Je kunt gewoon je iPhone openen via verkenner en dan kun je die mapjes openen en alle foto's kopiëren. Dat is hoe ik het al jaren doe. Alles zelf in de hand.quote:Op donderdag 12 mei 2016 22:32 schreef Paradoxie het volgende:
Weet iemand een gratis manier om bestanden op je iPhone te zetten vanaf een pc met Windows 10? Ik zie alleen apps waar je voor moet betalen
Via explorer kan je alleen bestanden (videos en fotos) kopiëren of verwijderen, hij wil bestanden op zijn iPhone zetten.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 09:52 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Je kunt gewoon je iPhone openen via verkenner en dan kun je die mapjes openen en alle foto's kopiëren. Dat is hoe ik het al jaren doe. Alles zelf in de hand.
Ja hoor: https://support.apple.com(...)_US&viewlocale=nl_NLquote:Op zaterdag 14 mei 2016 21:29 schreef Black-Death het volgende:
Ik krijg op mijn pc, iPhone en iPad (en zelfs per mail) steeds meldingen dat iCloud bijna vol. (nog 1 gig)
anyway is er een mogelijk die melding uit te schakelen? Word er gek van..
Doe er een koptelefoon in en haal hem er uit, herhaal dit een paar keerquote:Op maandag 16 mei 2016 11:47 schreef DuTank het volgende:
Mijn iPhone is gebugged ofzo. Hij denkt dat er een koptelefoon ingeplugd is, waardoor ik dus geen geluid hoor bij bellen of als ik een filmpje afspeel. Iemand enig idee hoe dit te fixen is?
Dit lost het helaas niet op.. Ik kreeg gisteren ook de hele tijd een melding dat er een apparaat incorrect was aangesloten ofzo. (Was op een festival, dus genoeg bier achter de kiezen om niet meer te weten wat er nou precies stond)quote:Op maandag 16 mei 2016 11:53 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Doe er een koptelefoon in en haal hem er uit, herhaal dit een paar keer
quote:Op zondag 15 mei 2016 08:22 schreef ViPeRII het volgende:
[..]
Ja hoor: https://support.apple.com(...)_US&viewlocale=nl_NL
Ik had dat inderdaad bij een iPhone vroeger doordat er waterschade was. Hopelijk blijft het weg!quote:Op maandag 16 mei 2016 12:46 schreef DuTank het volgende:
Ik heb even gegoogled en begin 'm nu wel te knijpen voor water(/bier)schade.. Aangezien ik natuurlijk wel wat bier over me heen heb gekregen.
Zou wel zuur zijn, want heb 'm net twee weken.. En het zal niet binnen de garantie vallen dan?
edit:
alsof mijn iPhone het door had, ik had een afspraak gemaakt bij de Genius bar en 5 minuten later was ineens die bug weg
Ik ga vrijdag toch maar even naar die afspraak. Geen idee of het zin heeft, maar dan hoor ik er misschien meer over. Eventueel leggen ze nog wat vast in het systeem voor later. Ik neem aan dat als het waterschade is, het ook niet meer zou herstellen. Misschien dat de sensoren een beetje plakkerig zijn geworden als het bier was?quote:Op dinsdag 17 mei 2016 11:10 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Ik had dat inderdaad bij een iPhone vroeger doordat er waterschade was. Hopelijk blijft het weg!
Gewoon even schoonspoelenquote:Op dinsdag 17 mei 2016 11:32 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik ga vrijdag toch maar even naar die afspraak. Geen idee of het zin heeft, maar dan hoor ik er misschien meer over. Eventueel leggen ze nog wat vast in het systeem voor later. Ik neem aan dat als het waterschade is, het ook niet meer zou herstellen. Misschien dat de sensoren een beetje plakkerig zijn geworden als het bier was?
Heb er de hoge drukspuit op gezet en 'm een paar uur laten weken in badquote:
Ik begrijp je post niet. Kan je Apple Pay gebruiken?quote:Op zaterdag 21 mei 2016 17:15 schreef Katoenplukkert het volgende:
Apple Pay "soort van" in NederlandZo fucking awesome.
Tot nu toe lukt het bij elke winkel waar Mastercard geaccepteerd wordt, op de AH na. Maar de lokale Jumbo, McDonalds, Subway, restaurants.. Prima.
Instellen dat apps alleen je locatie mogen gebruiken bij gebruik van app (dus niet op de achtergrond) werkt vaak wel. Op de achtergrond verversen uitzetten etc.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 23:31 schreef Mula het volgende:
Sinds ik een 6s heb, gaat mijn databundel er echt als een gek doorheen. Met mijn 5c gebruikte ik in een hele gekke maand misschien 800mb, nu is na 2 weken mijn volledige 1000mb op. En dat terwijl ik helemaal niks geks doe; ik kijk geen filmpjes en ook doe ik nog precies hetzelfde als wat ik met mijn vorige abo deed (beide bij Tele2 trouwens).
Wifi-assistentie staat al uit. Vooral instagram en twitter en safari blijken behoorlijk wat te gebruiken, terwijl ik die niet eens zoveel gebruik (en al helemaal niet meer dan 2 maanden geleden).
Iemand nog tips? Buiten geen mobiele data meer gebruiken voor instagram en twitter (alhoewel je toch zou denken dat dat zou moeten kunnen met 1000mb)?
Dit vraag ik mij ook af.quote:Op zondag 22 mei 2016 07:02 schreef Skeletor. het volgende:
Vage vraag, maar sinds de kaatste iOS-update moet ik een zescijferige toegangscode instellen. Ik ben zo gewend aan een viercijferige, zoals voorheen. Kan dit terug gezet worden op de één of andere manier?
Heb ik opgelost door er 2 0'en achter te zettenquote:Op zondag 22 mei 2016 07:02 schreef Skeletor. het volgende:
Vage vraag, maar sinds de kaatste iOS-update moet ik een zescijferige toegangscode instellen. Ik ben zo gewend aan een viercijferige, zoals voorheen. Kan dit terug gezet worden op de één of andere manier?
quote:Op zondag 22 mei 2016 12:32 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Heb ik opgelost door er 2 0'en achter te zetten![]()
Ja.quote:Op zondag 22 mei 2016 00:13 schreef psvtje10 het volgende:
[..]
Ik begrijp je post niet. Kan je Apple Pay gebruiken?
De echte winkel Vodafone had hem gewoon op voorraad.quote:Op zondag 22 mei 2016 15:35 schreef ThePhoneHouse het volgende:
Dat klopt inderdaad de toestellen zijn helaas niet voorradig. De hele telecommarkt heeft hier last van. ^CC
Thanks! Echter heb jij het over je eigen creditcard, maar het werkt toch alleen via de Boon prepaid creditcard?quote:Op zondag 22 mei 2016 13:19 schreef Katoenplukkert het volgende:
[..]
Ja.
Hier staat hoe je het fixed via een omweg.
Heb hem wel gekoppeld aan mijn CC, dus lukt prima. Neem ik lekker alleen mijn telefoon mee als ik naar de Jumbo, Hema, McDonalds, Starbucks of Kruidvat om de hoek moet.
Als je onder de £1 tegoed komt kan je hem automatisch opladen via jouw reguliere creditcard. Daarmee bedoel ik dat ik hem heb gekoppeld aan mijn CCquote:Op zondag 22 mei 2016 18:15 schreef psvtje10 het volgende:
[..]
Thanks! Echter heb jij het over je eigen creditcard, maar het werkt toch alleen via de Boon prepaid creditcard?
Thanks voor de uitleg, ga ik ook eens proberen.quote:Op zondag 22 mei 2016 22:37 schreef Katoenplukkert het volgende:
[..]
Als je onder de £1 tegoed komt kan je hem automatisch opladen via jouw reguliere creditcard. Daarmee bedoel ik dat ik hem heb gekoppeld aan mijn CC
Whut?!quote:Op zondag 22 mei 2016 13:19 schreef Katoenplukkert het volgende:
[..]
Ja.
Hier staat hoe je het fixed via een omweg.
Heb hem wel gekoppeld aan mijn CC, dus lukt prima. Neem ik lekker alleen mijn telefoon mee als ik naar de Jumbo, Hema, McDonalds, Starbucks of Kruidvat om de hoek moet.
Uhm, nee. iPhone 5 (en 5S) heeft geen NFC, daar gaat het sowieso niet mee werken!quote:Op maandag 23 mei 2016 00:39 schreef Saninl het volgende:
[..]
Whut?!
Haha sicke workaround. Ik heb zo'n studenten creditcard van de ING, maar zelf daar moet het opzich wel mee lukken samen met mijn iPhone5. Weet alleen niet zeker wanneer het dan extra geld kost bij een transactie e.d., maar dat is creditcard afhankelijk ofcourse.
Dit.quote:Op maandag 23 mei 2016 11:34 schreef Aventura het volgende:
Ik wil dolgraag kunnen betalen met mijn telefoon. Mijn iphone heb ik daarentegen wel altijd bij me. Ik vind de eerder genoemde workaround echter wel héél omslachtig.
Kunt toch gewoon cc nemen? Of ben je blacklistedquote:Op maandag 23 mei 2016 12:02 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Dit.
Maar ik heb helaas geen creditcard, dus het kan sowieso niet voor mij, ook al zou het wel in NL komen.
Ohjaquote:Op maandag 23 mei 2016 08:54 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Uhm, nee. iPhone 5 (en 5S) heeft geen NFC, daar gaat het sowieso niet mee werken!
De workaround werkte prima bij mij. Heb al jaren zowel een NL als een UK en USA account.quote:Op maandag 23 mei 2016 11:34 schreef Aventura het volgende:
Ik wil dolgraag kunnen betalen met mijn telefoon. Vrouw zijnde wissel ik vaak van jas en tas. Sta ik weer bij de kassa met een mand vol zooi en geen pinpas mee. Mijn iphone heb ik daarentegen wel altijd bij me. Ik vind de eerder genoemde workaround echter wel héél omslachtig.
Dan neem je toch een prepaid creditcardquote:Op maandag 23 mei 2016 12:02 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Dit.
Maar ik heb helaas geen creditcard, dus het kan sowieso niet voor mij, ook al zou het wel in NL komen.
Ik check altijd op 4 dingen:quote:Op maandag 23 mei 2016 11:34 schreef Aventura het volgende:
Ik wil dolgraag kunnen betalen met mijn telefoon. Vrouw zijnde wissel ik vaak van jas en tas. Sta ik weer bij de kassa met een mand vol zooi en geen pinpas mee. Mijn iphone heb ik daarentegen wel altijd bij me. Ik vind de eerder genoemde workaround echter wel héél omslachtig.
Hoezo een gedoe? Het is letterlijk hetzelfde proces als met je pinpas en reguliere creditcard, mits contactloos.quote:Op maandag 23 mei 2016 19:56 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik check altijd op 4 dingen:
-sleutels
-telefoon + koptelefoon l
-portemonee
-horloge
Als ik vergeet te checken is dat mijn probleem, maar ik vind het nogal een gedoe om voor een MacD te gaan afrekenen met een creditcard, laat staan regulier.
totaal geen behoefte aan.quote:Op maandag 23 mei 2016 23:16 schreef Katoenplukkert het volgende:
[..]
Hoezo een gedoe? Het is letterlijk hetzelfde proces als met je pinpas en reguliere creditcard, mits contactloos.
-workaroundquote:Op maandag 23 mei 2016 23:51 schreef Katoenplukkert het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag. Wat is de gedoe precies?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |