had toch de arts verteld van de tweeling ipv zijn vriendin?
Lekker belangrijk verder ook, maar ik heb dit altijd een vreemd detail gevonden in het verhaal.
Wietzequote:
Maar op de echo van begin december (8 weken) zijn er al twee te zienquote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:22 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Oh, ik interpreteer dat niet zoals jij, geloof ik. Volgens mij slaat hij gewoon een tussenstap over: huisarts constateert zwangerschap, stuurt door naar verloskundige of ziekenhuis voor echo, arts zegt: ik zie leven en bij de volgende echo zagen ze er pas twee.
Mijn vrouw kwam daarmee :-)quote:Op dinsdag 3 mei 2016 18:35 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Als dat jouw eerste gedachte zou zijn, zegt dat meer over jou.
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:59 schreef Deckard het volgende:
Hij maakt het er zelf naar, met zijn gelovigheid.
Mattie was dus een beetje te gelovig.
Waarom wil je er niet aan geloven?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:21 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik wil echt matten met de mensen die nu nog komen met "Mattie is toch gelovig"
Het staat ook op zijn Facebook, maar niet heel impliciet.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:49 schreef Vlaggenroof het volgende:
Net menno's brievenbus, ik hoorde iets van je ex collega mattie, ik heb geen idee of het echt zo was
Rolf Wouters danquote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:55 schreef Deckard het volgende:
[..]
Wie is victor reinar? Zo heet het kind?
Dat snap ik compleet. Mattie en Wietze delen lief en leed op de radio en dat is precies waarom ze zo populair zijn bij de luisteraars. Het is dan dus ook niet zo gek dat hij zijn grote droom (kinderen krijgen) ook op de radio deelt, zeker nadat het in eerste instantie er op leek dat het niet zou lukken.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:01 schreef ShaoliN het volgende:
Lullig voor Mattie natuurlijk. Maar dat hele mediageile circus eromheen op voorhand ook... Wat een droeftoeter.
Ik vroeg me dat ook af.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:17 schreef Burdie het volgende:
[..]
Uit dit stukje:
[..]
En als hij bij de echo aanwezig was, had toch de arts verteld van de tweeling ipv zijn vriendin?
Lekker belangrijk verder ook, maar ik heb dit altijd een vreemd detail gevonden in het verhaal.
Dat is zomaar een verkeerde instelling op fb. Hij zegt wel tot snel. En staat ook nog als dj bij qmusic dus neem aan dat ik het verkeerd verstond... Denk ik.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:58 schreef Burdie het volgende:
[..]
Het staat ook op zijn Facebook, maar niet heel impliciet.
Alles beter dan Gielquote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:11 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Dat snap ik compleet. Mattie en Wietze delen lief en leed op de radio en dat is precies waarom ze zo populair zijn bij de luisteraars. Het is dan dus ook niet zo gek dat hij zijn grote droom (kinderen krijgen) ook op de radio deelt, zeker nadat het in eerste instantie er op leek dat het niet zou lukken.
Dat betekent dus ook dat nu hij zo gigantisch in zijn bips genomen is door zijn ex hij dat ook maximaal meekrijgt want alle luisteraars leven mee. Mattie en Wietze zijn na Edwin Evers de best beluisterde ochtendshow overigens. Er luisteren meer dan een miljoen mensen naar volgende luistercijfers.
Nou kom op met je kutgrap.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:14 schreef byah het volgende:
Kun je al geluksmomentjes voor de volgende kalender insturen?
Hmmmquote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:15 schreef Ticootje het volgende:
Normaal krijg je ook niet met 8 weken een echo. Ze zal wel doorgestuurd zijn met vaginale klachten.
De kinderen van Mattie heten Bo en Vesper.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:55 schreef Deckard het volgende:
[..]
Wie is victor reinar? Zo heet het kind?
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:40 schreef superniger het volgende:
[..]
De kinderen van Kirsten heten Bo en Vesper.
Ik denk niet dat ze de kinderen al mee naar huis gekregen hebben....quote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:55 schreef Tegan het volgende:
Hebben ze niet gewoon de verkeerde tweeling mee naar huis gekregen?
Die zijn voorlopig nog niet thuis denk ik.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:55 schreef Tegan het volgende:
Hebben ze niet gewoon de verkeerde tweeling mee naar huis gekregen?
quote:
Ehm jawel?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:15 schreef Ticootje het volgende:
Normaal krijg je ook niet met 8 weken een echo. Ze zal wel doorgestuurd zijn met vage klachten.
Wel als je niet weet hoe lang je zwanger bent.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:15 schreef Ticootje het volgende:
Normaal krijg je ook niet met 8 weken een echo. Ze zal wel doorgestuurd zijn met vage klachten.
Dat vroeg ik me ook af.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 22:02 schreef Tegan het volgende:
Ik ben met 27/28 weken geboren en mocht na twee weken naar huis. Hoelang zouden deze baby's daar moeten blijven?
Dat lijkt me sterk, zeker gezien de ontwikkelingen in de medische sector, en ik neem aan dat je ouder dan 12 bent.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 22:02 schreef Tegan het volgende:
Ik ben met 27/28 weken geboren en mocht na twee weken naar huis. Hoelang zouden deze baby's daar moeten blijven?
Ik kreeg geen echo, zelfs niet nadat ik met heftige klachten bij de huisarts kwam. Hoort erbij, zei hij..uhu..een week later met spoed de ok in.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 22:02 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Wel als je niet weet hoe lang je zwanger bent.
Ik kreeg ivm zeer onregelmatige cyclussen een echo in week 7 of 8
Ik ben inderdaad ouder dan 12. Zal het morgen eens navragen bij mijn moeder, hoewel ik vrij zeker ben. Ik ben wel geen tweeling, dat zal ook schelen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 22:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk, zeker gezien de ontwikkelingen in de medische sector, en ik neem aan dat je ouder dan 12 bent.
Voor dit millennium gingen te vroeg geboren kindjes zeker niet zo vroeg naar huis.
Doorgaans houden ze de uitgerekende datum aan als richtlijn. Als het goed gaat mogen ze wat eerder naar huis.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 22:04 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me ook af.
Zijn ze inmiddels niet al een week of 32?
Volgens mij moeten prematuren zichzelf warm kunnen houden,zelfstandig kunnen drinken en een bepaald gewicht hebben om mee naar huis te mogen
Ik weet niet hoor maar heb vaker gezien dat arts na de tijd zelf donor bleek te ziin..quote:Op dinsdag 3 mei 2016 21:11 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Dat snap ik compleet. Mattie en Wietze delen lief en leed op de radio en dat is precies waarom ze zo populair zijn bij de luisteraars. Het is dan dus ook niet zo gek dat hij zijn grote droom (kinderen krijgen) ook op de radio deelt, zeker nadat het in eerste instantie er op leek dat het niet zou lukken.
Dat betekent dus ook dat nu hij zo gigantisch in zijn bips genomen is door zijn ex hij dat ook maximaal meekrijgt want alle luisteraars leven mee. Mattie en Wietze zijn na Edwin Evers de best beluisterde ochtendshow overigens. Er luisteren meer dan een miljoen mensen naar volgende luistercijfers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |