
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🐙
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 14:48 schreef Molo het volgende:
Ik zet het aan en direct komt collega vragen 'wat er aan de hand is'![]()
toch maar voor thuis bewaren dan maar
en moet toch weer door hier, helaasch
bloeden stopt nog niet echt dus nu gaat er een drukverbandje overheenquote:
Lekker laten bloedenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 14:57 schreef crv het volgende:
[..]
bloeden stopt nog niet echt dus nu gaat er een drukverbandje overheen
Geen paniek
En pijn is fijn en jeuk is leukquote:
Ach jee, een hele geschiedenis voor het beestje dus. Is hij nu weer rustig en ook weer oké met je vrouw?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 12:30 schreef crv het volgende:
[..]
tja, het lijkt met bloed altijd erger dan het is. maar op 1 plek heeft ie der goed te pakken gehad.
Zij ging met haar volle gewicht (en dat is aardig wat) zoen ze zich omdraaide bovenop hem staan. ze dacht op zijn staart, maar kan ook dus een halve schop en op een andere gevoelige plek zijn.
Probleem is dat Joey een "verleden" heeft waar we enkel naar kunnen gissen. We weten bijna met zekerheid dat ie mishandeld is door zijn gedrag. Toen we hem net hadden en ik een stok pakte om te spelen met hem dook die weg. en er zijn meer situaties waarin die niet normaal reageert.
We nemen het hem niet kwalijk, hij is al zoveel verbetert en normaal kunnen we hem door de kamer smijten zonder dat ie wat doet...
zo smukleblurkquote:
dat was vrij direct al, hij weet dan dat ie iets "fout" heeft gedaan en is meteen heel triest en onderdanigquote:Op dinsdag 3 mei 2016 15:21 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ach jee, een hele geschiedenis voor het beestje dus. Is hij nu weer rustig en ook weer oké met je vrouw?
Nicequote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:39 schreef Memento-Mori het volgende:
eerst gewerkt, mocht omdat t rustig was na anderhalf uur gaantoen naar de markt geweest en verder niks gedaan eigenlijk maar ben morgen en donderdag ook vrij
zeker nicequote:Op dinsdag 3 mei 2016 19:42 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
NiceLekker toch zo'n dagje. En dan ook nog twee dagen vrij
/lifeisgood
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:00 schreef Cat22 het volgende:
Bizar, dat je naar huis rijdt na het laatste bezoekje aan je oom en dat dan uitgerekend dit op de radio komt.![]()
Effe weinig te melden. Vandaag vooral Star Trek gebinged (weer).quote:
VakantieKoenquote:
Is ook wel eens lekker, al heb ik weinig met Star Trek. Vond zelf een keertje wel genoegquote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:04 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Effe weinig te melden. Vandaag vooral Star Trek gebinged (weer).
Tsss. Pfff.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:06 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Is ook wel eens lekker, al heb ik weinig met Star Trek. Vond zelf een keertje wel genoeg
Hey Mauwquote:
Hoezo, moet er dan nog meer van af?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:11 schreef DeZwabber het volgende:
Ik heb vandaag gewoon niets constructiefs gedaan en het voelt kut.
De drempel is al zo laag.
Tja jezelf rot voelen daarover is ook niet constructief.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:11 schreef DeZwabber het volgende:
Ik heb vandaag gewoon niets constructiefs gedaan en het voelt kut.
De drempel is al zo laag.
Hé meneer Koen!quote:
gratis WiFi alleen in de lobby en restaurants maar die is zo traag en Onbruikbaar.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:13 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Hé meneer Koen!![]()
Wifi-spot gevonden?
Hoe is het daar? Beetje mooi weer? Lekkere drankjes?
Dat ook weer niet. Morgen komen de ladegrepen binnen. Hoop ik. Ik hoopte eerst op vandaag maar dat bleek ook niet het geval.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:12 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Tja jezelf rot voelen daarover is ook niet constructief.
Wat ga je morgen doen?
Drank kan nooit te goed smakenquote:
De drempel is voor mijn gevoel niet dikker dan een stukje tape.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:15 schreef Trevland het volgende:
[..]
Het komt over alsof die nog steeds te hoog is en er nog wat vanaf moet
Oh relaxedquote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:15 schreef Koen66 het volgende:
[..]
gratis WiFi alleen in de lobby en restaurants maar die is zo traag en Onbruikbaar.
Nu maar eens een paar euro neergeteld voor een dag premium internet door het hele park
Dan is dat stukje tape juist het probleemquote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:16 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
De drempel is voor mijn gevoel niet dikker dan een stukje tape.
Ik ook, maar ach als het er niet is kan ik er af blijvenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:17 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Oh relaxed
Ik ben zelf redelijk verslaafd aan internet
Niet té streng zijn voor jezelfquote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:15 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Dat ook weer niet. Morgen komen de ladegrepen binnen. Hoop ik. Ik hoopte eerst op vandaag maar dat bleek ook niet het geval.
Dus verder aan de kast.
En langs m'n vader, Thunderbirds laserdiscs zijn binnen en er zullen wel weer rekeningen betaald moeten worden en zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |