ja, ik vergeet dingen altijd nogal snel, daarom was ik er ook niet zeker van, maar ik vind het toch een beetje matig. Liever een cook off tussen 2 personen dan. Hoewel, aangezien er 2 mensen met een pin zijn zou het ook wat lullig zijn als je met 2 mensen met pin in de bottom 3 zit en er daardoor automatisch uitvliegtquote:Op maandag 6 juni 2016 10:54 schreef emmyemmy het volgende:
[..]
Jawel hoor, gebeurde altijd al als er 3 mensen in de eliminatie zaten en er iemand de pin gebruikte.
Ah yes. Dankquote:Op maandag 6 juni 2016 00:48 schreef golfer het volgende:
[..]
Matt met z'n oorbellen en z'n schildklierprobleem-bolle-ogen.
Met beide eens.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:06 schreef gelestipjes het volgende:
Irritant dat ze altijd doen alsof het zo'n moeilijke keuze is om wel of niet de immunity pin te gebruiken, vaak dan nog vooraf gegaan door dom gelul over het team teleurstellen en samen de strijd aan gaan blablabla, terwijl je direct wel al weet dat ze die pin toch in gaan zetten. Nu geef ik ze daar geen ongelijk, maar doe dan niet alsof de keuze zo moeilijk was. Ze kiezen altijd voor het inzetten van die pin.
Kandidaat die eruit ging was wat mij betreft wel prima, daar had ik op zich niet zoveel mee, enigszins onopvallend.
En ze moeten nog alles inpakken ook.quote:Op donderdag 9 juni 2016 21:04 schreef Elvi het volgende:
Ja echt heals ik zo'n pin had zou ik niet eens de moeite nemen om zwarte kleding aan te doen
Ik weet zeker dat Chloe deze eliminatie prima had aangekund. Zondequote:Op vrijdag 10 juni 2016 00:21 schreef golfer het volgende:
[..]
Met beide eens.
Ik zou het leuk vinden als iemand een keer de ballen zou hebben en gewoon met pin en al mee zou doen aan een eliminatie-ronde. Dan heb je iig voldoende vertrouwen in je eigen kookkunsten.
Dat was Dani Venn van seizoen 3.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 16:34 schreef Sorella het volgende:
Dat iemand met de pin toch meedeed met een eliminatie is 1 keer gebeurd maar wel al een tijd geleden, was toen ook met een heel team dat voor de eliminatie ging.
ik weet niet meer of het nu een man of een vrouw was (d8 vrouw) en diegene mocht blijven.
Ga weg met dat olifantengeheugen van je.quote:
En jij vond haar een aanstellerige jankbalquote:Op vrijdag 10 juni 2016 18:49 schreef golfer het volgende:
[..]
Ga weg met dat olifantengeheugen van je.
Dat je dat nog weet, ik weet niet eens meer wie vorig seizoen gewonnen heeftquote:Op vrijdag 10 juni 2016 18:43 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Dat was Dani Venn van seizoen 3.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |